Agave-dampinfusie, 118 ml

€ 27,99

€ 237,20 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Massageolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
€ 226,67/1l
€ 20,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SPICYSLIM Vetverbrandingsolie voor probleemzones, 100 ml
SPICYSLIM Vetverbrandingsolie voor probleemzones, 100 ml
€ 251,20/1l
€ 37,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Daffoil Cipres, 100 ml, Cipres
Daffoil Cipres, 100 ml, Cipres
€ 401,30/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Doucheolie - Intimia, 125 ml
Doucheolie - Intimia, 125 ml
€ 2.197,00/1l
€ 21,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VERFRISSENDE, HYDRATENDE LICHAMSOLIE, 100% BIOLOGISCH, 30 ml
VERFRISSENDE, HYDRATENDE LICHAMSOLIE, 100% BIOLOGISCH, 30 ml
€ 867,33/1l
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hylosan-Essentie, 100 ml
Hylosan-Essentie, 100 ml
€ 116,60/1l
€ 11,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Anijsolie, 10 ml
Anijsolie, 10 ml
€ 681,00/1l
€ 6,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Amandelolie, 500 ml
Amandelolie, 500 ml
€ 75,80/1l
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van OleoTherm spierolie, 100 ml
OleoTherm spierolie, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BABYMASSAGE - 150 ml
BABYMASSAGE - 150 ml
€ 159,27/1l
€ 23,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Salie, 10 ml
Salie, 10 ml
€ 838,00/1l
€ 8,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Arganolie Kapunka, 250 ml
Arganolie Kapunka, 250 ml
€ 226,04/1l
€ 56,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zirbelpijnboom biologisch, 10 ml
Zirbelpijnboom biologisch, 10 ml
€ 1.682,00/1l
€ 17,27
-2%
€ 16,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van INTIMATE GEL Gynopräbiotikum, 500 ml
INTIMATE GEL Gynopräbiotikum, 500 ml
€ 33,46/1l
€ 16,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zirbelpijnappel, 10 ml
Zirbelpijnappel, 10 ml
€ 1.050,00/1l
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gelenkbalsem - 100 ml
Gelenkbalsem - 100 ml
€ 176,10/1l
€ 18,77
-6%
€ 17,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Citroengras, 30 ml
Citroengras, 30 ml
€ 334,33/1l
€ 10,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Agave Helende Olie, dampinfusie, 118 ml
Agave Helende Olie, dampinfusie, 118 ml
€ 418,64/1l
€ 49,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mussvital Botanics Havermoutgel, 750 ml
Mussvital Botanics Havermoutgel, 750 ml
€ 22,44/1l
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essentiële olie van peterselieblad, 10 ml
Essentiële olie van peterselieblad, 10 ml
€ 1.961,00/1l
€ 19,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Herstellend olie voor stijltangen, föhns en andere hittegereedschappen
Inhoud
118 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
Big Buy Cooking
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
0850006492282
850006492282

Inhoud
118 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
Big Buy Cooking
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
0850006492282
850006492282
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Namman Muay Thai pijnstillende crème, 100g
Namman Muay Thai pijnstillende crème, 100g
€ 307,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 33,71
-8%
€ 30,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Massageolie, neutraal, 10 liter
Massageolie, neutraal, 10 liter
€ 11,27/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Riviera Original Zwedenkruiden Elixer, 500 ml
Riviera Original Zwedenkruiden Elixer, 500 ml
€ 57,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mentholbox, mentholsteen, menthol macarons, geschikt voor migraine, verfrissende en verkoelende werking, te gebruiken op voorhoofd en nek, spa-massage, 1x6g
Mentholbox, mentholsteen, menthol macarons, geschikt voor migraine, verfrissende en verkoelende werking, te gebruiken op voorhoofd en nek, spa-massage, 1x6g
€ 7.105,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 42,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Collistar Verstevigende bodycrème, 400 ml
Collistar Verstevigende bodycrème, 400 ml
€ 97,62/1l
€ 39,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beinwellolie met Sideritis, 100 ml - ASTRON
Beinwellolie met Sideritis, 100 ml - ASTRON
€ 156,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 15,67
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
€ 29,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van OLBAS druppels, 50 ml oplossing
OLBAS druppels, 50 ml oplossing
€ 320,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ogx Organix Extra Strength Coconut Miracle oil (100 ml)
Ogx Organix Extra Strength Coconut Miracle oil (100 ml)
€ 81,80/1l
€ 8,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van KALAHARI Arnica 98% Gel – Extreem sterk – Intensieve werking voor massages van spieren en gewrichten – Verkoelende gel, gemaakt in Italië - 500 ml
KALAHARI Arnica 98% Gel – Extreem sterk – Intensieve werking voor massages van spieren en gewrichten – Verkoelende gel, gemaakt in Italië - 500 ml
€ 108,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ducray DEXYANE, anti-jeuk, voor droge huid, voor dames, pompflacon, INGREDIËNTEN: WATER (AQUA), CARTHAMUS TINCTORIUS (BIETEN) ZAADOLIE (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED..., 400 ml
Ducray DEXYANE, anti-jeuk, voor droge huid, voor dames, pompflacon, INGREDIËNTEN: WATER (AQUA), CARTHAMUS TINCTORIUS (BIETEN) ZAADOLIE (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED..., 400 ml
€ 73,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,32
-26%
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zirben Olie, Aeth Bio, Onderkant, 20 ml, AEO
Zirben Olie, Aeth Bio, Onderkant, 20 ml, AEO
€ 164,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wick VapoRub Hoest- en verkoudheidssalbe (50 g)
Wick VapoRub Hoest- en verkoudheidssalbe (50 g)
€ 175,20/1l
€ 8,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologisch Sint-Janskruidolie - 100 ml
Biologisch Sint-Janskruidolie - 100 ml
€ 117,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PRIJA doucheshampoo 3 x 380 ml – voor lichaam en haar, natuurlijke formule, met ginseng
PRIJA doucheshampoo 3 x 380 ml – voor lichaam en haar, natuurlijke formule, met ginseng
€ 76,29/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van Kneipp Rug- en nekbalsem - Verzorging en massage met waardevolle extracten van duivelsklauw en natuurlijke etherische oliën van lavendel en cajeput
Kneipp Rug- en nekbalsem - Verzorging en massage met waardevolle extracten van duivelsklauw en natuurlijke etherische oliën van lavendel en cajeput
€ 73,50/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mustela Babyolie, 100 ml, universeel, 1 stuk, Frankrijk
Mustela Babyolie, 100 ml, universeel, 1 stuk, Frankrijk
€ 10.450,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,45
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dr. Sacher's Kruidenolie Nr. 111, oliemengsel, 100 ml oplossing
Dr. Sacher's Kruidenolie Nr. 111, oliemengsel, 100 ml oplossing
€ 86,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ALPA Massagegel, 100 ml
ALPA Massagegel, 100 ml
€ 187,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alpenkräuter balsem met kastanje en rode wijnbladeren, 200ml, merk LLOYD
Alpenkräuter balsem met kastanje en rode wijnbladeren, 200ml, merk LLOYD
€ 29,15/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 5,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herbolive Body Boter met Olijfolie, Cactusvijg en Druivenpitolie 250ml/ 40472
Herbolive Body Boter met Olijfolie, Cactusvijg en Druivenpitolie 250ml/ 40472
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van MURMELIN Arlberger Murmeltiersalbe, 200 ml. PZN 13834882
MURMELIN Arlberger Murmeltiersalbe, 200 ml. PZN 13834882
€ 88,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kloosterbroeder. Franzbrood. Wijn. Latschenkie (schoenen).
Kloosterbroeder. Franzbrood. Wijn. Latschenkie (schoenen).
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Farmona Expert Massage, Reine Olie, 500Ml
Farmona Expert Massage, Reine Olie, 500Ml
€ 15,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-15%
€ 8,45
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
€ 204,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-12%
€ 20,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Max Vibe massagegel, 50 ml
Max Vibe massagegel, 50 ml
€ 33.300,00/1l
€ 37,00
-10%
€ 33,30
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
€ 18,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sport Lavit Ice Sport Tonic, 250 ml
Sport Lavit Ice Sport Tonic, 250 ml
€ 19,69/1kg
€ 10,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Arnika Einreibung, natuurlijke cosmetica, Vitalpinum, 250 ml
Arnika Einreibung, natuurlijke cosmetica, Vitalpinum, 250 ml
€ 33,56/1l
€ 8,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Puressentiel 7527785, voor dames, deodorant, stickdeodorant, 75 ml, 1 stuk
Puressentiel 7527785, voor dames, deodorant, stickdeodorant, 75 ml, 1 stuk
€ 234,27/1l
€ 17,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
€ 97,92
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,00
-7%
€ 47,94
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1l
Productafbeelding van Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
Gebruikt
€ 2,76
Verkoper: Lemonbite
€ 11,04/1l
Productafbeelding van Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
€ 23,46
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
€ 20,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 226,67/1l
Productafbeelding van Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
€ 22,51
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,24/1l
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-12%
€ 20,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van Sport - Arnikaset: Douchegel en massageolie | WELEDA
Sport - Arnikaset: Douchegel en massageolie | WELEDA
€ 20,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
€ 23,02
-15%
€ 19,38
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 19,56/1kg
Productafbeelding van OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
€ 19,38
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
€ 19,38
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,90/1l
Productafbeelding van Bio-Hazelwortel- en abrikozenolie - Reinigingsolie voor het verwijderen van make-up, 150 ml | WELEDA
Bio-Hazelwortel- en abrikozenolie - Reinigingsolie voor het verwijderen van make-up, 150 ml | WELEDA
€ 24,70
-32%
€ 16,71
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 111,40/1l
Logo Weleda
Weleda 005089DC, Massagegel, 100 ml, Koelend, Hydraterend, Ontspannend, Tube, Praag, Aloë vera, Water (Aqua), Alcohol denat, Menthol, Glycerine, Xanthaangom, Parfum (Fragrance), Arnica Montana...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 153,00/1l
Productafbeelding van Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Damesparfum FIVE WOMAN - 100 ml - Verfijnde geur - Bloemig en ambré
Damesparfum FIVE WOMAN - 100 ml - Verfijnde geur - Bloemig en ambré
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
€ 149,90/1l
Productafbeelding van POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
€ 29,99
Verkoper: Keratinshop
€ 666,44/1l
Productafbeelding van Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
€ 23,99
Verkoper: Keratinshop
€ 95,96/1l