Kartonnen etagère, 34 x 30 cm, met 3 plateaus - zilver - Serveerschaal met hartvormig handvat - Dessert, muffin, taart plateau, kartonnen standaard

€ 9,99

plus € 6,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Etagères & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Etagère, taartstandaard van hout, 1 etage, groot, met voet
Etagère, taartstandaard van hout, 1 etage, groot, met voet
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Etagère met 3 plateaus - Porselein
Etagère met 3 plateaus - Porselein
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Cosy & Trendy Buffet Etagere / Serveertoren - 3-Laags
Cosy & Trendy Buffet Etagere / Serveertoren - 3-Laags
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 65,99
-4%
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cookinglife
Productafbeelding van Eenhoorn etagère van karton met 3 niveaus, 30x32 cm, wit en kleurrijk
Eenhoorn etagère van karton met 3 niveaus, 30x32 cm, wit en kleurrijk
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Relaxdays 10032080, 1 stuk
Relaxdays 10032080, 1 stuk
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 65,10
-60%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Etagère met 3 plateaus van roestvrij staal - ongeveer 36,5 x 15 cm - kleur: zwart
Etagère met 3 plateaus van roestvrij staal - ongeveer 36,5 x 15 cm - kleur: zwart
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Ronde metalen etagère, serveerplank, 3-laags, zilver, decoratie voor op tafel, diameter 25 cm
Ronde metalen etagère, serveerplank, 3-laags, zilver, decoratie voor op tafel, diameter 25 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,48
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Clayre & Eef Tortová schaal RABBIT, keramiek, natuurlijke stijl
Clayre & Eef Tortová schaal RABBIT, keramiek, natuurlijke stijl
€ 17,25
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van ORION Porseleinen etagère, etagère voor taarten en koekjes, met 2 niveaus
ORION Porseleinen etagère, etagère voor taarten en koekjes, met 2 niveaus
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,52
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Houten etagère met 3 slate platen, afmetingen 30/25/20 cm
Houten etagère met 3 slate platen, afmetingen 30/25/20 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Serveertafel met 3 niveaus, Excellent Houseware, metaal, 25x36,5 cm, zwart
Serveertafel met 3 niveaus, Excellent Houseware, metaal, 25x36,5 cm, zwart
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,48
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van 3-laags cupcake-standaard - Taartstandaard van karton - Presentatie van desserts - 3 niveaus
3-laags cupcake-standaard - Taartstandaard van karton - Presentatie van desserts - 3 niveaus
€ 36,26
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Zilverkleurige metalen etagère met 3 niveaus en 5 taartborden
Zilverkleurige metalen etagère met 3 niveaus en 5 taartborden
€ 267,90
-€ 68,96
€ 198,94
Verkoper: CookRock
Productafbeelding van Drielags etagère zonder handgreep, hoogte 30 cm
Drielags etagère zonder handgreep, hoogte 30 cm
€ 117,60
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Mango houten etagère met 2 niveaus - ongeveer Ø 25 cm x 26 cm
Mango houten etagère met 2 niveaus - ongeveer Ø 25 cm x 26 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Vervangingsplaat voor taartstandaard - Ø 200 mm, zilver
Vervangingsplaat voor taartstandaard - Ø 200 mm, zilver
€ 14,70
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Cupcake-standaard - 3-laags, van karton - Voor het presenteren van gebak - Roze waterverfdesign
Cupcake-standaard - 3-laags, van karton - Voor het presenteren van gebak - Roze waterverfdesign
€ 44,08
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Voetstuk - voor taartstandaards, zilver
Voetstuk - voor taartstandaards, zilver
€ 9,80
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Houten Taart- en Cupcake-standaard met 3 Etages voor Desserts
Houten Taart- en Cupcake-standaard met 3 Etages voor Desserts
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Etagère met 4 niveaus van goudkleurig metaal (B/H/D) 25/34/42/53x130cm
Etagère met 4 niveaus van goudkleurig metaal (B/H/D) 25/34/42/53x130cm
€ 459,95
Verkoper: PartyKadoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Papieren etagère 34 x 30 cm met 3 plateaus - zilver - Serveerstandaard van karton met hartvormige handgreep

Serveerstandaard van ongeveer 34 x 30 cm, gemaakt van zilverkleurig karton, met 3 plateaus en een decoratieve hartvormige handgreep.


Productinformatie:
De afmetingen zijn ongeveer 34 cm x 30 cm (hoogte x diameter)

Materiaal: Karton
Kleur: zilver
Serveeretagère met hartvormige handgreep
Met 3 plateaus van respectievelijk 30 cm, 25 cm en 15 cm
Praktisch en stabiel kliksysteem
Perfect geschikt voor cupcakes, pop-tarts, canapés, tapas en allerlei soorten fingerfood
Ideaal voor decoratie bij bijvoorbeeld verlovingen, bruiloften of jubilea


Inhoud levering:

  • 1x papieren etagère met 3 plateaus - zilver
Hoogte
34 cm
Diameter
30 cm
Materiaal
Zilver
Kleur
Zilver
Fabrikant
Spetebo
EAN
4262371534409

Hoogte
34 cm
Diameter
30 cm
Materiaal
Zilver
Kleur
Zilver
Fabrikant
Spetebo
EAN
4262371534409
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 52,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 5 PAPSTAR Einweg-Servierplatten   Aluminium
5 PAPSTAR Einweg-Servierplatten Aluminium
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,06
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,25/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Welkomstdeals
Productafbeelding van Houten hart, gastenboek voor bruiloften, met houten bord en hartjes, gastenlijst voor bruiloftdecoratie, jubileum, 60 hartjes
Houten hart, gastenboek voor bruiloften, met houten bord en hartjes, gastenlijst voor bruiloftdecoratie, jubileum, 60 hartjes
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,96
-2%
€ 28,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 52,13
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 558
€ 43,96
-16%
€ 36,85
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Etagère met 3 plateaus - Porselein
Etagère met 3 plateaus - Porselein
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Cosy & Trendy Buffet Etagere / Serveertoren - 3-Laags
Cosy & Trendy Buffet Etagere / Serveertoren - 3-Laags
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 65,99
-4%
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cookinglife
Productafbeelding van Eenhoorn etagère van karton met 3 niveaus, 30x32 cm, wit en kleurrijk
Eenhoorn etagère van karton met 3 niveaus, 30x32 cm, wit en kleurrijk
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 792
€ 113,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Montana 046876, Dessertbord, Rond, Glas, Transparant, 1 stuk
Montana 046876, Dessertbord, Rond, Glas, Transparant, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,73
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Zilverkleurige metalen etagère met 3 niveaus en 5 taartborden
Zilverkleurige metalen etagère met 3 niveaus en 5 taartborden
€ 267,90
-€ 68,96
€ 198,94
Verkoper: CookRock
Productafbeelding van Relaxdays 10032080, 1 stuk
Relaxdays 10032080, 1 stuk
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 65,10
-60%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 88,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Ronde metalen etagère, serveerplank, 3-laags, zilver, decoratie voor op tafel, diameter 25 cm
Ronde metalen etagère, serveerplank, 3-laags, zilver, decoratie voor op tafel, diameter 25 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,48
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Etagère met 3 plateaus van roestvrij staal - ongeveer 36,5 x 15 cm - kleur: zwart
Etagère met 3 plateaus van roestvrij staal - ongeveer 36,5 x 15 cm - kleur: zwart
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 500
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 69,89
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Welkomstdeals
Productafbeelding van sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 88,03
-47%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
€ 97,61/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SPIELWERK® Schommelbeest, olifant, geschikt vanaf 10 maanden
SPIELWERK® Schommelbeest, olifant, geschikt vanaf 10 maanden
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 60,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van PAPSTAR  11331 PAPSTAR Servierplatte, eckig, 455 x 340 mm, silber
PAPSTAR 11331 PAPSTAR Servierplatte, eckig, 455 x 340 mm, silber
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 10 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ze zien er geweldig uit.
Kleur Goud
Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Goud
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van JOIEYOU Fruitmand met etages, 3 niveaus, zwarte, afneembare fruitschaal, groenterek, broodmand, keukenopslag voor fruit, groenten, snacks, brood - 33x17x47cm
JOIEYOU Fruitmand met etages, 3 niveaus, zwarte, afneembare fruitschaal, groenterek, broodmand, keukenopslag voor fruit, groenten, snacks, brood - 33x17x47cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van LZQ, 3-laags fruitrek van koolstofstaal – Verwijderbare fruitmand voor fruit, groenten en snacks, zwart
LZQ, 3-laags fruitrek van koolstofstaal – Verwijderbare fruitmand voor fruit, groenten en snacks, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van XMTECH 3-laags fruitmand van koolstofstaal, afneembare fruitmand voor fruit, groenten en snacks – zwart
XMTECH 3-laags fruitmand van koolstofstaal, afneembare fruitmand voor fruit, groenten en snacks – zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van LZQ Vruchtenmand met 2 lagen, zwart, metalen fruitschaal, stabiele mand voor fruit met houten handvat, draagbaar
LZQ Vruchtenmand met 2 lagen, zwart, metalen fruitschaal, stabiele mand voor fruit met houten handvat, draagbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van Relaxdays 10044785, 1 stuk
Relaxdays 10044785, 1 stuk
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van XINZI Metalen opbergmand met 2 etages, zwart - Met houten handgrepen, afneembaar onderstel, geschikt voor keukengerei/fruit/groenten/brood, ideaal voor de keuken
XINZI Metalen opbergmand met 2 etages, zwart - Met houten handgrepen, afneembaar onderstel, geschikt voor keukengerei/fruit/groenten/brood, ideaal voor de keuken
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van Etagère, taartstandaard van hout, 1 etage, middenmodel met voet
Etagère, taartstandaard van hout, 1 etage, middenmodel met voet
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Driehoekige taartstandaard van hout, met drie niveaus, voorzien van een metalen handvat, groot formaat
Driehoekige taartstandaard van hout, met drie niveaus, voorzien van een metalen handvat, groot formaat
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Etagère, taartstandaard van hout, 1 etage, groot, met voet
Etagère, taartstandaard van hout, 1 etage, groot, met voet
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Drie-laags dessertrek, cupcakehouder, fruit- en snoepdisplay, tafelstandaard, wit, gemaakt van PP-kunststof
Drie-laags dessertrek, cupcakehouder, fruit- en snoepdisplay, tafelstandaard, wit, gemaakt van PP-kunststof
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion