Intensieve permanente krul

€ 5,25

€ 26,25 / 1kg

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van The Essence, Femei, Lichaamsbehandeling, 3x15ml
The Essence, Femei, Lichaamsbehandeling, 3x15ml
€ 58.593,33/1l
€ 2.636,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 3.732,67/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Indola Textuerspray, 300 ml
Indola Textuerspray, 300 ml
€ 41,03/1l
€ 12,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lussoni Haarverzorgingsset
Lussoni Haarverzorgingsset
€ 8,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Sibel ontharingsstrips, 110x7 cm
Sibel ontharingsstrips, 110x7 cm
€ 177,60/1kg
€ 8,88
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Sunsilk Conditioner voor droog haar, 200 ml
Sunsilk Conditioner voor droog haar, 200 ml
€ 76,80/1kg
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sagella Poligyn 50+ intensieve hydraterende ovula, 10 stuks
Sagella Poligyn 50+ intensieve hydraterende ovula, 10 stuks
€ 17,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hydraterende haarcrème voor krullen, 300 ml
Hydraterende haarcrème voor krullen, 300 ml
€ 96,50/1l
€ 44,14
-34%
€ 28,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Inebrya haarkleur, 6.20, 100 ml
Inebrya haarkleur, 6.20, 100 ml
€ 43,70/1l
€ 4,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Silcare, однофазный бесцветный гель, 15 мл
Silcare, однофазный бесцветный гель, 15 мл
€ 447,00/1kg
€ 8,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UKLASH Wenkbrauwversterkende groeiserum, 3 ml
UKLASH Wenkbrauwversterkende groeiserum, 3 ml
€ 15.696,67/1l
€ 50,28
-6%
€ 47,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RETISIL Intensieve crème, 50 ml
RETISIL Intensieve crème, 50 ml
€ 797,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,33
-17%
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Phyto Phytocolor Glansverhogende Verzorging 150 ml
Phyto Phytocolor Glansverhogende Verzorging 150 ml
€ 104,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arganolie, regenererend, 50 ml
Arganolie, regenererend, 50 ml
€ 1.182,67/1kg
€ 38,92
-8%
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ginecanesbalance Vaginalgel, 7 x 5 ml
Ginecanesbalance Vaginalgel, 7 x 5 ml
€ 4.102,86/1l
€ 28,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KillyS For Men: badspong
KillyS For Men: badspong
€ 98,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gezichtscrème intensief, 75 ml
Gezichtscrème intensief, 75 ml
€ 186,13/1l
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Global Keratin, Juvexin, blonderende, haaroxiderende crème, 500 g
Global Keratin, Juvexin, blonderende, haaroxiderende crème, 500 g
€ 40,82/1kg
€ 20,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Retinol 0.5% in Squalane
The Ordinary Retinol 0.5% in Squalane
€ 665,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voor onbehandeld, moeilijk te krullen haar. Eindelijk krullen! Creëer harmonieuze golven en zichtbaar volume met de KERALOCK Intensieve Permanentkrul.
Gewicht
200 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Kadidlhars, Kokosolie, Rijstproteïne, Glycolzuur, Lanoline, Bijenwas, Keratine, Avocado-olie, Gehydrolyseerd soja-eiwit, Panthenol, Arganolie, Cetearylalcohol, Jojoba-olie, Glycerylolivaat, Aloë vera, Citroenzuur, Tocopherylacetaat, Parfum, Propyleenglycol, Benzylalcohol.
Fabrikant
Keralock
EAN
4059186101939
MPN (Manufacturer Part Number)
10772

Gewicht
200 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Kadidlhars, Kokosolie, Rijstproteïne, Glycolzuur, Lanoline, Bijenwas, Keratine, Avocado-olie, Gehydrolyseerd soja-eiwit, Panthenol, Arganolie, Cetearylalcohol, Jojoba-olie, Glycerylolivaat, Aloë vera, Citroenzuur, Tocopherylacetaat, Parfum, Propyleenglycol, Benzylalcohol.
Fabrikant
Keralock
EAN
4059186101939
MPN (Manufacturer Part Number)
10772
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CON:P Renovatie set, 17-delig, model B21626
CON:P Renovatie set, 17-delig, model B21626
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 44,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Voetmassageapparaat met verwarming
Voetmassageapparaat met verwarming
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 58,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Sekey vliegenhor voor balkondeur, 130x220 cm, vliegenhor met deur, op maat te snijden (110/120x220 cm, 110/120/130x210 cm), magnetische vliegenhor, grijs
Sekey vliegenhor voor balkondeur, 130x220 cm, vliegenhor met deur, op maat te snijden (110/120x220 cm, 110/120/130x210 cm), magnetische vliegenhor, grijs
€ 5,90/1m
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 55,24
-76%
€ 12,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van KW-wikkelaar, 2 kleuren, 12 stuks, lang, rond rubber, blauw/grijs
KW-wikkelaar, 2 kleuren, 12 stuks, lang, rond rubber, blauw/grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van JOANNA Naturia Loki permanentvloeistof voor normaal haar, 1 verpakking.
JOANNA Naturia Loki permanentvloeistof voor normaal haar, 1 verpakking.
€ 63,25/1kg
€ 12,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rosa, witte aquarelkleurige muurstickers met afbeeldingen van pioenrozen. Hoofddcoratie. Artikelnummer: HQJ200529578
Rosa, witte aquarelkleurige muurstickers met afbeeldingen van pioenrozen. Hoofddcoratie. Artikelnummer: HQJ200529578
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,98
-4%
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Ponik's hoogwaardig papier voor permanente krullen – kappersaccessoire, verwarmbaar – 1000 stuks, 75 x 50 mm
Ponik's hoogwaardig papier voor permanente krullen – kappersaccessoire, verwarmbaar – 1000 stuks, 75 x 50 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 102,44
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Idena 20102 Idena Zeugnismappe DIN A4, 12 Hüllen violett/blau
Idena 20102 Idena Zeugnismappe DIN A4, 12 Hüllen violett/blau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Keukenblok Vicco R-Line Antraciet Hoogglans/Wit 240 cm, WB Marmer, Model 26321
Keukenblok Vicco R-Line Antraciet Hoogglans/Wit 240 cm, WB Marmer, Model 26321
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 618,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van COSTWAY Kunstpalm, kunstplant, kamerplant, decoratieve plant, kunstmatig. Verkrijgbaar in verschillende hoogtes, waaronder 110 cm
COSTWAY Kunstpalm, kunstplant, kamerplant, decoratieve plant, kunstmatig. Verkrijgbaar in verschillende hoogtes, waaronder 110 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Esschert Design vogeldrinkbak, voet van gietijzer, geschikt voor 2 vogels; model FB162
Esschert Design vogeldrinkbak, voet van gietijzer, geschikt voor 2 vogels; model FB162
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 13,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 131,08
-€ 10,10
€ 120,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BBQ-Toro Dutch Oven DO9PX, 9,0 liter, hoogwaardige gietijzeren braadpan
BBQ-Toro Dutch Oven DO9PX, 9,0 liter, hoogwaardige gietijzeren braadpan
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 59,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Philips Handmixer HR 3741/00
Philips Handmixer HR 3741/00
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 45,00
-4%
€ 43,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van SONGMICS ladder met 3 treden, aluminium ladder, met handrail, gereedschapshouder, inklapbare ladder
SONGMICS ladder met 3 treden, aluminium ladder, met handrail, gereedschapshouder, inklapbare ladder
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 94,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STEINFURT koekenpan, diameter: 20 cm, aluminiumlegering, grijs
STEINFURT koekenpan, diameter: 20 cm, aluminiumlegering, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,67
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van COSTWAY Scooter, stadsroller, belastbaar tot 100 kg, inklapbare en in hoogte verstelbare kickscooter met 2 LED-wielen, blauw
COSTWAY Scooter, stadsroller, belastbaar tot 100 kg, inklapbare en in hoogte verstelbare kickscooter met 2 LED-wielen, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 141
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van plast team 22420800, plast team opbergbox HOME BOX, 40 liter, transparant
plast team 22420800, plast team opbergbox HOME BOX, 40 liter, transparant
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,04
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Douche slang 150 cm, zwart | Flexibele douche slang, badkamer, chroom | Douche slang voor douche, roestvrij staal
Douche slang 150 cm, zwart | Flexibele douche slang, badkamer, chroom | Douche slang voor douche, roestvrij staal
€ 11,33/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Premium donskussen | 40 x 80 cm | XDREAM donskussen
Premium donskussen | 40 x 80 cm | XDREAM donskussen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van proOFFICE Brochurehouder, formaat A4, gemaakt van PP-folie, met geribbelde afwerking
proOFFICE Brochurehouder, formaat A4, gemaakt van PP-folie, met geribbelde afwerking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,87
-30%
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Rieker damesaccessoires, bruine tas, geschikt voor vrijetijdskleding
Rieker damesaccessoires, bruine tas, geschikt voor vrijetijdskleding
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 50,99
Verkoper: HD_Schuhcompany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Aqua Media Cologne Forte Eau de Parfum, 70 ml, sprayflacon
Maison Francis Kurkdjian Aqua Media Cologne Forte Eau de Parfum, 70 ml, sprayflacon
€ 226,72
-€ 13,54
€ 213,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.045,43/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.732,67/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Babor Mimical Control Cream, 50 ml
Babor Mimical Control Cream, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,98
-6%
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 939,60/1l