5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

ARÔME Cadeauset geurkaarsen - Bloemig. Aantal: 12 stuks
€ 16,59
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Lavendel. Aantal: 12 stuks
€ 592,50/1kg
€ 16,59
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Lavendel. Aantal: 24 stuks
€ 33,22
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Lavendel. Aantal: 4 stuks
€ 11,81
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Sada geurkaarsen met fruitaroma, mix van 6 geuren, 24 stuks
€ 1,62
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Rozemarijn. Aantal: 12 stuks
€ 31,52
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Aardbei. Aantal: 1 stuk
€ 3,28
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Meloen. Aantal: 12 stuks
€ 31,52
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Vanille. Aantal: 12 stuks
€ 31,52
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Groene Appel. Aantal: 1 stuk
€ 3,28
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Bosbessen. Aantal: 1 stuk
€ 27,33/1kg
€ 3,28
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Peperkoekjes. Aantal: 12 stuks
€ 33,22
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Appel & Kaneel. Aantal: 4 stuks
€ 79,33/1kg
€ 9,52
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Cannabis. Aantal: 12 stuks
€ 31,52
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Appel & Kaneel. Aantal: 1 stuk
€ 27,33/1kg
€ 3,28
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Festive Moments. Aantal: 1 stuk
€ 3,28
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Lavendel Provence. Aantal: 12 stuks
€ 33,22
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Kaneel-kruidnagel. Aantal: 4 stuks
€ 11,60
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Kerstgeschenkset met geurkaarsen
€ 12,43
Verkoper: TradeConcept

ARÔME Vanille & Kokos. Aantal: 1 stuk
€ 3,28
Verkoper: TradeConcept
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Vonnende kaars in een glazen pot met deksel creëert een aangename sfeer in huis en verrijkt de binnenruimte met een heerlijke geur. Het vlammetje van de kaars is ideaal voor uw welzijn tijdens de herfst- en wintermaanden.
De kaarsen hebben een labeltje waarop u een persoonlijke boodschap kunt schrijven. Daarom is de kaars ook geschikt als cadeau.
De brandduur van één kaars is 10 uur.
De Floral set bevat de volgende geuren:
- lavendel
- lelie
- roos
- orchidee
- frisse katoen
- vanille
Diameter: 5,7 cm
Hoogte: 5,2 cm
- Lengte
- 5.7 cm
- Gewicht
- 20000 g
- Fabrikant
- arome
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8595556469750
- Lengte
- 5.7 cm
- Gewicht
- 20000 g
- Fabrikant
- arome
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8595556469750
Gaat ook goed samen met

Kneipp Geurkaars Be Sandelhout-Patchouli
€ 9,47
-43%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Yankee Candle Evening Riverwalk, grote glazen kaars, rond, azuurblauw, met houtachtige geur, 1 stuk
€ 40,90/1kg
€ 35,40
-34%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,19
Verkoper: Apollo_store

Acqua di Parma Buongiorno, Rund, Geel, Cederhout, Jasmijn, Lavendel, Citroen, Munt, Muskus, Rozemarijn, 50 uur, 1 stuk
€ 308,30/1kg
€ 61,66
Verkoper: somnia24

Geurzakje XL, klassiek linnen - Decostar
€ 2,58/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome

LARS360 Geurkaarsen Set 120g – 4-delige aromatherapie set met stickers en potjes, decoratieve geurkaarsen voor de slaapkamer
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

HORECA KAARSEN citroenella kaarsen, 6 stuks – 8 uur brandduur, terracotta, geschikt voor tuin en balkon
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis

Vonná kaars Christmas Bliss, groot formaat
€ 76,32/1kg
€ 39,99
Verkoper: Arthome

Haribo™ Geurkaars Winterkers, 2 stuks, HxD: 13x10 cm, brandduur: 100 uur, kaars in glas, geur: karamel, kers, sinaasappel, rood
€ 23,46/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

KOTARBAU® Geurkaars in glas kaars met houten lont geur geschenken met aangename aromatherapie decoratieve kaarsen cederhout & vanilla
€ 25,68/1kg
€ 20,39
Verkoper: KOTARBAU

Max Benjamin Geurkaart Lemongrass en Gember Max Benjamin
€ 8,99
Verkoper: GUGITA

WoodWick 76112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
€ 64,79/1kg
€ 29,39
Verkoper: Glamperfeu

Organic Goodness geurkaars wierook en mirre - pakket van 6 stuks - 200 g
€ 11,19
Verkoper: TradeConcept

Vonná lamp "Thais sandelhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
€ 11,95
Verkoper: ateelier

Grote geurkaars in pot BISPOL Aura, 100 uur brandduur, rozengeur
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

ARÔME, rustieke kaars, wit
€ 4,12
Verkoper: TradeConcept

Airwick geurkaars 185gr vanille en zoete amandel
€ 31,95
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

MILKHOUSE KAARS Victorian Christmas, geurkaars. BUTTER JAR, dubbele lont (454 g)
€ 35,67
Verkoper: LBD

Geurkaars in glas, LAVENDEL, 500 gram
€ 2.275,00/1l
€ 22,75
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Kerstkaars in glas, vanillegeur, 500 gram
€ 37,82/1kg
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

NAIZY Dekokerzen 120g – 4-delig, zwarte deksel, apothekersglas, geurkaars voor in huis, woonaccessoire, ontspanningskaars
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

UISEBRT Aromatherapie geurkaarsen cadeau set, 120g – 4-delige set in apothekerspot met zwarte dop, decoratieset voor geurkaarsen
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Geurkaarsen set "Creation", 10 stuks in pot, lange brandduur en aangename geur (aardbeiengeur)
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings

Chakra-kaars: Universele kracht – een regenboogkaars die de energie van alle chakra's combineert en harmonie bevordert voor lichaam en geest
€ 10,35
Verkoper: TradeConcept

Bolsius Geurkaarsen, Vanille, 6 stuks
€ 3,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Kronenkerzen, 240/24 stuks, in doos, kleur ivoor
€ 8,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij

12 citroenella-kaarsen in terracotta potjes, 7 x 7 cm. Brandduur per kaars: 6 uur. Muggenwerende geurkaars. Insectenwerend
€ 24,90
Verkoper: HAC24-GmbH

Vilde Citronella-kaars | Muggenwerende kaars met citroengeur, geschikt voor buitengebruik
€ 5,99
Verkoper: MONDEX

Tesori Geurkaars, Japanse Rituelen
€ 25,60/1kg
€ 17,80
-56%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,68
Verkoper: Avanti_Shop

We Love The Planet Scent Diffuser - Spiritual Spa (100 ml)
€ 239,70/1l
€ 23,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 25 september 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Arome kaarsenset
Oké past perfect
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg

Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg

Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg

Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg

Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg

Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg

Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg

Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg

Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders

Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg

Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders

Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg

Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg

Maison Margiela Replica Beach Vibes, geurkaars (165 g)
€ 55,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,79/1kg

Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1kg