Inhoud:

100 ml

Juicy Couture Viva La Juicy Le Bubbly, eau de parfum voor dames, 100 ml

€ 49,97

€ 499,70 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Roja Parfums Elixir Eau de Parfum, 75 ml, voor dames
Roja Parfums Elixir Eau de Parfum, 75 ml, voor dames
€ 2.638,40/1l
€ 197,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Carolina Herrera La Bomba eau de parfum voor dames, navulverpakking, 200 ml
Carolina Herrera La Bomba eau de parfum voor dames, navulverpakking, 200 ml
€ 867,00/1l
€ 173,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Juicy Couture - Viva La Juicy Le Bubbly eau de parfum voor dames, een fruitige en verleidelijke geur
Juicy Couture - Viva La Juicy Le Bubbly eau de parfum voor dames, een fruitige en verleidelijke geur
€ 1.135,20/1l
€ 58,14
-2%
€ 56,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Perla La Mia Perla Nera Eau de Parfum, 50 ml
La Perla La Mia Perla Nera Eau de Parfum, 50 ml
€ 856,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Juicy Couture, Viva La Juicy Noir, Eau de Parfum, voor dames, 30 ml
Juicy Couture, Viva La Juicy Noir, Eau de Parfum, voor dames, 30 ml
€ 1.107,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture Viva la Juicy Eau de Parfum, 30 ml
Juicy Couture Viva la Juicy Eau de Parfum, 30 ml
€ 1.033,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 31,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture, Viva La Juicy, Eau de Parfum, voor dames, 30 ml
Juicy Couture, Viva La Juicy, Eau de Parfum, voor dames, 30 ml
€ 1.001,67/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture Parfum - Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau de Parfum 100ml
Juicy Couture Parfum - Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau de Parfum 100ml
€ 345,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 34,54
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 1.212,40/1l
€ 60,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum voor dames, 100 ml
Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 1.279,00/1l
€ 127,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Juicy Couture Parfum - Juicy Couture Viva La Fleur Eau de Parfum, 150 ml
Juicy Couture Parfum - Juicy Couture Viva La Fleur Eau de Parfum, 150 ml
€ 299,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Caron Infini eau de parfum voor dames, 100 ml
Caron Infini eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 1.400,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Boucheron, La Collection - Cuir de Venise, Eau de Parfum, voor dames, 125 ml
Boucheron, La Collection - Cuir de Venise, Eau de Parfum, voor dames, 125 ml
€ 810,16/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 101,27
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture, eau de parfum, 30 ml
Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture, eau de parfum, 30 ml
€ 1.059,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Viva La Juicy Rosé van Juicy Couture, eau de parfum (50 ml)
Damesparfum Viva La Juicy Rosé van Juicy Couture, eau de parfum (50 ml)
€ 601,20/1l
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anfar La Perle eau de parfum voor dames, 85 ml
Anfar La Perle eau de parfum voor dames, 85 ml
€ 287,65/1l
€ 24,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Perla Creation Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
La Perla Creation Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 1.580,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 89,00
-11%
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van La Perla Signature Eau de Parfum Spray
La Perla Signature Eau de Parfum Spray
€ 1.252,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lolita Lempicka, Le Parfum, eau de parfum, voor dames, 15 ml
Lolita Lempicka, Le Parfum, eau de parfum, voor dames, 15 ml
€ 1.412,00/1l
€ 21,18
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Juicy Couture - Viva la Juicy Gold Couture Eau de Parfum 50 ml
Juicy Couture - Viva la Juicy Gold Couture Eau de Parfum 50 ml
€ 837,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 41,88
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het geparfumeerde water van het merk Juicy Couture is uitsluitend ontworpen voor vrouwen. Deze verpakking bevat 100 ml van de door u gekozen geur.
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
N.V.T.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0719346405171
719346405171

Inhoud
100 ml
Ingrediënten
N.V.T.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0719346405171
719346405171
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Juicy Couture - Viva La Juicy Le Bubbly eau de parfum voor dames, een fruitige en verleidelijke geur
Juicy Couture - Viva La Juicy Le Bubbly eau de parfum voor dames, een fruitige en verleidelijke geur
€ 1.135,20/1l
€ 58,14
-2%
€ 56,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Juicy Couture I Love Juicy Couture eau de parfum voor dames, 50 ml
Juicy Couture I Love Juicy Couture eau de parfum voor dames, 50 ml
€ 870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
Juicy Couture, Viva La Juicy Petals Please, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 538,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum, 100 ml
Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum, 100 ml
€ 474,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 47,42
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Couture Couture Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
Couture Couture Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 584,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture Viva La Juicy Neon Eau de Parfum, 50 ml, voor dames
Juicy Couture Viva La Juicy Neon Eau de Parfum, 50 ml, voor dames
€ 701,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture Viva La Juicy Neon Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Juicy Couture Viva La Juicy Neon Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 546,40/1l
€ 54,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture Couture, eau de parfum, 30 ml
Juicy Couture Couture, eau de parfum, 30 ml
€ 849,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,91
-8%
€ 25,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Juicy Couture Parfum - Juicy Couture Viva La Fleur Eau de Parfum, 150 ml
Juicy Couture Parfum - Juicy Couture Viva La Fleur Eau de Parfum, 150 ml
€ 299,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 5 mei 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ongewone geur
Inhoud 0,03 l
Beoordeeld op 29 juni 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke geur
Inhoud 0,05 l
Beoordeeld op 21 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l