Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)

€ 4,70

€ 17,41 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
€ 74,11/1kg
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 22,00/1kg
€ 4,51
-2%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
€ 6,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
€ 18,86/1kg
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
€ 4,40/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAK) SHIRATAKI SPAGHETTI, 1 kg - Dieetvoeding
€ 5,80/1kg
€ 6,11
-5%
€ 5,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Shirataki Konjac vezelrijke noodles, 200 gram
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla volkoren pasta, integrale fusilli, origineel uit Italië, 500g
Barilla volkoren pasta, integrale fusilli, origineel uit Italië, 500g
€ 9,60/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
Verkoper: Store-Germany
MAKARON (JAGLANY) NOODLE BIO 250 g - DIET-FOOD
Glutenvrije havernoedels, biologisch, 250g
€ 12,64/1kg
€ 3,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Lasagne, glutenvrij, 250g
Barilla Lasagne, glutenvrij, 250g
€ 29,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,32
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PROTEÏNE PASTA (KIKKERERWTEN) PENNE, GLUTENVRIJ, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
PROTEÏNE PASTA (KIKKERERWTEN) PENNE, GLUTENVRIJ, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
€ 14,00/1kg
€ 3,68
-4%
€ 3,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Udon, gemaakt van tarwe, houdbaar tot 20 december, 200 gram
Makaron Udon, gemaakt van tarwe, houdbaar tot 20 december, 200 gram
€ 12,25/1kg
€ 2,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
Delverde Ricciolo, Italiaanse pasta gemaakt van durumtarwegries, 500g
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Samyang Pittige Kip Carbonara, 130g
Samyang Pittige Kip Carbonara, 130g
€ 90,85/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 11,81
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Keto-dieet: Konjak (Shirataki) spaghetti, 200 gram
€ 6,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Zonder suikers, vetten en zout,

  • Lager in calorieën,

  • Helpen bij het behouden van een normaal cholesterolgehalte*,

  • Ondersteunen gewichtsverlies,

  • Bron van vezels,

  • Geschikt voor **mensen met coeliakie, diabetici, vegetariërs en veganisten.

De Usui konjac bijgerechten in de vorm van rijst kunnen u niet alleen helpen op weg naar uw ideale figuur, maar ook een gezondere levensstijl bevorderen zonder onnodige calorieën, suikers, gluten, vetten en lactose.

Ze bevatten de vezel glukomannan, die bijdraagt aan gewichtsverlies** en het behouden van een normaal cholesterolgehalte in het bloed*. Dankzij hun samenstelling zijn deze bijgerechten een ideale aanvulling op een afslankdieet en zijn ze ook geschikt voor mensen met speciale voedingsbehoeften, zoals veganisten, vegetariërs, mensen met coeliakie, diabetici of mensen met lactose-intolerantie. De konjac bijgerechten in bouillon hoeven niet gekookt te worden, ze zijn direct klaar om te consumeren. Ze hebben een neutrale smaak en zijn een uitstekende bron van vezels, wat zeer gunstig is voor de spijsvertering.

  • Konjac glukomannan draagt bij aan het behouden van een normaal cholesterolgehalte in het bloed. U bereikt het gunstige effect door dagelijks 4 gram glukomannan te consumeren. Dit komt overeen met het consumeren van 150 gram van deze konjac pasta.

** Konjac glukomannan draagt bij aan gewichtsverlies. U bereikt het gunstige effect door dagelijks 3 gram glukomannan te consumeren. Dit komt overeen met het consumeren van 120 gram van deze konjac pasta.

Ingrediënten
Voda: 95,7%, gedroogde konjacwortel: 4%, zuurteregelaar: citroenzuur.
Voedingswaarde
Energie: 25 kJ / 5 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 0 g waarvan suikers: 0 g Vezels: 2,7 g Eiwitten: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Low carb market s.r.o., Plzeňská 3352/156, Praha 150 00, Česká republika
Verkoopbenaming
Usui konjakrijst in bouillon, 270 gram (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Fabrikant
Low carb market
MPN (Manufacturer Part Number)
KON-VN-RYZ-USUI
EAN
8594196635921

Ingrediënten
Voda: 95,7%, gedroogde konjacwortel: 4%, zuurteregelaar: citroenzuur.
Voedingswaarde
Energie: 25 kJ / 5 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 0 g waarvan suikers: 0 g Vezels: 2,7 g Eiwitten: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Low carb market s.r.o., Plzeňská 3352/156, Praha 150 00, Česká republika
Verkoopbenaming
Usui konjakrijst in bouillon, 270 gram (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Fabrikant
Low carb market
MPN (Manufacturer Part Number)
KON-VN-RYZ-USUI
EAN
8594196635921
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 22,00/1kg
€ 4,51
-2%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
€ 74,11/1kg
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
€ 6,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g Spaghetti (van adukibonen) / Proteïnerijke pasta, rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g Spaghetti (van adukibonen) / Proteïnerijke pasta, rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 20,65/1kg
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jack Links Rundvlees Jerky, Origineel, 25g
Jack Links Rundvlees Jerky, Origineel, 25g
€ 165,00/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
Barilla 603270000 Barilla COLLEZIONE Lasagne 500,0 g
€ 18,86/1kg
€ 9,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 60,89
-16%
€ 50,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van OLYMPIA 3149 A 210 DIN A4 Laminiergerät weiß/grau
OLYMPIA 3149 A 210 DIN A4 Laminiergerät weiß/grau
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 19,99
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Set van 10 grillmatten van Teflon, anti-aanbak grillmatten voor grillen, bakken en barbecueën, geschikt tot 260°C
Set van 10 grillmatten van Teflon, anti-aanbak grillmatten voor grillen, bakken en barbecueën, geschikt tot 260°C
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 20,38
-4%
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Florovit grasvoeding met mos-microgranulaat, 4 kg
Florovit grasvoeding met mos-microgranulaat, 4 kg
€ 7,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
-3%
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van A.S. Création zelfklevend paneel "pop.up Panel", beige, bruin, 2,50 m x 0,35 m, artikelnummer 942192, 94219-2
A.S. Création zelfklevend paneel "pop.up Panel", beige, bruin, 2,50 m x 0,35 m, artikelnummer 942192, 94219-2
€ 54,35/1m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Soehnle Style Sense Comfort 100
Soehnle Style Sense Comfort 100
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 333
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van COCOA Suikerarme kokoschocolade, 40 g
COCOA Suikerarme kokoschocolade, 40 g
€ 92,50/1kg
€ 3,79
-2%
€ 3,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Winiary Galaretka, vruchtensnoepjes met braambessenaroma (10 x 71g)
Winiary Galaretka, vruchtensnoepjes met braambessenaroma (10 x 71g)
€ 1,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, voorraadbakken, set van 12 stuks, antraciet, kunststof, 10 x 10 x 9,5 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,41
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Aloë vera bladeren, biologisch gemalen, 200 g poeder
Aloë vera bladeren, biologisch gemalen, 200 g poeder
€ 35,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 4,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop