Manic Panic - Fuschia Shock - Haarkleuring, 237 ml

€ 25,90

€ 109,28 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #269 Unmasked (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #269 Unmasked (15 ml)
€ 1.156,00/1l
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #154 Tropix (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #154 Tropix (15 ml)
€ 1.053,33/1l
€ 15,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #222 Oxblood (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #222 Oxblood (15 ml)
€ 1.053,33/1l
€ 17,34
-8%
€ 15,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #273 Candied (15 ml)
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #273 Candied (15 ml)
€ 1.059,33/1l
€ 17,34
-8%
€ 15,89
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ORLY TURN IT UP, 11 ml
ORLY TURN IT UP, 11 ml
€ 2.635,45/1l
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Nailberry Shine & Breathe, 15 ml
Nailberry Shine & Breathe, 15 ml
€ 1.818,00/1l
€ 33,50
-18%
€ 27,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nagellak, 15 ml, Passion
Nagellak, 15 ml, Passion
€ 930,00/1l
€ 20,55
-32%
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Orly Nagellak Party Animal, 11 ml
Orly Nagellak Party Animal, 11 ml
€ 2.635,45/1l
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gosh, Nagellak, 599, Nachtnagellak, 8 ml
Gosh, Nagellak, 599, Nachtnagellak, 8 ml
€ 1.380,00/1l
€ 11,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Nagellak Couture van Essie
Nagellak Couture van Essie
€ 1.992,59/1l
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Essie Nagellak 10 Highballer (13,5 ml)
Essie Nagellak 10 Highballer (13,5 ml)
€ 626,67/1l
€ 8,69
-2%
€ 8,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nagellak Nailberry ACAI, 15 ml
Nagellak Nailberry ACAI, 15 ml
€ 1.818,00/1l
€ 30,47
-10%
€ 27,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INSTA-DRI Nagellak #535 - Yell-Woah! 9,17 ml
INSTA-DRI Nagellak #535 - Yell-Woah! 9,17 ml
€ 1.876,77/1l
€ 17,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van OPI Nagellak, kleur: Glazed n' Amused, 15 ml
OPI Nagellak, kleur: Glazed n' Amused, 15 ml
€ 930,00/1l
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Benecos Nagellak licorice (5 ml)
Benecos Nagellak licorice (5 ml)
€ 746,00/1l
€ 3,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Essie Nagellak 997 Heirloom Memories (13,5 ml)
Essie Nagellak 997 Heirloom Memories (13,5 ml)
€ 643,70/1l
€ 8,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Essie Gel Couture 506 Bodice Goddess (13,5 ml)
Essie Gel Couture 506 Bodice Goddess (13,5 ml)
€ 814,81/1l
€ 11,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nagellak van Essie
Nagellak van Essie
€ 604,29/1l
€ 8,84
-4%
€ 8,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nagellak met glanzende finish, 002, 7 ml
Nagellak met glanzende finish, 002, 7 ml
€ 505,71/1l
€ 3,54
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze speciale verf kan zichtbare resultaten geven op verschillende haarkleuren, maar deze resultaten zullen verschillen. Het aanbrengen van Manic Panic Fuschia Shock op bruin haar kan subtiele tinten van deze paars-roze kleur creëren. Als u echter een intensiever resultaat wilt, moet u uw haar eerst op niveau 8 of hoger blonderen.

Inhoud: 237ml

Gewicht
0.237 kg
Inhoud
237 ml
Ingrediënten
Haarkleuren
Fabrikant
EAN
612600810134
0612600810134
MPN (Manufacturer Part Number)
MP1155

Gewicht
0.237 kg
Inhoud
237 ml
Ingrediënten
Haarkleuren
Fabrikant
EAN
612600810134
0612600810134
MPN (Manufacturer Part Number)
MP1155
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Inebrya haarkleur, 100 ml
Inebrya haarkleur, 100 ml
€ 43,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
€ 12,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 44,99
-17%
€ 36,92
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Esskamerstoelen BEALIFE, set van 4, met kunstlederen bekleding en hoge rugleuning | Ergonomisch ontwerp, gestoffeerde stoelen | Zwart | TB40
Esskamerstoelen BEALIFE, set van 4, met kunstlederen bekleding en hoge rugleuning | Ergonomisch ontwerp, gestoffeerde stoelen | Zwart | TB40
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 99,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Klarstein drinkfles, 0,5 liter, sportfles voor wandelen, school en sportschool, smaaktrale waterfles, lekvrij, drinkfles met fruitinzetstuk, fitnessdrankfles, BPA-vrij, groen
Klarstein drinkfles, 0,5 liter, sportfles voor wandelen, school en sportschool, smaaktrale waterfles, lekvrij, drinkfles met fruitinzetstuk, fitnessdrankfles, BPA-vrij, groen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 53,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - gepoedercoat
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - gepoedercoat
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van HP LaserJet Enterprise M611dn - Zwart-wit printer, alleen ethernet; dubbelzijdige bedrukking, laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 61 pagina's per minuut, dubbelzijdige printmogelijkheid, wit
HP LaserJet Enterprise M611dn - Zwart-wit printer, alleen ethernet; dubbelzijdige bedrukking, laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 61 pagina's per minuut, dubbelzijdige printmogelijkheid, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 1.145,43
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van 650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 129,49
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Bigzzia bureaustoel, gaming stoel, fauteuil, kantoel, ergonomisch ontwerp met kussen, geschikt tot 110 kg, roze
Bigzzia bureaustoel, gaming stoel, fauteuil, kantoel, ergonomisch ontwerp met kussen, geschikt tot 110 kg, roze
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 99,99
2% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Licorne Bike Strong V Premium mountainbike, verkrijgbaar in 24 en 26 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Shimano 21-versnellingen - Volledige vering
Licorne Bike Strong V Premium mountainbike, verkrijgbaar in 24 en 26 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Shimano 21-versnellingen - Volledige vering
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 299,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Licorne Bike Strong 2D Premium mountainbike in 26, 27,5 en 29 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Schijfremmen voor en achter - Shimano 21-versnellingen
Licorne Bike Strong 2D Premium mountainbike in 26, 27,5 en 29 inch - Fiets voor jongens, meisjes, dames en heren - Schijfremmen voor en achter - Shimano 21-versnellingen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 309,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 15 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super tevreden
Beoordeeld op 14 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l