10 stuks 15G industriële naalden met stompe punt voor dosering. Precisie-applicator. Spuitdispenser

€ 7,99

€ 1.598,00 / 1kg

plus € 6,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Soldeerbout-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 10 stuks 21 G industriële stompe punt doseringsnaalden. Precisie-applicator. Spuitdispenser
10 stuks 21 G industriële stompe punt doseringsnaalden. Precisie-applicator. Spuitdispenser
€ 177,56/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van kurtz ersa Reactivator Tip 15 gram, dosering - 0TR01/SB
kurtz ersa Reactivator Tip 15 gram, dosering - 0TR01/SB
€ 1.895,19/1kg
€ 51,17
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Reservepunt voor soldeerstation 28003 - 2 stuks per verpakking - Soldeerpunt voor soldeerstationaccessoires [28924N]
Reservepunt voor soldeerstation 28003 - 2 stuks per verpakking - Soldeerpunt voor soldeerstationaccessoires [28924N]
€ 4,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Spitze JBC micro-soldeerboutpunt, 1 mm
Spitze JBC micro-soldeerboutpunt, 1 mm
€ 1.291,00/1kg
€ 21,95
-41%
€ 12,91
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Doseernaald 15G Gebogen 45° – Herbruikbaar Precisie | Ø1,37 mm Binnen, 45 mm | Amberkleurig voor Laboratorium
Doseernaald 15G Gebogen 45° – Herbruikbaar Precisie | Ø1,37 mm Binnen, 45 mm | Amberkleurig voor Laboratorium
€ 39,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van Vervangingstip voor soldeerstation ZLS 2, scherp
Vervangingstip voor soldeerstation ZLS 2, scherp
€ 6,94
-50%
€ 3,47
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lötpunt - voor soldeerbout, type 28026 - 2 stuks per verpakking. 1 stuk [28026A]
Lötpunt - voor soldeerbout, type 28026 - 2 stuks per verpakking. 1 stuk [28026A]
€ 10,99
Verkoper: JOGISEsvietidla
Productafbeelding van Weller T0054470599, Soldeerpunt, Weller, WP120, 1 stuk, 1,6 mm, 0,8 mm
Weller T0054470599, Soldeerpunt, Weller, WP120, 1 stuk, 1,6 mm, 0,8 mm
€ 52,19
-30%
€ 36,25
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0152JD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0152JD/SB
€ 765,00/1kg
€ 76,50
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
Soldeerhars 45g, Topnik voor soldeer, Cynel
€ 182,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,21
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van ERSA soldeertip, 0102PDLF07/SB, puntvormig, 07 mm
ERSA soldeertip, 0102PDLF07/SB, puntvormig, 07 mm
€ 12.147,50/1kg
€ 48,59
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Lottip – Permanente punt, type 832SD, 0,8 mm, puntig
Lottip – Permanente punt, type 832SD, 0,8 mm, puntig
€ 135,07/1m
€ 47,21
-57%
€ 20,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hroty, set van 10 stuks, 900M
Hroty, set van 10 stuks, 900M
€ 0,04/1m
€ 34,72
-3%
€ 33,43
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Vervangingspunt van 1,5 mm voor soldeerstation vtdesol2 / vtssd / vtssdn
Vervangingspunt van 1,5 mm voor soldeerstation vtdesol2 / vtssd / vtssdn
€ 451,82/1m
€ 29,73
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ersa soldeerpuntsuite 0162BD/SB
Ersa soldeerpuntsuite 0162BD/SB
€ 705,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,30
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Lut0066 - Tip voor soldeerbout, type Lut0066
Lut0066 - Tip voor soldeerbout, type Lut0066
€ 15,95
-21%
€ 12,46
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Ersa wisselinrichting voor soldeertips, ESD 3ZT00164 (gereedschap voor het verwisselen van tips)
Ersa wisselinrichting voor soldeertips, ESD 3ZT00164 (gereedschap voor het verwisselen van tips)
€ 624,50/1m
€ 87,43
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Kolofonium als oplosmiddel, 20 gram verpakking
Kolofonium als oplosmiddel, 20 gram verpakking
€ 814,00/1kg
€ 16,28
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Soldeerpunten, 3 stuks
Soldeerpunten, 3 stuks
€ 167,69/1kg
€ 2,71
-19%
€ 2,18
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Velleman BITC20, soldeertip, Velleman, VTS60SF, VTSC20, VTSSC70, VTSSC72, VTSSC75, VTSSC78, VTSSD, VTSSDN, metaal, 1 stuk, 1,6 mm
Velleman BITC20, soldeertip, Velleman, VTS60SF, VTSC20, VTSSC70, VTSSC72, VTSSC75, VTSSC78, VTSSD, VTSSDN, metaal, 1 stuk, 1,6 mm
€ 2.298,33/1kg
€ 13,79
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

10 stuks 15G industriële naalden met stompe punt voor dosering. Precisie-applicator. Spuit voor dosering.
Industriële naalden met stompe punt voor dosering. Precisie-applicator. Spuit voor dosering. Lengte 4,5 cm.
Kan ook gebruikt worden voor industriële lijmen en voor het meten van e-liquids, houtlijm, lijmen, kleefstoffen, lichte olie. Ook geschikt voor etherische oliën, wetenschapslaboratoria, platte strasssteentjes, hobbyprojecten, en voor zowel huishoudelijke als industriële toepassingen van secondelijm, inkten, parfums, smeermiddelen, afdichtingsmiddelen, enz.
Let op:
1: Kleurverschillen kunnen voorkomen, afmetingen kunnen variëren.
2: Alleen voor industrieel gebruik (niet-steriele doseernaalden).
Lengte
4.5 cm
Gewicht
5 g
Model
15G Industrielle stumpfe Spitze Dosiernadel
EAN
653415879695
0653415879695
MPN (Manufacturer Part Number)
65341
Fabrikant
Alaaeddin

Lengte
4.5 cm
Gewicht
5 g
Model
15G Industrielle stumpfe Spitze Dosiernadel
EAN
653415879695
0653415879695
MPN (Manufacturer Part Number)
65341
Fabrikant
Alaaeddin
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Professionele soldeerboutset voor brandmarkering, geschikt voor houtbewerking - PYROPEN
Professionele soldeerboutset voor brandmarkering, geschikt voor houtbewerking - PYROPEN
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 15,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Sievert PROMATIC-piezo handstuk, type 336611
Sievert PROMATIC-piezo handstuk, type 336611
€ 361,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zatechs
Productafbeelding van VEVOR kunststoflasser, 100W kunststofreparatieset met 800 warmteclips, laspistool, voor kajaks, speelgoed, reparatie van kunststofscheuren
VEVOR kunststoflasser, 100W kunststofreparatieset met 800 warmteclips, laspistool, voor kajaks, speelgoed, reparatie van kunststofscheuren
€ 665,08/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bunsenbrander, gasgestuurd, met vlamregelaar, voor laboratoriumverwarming en experimenten
Bunsenbrander, gasgestuurd, met vlamregelaar, voor laboratoriumverwarming en experimenten
€ 166,67/1kg
€ 30,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Looddraad, 0,5 mm, 100 gram, samenstelling Sn60Pb40
Looddraad, 0,5 mm, 100 gram, samenstelling Sn60Pb40
€ 28,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,89
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Fluxpistool TE-053 Spuitpistool – Precisie Dozering | Ø18,8 mm, 10 cm Schroef, 0,75 mm/omw | Voor Soldeerwerk
Fluxpistool TE-053 Spuitpistool – Precisie Dozering | Ø18,8 mm, 10 cm Schroef, 0,75 mm/omw | Voor Soldeerwerk
€ 83,17/1kg
€ 4,99
Verkoper: ROSFIX
Productafbeelding van CFH brander GV 900, inclusief gasdrukregelaar DR 114 en gasleiding - gasbrander voor onkruidbestrijding, geschikt voor een druk van 2,5 bar met een aansluiting van 3/8 inch, ideaal
CFH brander GV 900, inclusief gasdrukregelaar DR 114 en gasleiding - gasbrander voor onkruidbestrijding, geschikt voor een druk van 2,5 bar met een aansluiting van 3/8 inch, ideaal
€ 72,53/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 92,21
-25%
€ 68,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VEVOR kunststoflasser, 100W laspistool + 60/100W soldeerbout, reparatieset voor kunststof, geschikt voor auto bumpers, kajaks, elektronica, speelgoed
VEVOR kunststoflasser, 100W laspistool + 60/100W soldeerbout, reparatieset voor kunststof, geschikt voor auto bumpers, kajaks, elektronica, speelgoed
€ 520,43/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 119,70
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
Soldeerloodreiniger, vloeibaar, met penseel; Soldeertinctuur, fles; 0,05 liter, 24%; Geen reiniging nodig; Vloeistof;
€ 157,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,86
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Zet voor zacht solderen, compleet in tas
Zet voor zacht solderen, compleet in tas
€ 84,95/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 169,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van 1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
1x NC-559-ASM-UV 10CC. NC-559-ASM-UV (TPF). Soldeermiddel, 10CC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: nexon1140
Productafbeelding van NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Soldeermiddel 10CC AIP
€ 75,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,50
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
goobay Lötfett Dose 50 g (Bulk)
€ 39,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,85
-74%
€ 1,99
Verkoper: eu-bay_de
Kalafuna (pro pájení)
Soldeerhars 70965
€ 524,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Felder soldeerstaaf, loodvrij, in driehoekige vorm, type S-Sn99Cu1 - 12940120
Felder soldeerstaaf, loodvrij, in driehoekige vorm, type S-Sn99Cu1 - 12940120
€ 113,40/1m
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,36
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Slimme laser afstandsmeter Pro Xiaomi HOTO H-D50, Bluetooth, 50 meter
Slimme laser afstandsmeter Pro Xiaomi HOTO H-D50, Bluetooth, 50 meter
€ 627,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 109,31
-€ 20,24
€ 89,07
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Parkside: Reservepunt voor accuboorstelsels PLKA 3.6 A1 A2, , artikelnummers 283231, 289142, en voor PLKA 4 A1 A2 B3, artikelnummer 445879
Parkside: Reservepunt voor accuboorstelsels PLKA 3.6 A1 A2, , artikelnummers 283231, 289142, en voor PLKA 4 A1 A2 B3, artikelnummer 445879
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 40,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR Koelmiddelenmanometer, 4-weg, verdeelstuk voor auto, meetset, geschikt voor R134A, R12, R410A, R22, AC. Inclusief 4 stuks, 5 voet lange vulslangen. Koelmiddelenmanometer, meetinstrumenten, diagnosegereedschap voor airconditioningsystemen in auto's
VEVOR Koelmiddelenmanometer, 4-weg, verdeelstuk voor auto, meetset, geschikt voor R134A, R12, R410A, R22, AC. Inclusief 4 stuks, 5 voet lange vulslangen. Koelmiddelenmanometer, meetinstrumenten, diagnosegereedschap voor airconditioningsystemen in auto's
€ 187,06/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,50
-27%
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR kunststof lasapparaat 220W met 800 warmteklips, 56 stuks, met LED-lamp
VEVOR kunststof lasapparaat 220W met 800 warmteklips, 56 stuks, met LED-lamp
€ 747,73/1m
€ 49,35
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Loodvrij soldeertin, 0,7 mm, met fluxmiddel, 1 meter soldeerdraad
Loodvrij soldeertin, 0,7 mm, met fluxmiddel, 1 meter soldeerdraad
€ 4,71/1m
€ 4,71
Verkoper: www-tne-de
Productafbeelding van Doseernaald Gebogen 45° 19G – Herbruikbaar Precisie | Ø0,75mm Ø1,06mm L45mm | Laboratorium en Soldeerwerk
Doseernaald Gebogen 45° 19G – Herbruikbaar Precisie | Ø0,75mm Ø1,06mm L45mm | Laboratorium en Soldeerwerk
€ 39,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: ROSFIX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
LUXTOM | Soldeer tang 240mm, hulptang voor solderen, fixeer tang voor solderen, hulptang voor solderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
€ 199,80/1m
Productafbeelding van Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
Soldeerbout smeltpunt hulpmiddel, messingpunten voor schroefdraaSteckanschlussrten M2-M8, set van 7, compatibel met T18/ST 900M/FX888D
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.499,75/1m
Productafbeelding van Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
Reserveonderdeel voor AOYUE 474, 701, 808, 968, 2702 soldeerstation: filterpad, vervangingsfilter
€ 1,29
Verkoper: WilTec
€ 4,87/1m