HYLO-VISION SafeDrop Vital oogdruppels, 10 ml oplossing

€ 6,47

€ 647,00 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Lenzenvloeistof & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 979,00/1l
€ 9,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bepanthen oogdruppels, 10 ml oplossing
Bepanthen oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 1.257,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VISMED multi oogdruppels, 10 ml oplossing
VISMED multi oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 18.330,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van VISMED licht bevochtigende oogdruppels, 45 ml oplossing
VISMED licht bevochtigende oogdruppels, 45 ml oplossing
€ 390,00/1l
€ 17,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vividrin ectoin MDO oogdruppels bij allergische symptomen van het bindvlies, 10 ml oplossing
Vividrin ectoin MDO oogdruppels bij allergische symptomen van het bindvlies, 10 ml oplossing
€ 1.078,00/1l
€ 10,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Xailin Hydrate, 10 ml oplossing
Xailin Hydrate, 10 ml oplossing
€ 949,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lacri-Vision, 10 ml oplossing
Lacri-Vision, 10 ml oplossing
€ 326,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Artelac™ Oogdruppels MDO, 10 ml
Artelac™ Oogdruppels MDO, 10 ml
€ 1.453,00/1l
€ 14,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BLUpan soft OSD oogdruppels, 10 ml oplossing
BLUpan soft OSD oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 1.112,00/1l
€ 11,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hya-Ophtal: Oogdruppels ter verfrissing en bevochtiging, 60 stuks. Oplossing
Hya-Ophtal: Oogdruppels ter verfrissing en bevochtiging, 60 stuks. Oplossing
€ 1.090,67/1l
€ 32,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Systane Ultra oogdruppels, flesje, 10 ml oplossing
Systane Ultra oogdruppels, flesje, 10 ml oplossing
€ 1.261,00/1l
€ 12,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Artelac Complete MDO oogdruppels, 10 ml oplossing
Artelac Complete MDO oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 1.492,00/1l
€ 14,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dr. Muches tijmdruppels, 20 ml oplossing
Dr. Muches tijmdruppels, 20 ml oplossing
€ 388,50/1l
€ 7,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TEARS AGAIN Hyaluron 0,1% oogdruppels voor het bevochtigen van het oogoppervlak, zonder conserveermiddelen, 10 ml oplossing
TEARS AGAIN Hyaluron 0,1% oogdruppels voor het bevochtigen van het oogoppervlak, zonder conserveermiddelen, 10 ml oplossing
€ 1.211,00/1l
€ 12,11
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Systane Balance, druppels voor het verbeteren van de traanfilm, 10 ml oplossing
Systane Balance, druppels voor het verbeteren van de traanfilm, 10 ml oplossing
€ 15,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van COQUN oogoplossing, 10 ml oplossing
COQUN oogoplossing, 10 ml oplossing
€ 2.154,00/1l
€ 21,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lenscare zoutoplossing, 380 ml
Lenscare zoutoplossing, 380 ml
€ 8,21/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ReNu MultiPlus, 240 ml
ReNu MultiPlus, 240 ml
€ 108,67/1l
€ 26,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ODM 5, oplossing, 10 ml oplossing
ODM 5, oplossing, 10 ml oplossing
€ 14.080,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,08
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoogwaardige oogverzorging voor medisch gebruik
  • Voor het bevochtigen van droge ogen
  • Oogdruppels
  • Medisch hulpmiddel, verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: OmniVision GmbH, Duitsland (origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 16009581
Gewicht
0.039 kg
Inhoud
0.01 l
Ingrediënten
Water, citroenzuur, natriumhyaluronaat, *Euphrasia officinalis*, natriumchloride, natriumcitraat
Fabrikant
OmniVision
EAN
9120048760870
09120048760870
MPN (Manufacturer Part Number)
46170

Gewicht
0.039 kg
Inhoud
0.01 l
Ingrediënten
Water, citroenzuur, natriumhyaluronaat, *Euphrasia officinalis*, natriumchloride, natriumcitraat
Fabrikant
OmniVision
EAN
9120048760870
09120048760870
MPN (Manufacturer Part Number)
46170
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hylo-Vision HD oogdruppels, 15 ml oplossing
Hylo-Vision HD oogdruppels, 15 ml oplossing
€ 416,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
€ 109,37/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 979,00/1l
€ 9,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CLATRONIC Akku Hand-Staubsauger AKS 828, weiss/blau
CLATRONIC Akku Hand-Staubsauger AKS 828, weiss/blau
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Douchegordijn, polyester, 180x200 cm, vintage - M S V
Douchegordijn, polyester, 180x200 cm, vintage - M S V
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 26,24
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van PHILIPS Scheerapparaat S1151/00, artikelnummer 303478
PHILIPS Scheerapparaat S1151/00, artikelnummer 303478
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 43,38
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van LEGO® City Goederentrein, 60198
LEGO® City Goederentrein, 60198
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 258,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Philips OneBlade 360 QP2724/23 heren scheerapparaat, zwart-groen, 3-in-1, reistas, 3 kammen (1 mm, 3 mm, 5 mm), USB-oplader, waterdicht, voor het stylen van gezichtsbeharing
Philips OneBlade 360 QP2724/23 heren scheerapparaat, zwart-groen, 3-in-1, reistas, 3 kammen (1 mm, 3 mm, 5 mm), USB-oplader, waterdicht, voor het stylen van gezichtsbeharing
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 525
€ 39,99
-12%
€ 34,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Remington tondeuse HC450
Remington tondeuse HC450
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Tefal Hakmolen K1330404
Tefal Hakmolen K1330404
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Omnicube - N35 Ronde neodymium mini-magneten, extra sterk (100 stuks) | 5x1mm, sterke kleine magneten | Geschikt voor magnetische borden, koelkasten, whiteboards en nog veel meer
Omnicube - N35 Ronde neodymium mini-magneten, extra sterk (100 stuks) | 5x1mm, sterke kleine magneten | Geschikt voor magnetische borden, koelkasten, whiteboards en nog veel meer
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-takkenzaag GE-LS 18 Li-Solo
Einhell Power X-Change accu-takkenzaag GE-LS 18 Li-Solo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 79,41
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Beschermhoes Samsung Galaxy A15 4G/5G, flip case, telefoonhoesje, beschermhoes, book cover
Beschermhoes Samsung Galaxy A15 4G/5G, flip case, telefoonhoesje, beschermhoes, book cover
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van REMINGTON XR1500 Ult. Series RX5 Hair Clipper
REMINGTON XR1500 Ult. Series RX5 Hair Clipper
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 46,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Doppelherz System L-Arginine Vital, 3.000 mg, 120 capsules
Doppelherz System L-Arginine Vital, 3.000 mg, 120 capsules
€ 152,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kantoorkast KETER Planet High 246637, draagvermogen: 15 kg per plank, afmetingen: 39 x 68 x 173 cm
Kantoorkast KETER Planet High 246637, draagvermogen: 15 kg per plank, afmetingen: 39 x 68 x 173 cm
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 116,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
€ 868,15/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Projector 360 R1, Android, WiFi
Projector 360 R1, Android, WiFi
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 69,07
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 105,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
€ 619,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 61,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Mini 4K HD-projector, 120 ANSI, met slimme 2.4G/5G Wi-Fi en Android 11.0. Geschikt voor projectie op muren en plafonds, met automatische trapeziumcorr
Mini 4K HD-projector, 120 ANSI, met slimme 2.4G/5G Wi-Fi en Android 11.0. Geschikt voor projectie op muren en plafonds, met automatische trapeziumcorr
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,69
Gratis bezorging
Verkoper: Eurostar
Productafbeelding van Dr. Wolz Groene Thee-extract, 120 capsules
Dr. Wolz Groene Thee-extract, 120 capsules
€ 131,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LED-paneel inbouwlamp, CCT, ultradun, dimbaar, geschikt voor woonkamer en slaapkamer, slim, wit
LED-paneel inbouwlamp, CCT, ultradun, dimbaar, geschikt voor woonkamer en slaapkamer, slim, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 74,11
-2%
€ 72,20
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 523
€ 19,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Handmatige groentesnijder met touwmechanisme, groentevermaalder, uienhakker, multifunctionele hakker
Handmatige groentesnijder met touwmechanisme, groentevermaalder, uienhakker, multifunctionele hakker
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 9,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Denver SW-164 Rose
Denver SW-164 Rose
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 30 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Uitstekende oogdruppels
Beoordeeld op 29 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Voor mens en dier
Beoordeeld op 7 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 61,99
Verkoper: Lemonbite
€ 619,90/1l