Conditioner voor platina blond haar, Bleach Blondes (Ice White Toning Conditioner), 250 ml

€ 11,22

€ 44,88 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
€ 67,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
€ 72,30/1l
€ 36,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van I.C.O.N. Healing Cure Conditioner, 250 ml
I.C.O.N. Healing Cure Conditioner, 250 ml
€ 113,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
€ 103,08/1l
€ 25,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Conditioner in sprayflacon Bleach Blondes Ice White (conditionerende spray die de kleur corrigeert), 150 ml
Conditioner in sprayflacon Bleach Blondes Ice White (conditionerende spray die de kleur corrigeert), 150 ml
€ 81,60/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Inebrya Ice Cream, conditioner voor intensieve verzorging, 1000 ml
Inebrya Ice Cream, conditioner voor intensieve verzorging, 1000 ml
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hask Blonde Care Conditioner Purple Toning (355 ml)
Hask Blonde Care Conditioner Purple Toning (355 ml)
€ 36,59/1l
€ 12,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Sachajuan Silver Conditioner, 1000 ml
Sachajuan Silver Conditioner, 1000 ml
€ 65,61/1l
€ 65,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico Blonde Life Paarse Conditioner, 250 ml
Joico Blonde Life Paarse Conditioner, 250 ml
€ 80,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sachajuan Silver Conditioner, 220 ml
Sachajuan Silver Conditioner, 220 ml
€ 117,95/1l
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CHI Kleurbehandeling voor het haar, SILVER BLONDE - 251ml
CHI Kleurbehandeling voor het haar, SILVER BLONDE - 251ml
€ 49,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,43
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
€ 36,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
-19%
€ 10,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Leave-in Conditioner & Stylingcrème, 50 ml
Sebastian Potion 9 Leave-in Conditioner & Stylingcrème, 50 ml
€ 387,60/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xhc Silver Shimmer Conditioner (400 ml)
Xhc Silver Shimmer Conditioner (400 ml)
€ 6,12/1l
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alcina Pastell Conditioner Ice-Blond - 500 ml
Alcina Pastell Conditioner Ice-Blond - 500 ml
€ 97,96/1l
€ 48,98
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Fanola Voedende Leave-in Conditioner, 300 ml
Fanola Voedende Leave-in Conditioner, 300 ml
€ 17,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,37
-19%
€ 5,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van INEBRYA Blondesse No-Yellow Mousse, 250 ml
INEBRYA Blondesse No-Yellow Mousse, 250 ml
€ 38,36/1l
€ 12,89
-25%
€ 9,59
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Matrix So Silver Neutraliserende Conditioner tegen geelheid, 300 ml
Matrix So Silver Neutraliserende Conditioner tegen geelheid, 300 ml
€ 59,97/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Keune Conditioner 1922 By J.M. Keune: Verfrissende conditioner
Keune Conditioner 1922 By J.M. Keune: Verfrissende conditioner
€ 91,80/1l
€ 22,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Curlsmith - Curl Quenching Conditioner Wash - 355 ml
Curlsmith - Curl Quenching Conditioner Wash - 355 ml
€ 76,03/1l
€ 26,99
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze conditioner is speciaal ontwikkeld voor platinablond haar. Wanneer u van de kapper komt, ziet uw blonde haarkleur er prachtig uit, maar kan deze geel worden. De blauwe pigmenten in deze conditioner zorgen ervoor dat uw blonde haarkleur een koele, blonde tint behoudt. Het bevat vitamine B5, kamille en moringa-extract, die uw haar intensief voeden en hydrateren. Uw geblondeerde haar krijgt weer glans.

Gebruik

Was uw haar eerst met shampoo. Spoel uw haar grondig uit. Breng een kleine hoeveelheid aan op de punten van uw haar. Laat de conditioner 1-5 minuten inwerken. Spoel uw haar vervolgens grondig uit.

Ingrediënten

Aqua (Water/Eau), Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panthenol, Moringa Oleifera (Horseradish Tree) Seed Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dipropylene Glycol, Polysilicone-19, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Disodium Phosphate, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Violet 43 (Ext. Violet 2), CI 42090 (Blue 1)

Gewicht
296 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
Lee Stafford
EAN
5060282705630
MPN (Manufacturer Part Number)
42793

Gewicht
296 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
Lee Stafford
EAN
5060282705630
MPN (Manufacturer Part Number)
42793
Gaat ook goed samen met

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 10 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,45/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 48,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,02/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,91/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l