Nash Bait Grote Zaadmengeling, 0,5 liter

€ 19,55

€ 39,10 / 1l

Gratis bezorging

Onze bestedeals
Lokaas & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nash Bait Kleine Zaadmengeling, 0,5 liter
Nash Bait Kleine Zaadmengeling, 0,5 liter
€ 39,10/1l
€ 19,55
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Nash Partikel - Scopex Squid Hemp, 0,5 liter
Nash Partikel - Scopex Squid Hemp, 0,5 liter
€ 19,55
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Nash drijvende kunstmaggots
Nash drijvende kunstmaggots
€ 19,42
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Nash Brute karperhaken, klein formaat
Nash Brute karperhaken, klein formaat
€ 20.680,00/1kg
€ 20,68
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Frenzied Hempelzaad Knoflook, 700 gram
Dynamite Baits Frenzied Hempelzaad Knoflook, 700 gram
€ 30,49/1kg
€ 21,34
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van CCMoore Pellets (Kreeft)
CCMoore Pellets (Kreeft)
€ 8,00/1kg
€ 42,99
-6%
€ 39,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van Dynamite Baits Marine Halibut Method Mix, inhoud: 2000 gram
Dynamite Baits Marine Halibut Method Mix, inhoud: 2000 gram
€ 21.420,00/1kg
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite-gepeperde fruitboilies (5 kg)
Dynamite-gepeperde fruitboilies (5 kg)
€ 56,96
-6%
€ 52,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van Nash Natural Liquid (Musselmengsel)
Nash Natural Liquid (Musselmengsel)
€ 54,02/1l
€ 27,01
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Silver X Karperaas 900g
Dynamite Baits Silver X Karperaas 900g
€ 20.540,00/1kg
€ 20,54
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits, gehydrolyseerd krabextract, 500 ml
Dynamite Baits, gehydrolyseerd krabextract, 500 ml
€ 51,44/1l
€ 25,72
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Belachan Haakvoer (pellets)
Dynamite Belachan Haakvoer (pellets)
€ 40,97/1kg
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits XL Vloeibare Aantrekmiddelen voor Maden
Dynamite Baits XL Vloeibare Aantrekmiddelen voor Maden
€ 79,72/1l
€ 19,93
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Nash Fluoro D Rig, maat 2, karperrig
Nash Fluoro D Rig, maat 2, karperrig
€ 19,42
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Krill Vloeistof, 1 liter. Één maat
Dynamite Baits Krill Vloeistof, 1 liter. Één maat
€ 25,46/1l
€ 25,46
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite N-Ticers lokspuiten (Tutti-Frutti/Appelsien)
Dynamite N-Ticers lokspuiten (Tutti-Frutti/Appelsien)
€ 672,33/1l
€ 20,17
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Swim Stim Method Mix, inhoud: 2000 gram
Dynamite Baits Swim Stim Method Mix, inhoud: 2000 gram
€ 21.960,00/1kg
€ 21,96
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van CCMoore Pellets (Belachan)
CCMoore Pellets (Belachan)
€ 39.990,00/1kg
€ 42,99
-6%
€ 39,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van Dynamite Baits Frenzied Hempseed Original, 700 gram
Dynamite Baits Frenzied Hempseed Original, 700 gram
€ 27,96/1kg
€ 19,57
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite N-Ticers lokspuiten (voor schaaldieren/garnalen)
Dynamite N-Ticers lokspuiten (voor schaaldieren/garnalen)
€ 672,33/1l
€ 20,17
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een mengsel van esdoornzaad, kikkererwten en rode en gele mais. De toevoeging van Himalaya-rotszout verbetert de smaak en verrijkt het voedsel met waardevolle mineralen en sporenelementen. Dit grote zaadmengsel is een tijdloze combinatie die voorkomt dat karpers zich bezighouden met kleine stukjes voer, met als extra voordeel dat alle ingrediënten als haakvoer kunnen worden gebruikt, waardoor ze perfect zijn voor de "Match the Hatch" presentatie.

Dit mengsel presteert uitstekend bij alle watertemperaturen en vermindert aantoonbaar de aantrekkingskracht van een bevoordeerde zone voor vervelende meervallen, doornmeervallen of krabben, terwijl het tegelijkertijd agressief voergedrag bij karpers stimuleert. Het is uitermate geschikt voor het voorvoeren en heeft een uitstekende reputatie bij het aantrekken van karpers die zelden het water verlaten, wanneer ze met traditionele methoden worden bevist. Nashbait Particles zijn verse producten die in verzegelde containers worden bereid om een lange houdbaarheid en optimaal gebruiksgemak te garanderen.

(Afbeelding ter illustratie)

Fabrikant
Inhoud
0.5 l
EAN
5055108801047

Fabrikant
Inhoud
0.5 l
EAN
5055108801047
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.