Inhoud:
100 ml- 30 ml
- 100 ml
LPDO Soul Sea, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, spray
€ 58,47
€ 584,70 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)€ 2.458,20/1l
€ 245,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Chopard, Or de Calambac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml€ 1.440,20/1l
€ 144,02
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Musk eau de parfum, inhoud: 100 ml€ 999,60/1l
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders

Nabeel Al Bashiq, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, spray
€ 390,00/1l
€ 56,00
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Falcone Al Fursan Highfly, 85 ml, uniseks eau de parfum
€ 379,10/1l
€ 37,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rasasi Somow Al Rasasi, eau de parfum, uniseks, 100 ml
€ 971,90/1l
€ 97,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Adyan Mashael, geurwater, uniseks, 100 ml
€ 242,70/1l
€ 24,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Adyan Musk Al Ahmar, uniseks parfum, 100 ml
€ 251,50/1l
€ 25,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Kenzo L'Eau Ambrée Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.080,60/1l
€ 60,56
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 54,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Memoize, Deliciae, parfumextract, uniseks, 7,5 ml
€ 2.541,33/1l
€ 19,06
Verkoper: NutraBestBG

Naseem Divine eau de toilette, uniseks, 60 ml
€ 748,83/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Musc Tharwa Gold, 15 ml - Hamidi
€ 114,70/1l
€ 11,47
Verkoper: NutraBestBG

LPDO Jardin Impérial, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, spray
€ 229,00/1l
€ 22,90
Verkoper: Fragranzia

Borntostandout Indecent Cherry, eau de parfum, uniseks, 50 ml
€ 3.180,00/1l
€ 159,00
Verkoper: FragrancesBg

Armaf Fraiche Intense, eau de parfum, 100 ml
€ 398,90/1l
€ 39,89
Verkoper: somnia24

Anfar Al Riysh parfum, uniseks, 100 ml
€ 260,30/1l
€ 26,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Afnan Turathi Femme Red Eau de Parfum, 90 ml (damesparfum)
€ 362,89/1l
€ 32,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Risala Al Azeem, geurwater, uniseks, 110 ml
€ 152,09/1l
€ 16,73
Verkoper: Glamperfeu

Riiffs Celesto Intense Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 205,40/1l
€ 20,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Ontdek met de LPDO parfumproef "Seeliger Ozean" een exclusieve geurcompositie die herinneringen oproept aan uitgestrekte zeeën en frisse briesjes. Deze hoogwaardige proef is perfect voor verzamelaars en liefhebbers van bijzondere parfums, die het unieke waarderen. De geur ontvouwt zich in een harmonieuze balans van aquatische tonen, verrijkt met een subtiele houtachtige basis, en omgeeft u met zijn langdurige frisheid gedurende de dag. De proef van 100 milliliter is niet alleen een olfactorisch hoogtepunt, maar ook een charmant cadeau-idee voor iedereen die van de zee houdt en graag exclusieve geuren verzamelt. Een must-have voor kenners en liefhebbers van bijzondere parfums.
Alleen bedoeld voor het testen van de geur en niet voor volledig gebruik. Koel en droog n, beschermd tegen direct zonlicht. Niet geschikt voor personen onder de 18 jaar.
- Gewicht
- 0.36 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- NIET VAN TOEPASSING
- Fabrikant
- LPDO
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8053629625828
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 5180
- Gewicht
- 0.36 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- NIET VAN TOEPASSING
- Fabrikant
- LPDO
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8053629625828
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 5180
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 979,89/1l
€ 88,19
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.310,60/1l
€ 231,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 770,00/1l
€ 77,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 646,60/1l
€ 36,04
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,33
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l