4,4



Gebaseerd op 7 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
TIZIANA TERENZI TORPE PARFUM, parfum, 100 ml€ 1.387,20/1l
€ 138,72
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
XERJOFF MEFISTO EDP 30ML, eau de parfum€ 2.802,00/1l
€ 84,06
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer informatie over deze advertentie
Armaf - Excellus Men Eau de Parfum, 100 ml€ 237,90/1l
€ 24,48
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,79
Verkoper: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Ejaazi, uniseks, 100 ml, vloeibare parfum, met tonen van: sinaasappel, citrusvruchten, lavendel, mirte en kardemom, peper, maagdenpalm, kaneelblad en patchouli, ambroxan, houtachtige noten, amber, cederhout, vetiver en eikenmos
€ 126,10/1l
€ 12,61
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup

LATTAFA ADEEB EDP 80ML Eau de Parfum
€ 208,75/1l
€ 16,70
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
€ 1.759,00/1l
€ 18,35
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,59
Verkoper: ParfumGroup

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 310,80/1l
€ 31,08
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
€ 3.000,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 211,20/1l
€ 21,12
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Masa, parfum voor dames, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 240,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Sehr Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 236,70/1l
€ 23,67
Verkoper: ParfumGroup
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De geparfumeerde eau de toilette van het merk Lattafa is gemaakt voor zowel mannen als vrouwen. Deze verpakking bevat 100 ml van de door u gekozen geur.
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Model
- Ta'weel
- Gewicht
- 0.571 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Eugenol, Farnesol, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Isoeugenol, Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Anijsalcohol, Hexylcinnamal, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Extract van Evernia Prunastri, Extract van Evernia Furfuracea, Benzylcinnamaat, Methyl-2-octynaat, Benzylalcohol.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6290360590158
- MPN (Manufacturer Part Number)
- JTI-110739601
- Afmetingen
- 100 milliliter
- Model
- Ta'weel
- Gewicht
- 0.571 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Eugenol, Farnesol, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Isoeugenol, Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Anijsalcohol, Hexylcinnamal, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Extract van Evernia Prunastri, Extract van Evernia Furfuracea, Benzylcinnamaat, Methyl-2-octynaat, Benzylalcohol.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6290360590158
- MPN (Manufacturer Part Number)
- JTI-110739601
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 240,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
€ 1.759,00/1l
€ 18,35
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,59
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ejaazi, uniseks, 100 ml, vloeibare parfum, met tonen van: sinaasappel, citrusvruchten, lavendel, mirte en kardemom, peper, maagdenpalm, kaneelblad en patchouli, ambroxan, houtachtige noten, amber, cederhout, vetiver en eikenmos
€ 126,10/1l
€ 12,61
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Asad Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 280,00/1l
€ 28,00
Verkoper: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 441,30/1l
€ 44,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: K6_Werkzeuge

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Lattafa Vintage Radio Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 285,00/1l
€ 28,50
Verkoper: ParfumGroup

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
€ 2.108,57/1l
€ 22,14
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Riiffs Aswaar, een uniseks parfum, 100 ml
€ 220,30/1l
€ 29,66
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,03
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Obsidian Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 403,40/1l
€ 40,34
Verkoper: LuxusAroma

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 217,55/1l
€ 23,93
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Afnan Perfumes 9 AM Dive, 100 ml, Unisex, 100 ml, Geur: zwarte bes, citroen, munt, roze peper, appel, cederhout, wierook, gember, jasmijn, patchouli, sandelhout, 1 stuk
€ 343,80/1l
€ 34,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa - Pride Eternal Vanille Eau de Parfum
€ 392,40/1l
€ 39,24
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
€ 154,40/1l
€ 15,44
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa 24 Carat White Gold Eau De Parfum 100 ml (unisex)
€ 214,60/1l
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Atlas Eau de Parfum, 55 ml, uniseks
€ 581,82/1l
€ 32,00
Verkoper: DUBAISTORE

Maison Alhambra Glacier Ultra Eau De Parfum 100 ml (man)
€ 265,20/1l
€ 26,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf - Club De Nuit Blue Iconic Eau de Parfum, 105 ml
€ 311,33/1l
€ 33,69
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,69
Verkoper: ParfumGroup

Armaf Odyssey Dubai Chocolat Eau De Parfum 100 ml (unisex)
€ 2.475,00/1l
€ 24,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

French Avenue Zenith Santal, pure parfum, unisex, 100 ml
€ 469,60/1l
€ 46,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten


































Klantbeoordelingen
86% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
86%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%14% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
14%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 oktober 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geroken en onthouden......
Dit is mijn jaren 80 geur. Fris gestyled in een leren jasje en jeans. Het is een erg zoete, zware geur met cola vibes en iets houtachtigs. Absoluut unisex.
Beoordeeld op 6 maart 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Super
Het parfum is een beetje zoet, maar niet plakkerig. Houdt ongeveer 4-6 uur Ik zou het zo weer kopen. De levering was super snel
Beoordeeld op 17 februari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed
Uitstekend
Beoordeeld op 27 mei 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 april 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 mei 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 oktober 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,13
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml



4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(74)Aantal beoordelingen: 74
€ 138,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.389,90/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.655,10/1l