Mana Drink Schoko, 6 stuks, elk 400 ml

€ 55,82

€ 23,26 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Maaltijdmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mana Mark 8 Poeder | Chocolade, 430 g
Mana Mark 8 Poeder | Chocolade, 430 g
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pudliszki Klopsjes in tomatensaus, 590 gram
Pudliszki Klopsjes in tomatensaus, 590 gram
€ 17,64/1kg
€ 4,91
-10%
€ 4,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellwe Kisiel met citroensmaak, 38 gram
Gellwe Kisiel met citroensmaak, 38 gram
€ 17,37/1kg
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellwe Galaretka Bosbessen, 72 gram
Gellwe Galaretka Bosbessen, 72 gram
€ 13,89/1kg
€ 1,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije tomatenhummus, 160 gram - PRIMAVIKA
Glutenvrije tomatenhummus, 160 gram - PRIMAVIKA
€ 19,44/1kg
€ 3,27
-4%
€ 3,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Drasanvi Oseogen, 7 gram, 20 flacons
Drasanvi Oseogen, 7 gram, 20 flacons
€ 60,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tomatensoep in blik, 450 gram
Tomatensoep in blik, 450 gram
€ 8,18/1kg
€ 3,87
-4%
€ 3,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Aardappelgerecht met worst, 41 gram
Winiary Aardappelgerecht met worst, 41 gram
€ 34,88/1kg
€ 1,50
-4%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Groentebouillon, 18 blokjes, 180 gram
Knorr Groentebouillon, 18 blokjes, 180 gram
€ 18,68/1kg
€ 3,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Kippenbouillon, 6 liter, 120 gram
Knorr Kippenbouillon, 6 liter, 120 gram
€ 0,33/1l
€ 2,18
-9%
€ 1,98
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Belvita graanrepen met honing, noten en chocolade, 300 gram
Belvita graanrepen met honing, noten en chocolade, 300 gram
€ 56,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,99
-6%
€ 18,67
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maggi Fix voor varkensgebraad (35 g)
Maggi Fix voor varkensgebraad (35 g)
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Knorr Champignonsaus, 46 gram
Knorr Champignonsaus, 46 gram
€ 47,40/1kg
€ 2,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
€ 69,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi® 4306428001 Buttersauce Hollandaise 600,0 g
Maggi® 4306428001 Buttersauce Hollandaise 600,0 g
€ 34,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knorr Rundvleeskruiden, 18 blokjes, 180 g
Knorr Rundvleeskruiden, 18 blokjes, 180 g
€ 17,16/1kg
€ 3,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary kruidenmix voor stoofpot, 42 gram
Winiary kruidenmix voor stoofpot, 42 gram
€ 35,75/1kg
€ 1,50
-4%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BOONTJES IN TOMATENSAUS, GLUTENVRIJ, BIOLOGISCH, 400 g (BLIKJE) - AMAIZIN
BOONTJES IN TOMATENSAUS, GLUTENVRIJ, BIOLOGISCH, 400 g (BLIKJE) - AMAIZIN
€ 6,40/1kg
€ 2,63
-2%
€ 2,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
€ 17,71/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Delikatesssaus voor varkensgebraad, 2-pack (2 x 0,25 liter verpakking)
Maggi Delikatesssaus voor varkensgebraad, 2-pack (2 x 0,25 liter verpakking)
€ 102,60/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,13
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Volwaardige, lang houdbare maaltijd - complete maaltijd, 6 x 400 ml, veganistisch, lactosevrij, zonder palmolie - 98 CZK per portie
Ingrediënten
Voedingskundig complete ingrediënten en extracten: 66.242 mg. Unieke mix van plantaardige eiwitten (geïsoleerd soja- en erwteneiwit, havereiwit, bruine rijst eiwit, pompoenpompelpoeier), chlorella, maïs maltodextrine, magere cacaopoeder, havervezel, isomaltulose (een disacharide met een lage glycemische index; bron van glucose en fructose), oliemix (raapolie, kokosnoot MCT C8-olie (C8-capryltriglyceriden), Schizochytrium sp., zonnebloemolie, haverolie, koudgeperste lijnzaadolie), sojalecithine (fosfolipiden), onoplosbare vezels (cellulose, cellulosegom). Prebiotica: 3.044 mg. Havervezel (beta-glucanen), cichorie-inuline (fructooligosachariden FOS), wortelvezel. Bioactieve stoffen: 2.300 mg. Kalium (kaliumcitraat, kaliumchloride), zout (natriumchloride), calcium (calciumcarbonaat), magnesium (magnesiumoxide), zink (zinkgluconaat), jodium (kaliumjodide), vitamine A (retinolacetaat), vitamine B1 | thiamine (thiaminhydrochloride), vitamine B2 (riboflavine), vitamine B3 | niacine (nicotinamide), vitamine B5 | pantotheenzuur (calcium-D-pantothenaat), vitamine B6 (pyridoxinhydrochloride), vitamine B7 (biotine), vitamine B9 (foliumzuur), vitamine B12 | cobalamine (cyanocobalamine), vitamine C (ascorbinezuur, ascorbylpalmitaat), vitamine D2 (ergocalciferol), vitamine D3 uit zeewier (cholecalciferol), vitamine E (dl-tocopherylacetaat), vitamine K1 (phyllochinon), choline (cholinebitartraat), selenium (seleniumverrijkte gist), chroom (chroompicolinaat), L-carnitine, taurine. Fytochemicaliën: 685 mg. Ferulazuur, daidzeïne, glyciteïne, genisteïne, beta-carotine, luteïne, zeaxanthine, avenanthramiden, syringaresinol, pinoresinol, lariciresinol, beta-sitosterol, campesterol, brassicasterol, delta-5-avenasterol, clerosterol, stigmasterol, 24-methylencholesterol, delta-7-campesterine, delta-5,24-stigmastadiënol, sitostanol, delta-7-stigmastenol, campestanol, delta-7-avenasterol, fosfatidylcholine, fosfatidylethanolamine, fosfatidylserine, theobromine, epicatechine, catechine, procyanidinen, cafeïne (uit cacaopoeder). *** Natuurlijk voorkomende fytochemicaliën in plantaardige ingrediënten en extracten. Overige ingrediënten: 253 mg. Sucralose (zoetstof), smaakmix. Water: 337.476 mg
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml: Vet 4,0 g, waarvan verzadigd vet 0,4 g; Koolhydraten 7,0 g, waarvan suikers 1,6 g; Vezels 1,1 g; Eiwitten 4,2 g; Zout 0,17 g
Gewicht
2400 g
Levensmiddelenbedrijven
Heaven Labs s.r.o, Modletice 194, Modletice, 25101
Verkoopbenaming
Mana Mark 8, chocolademelk, 6 flessen van 400 ml
Fabrikant
Mana
MPN (Manufacturer Part Number)
7291727872136
EAN
8596172003762

Ingrediënten
Voedingskundig complete ingrediënten en extracten: 66.242 mg. Unieke mix van plantaardige eiwitten (geïsoleerd soja- en erwteneiwit, havereiwit, bruine rijst eiwit, pompoenpompelpoeier), chlorella, maïs maltodextrine, magere cacaopoeder, havervezel, isomaltulose (een disacharide met een lage glycemische index; bron van glucose en fructose), oliemix (raapolie, kokosnoot MCT C8-olie (C8-capryltriglyceriden), Schizochytrium sp., zonnebloemolie, haverolie, koudgeperste lijnzaadolie), sojalecithine (fosfolipiden), onoplosbare vezels (cellulose, cellulosegom). Prebiotica: 3.044 mg. Havervezel (beta-glucanen), cichorie-inuline (fructooligosachariden FOS), wortelvezel. Bioactieve stoffen: 2.300 mg. Kalium (kaliumcitraat, kaliumchloride), zout (natriumchloride), calcium (calciumcarbonaat), magnesium (magnesiumoxide), zink (zinkgluconaat), jodium (kaliumjodide), vitamine A (retinolacetaat), vitamine B1 | thiamine (thiaminhydrochloride), vitamine B2 (riboflavine), vitamine B3 | niacine (nicotinamide), vitamine B5 | pantotheenzuur (calcium-D-pantothenaat), vitamine B6 (pyridoxinhydrochloride), vitamine B7 (biotine), vitamine B9 (foliumzuur), vitamine B12 | cobalamine (cyanocobalamine), vitamine C (ascorbinezuur, ascorbylpalmitaat), vitamine D2 (ergocalciferol), vitamine D3 uit zeewier (cholecalciferol), vitamine E (dl-tocopherylacetaat), vitamine K1 (phyllochinon), choline (cholinebitartraat), selenium (seleniumverrijkte gist), chroom (chroompicolinaat), L-carnitine, taurine. Fytochemicaliën: 685 mg. Ferulazuur, daidzeïne, glyciteïne, genisteïne, beta-carotine, luteïne, zeaxanthine, avenanthramiden, syringaresinol, pinoresinol, lariciresinol, beta-sitosterol, campesterol, brassicasterol, delta-5-avenasterol, clerosterol, stigmasterol, 24-methylencholesterol, delta-7-campesterine, delta-5,24-stigmastadiënol, sitostanol, delta-7-stigmastenol, campestanol, delta-7-avenasterol, fosfatidylcholine, fosfatidylethanolamine, fosfatidylserine, theobromine, epicatechine, catechine, procyanidinen, cafeïne (uit cacaopoeder). *** Natuurlijk voorkomende fytochemicaliën in plantaardige ingrediënten en extracten. Overige ingrediënten: 253 mg. Sucralose (zoetstof), smaakmix. Water: 337.476 mg
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml: Vet 4,0 g, waarvan verzadigd vet 0,4 g; Koolhydraten 7,0 g, waarvan suikers 1,6 g; Vezels 1,1 g; Eiwitten 4,2 g; Zout 0,17 g
Gewicht
2400 g
Levensmiddelenbedrijven
Heaven Labs s.r.o, Modletice 194, Modletice, 25101
Verkoopbenaming
Mana Mark 8, chocolademelk, 6 flessen van 400 ml
Fabrikant
Mana
MPN (Manufacturer Part Number)
7291727872136
EAN
8596172003762
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Maggi Fix voor Curryworst (38 gram)
Maggi Fix voor Curryworst (38 gram)
€ 52,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Biovegan Eivervingsproduct, biologisch, 43g
Biovegan Eivervingsproduct, biologisch, 43g
€ 87,21/1kg
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van NRG-5®ZERO: Geen toegevoegde suikers - glutenvrij
NRG-5®ZERO: Geen toegevoegde suikers - glutenvrij
€ 23,90/1kg
€ 37,28
-67%
€ 11,95
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
€ 16,67/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
€ 17,71/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lobo Tom Kha Pasta, 400 gram
Lobo Tom Kha Pasta, 400 gram
€ 12,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Johann Lafer, kippenbouillon, 400 ml
Johann Lafer, kippenbouillon, 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van 5 minuten. Terrine. Spaghetti. Kaas. Room. Netto gewicht: 62 gram
5 minuten. Terrine. Spaghetti. Kaas. Room. Netto gewicht: 62 gram
€ 50,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
€ 24,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nongshim Chapagetti Ramen noedels, 20 porties van 140g
Nongshim Chapagetti Ramen noedels, 20 porties van 140g
€ 7,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 21,40
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Rummo - feinste italienische Pasta Saucen - 340 g Bolognese
Rummo - feinste italienische Pasta Saucen - 340 g Bolognese
€ 11,62/1kg
€ 3,95
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
€ 21,66/1kg
€ 21,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 153842 Dr. Oetker Speisestärke, 400,0 g
Dr. Oetker 153842 Dr. Oetker Speisestärke, 400,0 g
€ 25,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Calvi - Pittige chilipepers in olijfolie, 100 g pot. Een extra pittige toevoeging voor pastasaus, dips, pizza's of kipgerechten. Een onweerstaanbare combinatie die liefhebbers van pittige gerechten zeker zal bekoren
Calvi - Pittige chilipepers in olijfolie, 100 g pot. Een extra pittige toevoeging voor pastasaus, dips, pizza's of kipgerechten. Een onweerstaanbare combinatie die liefhebbers van pittige gerechten zeker zal bekoren
€ 46,00/1kg
€ 6,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mondamin 130350002 Mondamin Soßenbinder zum Andicken von dunklen Saucen  250,0 g, 1 St.
Mondamin 130350002 Mondamin Soßenbinder zum Andicken von dunklen Saucen 250,0 g, 1 St.
€ 74,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maggi® 5035838008 Maggi® Delikatess Sauce zu Braten 900,0 g
Maggi® 5035838008 Maggi® Delikatess Sauce zu Braten 900,0 g
€ 23,29/1kg
€ 20,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van YUM YUM Instant noodles, 60g, eendensmaak, verpakking met 1 stuk
YUM YUM Instant noodles, 60g, eendensmaak, verpakking met 1 stuk
€ 262,83/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Knorr Saus voor braadgerechten: krachtig, stevig van smaak, eenvoudig te serveren en gemakkelijk te doseren. 3000 gram
Knorr Saus voor braadgerechten: krachtig, stevig van smaak, eenvoudig te serveren en gemakkelijk te doseren. 3000 gram
€ 19,94/1kg
€ 59,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesam, instant noedels, 100 g, sesam, bereidingstijd 3 minuten, 86 kcal, 360 kJ
Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesam, instant noedels, 100 g, sesam, bereidingstijd 3 minuten, 86 kcal, 360 kJ
€ 114,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van MHD: 17.09.2026! Ottogi Ramen noedels, smaak: kimchi, 120g
MHD: 17.09.2026! Ottogi Ramen noedels, smaak: kimchi, 120g
€ 14,42/1kg
€ 1,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natur Compagnie 4680, Crème soep, 20 gram, Tomatensmaak, 2 minuten bereidingstijd, Palmolie, 136 kJ
Natur Compagnie 4680, Crème soep, 20 gram, Tomatensmaak, 2 minuten bereidingstijd, Palmolie, 136 kJ
€ 40,50/1kg
€ 2,49
-2%
€ 2,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Echter Bonito-tonijn - extra vierge olijfolie, 160g
Echter Bonito-tonijn - extra vierge olijfolie, 160g
€ 30,44/1kg
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barilla 10001659, 400 g, CE-keurmerk, 69 kcal, 289 kJ, 4 g, 0,5 g
Barilla 10001659, 400 g, CE-keurmerk, 69 kcal, 289 kJ, 4 g, 0,5 g
€ 15,32/1l
€ 6,05
-3%
€ 5,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Fix Käse-Spätzle (30 gram)
Maggi Fix Käse-Spätzle (30 gram)
€ 69,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor varkensgebraad (35 g)
Maggi Fix voor varkensgebraad (35 g)
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Goulash Mix, kruidenmix voor een hartige, heerlijke, klassieke en traditionele goulash, 48 gram
Maggi Goulash Mix, kruidenmix voor een hartige, heerlijke, klassieke en traditionele goulash, 48 gram
€ 41,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor zuurkoolstoofpot, hartig met natuurlijke ingrediënten, 50g
Maggi Fix voor zuurkoolstoofpot, hartig met natuurlijke ingrediënten, 50g
€ 41,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor Chili con Carne: hartig, pittig en vol smaak, 33g
Maggi Fix voor Chili con Carne: hartig, pittig en vol smaak, 33g
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.