Max Benjamin Luxe Geurstokjes Pink Pepper Pink PepperLuxury

€ 31,99

€ 213,27 / 1l

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Molton Brown Diffuser, geur: Orange & Bergamot, 150 ml
Molton Brown Diffuser, geur: Orange & Bergamot, 150 ml
€ 58,14
-12%
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Rhuibarben en Roos geurverspreider, 150 ml
Molton Brown Rhuibarben en Roos geurverspreider, 150 ml
€ 326,40/1l
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 181, geurzakje, Hinoki
L:A BRUKET Home Fragrance 181, geurzakje, Hinoki
€ 706,15/1kg
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Swirl KALMERENDE GEURGRANULATEN, 350 g
Swirl KALMERENDE GEURGRANULATEN, 350 g
€ 12,47/1kg
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Max Benjamin Pink Pepper Luxe Diffuser Navulling 300 ml
Max Benjamin Pink Pepper Luxe Diffuser Navulling 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Dodici Geurstokje Navulling Max Benjamin
Max Benjamin Dodici Geurstokje Navulling Max Benjamin
€ 371,29/1l
€ 25,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Geurverspreider Bergamot & Ylang Ylang
Max Benjamin Luxe Geurverspreider Bergamot & Ylang Ylang
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Lemongrass & Ginger Luxe Geurdiffuser
Max Benjamin Lemongrass & Ginger Luxe Geurdiffuser
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
€ 6,29
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Max Benjamin Italiaanse Apotheker Geurverspreider 150ml
Max Benjamin Italiaanse Apotheker Geurverspreider 150ml
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Navulling voor geurverspreider, lavendel
Navulling voor geurverspreider, lavendel
€ 11,03
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Geurzakje lavendel
Geurzakje lavendel
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Nenuco, 250 ml
Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Nenuco, 250 ml
€ 439,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Navulverpakking voor de geurverspreider Pink Sands, 200 ml
Navulverpakking voor de geurverspreider Pink Sands, 200 ml
€ 81,00/1l
€ 17,05
-4%
€ 16,20
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic Max luchtverfrisser – Navulling voor de Air Wick Freshmatic Max
Air Wick Freshmatic Max luchtverfrisser – Navulling voor de Air Wick Freshmatic Max
€ 29,27/1l
€ 43,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Flor, 250 ml
Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Flor, 250 ml
€ 415,40/1l
€ 20,77
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van White Musk - Millefiori - Navulverpakking voor autoluchtverfrisser
White Musk - Millefiori - Navulverpakking voor autoluchtverfrisser
€ 5,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Airwick Freshmatic Max navulling Paarse Lavendel 250 ml
Airwick Freshmatic Max navulling Paarse Lavendel 250 ml
€ 70,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Max Benjamin - Diffuser Roze Peper

Max Benjamin is een Iers familiebedrijf, geleid door de broers Mark en David Van den Bergh, en vernoemd naar hun neven – Max & Ben. In het begin richtte het bedrijf zich op de productie van handgemaakte kaarsen.

De productie vindt – nog steeds – uitsluitend plaats met de hand, op traditionele wijze, in hun werkplaats in het graafschap Wicklow, in Ierland. De hoge kwaliteit wordt gekenmerkt door het gebruik van de best mogelijke natuurlijke ingrediënten, zoals essentiële oliën, zonder alcoholische toevoegingen.

Max Benjamin – Classic Collection

De Classic Collection van Max Benjamin bevat een mix van verschillende geuren en vormt het basisassortiment van het Ierse bedrijf.



Max Benjamin Luxe Geurstokjes Pink Pepper Pink PepperLuxury Max Benjamin Luxe Geurstokjes Pink Pepper Ontdek de rijke en glamourachtige geur van de Max Benjamin Luxe Geurstokjes in Pink Pepper. Deze diffuser brengt een verfijnde sfeer in uw huis met topnoten van roze peper, neroli en peer, die overgaan in een hart van jasmijn en koffie. De geur eindigt met warme basisnoten van vanille, patchouli en cederhout. Geniet van minimaal vier maanden aanhoudende geur. Belangrijkste Kenmerken - Rijke en glamourachtige geur - Topnoten: Roze peper, neroli en peer - Hartnoten: Jasmijn en koffie - Basisnoten: Vanille, patchouli en cederhout - Minimaal 4 maanden geur - Laag allergeen geur oliën - Alcoholvrij Specificaties - Merk: Max Benjamin - Type: Geurstokjes Aanvullende Informatie Deze luxe geurstokjes zijn perfect om een verfijnde en uitnodigende sfeer te creëren in elke ruimte. Ideaal voor gebruik in uw woonkamer, slaapkamer of kantoor.
Inhoud
0.15 l
Fabrikant
Max Benjamin
Gewicht
150 g
EAN
5391533717011
MPN (Manufacturer Part Number)
RB-D05

Inhoud
0.15 l
Fabrikant
Max Benjamin
Gewicht
150 g
EAN
5391533717011
MPN (Manufacturer Part Number)
RB-D05
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 340,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
€ 219,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,99
-59%
€ 16,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
€ 1.965,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
€ 88,78/1kg
€ 7,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
€ 29,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 9,29
-16%
€ 7,72
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
€ 55,95/1l
€ 11,79
-5%
€ 11,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
€ 292,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,26
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
€ 26,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
€ 2.211,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
€ 65,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
€ 234,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
€ 55,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Frida Lufterfrischer Raumspray 460 ml - Chill Out Raumduft
Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Chill Out Geur
€ 8,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 3,99
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Geurzakje: Het perfecte cadeau
Geurzakje: Het perfecte cadeau
€ 56,17/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
€ 78,60/1l
€ 10,35
-24%
€ 7,86
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van 6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
€ 20,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
€ 12,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van 1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
€ 34,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Convivium Paris Black Lemon, parfum extract voor dames en heren, 50 ml
Convivium Paris Black Lemon, parfum extract voor dames en heren, 50 ml
€ 480,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van ipuro ESSENTIALS Chic Chérie, geurkaars, stokjesdiffuser, 0,1 liter
ipuro ESSENTIALS Chic Chérie, geurkaars, stokjesdiffuser, 0,1 liter
€ 137,30/1l
€ 13,73
Verkoper: LBD
Productafbeelding van 30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
€ 2.100,00/1kg
€ 21,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Wunder-Baum Vent Wrap, nieuwe auto (verpakking met 4 stuks)
Wunder-Baum Vent Wrap, nieuwe auto (verpakking met 4 stuks)
€ 2,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Elzusha - Heren Eau de Parfum 100 ml Seasons Rise
Elzusha - Heren Eau de Parfum 100 ml Seasons Rise
€ 52,95
Gratis bezorging
Verkoper: AveliraMarket
Productafbeelding van Unterweger Zirben-ruimtediffuser, etherische olie, biologisch, 100 ml
Unterweger Zirben-ruimtediffuser, etherische olie, biologisch, 100 ml
€ 41,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van California Scents Luchtverfrisser CORONADO CHERRY
California Scents Luchtverfrisser CORONADO CHERRY
€ 87,80/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 5,41
-18%
€ 4,39
Verkoper: iKable

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg