Espara Mucosa-Balance capsules, 90 stuks, voedingssupplement

€ 37,35

€ 373,50 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glycowohl Metformin Balance, voedingssupplement, capsules, 80 stuks
Glycowohl Metformin Balance, voedingssupplement, capsules, 80 stuks
€ 30,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Johanniskruid Balance capsules, 230 mg, 60 stuks
Johanniskruid Balance capsules, 230 mg, 60 stuks
€ 294,67/1kg
€ 13,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biolectra Magnesium Complex Balance, 7 capsules, 120 stuks
Biolectra Magnesium Complex Balance, 7 capsules, 120 stuks
€ 157,19/1kg
€ 21,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Acidophilus forte capsules, 60 stuks
Espara Acidophilus forte capsules, 60 stuks
€ 330,30/1kg
€ 33,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Neuro Balance - Capsules, 90 stuks
Neuro Balance - Capsules, 90 stuks
€ 765,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Vitamine B12 capsules, 100 stuks
Espara Vitamine B12 capsules, 100 stuks
€ 14,46/1kg
€ 14,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Brandnetel Complex Capsules, 60 stuks
Espara Brandnetel Complex Capsules, 60 stuks
€ 18,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumcitraat capsules Vital, 120 stuks
Magnesiumcitraat capsules Vital, 120 stuks
€ 119,00/1kg
€ 17,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Isoflavon-Wortelkapsules, 60 stuks
Espara Isoflavon-Wortelkapsules, 60 stuks
€ 28,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 3 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 3 mg, 60 stuks
€ 124,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Artisjok-Choline capsules, 60 stuks
Espara Artisjok-Choline capsules, 60 stuks
€ 107,60/1kg
€ 10,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Hyaluron-Biotin capsules, 30 stuks
Espara Hyaluron-Biotin capsules, 30 stuks
€ 143,40/1kg
€ 14,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumbisglycinaat capsules, 90 stuks
Magnesiumbisglycinaat capsules, 90 stuks
€ 13,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Quercetine met vitamine C, 60 stuks
Quercetine met vitamine C, 60 stuks
€ 141,95/1kg
€ 11,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Shilajit capsules, 60 stuks
Shilajit capsules, 60 stuks
€ 29,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prostonel capsules, 90 stuks. Voedingssupplement
Prostonel capsules, 90 stuks. Voedingssupplement
€ 100.980,00/1l
€ 100,98
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Espara Stress-Balance voedingssupplement, 60 capsules
Espara Stress-Balance voedingssupplement, 60 capsules
€ 281,30/1kg
€ 28,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Bergamot-Choline capsules, 60 stuks
Espara Bergamot-Choline capsules, 60 stuks
€ 192,90/1kg
€ 19,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Acidophilus capsules, 60 stuks, voedingssupplement
Espara Acidophilus capsules, 60 stuks, voedingssupplement
€ 165,30/1kg
€ 16,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Glucomannan Konjakwortel capsules, 180 stuks
Kräutermax Glucomannan Konjakwortel capsules, 180 stuks
€ 703,15/1kg
€ 37,97
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Espara Mucosa-Balance is een innovatief voedingssupplement met 90 capsules, ontwikkeld met waardevolle vitamines, zink en melkzuurbacteriën om de gezondheid van het darmslijmvlies te ondersteunen. Dit doordachte combinatieproduct combineert 60 Mucosa-capsules met 30 Acidophilus-capsules en biedt een gerichte toevoer van voedingsstoffen voor uw welzijn.

  • Dubbelcapsulesysteem - 60 Mucosa-capsules plus 30 Acidophilus-capsules voor een optimale combinatie van voedingsstoffen.
  • Biotine voor slijmvliezen - Draagt bij aan het behoud van normale slijmvliezen.
  • Waardevol mineraal zink - Vult de dagelijkse mineralenbehoefte aan.
  • Melkzuurbacteriën - Hoogwaardige probiotische culturen in de Acidophilus-capsules.
  • Fosfatidylcholine en fytodroïne - Innovatieve ingrediënten voor moderne voedingssupplementen.
  • Spirulina en kamille - Natuurlijke plantenextracten verrijken de formule.
  • Voorraad voor 90 dagen - Handig maandpakket voor continu gebruik.

Het gebruik van Espara Mucosa-Balance is bijzonder eenvoudig dankzij het doordachte capsulesysteem. De Mucosa-capsules en Acidophilus-capsules kunnen gemakkelijk worden ingenomen met voldoende vloeistof en vormen een prettige aanvulling op uw dagelijkse voeding. Dit voedingssupplement is ideaal voor mensen die hun voedingsinname gericht willen ondersteunen.

Espara staat voor hoogwaardige voedingssupplementen die worden ontwikkeld volgens strenge kwaliteitsnormen. De zorgvuldige selectie van ingrediënten, zoals vitamine B1, biotine en de waardevolle plantenextracten, toont de expertise van de fabrikant op het gebied van moderne voedingssupplementen. Elke capsule wordt met de grootste zorg geproduceerd om u een product van consistent hoge kwaliteit te bieden.

Waar is Espara Mucosa-Balance geschikt voor?
Espara Mucosa-Balance is geschikt voor volwassenen die hun dagelijkse voeding willen aanvullen met waardevolle vitamines, mineralen en melkzuurbacteriën.

Wat bevatten de 90 capsules?
De 90 capsules bevatten een combinatie van vitamines zoals biotine en vitamine B1, het mineraal zink, melkzuurbacteriën, fosfatidylcholine, fytodroïne, spirulina en kamille.

Hoe worden de capsules gebruikt?
De Mucosa-capsules en Acidophilus-capsules worden dagelijks met voldoende vocht ingenomen en vormen zo een aanvulling op de normale voeding.

Hoe lang gaat een verpakking mee?
Een verpakking Espara Mucosa-Balance met 90 capsules biedt een handige maandvoorraad voor een continue voedingssupplementatie.

Inhoud: 1x Espara Mucosa-Balance 90 capsules (60 Mucosa-capsules + 30 Acidophilus-capsules)

Ondersteun uw welzijn met de doordachte combinatie van voedingsstoffen in Espara Mucosa-Balance - nu bij Kaufland.

  • 90 capsules Espara Mucosa-Balance - Dubbel systeem met Mucosa en Acidophilus capsules voor optimale ondersteuning van het darmslijmvlies
  • Biotine en vitamine B12 in hoge dosering - Draagt bij aan het behoud van normale slijmvliezen en ondersteunt de natuurlijke immuunfunctie
  • Unieke formule met twee capsules - Mucosa capsules 's ochtends en Acidophilus capsules 's avonds voor een optimaal getimede opname van voedingsstoffen
  • Fosfatidylcholine met spirulina en kamille - 360 mg fosfatidylcholine plus 500 miljoen melkzuurbacteriën en plantaardig fytodroïne
  • Dagelijks 2 donkere capsules 's ochtends voor het ontbijt - Plus 1 lichte capsule 's avonds voor het slapengaan, met voldoende vocht innemen

PZN Duitsland: 17944202
PZN Oostenrijk: 5615456

Ingrediënten
Mucosa capsules (donkere capsules): Fosfatidylcholine-poeder (soja) (25,34%), Hydroxypropylmethylcellulose*, Spirulina-poeder (11,97%), Vulling: erwtenvezel, L-ascorbinezuur (8,45%), Phytodroitin™ (extract van Ulva Lactuca, extract van Fucus Vesiculosus, natriumhyaluronaat, dragermateriaal maltodextrine) (7,41%), Kamillebloemextract (kamillebloemextract, dragermateriaal maltodextrine) (7,04%), Zinkgluconaat (5,55%), Scheidingsmiddel: magnesiumzouten van voedingsvetzuren, D-biotine (dragermateriaal maltodextrine, D-biotine, kaliumwaterstofcarbonaat) (0,7%), Methylcobalamine (dragermateriaal mannitol, methylcobalamine) (0,04%). Acidophilus capsules (lichte capsules): Inuline (63,6%), DRCAPS™ (hydroxypropylmethylcellulose, geleermiddel: gellaan)*, Vulling: erwtenvezel, Mengsel van melkzuurbacteriën (Lactobacillus acidophilus, casei en rhamnosus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium breve, bifidum en longum, Streptococcus thermophilus, dragermateriaal: dextrose) (1,14%), Middenkettriglyceriden uit kokos. *Vegetarische capsuleschaal
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Espara
Verkoopbenaming
Espara Mucosa-Balance capsules
Fabrikant
Espara GmbH
Model
7402975
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Elke dag één capsule Mucosa en één capsule Acidophilus innemen, om de drie dagen, met voldoende vocht
MPN (Manufacturer Part Number)
7402975
EAN
9017587402975

Ingrediënten
Mucosa capsules (donkere capsules): Fosfatidylcholine-poeder (soja) (25,34%), Hydroxypropylmethylcellulose*, Spirulina-poeder (11,97%), Vulling: erwtenvezel, L-ascorbinezuur (8,45%), Phytodroitin™ (extract van Ulva Lactuca, extract van Fucus Vesiculosus, natriumhyaluronaat, dragermateriaal maltodextrine) (7,41%), Kamillebloemextract (kamillebloemextract, dragermateriaal maltodextrine) (7,04%), Zinkgluconaat (5,55%), Scheidingsmiddel: magnesiumzouten van voedingsvetzuren, D-biotine (dragermateriaal maltodextrine, D-biotine, kaliumwaterstofcarbonaat) (0,7%), Methylcobalamine (dragermateriaal mannitol, methylcobalamine) (0,04%). Acidophilus capsules (lichte capsules): Inuline (63,6%), DRCAPS™ (hydroxypropylmethylcellulose, geleermiddel: gellaan)*, Vulling: erwtenvezel, Mengsel van melkzuurbacteriën (Lactobacillus acidophilus, casei en rhamnosus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium breve, bifidum en longum, Streptococcus thermophilus, dragermateriaal: dextrose) (1,14%), Middenkettriglyceriden uit kokos. *Vegetarische capsuleschaal
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Espara
Verkoopbenaming
Espara Mucosa-Balance capsules
Fabrikant
Espara GmbH
Model
7402975
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Elke dag één capsule Mucosa en één capsule Acidophilus innemen, om de drie dagen, met voldoende vocht
MPN (Manufacturer Part Number)
7402975
EAN
9017587402975
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 178,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
€ 542,71/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 37,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
€ 51,49/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 51,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
€ 46,04/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
€ 2.250,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: IMPERIUM-HERBALS
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr), AI-gegenereerde afbeelding
ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 124,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 141,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Welkomstdeals
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.280,00/1l
€ 38,00
-9%
€ 34,20
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van NOW Foods Dietary supplements Ucii, BI4318
NOW Foods Dietary supplements Ucii, BI4318
€ 538,67/1kg
€ 64,64
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg