PARODONTAX tandpasta voor gevoelig tandvlees, SENS WHITE, 1 x 75 ml

€ 21,94

€ 292,53 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 – vr 16 oktober
Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Parodontax fluoride tandpasta met fluoride, 75 ml
Parodontax fluoride tandpasta met fluoride, 75 ml
€ 126,20/1kg
€ 12,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sensodyne Tandpasta Proglasur Gentle White (75 ml)
Sensodyne Tandpasta Proglasur Gentle White (75 ml)
€ 65,20/1l
€ 4,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tandpasta Lacalut White met bleekformule, 75 ml
Tandpasta Lacalut White met bleekformule, 75 ml
€ 121,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tandpasta voor gevoelig tandvlees, Parogencyl Control (125 ml)
Tandpasta voor gevoelig tandvlees, Parogencyl Control (125 ml)
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
€ 135,47/1l
€ 10,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Colgate Tandpasta White Teeth (75 ml)
Colgate Tandpasta White Teeth (75 ml)
€ 20,13/1l
€ 1,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elmex Tandpasta anti caries gentle white (75 ml)
Elmex Tandpasta anti caries gentle white (75 ml)
€ 43,50/1l
€ 4,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lavera Tandpasta sensitive whitening bio (75 ml)
Lavera Tandpasta sensitive whitening bio (75 ml)
€ 66,13/1l
€ 4,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Parodontax tandpasta, 75 ml, zonder fluoride
Parodontax tandpasta, 75 ml, zonder fluoride
€ 306,00/1l
€ 32,95
-30%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Prodent Tandpasta – Gevoeligheid 75 ml
Prodent Tandpasta – Gevoeligheid 75 ml
€ 23,73/1l
€ 1,83
-2%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elmex Sensitive Gentle White tandpasta, 75 ml
Elmex Sensitive Gentle White tandpasta, 75 ml
€ 160.666,66/1kg
€ 14,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BlanX Whitening tandpasta tegen tandsteen, 75 ml
BlanX Whitening tandpasta tegen tandsteen, 75 ml
€ 53,80/1l
€ 5,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sensodyne Whitening tandpasta, 75 ml
Sensodyne Whitening tandpasta, 75 ml
€ 306,00/1l
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Prodent Tandpasta menthol power (75 ml)
Prodent Tandpasta menthol power (75 ml)
€ 17,73/1l
€ 1,75
-23%
€ 1,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Aquafresh White Renewal tandpasta, 75 ml, 234308
Aquafresh White Renewal tandpasta, 75 ml, 234308
€ 110,00/1kg
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lacalut Flora White tandpasta, 75 ml
Lacalut Flora White tandpasta, 75 ml
€ 138,60/1kg
€ 13,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biała Perła, tandpasta voor gezond tandvlees, 75 ml
Biała Perła, tandpasta voor gezond tandvlees, 75 ml
€ 168,67/1l
€ 12,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van elmex 2325329000 elmex SENSITIVE Zahnpasta 75 ml
elmex 2325329000 elmex SENSITIVE Zahnpasta 75 ml
€ 200,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WHITENING mondwater, 500 ml
WHITENING mondwater, 500 ml
€ 44,66/1l
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Parodontax tandpasta voor het tandvlees, gevoelige tanden en wittere tanden, verkrijgbaar in een tube van 75 ml. De variant "Breath & Sensitivity Whitening" is bedoeld voor de dagelijkse mondverzorging en combineert de functies van tandvleesverzorging, gevoeligheidsvermindering en wittering in één product.

Geschikt voor regelmatig gebruik als tandpasta in het dagelijks leven. De tandpasta is van het merk Parodontax en is bedoeld voor mensen die op zoek zijn naar een tandpasta voor de verzorging van het tandvlees en voor gevoelige tanden. Inhoud: 75 ml.

Gewicht
75 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
EAN
5054563120434

Gewicht
75 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
EAN
5054563120434
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zendium Tandpasta classic (75 ml)
Zendium Tandpasta classic (75 ml)
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,38
-7%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
€ 560,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,00
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
€ 971,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
€ 23,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 143,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,96/1l
€ 1,92
-8%
€ 1,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
€ 53,20/1l
€ 4,12
-3%
€ 3,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
€ 140,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
€ 83,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 3M Clinpro tandpasta
3M Clinpro tandpasta
€ 110,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,93
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
€ 123,19/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
€ 53,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,11
-2%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
€ 0,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
€ 120,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,29
-2%
€ 9,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
€ 0,00/1l
€ 23,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
€ 102,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Ginger Mint (85 ml)
Marvis Toothpaste Ginger Mint (85 ml)
€ 8.270,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 8,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van aronal elmex 2069338007 aronal elmex Zahnfleischschutz Zahnpasta 75 ml
aronal elmex 2069338007 aronal elmex Zahnfleischschutz Zahnpasta 75 ml
€ 335,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
€ 308,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
€ 238,12/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
€ 353,48/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Bestseller
Productafbeelding van HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
€ 78,14/1kg
€ 5,47
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
€ 49,90/1l
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
€ 83,00/1l
€ 4,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Theramed Junior Tandpasta Aardbei 6+ Jaar (75 ml)
Theramed Junior Tandpasta Aardbei 6+ Jaar (75 ml)
€ 45,07/1l
€ 3,47
-2%
€ 3,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 23,51/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,58
Verkoper: Lemonbite
€ 28,18/1l
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
€ 123,19/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,49
Verkoper: Lemonbite
€ 26,45/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,82
-82%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 30,13/1kg
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,20/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van 3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 52,48
-69%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 159,90/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 34,44/1l
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,92/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,90/1l
Productafbeelding van 3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,49
Verkoper: Lemonbite
€ 102,04/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 42,81
-74%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 109,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l