African Pride Moisture Miracle Aloë en Kokoswater Conditioner, 12oz

€ 49,01

€ 144,06 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 300 ml
Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 300 ml
€ 47,43/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,95
-10%
€ 14,23
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van African Pride Moisture Miracle Warmte-actieve Masker, 340g - 12 oz
African Pride Moisture Miracle Warmte-actieve Masker, 340g - 12 oz
€ 43,61/1kg
€ 43,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Xhc Botanical Aloe Vera Shampoo (400 ml)
Xhc Botanical Aloe Vera Shampoo (400 ml)
€ 6,12/1l
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Nectar - Verzorging voor blond haar, 1000 ml
Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Nectar - Verzorging voor blond haar, 1000 ml
€ 13,25/1l
€ 17,81
-25%
€ 13,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Xhc Tea Tree Shampoo (400 ml)
Xhc Tea Tree Shampoo (400 ml)
€ 5,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,32
-2%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Reuzel - 3-in-1 Tea Tree Shampoo-Conditioner-Douchegel - Mannen shampoo 3-in-1, 1000 ml
Reuzel - 3-in-1 Tea Tree Shampoo-Conditioner-Douchegel - Mannen shampoo 3-in-1, 1000 ml
€ 24,69/1l
€ 29,40
-16%
€ 24,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALPECIN Aktiv Shampoo 250ml, voor de gevoelige hoofdhuid
ALPECIN Aktiv Shampoo 250ml, voor de gevoelige hoofdhuid
€ 25,72/1l
€ 6,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Uresim Tea Tree Shampoo, 300 ml
Uresim Tea Tree Shampoo, 300 ml
€ 89,30/1l
€ 26,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Timotei Shampoo - 300ml - kokosmelk & aloe vera
Timotei Shampoo - 300ml - kokosmelk & aloe vera
€ 5,33/1l
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kaypro Mannenverzorging, Energiserend Shampoo, 350 ml
Kaypro Mannenverzorging, Energiserend Shampoo, 350 ml
€ 40,26/1l
€ 14,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shampoo met Argan- en kamille-extract (500 ml)
Shampoo met Argan- en kamille-extract (500 ml)
€ 45,96/1l
€ 23,48
-2%
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Inebrya Up To You Curl Boost Shampoo, 1000 ml
Inebrya Up To You Curl Boost Shampoo, 1000 ml
€ 9,89/1l
€ 15,01
-34%
€ 9,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Teaology Peach Tea Shampoo Hydro (250 ml)
Teaology Peach Tea Shampoo Hydro (250 ml)
€ 51,64/1l
€ 13,26
-2%
€ 12,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alkmene Brandnetel Shampoo, 250 ml
Alkmene Brandnetel Shampoo, 250 ml
€ 15,52/1l
€ 3,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Keune, 1922. Shampoo voor het haar, verfrissend, 1000 ml
Keune, 1922. Shampoo voor het haar, verfrissend, 1000 ml
€ 58,45/1l
€ 58,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Phyto Curl Hydraterende Shampoo 250ml
Phyto Curl Hydraterende Shampoo 250ml
€ 66,84/1l
€ 16,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aromatica Tea Tree Reinigingsshampoo, 180 ml
Aromatica Tea Tree Reinigingsshampoo, 180 ml
€ 128,89/1l
€ 23,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Regenerum, een herstellende shampoo voor het haar, 150 ml
Regenerum, een herstellende shampoo voor het haar, 150 ml
€ 97,53/1l
€ 14,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sunsilk Shampoo met Aloë Vera, 250 ml
Sunsilk Shampoo met Aloë Vera, 250 ml
€ 70,20/1kg
€ 21,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Elleure Brillant Kleurmasker, 250 ml
Elleure Brillant Kleurmasker, 250 ml
€ 540,00/1kg
€ 27,00
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

African Pride Moisture Miracle 12 oz: Deze leave-in conditioner en ontwarrende melk voor krullend haar herstelt natuurlijke krullen door dagelijkse hydratatie te bieden en pluis te minimaliseren, waardoor het gemakkelijk te stylen is. De voedende combinatie van aloë vera en kokoswater revitaliseert elk haar, van de wortel tot de punten, en zorgt voor glanzende, pluisvrije krullen. Aloë vera: Voedt, verzorgt en beschermt het haar tegen breuk. Kokoswater: Helpt het haar te versterken en te hydrateren.
Gewicht
340.2 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Website gt wereld
Fabrikant
African Pride
EAN
0802535625617
802535625617
MPN (Manufacturer Part Number)
375560

Gewicht
340.2 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Website gt wereld
Fabrikant
African Pride
EAN
0802535625617
802535625617
MPN (Manufacturer Part Number)
375560
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Helper Bees 764302215844, Dames, Krullend haar, Verward haar, 326 gram, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
Helper Bees 764302215844, Dames, Krullend haar, Verward haar, 326 gram, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
€ 35,15/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van African Pride Moisture Miracle Warmte-actieve Masker, 340g - 12 oz
African Pride Moisture Miracle Warmte-actieve Masker, 340g - 12 oz
€ 43,61/1kg
€ 43,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
€ 88,02/1l
€ 33,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
Yari: 100% zuivere ricinusolie / wonderolie voor huid en haar
€ 19,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Masker voor krullend haar, 340 g
Cantu Shea Butter Masker voor krullend haar, 340 g
€ 47,91/1l
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van As I Am Dry & Itchy Shampoo, 355 ml
As I Am Dry & Itchy Shampoo, 355 ml
€ 58,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van RedOne Aqua Red haarwax voor heren – Sterke hold en glanzende finish – 150 ml
RedOne Aqua Red haarwax voor heren – Sterke hold en glanzende finish – 150 ml
€ 17,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,72
-3%
€ 2,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tefal Multikooker Turbo Cuisine, 5 liter
Tefal Multikooker Turbo Cuisine, 5 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 143,92
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Coil Calm Detangler: Leave-in conditioner voor gemakkelijk ontwarren van het haar, 237 ml
Cantu Shea Butter Coil Calm Detangler: Leave-in conditioner voor gemakkelijk ontwarren van het haar, 237 ml
€ 48,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ontwerp radiatoromsluiting WL5.744, wit, mat, gelakt
Ontwerp radiatoromsluiting WL5.744, wit, mat, gelakt
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 108,60
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Aunt Jackie's Grapeseed Ice Curls Krulgel, 426g
Aunt Jackie's Grapeseed Ice Curls Krulgel, 426g
€ 10,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Mango en wortel shampoo voor kinderen, Shea Moisture, 764302905004 (236 ml)
Mango en wortel shampoo voor kinderen, Shea Moisture, 764302905004 (236 ml)
€ 187,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
€ 11,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Topicrem Mela Vochtige Melk voor het Lichaam, geschikt voor huid met pigmentvlekken, 500 ml
Topicrem Mela Vochtige Melk voor het Lichaam, geschikt voor huid met pigmentvlekken, 500 ml
€ 120,22/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 60,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mielle Granaatappel en Schat wasverzachter: laat het in de was zitten
Mielle Granaatappel en Schat wasverzachter: laat het in de was zitten
€ 72,65/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,10
-4%
€ 25,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterende crème Doublebutter van As I Am. Inhoud: 227 gram
Hydraterende crème Doublebutter van As I Am. Inhoud: 227 gram
€ 40,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Maldon Zeezout, 250 gram
Maldon Zeezout, 250 gram
€ 27,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van La Roche-Posay 3337875696548, 400 ml, Geschikt voor veeleisende huid, Geschikt voor gevoelige huid, Anti-irritatie, Anti-roodheid, Verzachtend, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Fles met pomp, Glycerine
La Roche-Posay 3337875696548, 400 ml, Geschikt voor veeleisende huid, Geschikt voor gevoelige huid, Anti-irritatie, Anti-roodheid, Verzachtend, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Fles met pomp, Glycerine
€ 0,07/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van As I Am Leave-in Conditioner, voor dames, geschikt voor krullend haar, ontwarrend, hydraterend, geeft glans, verzachtend, versterkend, 237 ml, fles, met kokos, groene thee en Serenoa repens
As I Am Leave-in Conditioner, voor dames, geschikt voor krullend haar, ontwarrend, hydraterend, geeft glans, verzachtend, versterkend, 237 ml, fles, met kokos, groene thee en Serenoa repens
€ 114,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Radiator ombouw verwarming - radiator omkasting - breed variabel 140 tot 190 cm - zwart
Radiator ombouw verwarming - radiator omkasting - breed variabel 140 tot 190 cm - zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: VDD World.de
Productafbeelding van Draagdoek baby 510 x 55 cm tot 15 kg – elastische draagdoek met tasje, zwart
Draagdoek baby 510 x 55 cm tot 15 kg – elastische draagdoek met tasje, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 25,99
Verkoper: MamiMode
Productafbeelding van RedOne Aqua Black haarwax voor heren – Sterke fixatie & donkerdekkend effect – 150 ml
RedOne Aqua Black haarwax voor heren – Sterke fixatie & donkerdekkend effect – 150 ml
€ 18,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 2,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Palmer's Borstcrème 125 G Palmer's Bust Cream 125 G
Palmer's Borstcrème 125 G Palmer's Bust Cream 125 G
€ 151,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
€ 54,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Hydraterende crème voor krullend haar, Aunt Jackie's Baby Curls, 426 g
Hydraterende crème voor krullend haar, Aunt Jackie's Baby Curls, 426 g
€ 23,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, navulverpakking, 1000 ml
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, navulverpakking, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 78,38/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 71,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l