Aluminium honkbalknuppel, rood, 25 inch

€ 14,81

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Honkbalknuppels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Relaxdays 10045260, 1 stuk
Relaxdays 10045260, 1 stuk
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10023945, 860 mm, 440 g, metaallegering, roestvrij staal
Relaxdays 10023945, 860 mm, 440 g, metaallegering, roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 58,85
-57%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10039546, 1 stuk
Relaxdays 10039546, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Aluminium honkbalknuppel, rood
Aluminium honkbalknuppel, rood
€ 35,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Honkbalknuppel, aluminium, zwart
Honkbalknuppel, aluminium, zwart
€ 37,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Honkbalknuppel Hout 32 Zwart
Honkbalknuppel Hout 32 Zwart
€ 28,10
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Houten honkbalknuppel, 84 cm
Houten honkbalknuppel, 84 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,81
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Honkbalknuppels van aluminium
Honkbalknuppels van aluminium
€ 35,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Twisk honkbalknuppel, 28 inch, rood-zilver, houten honkbalknuppel
Twisk honkbalknuppel, 28 inch, rood-zilver, houten honkbalknuppel
€ 23,42
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Aluminium honkbalknuppel AVENTO, 75 cm
Aluminium honkbalknuppel AVENTO, 75 cm
€ 48,83
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van MASTER Honkbalknuppel - Junior, 27 inch, aluminium, met bal
MASTER Honkbalknuppel - Junior, 27 inch, aluminium, met bal
€ 22,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zachte honkbalknuppel Aluminium - Alu Zilver
Zachte honkbalknuppel Aluminium - Alu Zilver
€ 42,99
-36%
€ 27,29
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Famanu honkbalknuppel, 34 inch - Aluminium met antislipgreep
Famanu honkbalknuppel, 34 inch - Aluminium met antislipgreep
€ 133,64
-€ 3,97
€ 129,67
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Honkbalknuppel Hout 32 Inch Hout + Bal Zwart
Honkbalknuppel Hout 32 Inch Hout + Bal Zwart
€ 29,53
-2%
€ 28,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SPORTO Honkbalknuppel
SPORTO Honkbalknuppel
€ 6,61
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Baseballset in blisterverpakking, 2409B, zwart
Baseballset in blisterverpakking, 2409B, zwart
€ 39,96
-9%
€ 36,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Midwest Honkbalknuppel, aluminium, 34 inch - zilver - Honkbalknuppel
Midwest Honkbalknuppel, aluminium, 34 inch - zilver - Honkbalknuppel
€ 41,15
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Famanu Honkbalknuppel, aluminium, 34 inch, antislip, lichtgewicht, blauw
Famanu Honkbalknuppel, aluminium, 34 inch, antislip, lichtgewicht, blauw
€ 100,35
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu honkbalknuppel, 34 inch (86 cm), lichtgewicht, rood, met antislipgreep
Famanu honkbalknuppel, 34 inch (86 cm), lichtgewicht, rood, met antislipgreep
€ 72,43
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Kiddo honkbalknuppel, model 40935
Kiddo honkbalknuppel, model 40935
€ 9,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De meest opvallende verandering in de sport baseball begon in de jaren zeventig van de twintigste eeuw, toen naast de traditionele houten honkbalknuppels ook knuppels van aluminium op de markt kwamen. Aluminium knuppels zijn, en blijven, lichter, sneller, beter hanteerbaar, harder, duurzamer en vooral veerkrachtiger dan houten knuppels. Dankzij het zogenaamde "trampoline-effect" krijgt de bal na contact met een aluminium honkbalknuppel aanzienlijk meer energie, waardoor de afstand van de slag veel beter is. Aluminium honkbalknuppels zijn daarom geschikt voor jonge, beginnende en recreatieve spelers vanwege hun eigenschappen. De Merco Alu-3 honkbalknuppel is gemaakt van een aluminiumlegering en is voorzien van een zwarte grip van synthetisch leer voor een comfortabele en stevige grip. Hij is geschikt voor training met tennisballen of softbal. De Merco Alu-3 honkbalknuppel is verkrijgbaar in de lengtes 25" (63 cm / 300 g), 28" (71 cm / 360 g), 30" (76 cm / 380 g), 32" (81 cm / 410 g), 34" (86 cm / 430 g). Let op: Deze knuppel is niet geschikt voor traditionele baseballs!
Fabrikant
Merco
Materiaal
Aluminium
Kunstleer
Gewicht
0.3 kg
Doelgroepen
Unisex
EAN
8591792316018
MPN (Manufacturer Part Number)
31601

Fabrikant
Merco
Materiaal
Aluminium
Kunstleer
Gewicht
0.3 kg
Doelgroepen
Unisex
EAN
8591792316018
MPN (Manufacturer Part Number)
31601
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Houten honkbalknuppel, 64 cm
Houten honkbalknuppel, 64 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,59
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Aluminium honkbalknuppel, blauw, 34 inch
Aluminium honkbalknuppel, blauw, 34 inch
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Aluminium honkbalknuppel, blauw, 25 inch
Aluminium honkbalknuppel, blauw, 25 inch
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,81
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Relaxdays 10023945, 860 mm, 440 g, metaallegering, roestvrij staal
Relaxdays 10023945, 860 mm, 440 g, metaallegering, roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 58,85
-57%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Aluminium honkbalknuppel, rood, 28 inch
Aluminium honkbalknuppel, rood, 28 inch
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Alu-03 honkbalknuppel, zwart, 34 inch
Alu-03 honkbalknuppel, zwart, 34 inch
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ARMAF ODYSSEY HOMME AQUA EDITION EDP 100ML Eau de Parfum
ARMAF ODYSSEY HOMME AQUA EDITION EDP 100ML Eau de Parfum
€ 196,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 21,35
-7%
€ 19,68
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van French Avenue Zenith Santal, pure parfum, unisex, 100 ml
French Avenue Zenith Santal, pure parfum, unisex, 100 ml
€ 350,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,07
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Alu-03 honkbalknuppel, zilverkleurig, 34 inch
Alu-03 honkbalknuppel, zilverkleurig, 34 inch
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Relaxdays 10039548, 1 stuk
Relaxdays 10039548, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van MFH Honkbalknuppel, hout, 32 inch, naturel, Amerikaanse honkbal
MFH Honkbalknuppel, hout, 32 inch, naturel, Amerikaanse honkbal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 22,13
-7%
€ 20,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1029
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Siemens EQ110KA1Z: Set keukenapparatuur, keramisch, elektrische oven
Siemens EQ110KA1Z: Set keukenapparatuur, keramisch, elektrische oven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1.054,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van ARMAF ODYSSEY MANDARIN SKY EDP 100ML Eau de Parfum
ARMAF ODYSSEY MANDARIN SKY EDP 100ML Eau de Parfum
€ 239,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 23,94
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 599,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 59,98
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 11 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer mooi
Beoordeeld op 5 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles goed
Beoordeeld op 13 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays 10045260, 1 stuk
Relaxdays 10045260, 1 stuk
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10039548, 1 stuk
Relaxdays 10039548, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10039547, 1 stuk
Relaxdays 10039547, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10039546, 1 stuk
Relaxdays 10039546, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Honkbalknuppel, aluminium, 34 inch / 86 cm, antislip grip, lichtgewicht softbal knuppel, aluminium knuppel, blauw
Relaxdays Honkbalknuppel, aluminium, 34 inch / 86 cm, antislip grip, lichtgewicht softbal knuppel, aluminium knuppel, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Houten honkbalknuppel, model 34, artikelnummer RD49548
Houten honkbalknuppel, model 34, artikelnummer RD49548
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Honkbalknuppel, aluminium, 18 inch, softbal-knuppel, geschikt voor honkbal en softbal, aluminium knuppel, lichtgewicht, zilver
Relaxdays Honkbalknuppel, aluminium, 18 inch, softbal-knuppel, geschikt voor honkbal en softbal, aluminium knuppel, lichtgewicht, zilver
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Honkbalknuppel, 18 inch, hout, beginnersknuppel voor kinderen en tieners, klein en licht, trainingsknuppel met tas, naturel
Relaxdays Honkbalknuppel, 18 inch, hout, beginnersknuppel voor kinderen en tieners, klein en licht, trainingsknuppel met tas, naturel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Honkbalknuppel, aluminium, 18 inch, softbal-knuppel, geschikt voor honkbal en softbal, aluminium knuppel, lichtgewicht, zwart
Relaxdays Honkbalknuppel, aluminium, 18 inch, softbal-knuppel, geschikt voor honkbal en softbal, aluminium knuppel, lichtgewicht, zwart
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays