Aantal stuks:

20
  • 1
  • 20

GimCat Nutri Pockets, 60 gram, gevogelte, smakelijke snacks voor katten

€ 2,07

€ 34,50 / 1kg

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Kattensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GimCat GrasBits, knapperige stukjes gras, 40 gram
GimCat GrasBits, knapperige stukjes gras, 40 gram
€ 64,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,82
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GimCat Nutri Pockets Country Mix, 150 gram. Kleine traktaties voor katten
GimCat Nutri Pockets Country Mix, 150 gram. Kleine traktaties voor katten
€ 22,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,36
-67%
€ 3,67
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
€ 35,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,58
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GimCat Nutri Pockets, voor volwassen katten, kattenvoer in zakje, 60 gram
GimCat Nutri Pockets, voor volwassen katten, kattenvoer in zakje, 60 gram
€ 34,50/1kg
€ 2,07
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GimCat Nutri Vitamin Bites, kattensnacks, 40 gram, met vitamines, AI-gegenereerde afbeelding
GimCat Nutri Vitamin Bites, kattensnacks, 40 gram, met vitamines
€ 70,50/1kg
€ 2,82
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DREAMIES met kattenkruid - Snacks voor katten - 60 gram
DREAMIES met kattenkruid - Snacks voor katten - 60 gram
€ 53,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GimCat Duo Pasta tegen haarballen, met kip, 50 gram
GimCat Duo Pasta tegen haarballen, met kip, 50 gram
€ 280,17/1kg
€ 16,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INABA Churu Tonijn Recept - Snack voor katten - 4 x 14 gram
INABA Churu Tonijn Recept - Snack voor katten - 4 x 14 gram
€ 0,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,15
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Catisfactions – Beloningen voor katten, 6 x 60 gram (360 gram)
Catisfactions – Beloningen voor katten, 6 x 60 gram (360 gram)
€ 418,33/1kg
€ 25,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Brit Care Snack voor katten, Superfruit, zalm, 100g
Brit Care Snack voor katten, Superfruit, zalm, 100g
€ 0,19/1kg
€ 19,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PHA Genuss Snack voor katten, 50 gram
PHA Genuss Snack voor katten, 50 gram
€ 63,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GimCat Knapperige Snacks met Kip en Kaas, 50 gram
GimCat Knapperige Snacks met Kip en Kaas, 50 gram
€ 50,40/1kg
€ 2,52
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dokas kippenhartjes, snacks, voor katten, volwassen katten, kip, 15 gram
Dokas kippenhartjes, snacks, voor katten, volwassen katten, kip, 15 gram
€ 1.240,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vitakraft 24027, Kattenvoer, 50 gram
Vitakraft 24027, Kattenvoer, 50 gram
€ 0,88/1kg
€ 0,92
-4%
€ 0,88
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van INABA Skin&Coat Kip - Voeding voor katten - 20 porties à 14 gram
INABA Skin&Coat Kip - Voeding voor katten - 20 porties à 14 gram
€ 46,17/1kg
€ 46,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Crispy crunch zalm 60g Vitakraft
Crispy crunch zalm 60g Vitakraft
€ 6,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vitakraft Snack voor katten, vloeibare snack met rundvlees - 11 x 90g
Vitakraft Snack voor katten, vloeibare snack met rundvlees - 11 x 90g
€ 59,09/1kg
€ 58,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van VITAKRAFT Crispy Crunch Dental - Snacks voor katten - 60g
VITAKRAFT Crispy Crunch Dental - Snacks voor katten - 60g
€ 36,40/1kg
€ 1,92
-5%
€ 1,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inaba Churu, een lekkernij voor katten, met kip- en rundvlees smaak, 4 x 14 gram
Inaba Churu, een lekkernij voor katten, met kip- en rundvlees smaak, 4 x 14 gram
€ 19,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GimCat Nutri Pockets 60 g, Kip, Tandvriendelijke snacks.

GimCat Nutri Pockets Dental met Kip, 60g zijn knapperige snacks voor katten met een zachte vulling, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van de mondholte. Dankzij de speciale reinigende deeltjes van lignocellulose helpen ze bij het mechanisch verwijderen van tandsteen en helpen ze de vorming van tandsteen te verminderen.

De snacks bevatten 27,5% kip, zijn uitzonderlijk smakelijk en zijn ideaal als dagelijkse beloning. Eén snack bevat minder dan 2 kcal, waardoor ze dagelijks kunnen worden gegeven. Het product bevat geen toegevoegde suiker, kunstmatige kleurstoffen of conserveermiddelen.

Belangrijkste voordelen van GimCat Nutri Pockets Dental:

  • Knapperige traktaties voor katten met een zachte vulling.
  • Met gevogelte (27,5%).
  • Bevorderen de mechanische reiniging van de tanden.
  • Helpen de vorming van tandsteen en tandplak te verminderen.
  • Minder dan 2 kcal per traktatie.
  • Zonder toegevoegde suiker, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
  • De hersluitbare verpakking zorgt voor langere versheid.

Ingrediënten:

Granen, vlees en dierlijke bijproducten (27,5% gevogelte), oliën en vetten, plantaardige eiwitextracten, plantaardige producten (4% lignocellulose), mineralen, gist, melk en zuivelproducten.

Analytische bestanddelen:

  • Ruwe eiwitten: 31%
  • Ruwe vetten: 20%
  • Ruwe vezels: 4%
  • Ruwe as: 5%
  • Vochtgehalte: 9%

Voedingsadvies:

Geef dit product als traktatie of beloning tussen de maaltijden – tot 20 stuks per dag. De kat moet altijd toegang hebben tot vers water.

Productinformatie:

  • Merk: GimCat
  • Product: Nutri Pockets Dental
  • Smaak: kip
  • Type: knapperige, tandvriendelijke snacks voor katten
  • Gewicht: 60 g
  • Geschikt voor: katten van alle rassen en leeftijden

GimCat Nutri Pockets Dental met Kip 60g zijn heerlijke snacks die de dagelijkse mondhygiëne ondersteunen. De knapperige vorm, de zachte vulling en de ingrediënten die helpen tandsteenophoping te verminderen, maken het gemakkelijk en plezierig om de tanden van uw kat te verzorgen.

Gewicht
60 g
Vochtgehalte
1
Type diervoeder
Dieetvoedingssupplementen
Toevoegingsmiddelen
1
Aantal stuks
20
EAN
4002064419244
MPN (Manufacturer Part Number)
0214750
Fabrikant
GimCat
Registratienummer
1

Gewicht
60 g
Vochtgehalte
1
Type diervoeder
Dieetvoedingssupplementen
Toevoegingsmiddelen
1
Aantal stuks
20
EAN
4002064419244
MPN (Manufacturer Part Number)
0214750
Fabrikant
GimCat
Registratienummer
1
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GimCat Nutri Pockets Country Mix, 150 gram. Kleine traktaties voor katten
GimCat Nutri Pockets Country Mix, 150 gram. Kleine traktaties voor katten
€ 22,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,36
-67%
€ 3,67
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GimCat GrasBits, knapperige stukjes gras, 40 gram
GimCat GrasBits, knapperige stukjes gras, 40 gram
€ 64,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,82
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
€ 35,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,58
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 3,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van GimCat Kaasachtige Snacks voor Katten, 40g
GimCat Kaasachtige Snacks voor Katten, 40g
€ 70,50/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,82
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SEVERIN robot vacuum cleaner - 12.8V lithium battery - 90min battery life - 350ml tank - 65dB silence
SEVERIN robot vacuum cleaner - 12.8V lithium battery - 90min battery life - 350ml tank - 65dB silence
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 99,99
-€ 8,80
€ 91,19
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 27,07
-4%
€ 25,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
€ 7,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 630
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WISFOR Puppyren Modern, zelfbouw puppyren, 8-delig, gemaakt van acryl, omheining voor loslopende puppy's, met deur, dierenren, afmetingen 120 x 120 x 61 cm
WISFOR Puppyren Modern, zelfbouw puppyren, 8-delig, gemaakt van acryl, omheining voor loslopende puppy's, met deur, dierenren, afmetingen 120 x 120 x 61 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 164,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van SodaStream glazen carafes, 0,6 liter, set van 2, artikelnummer 764997
SodaStream glazen carafes, 0,6 liter, set van 2, artikelnummer 764997
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 827
€ 21,87
-20%
€ 17,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van CADOCA® Hondenbench, inklapbaar, 50x34x36 cm, inclusief drinkbak
CADOCA® Hondenbench, inklapbaar, 50x34x36 cm, inclusief drinkbak
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 163
€ 42,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Ruimtebesparende badkamerplank, toiletplank van ijzer zonder boren, met haken
Ruimtebesparende badkamerplank, toiletplank van ijzer zonder boren, met haken
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 20,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 224,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wiltec opvouwbare transportbox voor honden en katten, maat M (58x46x53 cm), robuust, lichtgewicht, veilig, hondenbox met uitneembaar kussen, zwart
Wiltec opvouwbare transportbox voor honden en katten, maat M (58x46x53 cm), robuust, lichtgewicht, veilig, hondenbox met uitneembaar kussen, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Microsoft Office Home & Business 2021 - Doosverpakking
Microsoft Office Home & Business 2021 - Doosverpakking
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 301,28
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van RatzFatz MTBSL60 Leefvallen Groot, Premium rattenval, herbruikbaar, muizenval (levend), 2 deuren, vervangt doodvallen, geschikt voor eekhoorns XXL, draaghandvat, dierenvangkooi, herbruikbaar
RatzFatz MTBSL60 Leefvallen Groot, Premium rattenval, herbruikbaar, muizenval (levend), 2 deuren, vervangt doodvallen, geschikt voor eekhoorns XXL, draaghandvat, dierenvangkooi, herbruikbaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 32,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 115,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,65/1kg
€ 36,09
-32%
€ 24,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jopassy Puppyren met dak, dierenren, puppyren, hondenkennel, omheining met deur, 8 stuks van 60x80 cm. Duurzaam en geschikt voor kleine dieren
Jopassy Puppyren met dak, dierenren, puppyren, hondenkennel, omheining met deur, 8 stuks van 60x80 cm. Duurzaam en geschikt voor kleine dieren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van GimCat Multi-Vitamin Pasta Extra, kattensnack met visolie, 50 gram, AI-gegenereerde afbeelding
GimCat Multi-Vitamin Pasta Extra, kattensnack met visolie, 50 gram
€ 239,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
-42%
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ninja NC300EU Ninja CREAMI         7-in-1        Eismaschine     NC300EU
Ninja NC300EU Ninja CREAMI 7-in-1 Eismaschine NC300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van MD14482 (zwart/zilver)
MD14482 (zwart/zilver)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 165,99
-€ 59,88
€ 106,11
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
Zipro Hometrainer Fiets – Magnetische fitnessfiets met 6 kg vliegwiel. Stille hometrainer voor thuisgebruik. Compact, met hartslagmeting en tablethouder
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 241,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Redisan Spot On voor katten - tegen vlooien en teken, 5 x 2 ml ampullen
Redisan Spot On voor katten - tegen vlooien en teken, 5 x 2 ml ampullen
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,39
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.