Whiskas Pure Delight Natvoer voor Katten, Kip, Gelei, 340 gram (4 x 85 gram)

€ 4,93

€ 4,68-5%

€ 13,76 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 5,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,17
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
€ 13,00/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WHISKAS Senior Kip- en Kalkoenmaaltijd, 4x85g, natvoer voor oudere katten, in gelatine met kip- en kalkoenvlees
WHISKAS Senior Kip- en Kalkoenmaaltijd, 4x85g, natvoer voor oudere katten, in gelatine met kip- en kalkoenvlees
€ 14,50/1kg
€ 4,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
€ 6,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Whiskas Karma Kattenvoer in zakjes, kalkoen met kip in gelatine, 4 x 85 gram
Whiskas Karma Kattenvoer in zakjes, kalkoen met kip in gelatine, 4 x 85 gram
€ 13,76/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
€ 14,56/1kg
€ 1,38
-5%
€ 1,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Iams Delights Natvoer voor Katten, Selectie in Gelei, 12 x 85 gram
Iams Delights Natvoer voor Katten, Selectie in Gelei, 12 x 85 gram
€ 20,68/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 5,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,73
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GranataPet DeliCATessen, pure kip, 6 x 800g
GranataPet DeliCATessen, pure kip, 6 x 800g
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gourmet Gold Heerlijke Vleespaté voor Katten, met Kip, 85 gram
Gourmet Gold Heerlijke Vleespaté voor Katten, met Kip, 85 gram
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van IAMS Delights Zeespecialiteiten in saus, natvoer voor katten; 12 x 85g
IAMS Delights Zeespecialiteiten in saus, natvoer voor katten; 12 x 85g
€ 22,45/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GranataPet DeliCatessen Kip PURE, natvoer voor katten, voer zonder granen &
GranataPet DeliCatessen Kip PURE, natvoer voor katten, voer zonder granen &
€ 35,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattovit Sensitive Hypoallergeen Dieetvoer Kip – Doseervoeding, natvoer, 12 x 85 gram
Kattovit Sensitive Hypoallergeen Dieetvoer Kip – Doseervoeding, natvoer, 12 x 85 gram
€ 1,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
€ 9,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 32,03
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van WHISKAS Festmaaltijd in Gelatine, Gevogelte – Natvoer voor katten – 120 porties van 85 gram
WHISKAS Festmaaltijd in Gelatine, Gevogelte – Natvoer voor katten – 120 porties van 85 gram
€ 45,82
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, kip en eendenborst, terrine, 10 x 60 gram
APPLAWS Kattenvoer, kip en eendenborst, terrine, 10 x 60 gram
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Karma voor katten, in saus met zalm, 85 gram
Friskies Karma voor katten, in saus met zalm, 85 gram
€ 9,44/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SCHESIR Kip met ham in gelatine - natvoer voor katten - 70g
SCHESIR Kip met ham in gelatine - natvoer voor katten - 70g
€ 0,02/1kg
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Whiskas Pure Delight visvoer voor katten, geschikt voor katten van 1 jaar en ouder, natvoer, 13 porties
Whiskas Pure Delight visvoer voor katten, geschikt voor katten van 1 jaar en ouder, natvoer, 13 porties
€ 77,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Whiskas Pure Delight natvoer voor katten, gevogelte, stukjes in gelatine, 340 g (4 x 85 g)

Whiskas Pure Delight – Een smaak waar uw kat van zal genieten!

Stel u voor hoe blij uw kat zal zijn als u een bak Whiskas Pure Delight opent! Elke portie van dit natvoer is niet alleen heerlijk met stukjes gevogelte, maar een echte traktatie voor de zintuigen van uw huisdier. De delicate gelatine zorgt ervoor dat de stukjes vlees niet alleen lekker zijn, maar ook vol van sappigheid, waardoor uw kat zal uitkijken naar de volgende maaltijd. Dit voer is meer dan alleen eten – het is een moment van plezier waar uw kat van geniet bij elke hap. Ideaal voor katten die het beste verdienen. Geef uw kat een plezier met Whiskas Pure Delight – perfectie in elke portie!

Ontdek hoe lekker stukjes gevogelte voor uw kat kunnen zijn!

Whiskas Pure Delight is een uitstekende keuze voor elke kat die van de smaak van stukjes gevogelte houdt. De stukjes vlees in gelatine zijn een complete maaltijd waar uw kat met plezier van zal genieten. Elke portie bevat de essentiële voedingsstoffen die nodig zijn voor de gezondheid en conditie van uw kat. Dankzij de uitgebalanceerde formule bevat dit voer de juiste hoeveelheid eiwitten, vitamines en mineralen, die zorgen voor een sterke weerstand en een gezonde vacht en huid. Whiskas Pure Delight is een smaak waar niet alleen katten van houden, maar ook hun baasjes – omdat de gezondheid en het geluk van uw huisdier het belangrijkst zijn!

Perfecte smaak in elke hap – Whiskas Pure Delight!

Verdient jouw kat iets bijzonders? Whiskas Pure Delight is een uitstekende keuze voor elke kat die kwaliteitssmaken waardeert. Brokken van gevogelte in gelatine zijn niet alleen heerlijk, maar ook gezond – geschikt voor katten van alle leeftijden. De vitamines en mineralen in het voer dragen bij aan de gezondheid van je kat, ondersteunen het immuunsysteem en de conditie. Whiskas Pure Delight is een perfecte combinatie van smaak en gezondheid, waardoor je kat zich speciaal zal voelen.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en gebruik de unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Gevogelte lekkernijen voor de kat

Ingrediënten: 1 pakje Whiskas Pure Delight natvoer voor katten, gevogelte, in gelatine, 85g, verse kruiden (optioneel)

Bereidingswijze: Open het pakje Whiskas Pure Delight en doe het in een bakje. Als je kat van verse toevoegingen houdt, voeg dan een paar basilicum- of muntblaadjes toe voor een extra aroma. Laat je kat genieten van deze heerlijke maaltijd, vol met smaken die hij of zij dol op is. Serveer het als een dagelijkse traktatie of als een volledige maaltijd – je kat zal zeker nog een portie willen!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Smaakvolle stukjes gevogelte in gelatine.
  • Gebalanceerde formule die de gezondheid en vitaliteit van de kat ondersteunt.
  • Rijk aan vitamines en mineralen, ter ondersteuning van de weerstand.
  • Ideaal voor katten die van natvoer houden.
  • Bevat geen kunstmatige conserveermiddelen en kleurstoffen.
De set bevat:
  • 1x Whiskas Pure Delight Natvoer voor katten, gevogelte, met gelatine, 340 g (4 x 85 g)

Whiskas is een merk dat al jaren katten de beste kwaliteit voeding biedt. Wij zetten in op natuurlijke ingrediënten, smaken die katten heerlijk vinden en formules die hun gezondheid en conditie ondersteunen. Met Whiskas krijgt uw kat het beste: een smaak die zijn smaakpapillen verwent en ingrediënten die zorgen voor zijn gezondheid in elke levensfase.

Veelgestelde vragen
  • Is Whiskas Pure Delight geschikt voor alle katten?

Ja, Whiskas Pure Delight is ideaal voor katten van alle leeftijden en voorziet ze van de juiste voedingsstoffen voor een gezonde groei en een goede gezondheid.

  • Bevat Whiskas Pure Delight kunstmatige toevoegingen?

Nee, Whiskas Pure Delight bevat geen kunstmatige kleurstoffen of conserveermiddelen, wat zorgt voor een natuurlijke smaak en veiligheid voor uw kat.

  • Welke voedingsstoffen zitten er in Whiskas Pure Delight?

Whiskas Pure Delight bevat gevogelte, vitamines en mineralen die de gezondheid en weerstand van uw kat ondersteunen en zorgen voor een mooie vacht.

  • Kan ik Whiskas Pure Delight aan mijn kat geven als hoofdvoeding?

Ja, Whiskas Pure Delight is een voeding die u uw kat dagelijks kunt geven, als complete maaltijd of als traktatie. De uitgebalanceerde formule zorgt ervoor dat uw kat alles krijgt wat hij nodig heeft.

met kip: vlees en dierlijke bijproducten (21%, 100% natuurlijke ingrediënten*; waarvan kip 4% in stukjes), plantaardige eiwitextracten, mineralen (0,7%), suikers, plantaardige bijproducten; met kalkoen: vlees en dierlijke bijproducten (21%, 100% natuurlijke ingrediënten*; waarvan kalkoen 4% in stukjes), plantaardige eiwitextracten, mineralen (0,7%), suikers, plantaardige bijproducten; *Ingrediënten van natuurlijke oorsprong; **De stukjes vormen doorgaans 33% van het product

Gewicht
340 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
5900951303265
Fabrikant
Registratienummer
5900951303265

Gewicht
340 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
5900951303265
Fabrikant
Registratienummer
5900951303265
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Whiskas Pure Delight Natvoer voor Katten, sappige stukjes in gelatine, 340 gram (4 x 85 gram)
Whiskas Pure Delight Natvoer voor Katten, sappige stukjes in gelatine, 340 gram (4 x 85 gram)
€ 13,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 5,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,17
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
Whiskas 4770608254476 - Kattenvoer in blik, 85 gram
€ 13,00/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
€ 6,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
€ 3,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,18
-7%
€ 25,25
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas Karma voor katten, natvoer in zakjes, kip met rundvlees in saus, 4 x 85 gram
Whiskas Karma voor katten, natvoer in zakjes, kip met rundvlees in saus, 4 x 85 gram
€ 13,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
€ 14,56/1kg
€ 1,38
-5%
€ 1,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 21.890,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 21,89
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,29/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
€ 9,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 32,03
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van WHISKAS Senior Kip- en Kalkoenmaaltijd, 4x85g, natvoer voor oudere katten, in gelatine met kip- en kalkoenvlees
WHISKAS Senior Kip- en Kalkoenmaaltijd, 4x85g, natvoer voor oudere katten, in gelatine met kip- en kalkoenvlees
€ 14,50/1kg
€ 4,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
€ 6,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 95,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 56,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Whiskas Karma Kattenvoer in zakjes, kalkoen met kip in gelatine, 4 x 85 gram
Whiskas Karma Kattenvoer in zakjes, kalkoen met kip in gelatine, 4 x 85 gram
€ 13,76/1kg
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 89,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SHEBA Kitten Selectie van smaken in saus - Natvoer voor kittens - 40x85 gram
SHEBA Kitten Selectie van smaken in saus - Natvoer voor kittens - 40x85 gram
€ 6,29/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 21,40
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Whiskas Duo Natvoer voor Katten met Rundvlees en Kip in Gelatine, 85 gram
Whiskas Duo Natvoer voor Katten met Rundvlees en Kip in Gelatine, 85 gram
€ 14,56/1kg
€ 1,38
-5%
€ 1,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 6,28/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,36
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Milde shampoo voor katten met kamille-extract, 250 ml
Milde shampoo voor katten met kamille-extract, 250 ml
€ 62,92/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,43
-48%
€ 15,73
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 20 x 40 gram Leonardo Drink Eend
20 x 40 gram Leonardo Drink Eend
€ 60,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 48,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van York rubberveger met zuigmond. Veeg met rubberborstels en telescopische steel
York rubberveger met zuigmond. Veeg met rubberborstels en telescopische steel
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,87
-6%
€ 11,04
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van CLATRONIC Thermokoffiezetapparaat KA 3328, zwart/roestvrij staal
CLATRONIC Thermokoffiezetapparaat KA 3328, zwart/roestvrij staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 22 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super service
Beoordeeld op 21 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenvoer
Beoordeeld op 22 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles veilig aangekomen
Beoordeeld op 24 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg