Claresa Galaxy Purple, hybride nagellak, 5 g

€ 4,71

€ 4,55-3%

€ 910,00 / 1l

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Claresa Galaxy Green, hybride nagellak, 5 g
Claresa Galaxy Green, hybride nagellak, 5 g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Galaxy Blue, hybride nagellak, 5 g
Claresa Galaxy Blue, hybride nagellak, 5 g
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak PINK 509 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak PINK 509 - 5g
€ 858,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,29
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak PINK 510 - 5g
CLARESA Hybride nagellak PINK 510 - 5g
€ 370,00/1l
€ 4,71
-60%
€ 1,85
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak PINK 511 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak PINK 511 - 5g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NLI42 ElePhantastic Pink, nagellak van OPI
NLI42 ElePhantastic Pink, nagellak van OPI
€ 718,67/1l
€ 10,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak SPARKLE 2 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak SPARKLE 2 - 5g
€ 780,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,58
-63%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA Starlight Hybrid Nagellak - 12,5 g
CLARESA Starlight Hybrid Nagellak - 12,5 g
€ 11,58
-3%
€ 11,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa Dusty Rose Hybrid Nagellak 6 - 5 g
Claresa Dusty Rose Hybrid Nagellak 6 - 5 g
€ 275,38/1l
€ 2,02
-11%
€ 1,79
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
€ 2.074,00/1l
€ 10,83
-4%
€ 10,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hybrid nagellak Silcare 126, 4,5g
Hybrid nagellak Silcare 126, 4,5g
€ 1.108,89/1l
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak LOVE STORY 6 - 5 g
Claresa Hybrid Nagellak LOVE STORY 6 - 5 g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
€ 499,00/1kg
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, 13, 4,5g
Silcare Flexy, hybride nagellak, 13, 4,5g
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
€ 910,00/1l
€ 10,58
-56%
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA Galaxy Hybrid Nagellak - Rood, 5g
CLARESA Galaxy Hybrid Nagellak - Rood, 5g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van OCHO NAILS Hybride nagellak, roze 318 - 5 g
OCHO NAILS Hybride nagellak, roze 318 - 5 g
€ 1.048,00/1l
€ 5,24
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
€ 1.177,78/1l
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nagellak van Essie
Nagellak van Essie
€ 584,44/1l
€ 7,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nagellak van Essie
Nagellak van Essie
€ 2.145,19/1l
€ 28,96
Verkoper: VogueVista

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Claresa Galaxy Purple Hybrid Nagellak 5 g

Bereik de sterren met de Galaxy collectie!

Galaxy is een collectie van 6 betoverende, glinsterende kleuren, die je zult vinden in een heldere, romantische nacht aan de hemel.

Als je ooit de Melkweg hebt bewonderd, terwijl je op zoek was naar rust of inspiratie, of terwijl je herinneringen overdenkte, dan is deze collectie perfect voor jou!

Kleur
Lila
Gewicht
0.25 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
Claresa
EAN
5903819801187
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143244

Kleur
Lila
Gewicht
0.25 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
Claresa
EAN
5903819801187
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143244
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l