Kalmerende crème tegen spruw, Eda, 50 ml, Nobilis Tilia

€ 29,84

€ 596,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Babycrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Crème voor baby's, geschikt voor gezicht en lichaam, 200 ml
Crème voor baby's, geschikt voor gezicht en lichaam, 200 ml
€ 178,50/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lanolinezalf voor de borst, crème voor moeders die borstvoeding geven, Lanolin Lansinoh, 40 gram
Lanolinezalf voor de borst, crème voor moeders die borstvoeding geven, Lanolin Lansinoh, 40 gram
€ 474,75/1l
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van WELEDA Crème tegen huidirritaties met calendula, NEUTRAAL PARFUM, 75 ml
WELEDA Crème tegen huidirritaties met calendula, NEUTRAAL PARFUM, 75 ml
€ 176,80/1l
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kvitok Kindercrème met probiotica, 50 ml
Kvitok Kindercrème met probiotica, 50 ml
€ 352,20/1l
€ 17,61
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van DEXERYL crème, 50 g. Crème
DEXERYL crème, 50 g. Crème
€ 208,00/1kg
€ 14,56
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Eubos Kalmerende Crème voor de Huid, 50 ml
Eubos Kalmerende Crème voor de Huid, 50 ml
€ 260,00/1l
€ 13,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bübchen Crème Verzorgingsbad, 400 ml
Bübchen Crème Verzorgingsbad, 400 ml
€ 15,45/1l
€ 6,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Weleda Babylotion met Calendula
Weleda Babylotion met Calendula
€ 7.160,00/1l
€ 7,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Purol Gele Zalf Blikje (50 ml)
Purol Gele Zalf Blikje (50 ml)
€ 119,40/1l
€ 5,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mustela 5882631, 50 ml
Mustela 5882631, 50 ml
€ 149,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Basiscrème, 400 ml
Basiscrème, 400 ml
€ 66,15/1l
€ 26,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mustela Luiermiddel 123, 100 ml
Mustela Luiermiddel 123, 100 ml
€ 36.970,00/1l
€ 36,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Babyolie (verzorgende olie) 150 ml
Babyolie (verzorgende olie) 150 ml
€ 61,07/1l
€ 9,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BABY Balsamico Crème, 200 ml
BABY Balsamico Crème, 200 ml
€ 120,80/1l
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van ALPIFRESH Alpifresh, 125 ml
ALPIFRESH Alpifresh, 125 ml
€ 159,60/1l
€ 28,95
-31%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van BABY-verzachtende crème, 100 ml
BABY-verzachtende crème, 100 ml
€ 242,20/1l
€ 24,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mustela Bepanthol Crème, 30g
Mustela Bepanthol Crème, 30g
€ 778,33/1l
€ 23,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aviril babyolie met azulene, 50 ml
Aviril babyolie met azulene, 50 ml
€ 33,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,68
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Crème tegen luieruitslag voor baby's, 75 ml / Bebble
Crème tegen luieruitslag voor baby's, 75 ml / Bebble
€ 65,00/1kg
€ 5,20
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Gezichtscrème voor baby's, 50 ml / Bebble
Gezichtscrème voor baby's, 50 ml / Bebble
€ 333,00/1l
€ 3,91
-14%
€ 3,33
Verkoper: Emerosa

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Zorg voor de perfecte bescherming van de tere huid van uw kind onder de luier met de hulp van Edy, de vriendelijke schildpad. Hij verzacht de ongemakken die het dragen van luiers kan veroorzaken en zorgt voor een prettige dag. Het toegevoegde zinkoxide absorbeert overtollige vocht en beschermt zo tegen de groei van bacteriën. In combinatie met etherische olie van lavendel vermindert het irritatie en biedt het snel verlichting bij roodheid of jeuk. De etherische olie van lavendel parfumeert de huid bovendien zacht en heeft een kalmerend effect. De zorgvuldig samengestelde, biologische formule beschermt, verzacht en voedt de delicate huid van uw kind, die voortdurend wordt blootgesteld aan het risico van luieruitslag.

Werkzame stoffen:

  • Vermindert roodheid en jeuk.
  • Geschikt voor baby's vanaf de geboorte.
  • Getest in Tsjechische kraamzalen.
  • Voorkomt irritatie en luieruitslag.

Gebruik: Breng de crème aan als laatste stap na het wassen en drogen van de billen, in het gebied waar luiers worden gebruikt. Gebruik de crème bij elke luierwissel. Dankzij de handige verpakking en eenvoudige toepassing kunt u de crème gemakkelijk overal mee naartoe nemen. De crème kan ook worden gebruikt bij het gebruik van een methode zonder luiers en tijdens de overgang van luiers naar het potje.

De crème is geschikt voor baby's vanaf de geboorte.

Waarom u deze crème geweldig vindt?

Dagelijkse verzorging en bescherming van de tere huid van baby's onder de luier.
Ingrediënten (INCI)
Aqua (gedemineraliseerd water); Helianthus Annuus Seed Oil (zonnebloemolie, biologische kwaliteit); Zinc Oxide (zinkoxide, verzachtende werking); Pentylene Glycol (vochtinbrengend middel, met antimicrobiële werking); Glyceryl Stearate (natuurlijke emulgator op basis van plantaardige olie en glycerine); Cera Alba (bijenwas); Cetyl Alcohol (stabilisator op basis van vetzuren uit plantaardige oliën); Glycerin (vochtinbrengend middel); Xanthan Gum (natuurlijk polysacharide, verdikkingsmiddel); Phenethylalcohol (natuurlijke geurcomponent); Lavandula Angustifolia Oil (etherische olie van lavendel); Lilium Candidum Flower Extract (extract van lelie); Sodium Benzoate (natriumbenzoaat, conserveermiddel voor gecertificeerde natuurlijke en biologische producten); Potassium Sorbate (kaliumsorbaat, conserveermiddel voor gecertificeerde natuurlijke en biologische producten); Citric Acid (citroenzuur, pH-regelaar); Geraniol*; Limonene*; Linalool*. * - afkomstig uit natuurlijke etherische oliën

We willen u erop wijzen dat, ondanks regelmatige updates van productinformatie van leveranciers, de lijst met gebruikte ingrediënten kan verschillen.

Opslag

Natuurlijke cosmetica is het beste op te slaan op een koele en droge plaats. Stel het niet bloot aan direct zonlicht of vorst. Zonlicht kan het product namelijk aantasten of de houdbaarheid verminderen. Houd u tevens aan hygiënische aanbevelingen bij het gebruik van cosmetica. Gebruik bijvoorbeeld een spatel om producten uit potjes te halen, sluit producten na gebruik altijd goed af en houd de randen van flessen schoon. Buiten bereik van kinderen n.

Waarschuwing

Alleen voor uitwendig gebruik. Gebruik natuurlijke cosmetica echter niet op open wonden. Dit product is niet bedoeld voor diagnose, preventie of behandeling van enige ziekte. Bij contact met de ogen, spoel minstens 15 minuten met lauw water, beginnend bij de binnenste ooghoek naar de buitenste. Indien u contactlenzen draagt, verwijder deze dan voor het spoelen. Bij irritatie, raadpleeg een arts. Voordat u een product voor het eerst gebruikt, wordt aanbevolen om een zogenaamde "patch test" uit te voeren, d.w.z. breng het cosmetische product aan en test de tolerantie ervan op een klein stukje huid, bij voorkeur op de pols, en wacht 24 uur. Op deze manier kunt u allergische reacties en overgevoeligheid voor het product voorkomen. Indien er na het aanbrengen een allergische reactie optreedt, spoel het huidoppervlak af met lauw water. Stop onmiddellijk met het gebruik van het product. Indien de allergische reactie aanhoudt, raadpleeg een arts.

Gewicht
130 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Vermeld in de productbeschrijving
Fabrikant
Nobilis
Doelgroepen
Kinderen
EAN
8595100297976
MPN (Manufacturer Part Number)
N1924E

Gewicht
130 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Vermeld in de productbeschrijving
Fabrikant
Nobilis
Doelgroepen
Kinderen
EAN
8595100297976
MPN (Manufacturer Part Number)
N1924E
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Aviril babyolie met azulene, 50 ml
Aviril babyolie met azulene, 50 ml
€ 33,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,68
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Mustela 5882631, 50 ml
Mustela 5882631, 50 ml
€ 149,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ZIAJKA CRÈME VOOR KINDEREN EN BABY'S, 50 ml / 0143
ZIAJKA CRÈME VOOR KINDEREN EN BABY'S, 50 ml / 0143
€ 42,20/1l
€ 2,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Babyolie (verzorgende olie) 150 ml
Babyolie (verzorgende olie) 150 ml
€ 61,07/1l
€ 9,16
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crème voor baby's, geschikt voor gezicht en lichaam, 200 ml
Crème voor baby's, geschikt voor gezicht en lichaam, 200 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 178,50/1l
Productafbeelding van Lanolinezalf voor de borst, crème voor moeders die borstvoeding geven, Lanolin Lansinoh, 40 gram
Lanolinezalf voor de borst, crème voor moeders die borstvoeding geven, Lanolin Lansinoh, 40 gram
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
€ 474,75/1l
Productafbeelding van WELEDA Crème tegen huidirritaties met calendula, NEUTRAAL PARFUM, 75 ml
WELEDA Crème tegen huidirritaties met calendula, NEUTRAAL PARFUM, 75 ml
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 176,80/1l