Ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, 6 liter, roestvrij staal, met digitale display, geschikt voor sieraden, brillen en tanden

€ 127,90

€ 21,32 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Ultrasoonreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
€ 34,99/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
€ 10,64/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, roestvrij staal
VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, roestvrij staal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 215,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR ultrasoon reiniger, 30 liter, roestvrij staal, met verwarming en timer, geschikt voor sieraden, horloges en tandheelkundige toepassingen
VEVOR ultrasoon reiniger, 30 liter, roestvrij staal, met verwarming en timer, geschikt voor sieraden, horloges en tandheelkundige toepassingen
€ 6,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 243,80
-€ 36,81
€ 206,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
€ 14,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 119,77
-€ 30,78
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 3L, ultrasoon reinigingsapparaat met verwarming en digitale timer
VEVOR Ultrasoonreiniger 3L, ultrasoon reinigingsapparaat met verwarming en digitale timer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 3 liter, 172W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden en brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 3 liter, 172W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden en brillen
€ 20,33/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 83,00
-26%
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR 6 liter digitale ultrasone reiniger, roestvrij staal, 33 x 18 x 28,5 cm, ultrasone reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, digitale verwarming, geschikt voor brillen, horloges, sieraden
VEVOR 6 liter digitale ultrasone reiniger, roestvrij staal, 33 x 18 x 28,5 cm, ultrasone reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, digitale verwarming, geschikt voor brillen, horloges, sieraden
€ 18,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 147,90
-€ 39,91
€ 107,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger JPS-30A, ultrasoon reiniger 6 liter, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal met digitale display, geschikt voor sieraden
Ultrasoon reiniger JPS-30A, ultrasoon reiniger 6 liter, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal met digitale display, geschikt voor sieraden
€ 14,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger JPS-30A, ultrasoon reiniger 6 liter, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal met digitale display, geschikt voor sieraden
Ultrasoon reiniger JPS-30A, ultrasoon reiniger 6 liter, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal met digitale display, geschikt voor sieraden
€ 15,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, 40 kHz, roestvrij staal, digitale timer, 18 x 16,5 x 21,5 cm, geschikt voor brillen, sieraden en mondhygiëne
Ultrasoon reiniger, 40 kHz, roestvrij staal, digitale timer, 18 x 16,5 x 21,5 cm, geschikt voor brillen, sieraden en mondhygiëne
€ 50,95
-9%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, roestvrijstalen ultrasoon reinigingsapparaat, 480 W, 22 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat met digitale display, instelbaar van 0-30 minuten. Geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met ultrasoon.
Ultrasoon reiniger, roestvrijstalen ultrasoon reinigingsapparaat, 480 W, 22 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat met digitale display, instelbaar van 0-30 minuten. Geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met ultrasoon.
€ 7,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 172,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van JPS-20A Ultrasoon reiniger, 3 liter. Ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met timer, verwarming en digitale display. Geschikt voor brillen, sieraden, protheses, munten
JPS-20A Ultrasoon reiniger, 3 liter. Ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met timer, verwarming en digitale display. Geschikt voor brillen, sieraden, protheses, munten
€ 18,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, roestvrijstalen ultrasoon reinigingsapparaat, 480 W, 22 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat met digitale display, instelbaar van 0-30 minuten. Geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met ultrasoon.
Ultrasoon reiniger, roestvrijstalen ultrasoon reinigingsapparaat, 480 W, 22 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat met digitale display, instelbaar van 0-30 minuten. Geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met ultrasoon.
€ 7,68/1l
€ 168,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, 26-30 liter, roestvrij staal, digitale reiniger
Ultrasoon reiniger, 26-30 liter, roestvrij staal, digitale reiniger
€ 259,00
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
€ 12,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van JPS-20A Ultrasoon reiniger, 3 liter. Ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met timer, verwarming en digitale display. Geschikt voor brillen, sieraden, protheses, munten
JPS-20A Ultrasoon reiniger, 3 liter. Ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met timer, verwarming en digitale display. Geschikt voor brillen, sieraden, protheses, munten
€ 18,00/1l
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Bedieningspaneel ultrasoonreiniger. Ultrasoonreiniger 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat, 40 kHz, 600 W. Digitaal ultrasoonreiniger. Geschikt voor sieraden
Bedieningspaneel ultrasoonreiniger. Ultrasoonreiniger 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat, 40 kHz, 600 W. Digitaal ultrasoonreiniger. Geschikt voor sieraden
€ 6,33/1l
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
€ 6,37/1l
€ 190,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
Ultrasoon reiniger, 30 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden en brillen
€ 6,50/1l
€ 194,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Roestvrij staal

Verbeterde waterreservoir van roestvrij staal, roestbescherming, betere corrosiebestendigheid en hittebestendigheid. De totale constructie garandeert geen lekkage.


Krachtige 40KHz transducer

De geluidskop zendt een ultrasoon geluid van 40KHz uit. Het genereert miljoenen microscopisch kleine reinigingsbellen om krachtig vuil van oppervlakken of spleten te verwijderen.


Instelbare verwarmingsfunctie

De verwarming kan worden ingesteld op 80℃, waardoor olievlekken effectief worden verzacht en opgelost, de reinigingskracht wordt verhoogd, de watertemperatuur stijgt en er snel en effectief kan worden gereinigd.


Digitaal display en bediening

Duidelijk LED-display voor een soepele bediening. Elke functie is aangegeven. Druk op de knop om de werktijd en de verwarmingstemperatuur in te stellen. Handig in gebruik.


Deksel en antislipmat

Het deksel van roestvrij staal met handvat voorkomt warmteverlies van het water. Antislip rubberen voetjes verhogen de stabiliteit van de ultrasone sieradenreinigingsmachine.


Breed toepassingsgebied

Voor de effectieve reiniging van uw brillen, sieraden, ringen, kettingen, protheses, munten en meer. De ultrasone sieradenreinigingsmachine wordt ook veel gebruikt in ziekenhuizen, klinieken en fabrieken.


Specificaties

  • Tankmateriaal: Roestvrij staal SUS 304
  • Verwarmingsvermogen: 150 W
  • Ultrasoon vermogen: 180 W
  • Frequentie: 40 KHz
  • Voeding: AC220V 50Hz
  • Tankinhoud: 5,5-6 L (Omdat de bodem van de ultrasoonreiniger een gebogen oppervlak is, zal het werkelijke volume kleiner zijn.)
  • Tijdsinstelling: 1 - 30 minuten (LED-digitaal display)
  • Temperatuurinstelling: 0-80 graden Celsius
  • Aantal mandjes: 3 sets
  • Afmetingen van de tank: 300 x 150 x 150 mm / 11,8 x 5,9 x 5,9 inch
  • Afmetingen van de ultrasoonreiniger: 36,8 × 17,1 × 27,3 cm (L x B x H)
  • Maximale afmetingen van het te reinigen object: 230 x 95 x 110 mm / 9,1 x 3,7 x 4,3 inch

Inhoud van de verpakking

  • 1 x Ultrasoonreiniger
  • 1 x Roestvrijstalen deksel
  • 1 x Gebruiksaanwijzing
Inhoud
6 l
Kleur
Zilver
Fabrikant
Vermogen
180 W
Maximale temperatuur
80 °C
Gewicht
4.6 kg
EAN
0601285876290
601285876290
MPN (Manufacturer Part Number)
3299

Inhoud
6 l
Kleur
Zilver
Fabrikant
Vermogen
180 W
Maximale temperatuur
80 °C
Gewicht
4.6 kg
EAN
0601285876290
601285876290
MPN (Manufacturer Part Number)
3299
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 3L, ultrasoon reinigingsapparaat met verwarming en digitale timer
VEVOR Ultrasoonreiniger 3L, ultrasoon reinigingsapparaat met verwarming en digitale timer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
€ 14,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 119,77
-€ 30,78
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 3 liter, 172W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden en brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 3 liter, 172W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden en brillen
€ 20,33/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 83,00
-26%
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Digitale ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, 0-80°C, met verwarming
Digitale ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, 0-80°C, met verwarming
€ 14,67/1l
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco
Productafbeelding van VEVOR 6 liter digitale ultrasone reiniger, roestvrij staal, 33 x 18 x 28,5 cm, ultrasone reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, digitale verwarming, geschikt voor brillen, horloges, sieraden
VEVOR 6 liter digitale ultrasone reiniger, roestvrij staal, 33 x 18 x 28,5 cm, ultrasone reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, digitale verwarming, geschikt voor brillen, horloges, sieraden
€ 18,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 147,90
-€ 39,91
€ 107,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
€ 12,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van VEVOR 12V hoogdruk luchtpomp, 150 PSI luchtcompressor, 540W, watergekoelde luchtpomp
VEVOR 12V hoogdruk luchtpomp, 150 PSI luchtcompressor, 540W, watergekoelde luchtpomp
€ 171,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR Digitale Goudsmelter, 3 KG, Grafiet smeltkroes, 1150 °C, 1750 W elektrische smeltoven met PID-module, smeltoven voor metalen, goud, zilver, koper, sieradenbewerking, 220 V
VEVOR Digitale Goudsmelter, 3 KG, Grafiet smeltkroes, 1150 °C, 1750 W elektrische smeltoven met PID-module, smeltoven voor metalen, goud, zilver, koper, sieradenbewerking, 220 V
€ 362,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR Badgemachine, knoopjesmachine 32 mm, pers voor het maken van badges, 500 stuks. Omhulsel van metaal, DIY-machine voor het maken van knoopjes en badges voor gepersonaliseerde badges, inclusief een boek met trucs en een cirkel snijmachine
VEVOR Badgemachine, knoopjesmachine 32 mm, pers voor het maken van badges, 500 stuks. Omhulsel van metaal, DIY-machine voor het maken van knoopjes en badges voor gepersonaliseerde badges, inclusief een boek met trucs en een cirkel snijmachine
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 145,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR Knopmachine, knoppenpers, 58 mm, badgepers met 500 stuks, metalen deksels, doe-het-zelf badgepers, 250 stuks
VEVOR Knopmachine, knoppenpers, 58 mm, badgepers met 500 stuks, metalen deksels, doe-het-zelf badgepers, 250 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 192,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 2 liter, 160W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden, brillen, horloges
VEVOR Ultrasoonreiniger, 2 liter, 160W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden, brillen, horloges
€ 23,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 68,10
-32%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR 16:9 Projectiescherm, rollbaar, met statief, 4K presentatiescherm, 200x113 cm
VEVOR 16:9 Projectiescherm, rollbaar, met statief, 4K presentatiescherm, 200x113 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 63,30
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoon Reinigingsapparaat 3L, Ultrasoon Reiniger 120W, Ultrasoon Reinigingsapparaat 40kHz, Ultrasoon Bad met 2 Transducers, Ideaal voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges en metalen gereedschappen
VEVOR Ultrasoon Reinigingsapparaat 3L, Ultrasoon Reiniger 120W, Ultrasoon Reinigingsapparaat 40kHz, Ultrasoon Bad met 2 Transducers, Ideaal voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges en metalen gereedschappen
€ 46,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
€ 10,64/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR 4CFM vacuümpomp, onderdrukpomp, installatiehulpmiddel voor airconditioningsystemen, 1-traps, 1440 RPM
VEVOR 4CFM vacuümpomp, onderdrukpomp, installatiehulpmiddel voor airconditioningsystemen, 1-traps, 1440 RPM
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
€ 34,99/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Naftoheater 12/230V met indirecte verbranding, model 18183
Naftoheater 12/230V met indirecte verbranding, model 18183
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 129,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Fudajo Volledig automatische broedmachine voor 48 eieren, incubator van 80W met omkeersysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidsregulering, broedkast voor het uitbroeden van eieren
Fudajo Volledig automatische broedmachine voor 48 eieren, incubator van 80W met omkeersysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidsregulering, broedkast voor het uitbroeden van eieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van VEVOR Draagbare PCP-compressor, 350W, duikcompressor, 1,5L high-pressure luchtcompressor, 8mm, mobiele multifunctionele compressor, 2700 RPM, stille compressor met automatische stop, 4500 Psi ademluchtcompressor, 220V AC
VEVOR Draagbare PCP-compressor, 350W, duikcompressor, 1,5L high-pressure luchtcompressor, 8mm, mobiele multifunctionele compressor, 2700 RPM, stille compressor met automatische stop, 4500 Psi ademluchtcompressor, 220V AC
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 476,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Grundig UC 5620 ultrasoon reiniger
Grundig UC 5620 ultrasoon reiniger
€ 101,94/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 50,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 3 liter, 200W verwarming, 120W ultrasoon, met timer, voor laboratoriumgebruik
VEVOR Ultrasoonreiniger, 3 liter, 200W verwarming, 120W ultrasoon, met timer, voor laboratoriumgebruik
€ 20,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 76,20
-21%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 6 liter, 300W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden, brillen, horloges
VEVOR Ultrasoonreiniger 6 liter, 300W, roestvrij staal, digitaal, 0-30 minuten, geschikt voor sieraden, brillen, horloges
€ 14,67/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 118,68
-€ 30,69
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Accessoirstukken voor het spotten van ophaalbruggen, uitdeukgereedschap, 85 cm, deuklift, reparatie voor auto's
VEVOR Accessoirstukken voor het spotten van ophaalbruggen, uitdeukgereedschap, 85 cm, deuklift, reparatie voor auto's
€ 120,00
-€ 26,01
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Elektrische lier, capaciteit 300-600 kg, hefhoogte 12 meter. Lier met 1150W motor, koperen motor, katrol, hefsnelheid 10 m/min. Lier met bediening via kabel en afstandsbediening. Kettinglier
VEVOR Elektrische lier, capaciteit 300-600 kg, hefhoogte 12 meter. Lier met 1150W motor, koperen motor, katrol, hefsnelheid 10 m/min. Lier met bediening via kabel en afstandsbediening. Kettinglier
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Strex Tapijtreiniger Extra Krachtig - Vlekkenreiniger / Meubelreiniger / Matrasreiniger / Bankreiniger - 2 Opzetstukken
Strex Tapijtreiniger Extra Krachtig - Vlekkenreiniger / Meubelreiniger / Matrasreiniger / Bankreiniger - 2 Opzetstukken
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van VEVOR vacuümpomp met 19 liter vacuümkamer, 100 liter/min onderdrukpomp, 150W, AC 220V/50HZ, 1440 t/min, 5 Pa, 250 ml oliecapaciteit. Geschikt voor HVAC-toepassingen, koelvacuümpompen en houtstabilisatie, ontgassing van hars
VEVOR vacuümpomp met 19 liter vacuümkamer, 100 liter/min onderdrukpomp, 150W, AC 220V/50HZ, 1440 t/min, 5 Pa, 250 ml oliecapaciteit. Geschikt voor HVAC-toepassingen, koelvacuümpompen en houtstabilisatie, ontgassing van hars
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 319,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR puntlasapparaat, deukverwijderaar, 3kW boutlasapparaat, 6-in-1 lasapparaat met oververhittingsbeveiliging, carrosserie reparatieset, 1,2 mm lasdikte voor koolstofstaal, roestvrij staal, ijzer
VEVOR puntlasapparaat, deukverwijderaar, 3kW boutlasapparaat, 6-in-1 lasapparaat met oververhittingsbeveiliging, carrosserie reparatieset, 1,2 mm lasdikte voor koolstofstaal, roestvrij staal, ijzer
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 190,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Carrosserie-uitdeukapparaat 3 kW, 220-250 V. Uitdeukapparaat 3500 A, puntlasser voor het verwijderen van deuken, geschikt voor auto's. Spotlasser met 7 modi, afmetingen 31,5 x 21,5 x 23 cm. Uitdeukapparaat, puntlasser
VEVOR Carrosserie-uitdeukapparaat 3 kW, 220-250 V. Uitdeukapparaat 3500 A, puntlasser voor het verwijderen van deuken, geschikt voor auto's. Spotlasser met 7 modi, afmetingen 31,5 x 21,5 x 23 cm. Uitdeukapparaat, puntlasser
€ 414,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR 2,4 meter hoge telescoopbannerstandaard, achtergrondstandaard, beursstandbannerdisplay, aluminium
VEVOR 2,4 meter hoge telescoopbannerstandaard, achtergrondstandaard, beursstandbannerdisplay, aluminium
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 65,00
-32%
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van VEVOR 50 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 840 W roestvrijstalen reinigingsmachine met 40 kHz frequentie en wielen, geschikt voor onderdelen, carburateurs en instrumenten
VEVOR 50 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 840 W roestvrijstalen reinigingsmachine met 40 kHz frequentie en wielen, geschikt voor onderdelen, carburateurs en instrumenten
€ 520,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,42/1l
Productafbeelding van Elektrische olieverversingsmachine voor automatische transmissies, DC12V, spoelsysteem voor olieverversing, 0-60PSI, apparaat voor automaatolie (ATF), machine voor het spoelen en vervangen van transmissieolie
Elektrische olieverversingsmachine voor automatische transmissies, DC12V, spoelsysteem voor olieverversing, 0-60PSI, apparaat voor automaatolie (ATF), machine voor het spoelen en vervangen van transmissieolie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 474,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
VEVOR Ultrasoonreiniger, 0,8 liter. Ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, met LED-display. Geschikt voor het reinigen van brillen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 34,99/1l
Productafbeelding van Ultrasone Reiniger, 0,8L, Model Kd504
Ultrasone Reiniger, 0,8L, Model Kd504
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,99
Verkoper: Luxtom
€ 49,99/1l
Productafbeelding van VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-80A Ultrasoonreiniger, 22 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,64/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, roestvrij staal
VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, ultrasoon reinigingsapparaat voor sieraden, roestvrij staal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 215,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR 30 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 480 W roestvrij staal, 40 kHz, industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
VEVOR 30 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 480 W roestvrij staal, 40 kHz, industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
€ 255,20
-€ 42,21
€ 212,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 7,10/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, ultrasoon roestvrijstalen reinigingsapparaat, 752 W, 30 liter. Ultrasoon reiniger met digitale display (0-30 minuten), geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met behulp van ultrasoon.
VEVOR Ultrasoonreiniger, ultrasoon roestvrijstalen reinigingsapparaat, 752 W, 30 liter. Ultrasoon reiniger met digitale display (0-30 minuten), geschikt voor het reinigen van sieraden, brillen, horloges, enz. met behulp van ultrasoon.
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 247,20
-€ 41,21
€ 205,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 6,87/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger, professioneel ultrasoon reinigingsapparaat met draaiknopbediening, 30 liter. Reinigingsapparaat met mand en reinigingsbolletjes. Ultrasoonapparaat voor horloges, scheerapparaten, sieraden, munten
VEVOR Ultrasoonreiniger, professioneel ultrasoon reinigingsapparaat met draaiknopbediening, 30 liter. Reinigingsapparaat met mand en reinigingsbolletjes. Ultrasoonapparaat voor horloges, scheerapparaten, sieraden, munten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 280,00
-€ 38,01
€ 241,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,80/1l
Productafbeelding van Ultrasone reiniger, 230W, 6,5 liter, modelnummer 16582
Ultrasone reiniger, 230W, 6,5 liter, modelnummer 16582
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 119,99
Verkoper: Luxtom
€ 20,00/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, digitaal ultrasoon reinigingsapparaat voor platen, roestvrij staal, 600W
VEVOR Ultrasoonreiniger 30L, digitaal ultrasoon reinigingsapparaat voor platen, roestvrij staal, 600W
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 211,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 7,07/1l
Productafbeelding van VEVOR Ultrasoon reiniger 30L met timer, verwarming en mand, professionele digitale ultrasoon reinigingsmachine, 360W reinigingsapparaat voor laboratoriumgereedschap, metalen onderdelen, carburateurs, messing, auto-onderdelen, motoronderdelen
VEVOR Ultrasoon reiniger 30L met timer, verwarming en mand, professionele digitale ultrasoon reinigingsmachine, 360W reinigingsapparaat voor laboratoriumgereedschap, metalen onderdelen, carburateurs, messing, auto-onderdelen, motoronderdelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 239,40
-€ 40,41
€ 198,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 6,63/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Verbeterde ultrasoonreiniger, 2 liter, professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer voor het reinigen van sieraden, brillen
KRAFT&DELE | Verbeterde ultrasoonreiniger, 2 liter, professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer voor het reinigen van sieraden, brillen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 64,98
Verkoper: Luxtom
€ 32,49/1l
Productafbeelding van VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger (600 W verwarming, 360 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van glazen instrumenten voor tandheelkunde
VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger (600 W verwarming, 360 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van glazen instrumenten voor tandheelkunde
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 158,80
-€ 34,81
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 8,27/1l
Productafbeelding van VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
VEVOR JPS-40A Ultrasoonreiniger, 10 liter, ultrasoon reiniger, ultrasoon reinigingsapparaat, roestvrij staal, met digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 12,50/1l
Productafbeelding van VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
VEVOR 6L Verbeterde ultrasoonreiniger (200W verwarming, 180W ultrasoon) Professionele digitale ultrasoon reiniger voor laboratoriumgebruik, met verwarmingstimer, voor het reinigen van sieraden, brillen en instrumenten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 119,77
-€ 30,78
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 14,83/1l
Productafbeelding van VEVOR 10 liter verbeterde ultrasoonreiniger (400 W verwarming, 240 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoonreiniger voor laboratoria, met verwarmingstimer, voor het reinigen van onderdelen en instrumenten
VEVOR 10 liter verbeterde ultrasoonreiniger (400 W verwarming, 240 W ultrasoon). Professionele digitale ultrasoonreiniger voor laboratoria, met verwarmingstimer, voor het reinigen van onderdelen en instrumenten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 10,10/1l
Productafbeelding van VEVOR 22 liter ultrasoon reiniger met dubbele frequentie en verwarming, geschikt voor sieraden, ringen, brillen, printplaten, protheses en andere kleine onderdelen. Werkt op 28/40 kHz
VEVOR 22 liter ultrasoon reiniger met dubbele frequentie en verwarming, geschikt voor sieraden, ringen, brillen, printplaten, protheses en andere kleine onderdelen. Werkt op 28/40 kHz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 209,30
-€ 47,31
€ 161,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 7,36/1l
Productafbeelding van VEVOR 1,5L ultrasoon reiniger, 360W digitale ultrasoon reiniger met eco-modus, 40 kHz industriële ultrasoon reiniger met verwarming en timer, geschikt voor houders, sieraden, gereedschap
VEVOR 1,5L ultrasoon reiniger, 360W digitale ultrasoon reiniger met eco-modus, 40 kHz industriële ultrasoon reiniger met verwarming en timer, geschikt voor houders, sieraden, gereedschap
€ 181,90
-€ 34,91
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 9,80/1l
Productafbeelding van VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 240W roestvrij staal, 40 kHz. Industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
VEVOR 15 liter ultrasoon reiniger, professionele ultrasoon reinigingsmachine met reinigingsmand en digitale display, 240W roestvrij staal, 40 kHz. Industriële reinigingsmachine voor onderdelen, carburateurs, instrumenten
€ 182,90
-€ 43,91
€ 138,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 9,27/1l