Kalmerende gel voor de vagina, 15 ml, Nobilis Tilia

€ 23,78

€ 1.585,33 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
€ 1.224,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Teufelskralle verzorgingsgel, 250 ml. GEL
Teufelskralle verzorgingsgel, 250 ml. GEL
€ 37,92/1l
€ 9,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TRIDERM IMMU GEL, 30 ml
TRIDERM IMMU GEL, 30 ml
€ 30.090,00/1l
€ 30,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ARNIKA GELEE ARLBERGER, 60 ml, gel
ARNIKA GELEE ARLBERGER, 60 ml, gel
€ 127,00/1l
€ 8,15
-6%
€ 7,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Teufelskrallen Gel, 500 ml. GEL
Teufelskrallen Gel, 500 ml. GEL
€ 12,02/1l
€ 6,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Avene Xeracalm A.D Reinigingsolie, navulverpakking, 400 ml
Avene Xeracalm A.D Reinigingsolie, navulverpakking, 400 ml
€ 25.410,00/1l
€ 25,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kvitok Nachtserum voor de huid met 1% retinol, 10 ml
Kvitok Nachtserum voor de huid met 1% retinol, 10 ml
€ 2.225,00/1l
€ 22,25
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Argital Kalmerende en regenererende crème met kamille, duizendblad en smeerwortel, 50 ml
Argital Kalmerende en regenererende crème met kamille, duizendblad en smeerwortel, 50 ml
€ 28.010,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Meditao Arnica-balsem, 30 ml
Meditao Arnica-balsem, 30 ml
€ 323,33/1l
€ 9,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ALLERGIKA Handzeep, 500 ml, gel
ALLERGIKA Handzeep, 500 ml, gel
€ 23,18/1kg
€ 17,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lindesa O Huidbeschermings- en verzorgingscrème, 50 ml
Lindesa O Huidbeschermings- en verzorgingscrème, 50 ml
€ 72,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Apivita Kalendula Kalmerende Crème, 50 ml
Apivita Kalendula Kalmerende Crème, 50 ml
€ 410,80/1kg
€ 21,95
-6%
€ 20,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guinot, Newhite, Verhelderende reinigingsschuim, 150 ml
Guinot, Newhite, Verhelderende reinigingsschuim, 150 ml
€ 43,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Axisis Teufelskralle zalf, 250 ml zalf
Axisis Teufelskralle zalf, 250 ml zalf
€ 23,96/1l
€ 5,99
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sulfoderm S Anti-puistjes gel, 15 ml. GEL
Sulfoderm S Anti-puistjes gel, 15 ml. GEL
€ 440,67/1kg
€ 13,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SYNCHROLINE Aknicare pleistermelk, 5 ml
SYNCHROLINE Aknicare pleistermelk, 5 ml
€ 8.760,00/1l
€ 8,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Uriage Bariederm Cica Lichaamsolie, 100 ml
Uriage Bariederm Cica Lichaamsolie, 100 ml
€ 21.100,00/1l
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DERMASENCE Hyalusome Concentraat, gezichtsfluid, 30 ml
DERMASENCE Hyalusome Concentraat, gezichtsfluid, 30 ml
€ 1.101,67/1l
€ 33,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Avitale Duivelsklauw Gel, 150 ml gel
Avitale Duivelsklauw Gel, 150 ml gel
€ 45,27/1l
€ 6,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dr. Sacher's Teufelskralle Gel, 250 ml gel
Dr. Sacher's Teufelskralle Gel, 250 ml gel
€ 21,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,48
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Begin na een zachte manier met het herstellen van uw lichaam na de bevalling. De kalmerende gel voor het perineum wordt dankzij de slimme combinatie van etherische oliën een onmisbare hulp tijdens het postnatale herstel. Het verkoelt en kalmeert de door de bevalling geïrriteerde huid in het perineumgebied, het helpt lichtjes om de huid samen te trekken en het bevordert de regeneratie. De geuren van lavendel, kamille en cipres stimuleren de stemming en verlichten angstgevoelens. Alle nieuwe moeders die de postnatale fase doormaken, zullen er plezier aan beleven.

Effecten:

  • Verzorgt littekens na een keizersnede.
  • Kalmeert het perineumgebied na de bevalling.
  • Vermindert irritatie en bevordert de regeneratie.
  • Met een aangenaam verkoelend effect.

Gebruik: Breng de gel zo snel mogelijk na de bevalling aan op het aangedane gebied, bij voorkeur na elke douche. De verpakking is voorzien van een doseerder om de applicatie te vergemakkelijken. De textuur van de gel kan een witte tint hebben.

Waarom u deze gel geweldig zult vinden?

Het biedt verlichting aan alle nieuwe moeders die de postnatale fase doormaken.

Ingrediënten (INCI)

Aqua (gedemineraliseerd water); Helianthus Annuus Seed Oil (zonnebloemolie, biologische kwaliteit); Glycerin (hydraterend middel); Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate (natuurlijke emulgator op basis van glycerine, glucose en plantaardige oliën); Glyceryl Stearate (natuurlijke co-emulgator op basis van plantaardige olie en glycerine); Xanthan Gum (natuurlijk polysacharide, verdikkingsmiddel); Lecithin (fosfolipiden); Panthenol (D-Panthenol, hydraterend ingrediënt); Sodium Levulinate (natriumlevulinaat, antimicrobieel middel); Sodium Anisate (natriumanisate, antimicrobieel middel); Lavandula Angustifolia Oil (etherische olie van echte lavendel); Cupressus Sempervirens Leaf Oil (etherische olie van cipres); Magnolia Officinalis Bark Extract (extract van de bast van magnolia, antimicrobieel); Citric Acid (citroenzuur, pH-regelaar); Bisabolol (alfa-bisabolol, kalmerend ingrediënt); Anthemis Nobilis Flower Oil (etherische olie van Romeinse kamille); Geraniol*; Limonene*; Linalool*. * - afkomstig van natuurlijke etherische oliën.

We willen u erop attent maken dat, ondanks regelmatige updates van productinformatie van leveranciers, de lijst met gebruikte ingrediënten kan afwijken.

Opslag

Natuurlijke cosmetica is het beste op te slaan op een koele en droge plaats. Stel het niet bloot aan direct zonlicht of vorst. Zonlicht kan het product namelijk aantasten of de houdbaarheid verminderen. Houd u tevens bij het gebruik van cosmetica rekening met hygiënische aanbevelingen. Gebruik bijvoorbeeld een spatel om producten uit potjes te halen, sluit producten na gebruik altijd goed af en houd de randen van flesjes schoon. Buiten bereik van kinderen n.

Waarschuwing

Alleen voor uitwendig gebruik. Gebruik natuurlijke cosmetica echter niet op open wonden. Dit product is niet bedoeld voor diagnose, preventie of behandeling van enige ziekte. Bij contact met de ogen, spoel minstens 15 minuten met lauw water, beginnend bij de binnenste ooghoek naar de buitenste. Indien u contactlenzen draagt, verwijder deze dan voor het spoelen. Bij irritatie, raadpleeg een arts. Het wordt aanbevolen om voor het eerste gebruik een zogenaamde patch test uit te voeren, d.w.z. breng het cosmetische product aan en test de tolerantie ervan op een klein stukje huid, bij voorkeur op de pols, en wacht 24 uur. Op deze manier kan het ontstaan van allergische reacties en overgevoeligheid voor het product worden voorkomen. Indien er na het aanbrengen een allergische reactie optreedt, spoel het huidoppervlak met lauw water. Stop onmiddellijk met het gebruik van het product. Indien de allergische reactie aanhoudt, raadpleeg een arts.

Gewicht
0.029 kg
Inhoud
0.015 l
Fabrikant
Nobilis
Aantal stuks
15
EAN
8595100298065
MPN (Manufacturer Part Number)
N1916G

Gewicht
0.029 kg
Inhoud
0.015 l
Fabrikant
Nobilis
Aantal stuks
15
EAN
8595100298065
MPN (Manufacturer Part Number)
N1916G
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
€ 5.998,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 213,54
-€ 63,59
€ 149,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van EXCIPIAL U10 Lipolotie voor zeer droge en jeukende huid, 500 ml lotion
EXCIPIAL U10 Lipolotie voor zeer droge en jeukende huid, 500 ml lotion
€ 50,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 28,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Plantaardige Glycerine 99,5% Farmaceutische Kwaliteit 5L Zuiver Glycerol
Plantaardige Glycerine 99,5% Farmaceutische Kwaliteit 5L Zuiver Glycerol
€ 4,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,99
5% Voucher
Verkoper: FRANCLEAN
Productafbeelding van Dermatix Ultra siliconengel, ter preventie en vermindering van littekens, 60 gram gel
Dermatix Ultra siliconengel, ter preventie en vermindering van littekens, 60 gram gel
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 111,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Protefix Fixeerpoeder (verpakking van 50 gram)
Protefix Fixeerpoeder (verpakking van 50 gram)
€ 19,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
€ 184,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Dagcrème SPF30, 50 ml
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Dagcrème SPF30, 50 ml
€ 1.080,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
€ 592,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 701 SHAOLIN-OLIE, 50 ml
701 SHAOLIN-OLIE, 50 ml
€ 659,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
€ 1.449,33/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Poy-Sian neusreinigingsstaafjes & geurstaafjes, verpakking van 6 stuks – origineel uit Thailand – menthol & eucalyptus – verfrissend aromatisch staafje voor onderweg
Poy-Sian neusreinigingsstaafjes & geurstaafjes, verpakking van 6 stuks – origineel uit Thailand – menthol & eucalyptus – verfrissend aromatisch staafje voor onderweg
€ 11.170,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-20%
€ 18,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Dr. Sacher's Gel met wijnbladeren en paardenkastanjes, 250 ml
Dr. Sacher's Gel met wijnbladeren en paardenkastanjes, 250 ml
€ 20,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van One Touch - Automatische flessenopener - Wit - Draagbaar
One Touch - Automatische flessenopener - Wit - Draagbaar
€ 65,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 65,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
€ 19.720,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Snä-Epil haarverlichtingscrème, 75 ml
Snä-Epil haarverlichtingscrème, 75 ml
€ 735.000,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Tiger Balm White – Plantaardige balsem, 30 gram
Tiger Balm White – Plantaardige balsem, 30 gram
€ 333,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Diamant microdermabrasie facelift vernieuwing krachtige 100W
Diamant microdermabrasie facelift vernieuwing krachtige 100W
€ 62,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Weihrauch-crème, extra sterk, 200 ml
Weihrauch-crème, extra sterk, 200 ml
€ 83,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Draagbare zuigpomp voor slijm, noodzuigpomp voor sputum, geschikt voor thuisgebruik
Draagbare zuigpomp voor slijm, noodzuigpomp voor sputum, geschikt voor thuisgebruik
€ 82,30/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Bestseller
Productafbeelding van LOYON, oplossing voor schubbenhuidproblemen, 50 ml
LOYON, oplossing voor schubbenhuidproblemen, 50 ml
€ 401,80/1l
€ 20,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Klosterfrau Intensieve crème, revitaliserend en kalmerend (verpakking van 100 gram)
Klosterfrau Intensieve crème, revitaliserend en kalmerend (verpakking van 100 gram)
€ 44,05/1kg
€ 5,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van algovir Kinderneusdruppels bij verkoudheid, 20 ml oplossing
algovir Kinderneusdruppels bij verkoudheid, 20 ml oplossing
€ 619,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Acetocaustin, pen om steelwarzen te verwijderen, 50 ml
Acetocaustin, pen om steelwarzen te verwijderen, 50 ml
€ 344,60/1kg
€ 17,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 300 ml Pferdebalsam van Dr. Sachers
300 ml Pferdebalsam van Dr. Sachers
€ 24,63/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging A.I. Crème, 50 ml. Crème
PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging A.I. Crème, 50 ml. Crème
€ 400,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bvlgari Goldea Douchegel, 200 ml (voor dames)
Bvlgari Goldea Douchegel, 200 ml (voor dames)
€ 375,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van MoliCare 9950264, Crème, Unisex, Regenererend, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, Tube
MoliCare 9950264, Crème, Unisex, Regenererend, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, Tube
€ 59,50/1l
€ 11,90
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
HENNA DO TATUAŻU W ROŻKU 30 g - SATTVA (AYURVEDA)
HENNA TATUEERVERF IN HORNVORM - 30 gram - SATTVA (AYURVEDA)
€ 121,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KORRES WHITE PINE, Verhelderende Bodylift Crème, 200 ml
KORRES WHITE PINE, Verhelderende Bodylift Crème, 200 ml
€ 128,35/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tiger Balm – rood 30 g | 4 stuks
Tiger Balm – rood 30 g | 4 stuks
€ 1.066,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,00
Verkoper: Polanatea

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,80/1l