Coach Tabby 26 schoudertas voor dames, bruin

€ 450,45

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

Bezorging morgen
Bij bestelling binnen
9h 05m 55s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Schoudertassen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Michael Kors schoudertas, kleur heather beige
Michael Kors schoudertas, kleur heather beige
€ 250,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van PINKO Leer schoudertas schoudertas Love Puff Classic CL Sheep Nappa White - Antique Gold crème
PINKO Leer schoudertas schoudertas Love Puff Classic CL Sheep Nappa White - Antique Gold crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 257,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van PINKO schoudertas schoudertas Love Puff Baby CL Sheep Nappa Black + Antique Gold zwart
PINKO schoudertas schoudertas Love Puff Baby CL Sheep Nappa Black + Antique Gold zwart
€ 291,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoudertas Lois 325685-01 voor Dames
Schoudertas Lois 325685-01 voor Dames
€ 67,70
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas Lois 314726-01 voor Heren
Schoudertas Lois 314726-01 voor Heren
€ 67,70
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas Valentino Bags 10151-733532 voor Dames
Schoudertas Valentino Bags 10151-733532 voor Dames
€ 146,57
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas Valentino Bags 10151-544443 voor Dames
Schoudertas Valentino Bags 10151-544443 voor Dames
€ 125,51
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas voor dames
Schoudertas voor dames
€ 75,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Schoudertas Lois 325419-01 voor Heren
Schoudertas Lois 325419-01 voor Heren
€ 72,95
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas voor dames
Schoudertas voor dames
€ 61,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Schoudertas HANNA, bruin, dames - leer
Schoudertas HANNA, bruin, dames - leer
€ 129,00
Verkoper: BRAUN_BUEFFEL
Productafbeelding van Handtas Lois 307821-01 voor Heren
Handtas Lois 307821-01 voor Heren
€ 60,71
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Schoudertas Tous 052-2002035747-GRIS voor Dames
Schoudertas Tous 052-2002035747-GRIS voor Dames
€ 172,93
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas Lois 317319-02 voor Heren
Schoudertas Lois 317319-02 voor Heren
€ 71,90
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas HANNA Shopper S, bruin, dames - leer
Schoudertas HANNA Shopper S, bruin, dames - leer
€ 199,00
Verkoper: BRAUN_BUEFFEL
Productafbeelding van Schoudertas voor dames
Schoudertas voor dames
€ 165,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Handtas Valentino 650900100004 voor Dames
Handtas Valentino 650900100004 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 93,42
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van ROUTE 66: Herentas, schoudertas voor heren, leren schoudertas
ROUTE 66: Herentas, schoudertas voor heren, leren schoudertas
€ 54,90
-7%
€ 50,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VALENTINO Handtassen VBS7HG02MITTENS_BIECRU
VALENTINO Handtassen VBS7HG02MITTENS_BIECRU
€ 141,16
-€ 11,12
€ 130,04
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van VALENTINO Handtassen VBS7IF03NEBRASKA_BIECRU
VALENTINO Handtassen VBS7IF03NEBRASKA_BIECRU
€ 130,04
Gratis bezorging
Verkoper: Massama

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Coach Tabby 26 schoudertas is een elegante en moderne dameshandtas, geïnspireerd door een iconisch archiefontwerp van Coach uit de jaren 70. Het model combineert de klassieke stijl van het merk met een moderne esthetiek en functionaliteit, waardoor het een stijlvolle keuze is voor elke vrouw die kwaliteit en verfijnde details waardeert.



Gemaakt van hoogwaardig, natuurlijk rundleer met een fijne, geribbelde textuur, valt de tas op door haar zachte kleur, die elegantie uitstraalt en moeiteloos te combineren is met zowel casual als formele outfits. Het kenmerkende, goudkleurige detail aan de voorkant benadrukt het luxueuze karakter van het model en draagt de typische identiteit van Coach.



Het praktische interieur is georganiseerd met een verdeeld hoofdvak en een binnenzak met rits, waardoor het gemakkelijk is om persoonlijke spullen op te bergen. Dankzij de twee verstelbare schouderbanden kan de Coach Tabby 26, afhankelijk van de gelegenheid en persoonlijke voorkeur, gedragen worden als schoudertas, handtas of crossbodytas.



Door de combinatie van een iconisch ontwerp, hoogwaardige materialen en hoge functionaliteit is de Coach Tabby 26 schoudertas de perfecte keuze voor dagelijks gebruik, zakelijke bijeenkomsten, reizen en speciale gelegenheden.



Productdetails:

• Merk: Coach
• Model: Tabby 26 Schoudertas
• Materiaal: 100% natuurlijk rundleer (Calf Leather)
• Textuur: Pebbled Leather
• Kleur: Bruin
• Metalen details: Goudkleurig
• Sluiting: Klep met kenmerkende sluiting
• Interieur: Verdeeld hoofdvak
• Binnenzak: Ritszak
• Verstelbare schouderbanden: Ja, 2 stuks
• Breedte: 25 cm
• Hoogte: 12 cm
• Diepte: 7 cm
• Handvat: 20 cm
• Riemlengte: 61 cm


Informatie van de fabrikant

Fabrikant:
Coach IP Holdings LLC, USA

Verantwoordelijke economische actor in de EU (EU Responsible Economic Operator):
Coach Netherlands B.V.
Hanzepoort 30
7575 DA Oldenzaal
Netherlands
: [email protected]

Kleur
Grijs
Doelgroepen
Dames
Fabrikant
EAN
0195031913457
195031913457
MPN (Manufacturer Part Number)
CH857-B4

Kleur
Grijs
Doelgroepen
Dames
Fabrikant
EAN
0195031913457
195031913457
MPN (Manufacturer Part Number)
CH857-B4
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Apple USB-C naar USB-C oplaadkabel - 2 meter - Wit
Apple USB-C naar USB-C oplaadkabel - 2 meter - Wit
€ 8,90/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 17,80
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Michael Kors schoudertas, kleur heather beige
Michael Kors schoudertas, kleur heather beige
€ 250,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van Slazenger Kofferset 3 Delig Kofferset met Handbagage Trolley, Grote Koffer en Ruimbagage Koffer Hardcase Koffer Set S, M en Grote Reiskoffer met Wielen Cijferslot met 3-Cijferige Code Zwart
Slazenger Kofferset 3 Delig Kofferset met Handbagage Trolley, Grote Koffer en Ruimbagage Koffer Hardcase Koffer Set S, M en Grote Reiskoffer met Wielen Cijferslot met 3-Cijferige Code Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van De tas Marc Jacobs accessories59907XXA
De tas Marc Jacobs accessories59907XXA
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 311,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van PINKO Leer schoudertas schoudertas Love Puff Mini CL Sheep Nappa White - Antique Gold crème
PINKO Leer schoudertas schoudertas Love Puff Mini CL Sheep Nappa White - Antique Gold crème
€ 287,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gietijzeren pan, diameter 34,5 cm, geschikt voor alle soorten fornuizen, ook voor buitenkeukens, met anti-aanbaklaag
Gietijzeren pan, diameter 34,5 cm, geschikt voor alle soorten fornuizen, ook voor buitenkeukens, met anti-aanbaklaag
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 26,49
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van PINKO schoudertas schoudertas Love Puff Baby CL Sheep Nappa Black + Antique Gold zwart
PINKO schoudertas schoudertas Love Puff Baby CL Sheep Nappa Black + Antique Gold zwart
€ 291,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Grönvik eetkamertafel 90x180cm lichtgrijs.
Grönvik eetkamertafel 90x180cm lichtgrijs.
€ 359,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hioshop
Productafbeelding van AVANA iPhone 14 Pro Max gehard glas privacy screen protector, beschermfolie voor het scherm, gehard glas 9H, anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
AVANA iPhone 14 Pro Max gehard glas privacy screen protector, beschermfolie voor het scherm, gehard glas 9H, anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 570
€ 10,99
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PINKO Leer schoudertas schoudertas Love Puff Classic CL Sheep Nappa White - Antique Gold crème
PINKO Leer schoudertas schoudertas Love Puff Classic CL Sheep Nappa White - Antique Gold crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 257,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van VASAGLE Kommode/dressoir, met legplank en lade, 70 x 30 x 80 cm
VASAGLE Kommode/dressoir, met legplank en lade, 70 x 30 x 80 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 120,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Maskerhouder "Comfort", zwart
Maskerhouder "Comfort", zwart
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Maison Alhambra Opulence Leather, eau de parfum, 100 ml (voor heren)
Maison Alhambra Opulence Leather, eau de parfum, 100 ml (voor heren)
€ 274,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marc Jacobs handtas in beige, modelnummer M0016493260
Marc Jacobs handtas in beige, modelnummer M0016493260
€ 235,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Lattafa Ajwad Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
Lattafa Ajwad Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
€ 307,83/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 18,47
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van De tas Marc Jacobs accessories122033XXA
De tas Marc Jacobs accessories122033XXA
€ 563,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Lattafa Qimmah, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met noten van amandel, koffie, cacao, sandelhout en vanille
Lattafa Qimmah, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met noten van amandel, koffie, cacao, sandelhout en vanille
€ 190,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van GUESS hardcase 4G met groot metalen logo, grijs, voor Apple iPhone 12 / 12 Pro, modelnummer: GUHCP12M4GMGGR
GUESS hardcase 4G met groot metalen logo, grijs, voor Apple iPhone 12 / 12 Pro, modelnummer: GUHCP12M4GMGGR
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 30,75
-37%
€ 19,27
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Apple iPhone 12 Pro, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grijs
Apple iPhone 12 Pro, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 156
Gereviseerd
€ 314,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Bestseller
Productafbeelding van Matras 160x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 160x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1467
€ 208,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van De tas Marc Jacobs accessories74718XXA
De tas Marc Jacobs accessories74718XXA
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 263,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van CarryQuest® - Reistas - 50 liter - Kunstleer - Schouderbanden - Roze
CarryQuest® - Reistas - 50 liter - Kunstleer - Schouderbanden - Roze
€ 98,00
Gratis bezorging
Verkoper: CarryQuest
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsstuurtas: Multifunctionele voorzak voor vouwfietsen en Brompton, met schouderband en handvat. Militaire groene kleur
ROCKBROS Fietsstuurtas: Multifunctionele voorzak voor vouwfietsen en Brompton, met schouderband en handvat. Militaire groene kleur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,98
-€ 21,37
€ 77,61
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van Waterdichte schoudertas voor de DJI Spark | Superieure bescherming, hoogwaardige materialen, comfortabel transport | Zwart, kunststof
Waterdichte schoudertas voor de DJI Spark | Superieure bescherming, hoogwaardige materialen, comfortabel transport | Zwart, kunststof
€ 15,99
5% Voucher
Verkoper: YUNIQUEGREENCLEANPOWER
Productafbeelding van INF Schoudertas voor mobiel zwart
INF Schoudertas voor mobiel zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,99
-2%
€ 15,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Schoudertas voor mobiel Purper
INF Schoudertas voor mobiel Purper
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van COSTWAY 2-in-1 handbagagetrolley en kledingtas, 50 liter waterdichte reistas met schoenencompartiment en verstelbare schouderband, kledingtas in donkergrijs
COSTWAY 2-in-1 handbagagetrolley en kledingtas, 50 liter waterdichte reistas met schoenencompartiment en verstelbare schouderband, kledingtas in donkergrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Antidiefstal schoudertas, borsttas, crossbodytas, sling bag, zwart, lichtgewicht, waterafstotend
Antidiefstal schoudertas, borsttas, crossbodytas, sling bag, zwart, lichtgewicht, waterafstotend
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Damen rugzak 3-in-1, kan ook als schoudertas of crossbodytas gedragen worden, waterdicht, diefstalwerend, paars, 31x13x24 cm
Damen rugzak 3-in-1, kan ook als schoudertas of crossbodytas gedragen worden, waterdicht, diefstalwerend, paars, 31x13x24 cm
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Weekendtas voor dames, geschikt als ziekenhuistas, met toilettas, schoenvak en natte vak, in lichtpaars, maat M
Weekendtas voor dames, geschikt als ziekenhuistas, met toilettas, schoenvak en natte vak, in lichtpaars, maat M
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Damen Shopper, grote tote bag, canvas, zwart, 31x15x32 cm
Damen Shopper, grote tote bag, canvas, zwart, 31x15x32 cm
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van MUIIKOLA Dames kleine crossbody tas van Polyurethanleer met verstelbare schouderband, in de kleur beige-bruin
MUIIKOLA Dames kleine crossbody tas van Polyurethanleer met verstelbare schouderband, in de kleur beige-bruin
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dameshandtas met RFID-bescherming, geschikt voor telefoons, met schouderband, grijs
Dameshandtas met RFID-bescherming, geschikt voor telefoons, met schouderband, grijs
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rugzak voor dagelijks gebruik met laptopvak en diefstalbeveiliging, waterdicht, geschikt voor laptops tot 15,6 inch, zwart
Rugzak voor dagelijks gebruik met laptopvak en diefstalbeveiliging, waterdicht, geschikt voor laptops tot 15,6 inch, zwart
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schoudertas, nylon, dames, meerdere vakken, waterdicht, legergroen
Schoudertas, nylon, dames, meerdere vakken, waterdicht, legergroen
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kleine crossbody tas voor dames, gemaakt van kunstleer, geschikt voor telefoon, schouder-portemonnee, bruin, 10,9 x 6,3 x 18 cm
Kleine crossbody tas voor dames, gemaakt van kunstleer, geschikt voor telefoon, schouder-portemonnee, bruin, 10,9 x 6,3 x 18 cm
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dameshandtas van Polyurethanleer, blauw, met meerdere vakken, verstelbare bandjes, 25x23 cm
Dameshandtas van Polyurethanleer, blauw, met meerdere vakken, verstelbare bandjes, 25x23 cm
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Damen rugzak, waterdicht, diefstalwerend, lichtgewicht, PU, convertible (kan ook als schoudertas gedragen worden), blauw
Damen rugzak, waterdicht, diefstalwerend, lichtgewicht, PU, convertible (kan ook als schoudertas gedragen worden), blauw
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dames kleine schoudertas, zwart, gemaakt van Polyurethanleer, met rits
Dames kleine schoudertas, zwart, gemaakt van Polyurethanleer, met rits
€ 135,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telefoonsleeve met band voor
Telefoonsleeve met band voor
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dameshandtas van Polyurethanleer, roze, 22x6,5x17 cm, met brede schouderband
Dameshandtas van Polyurethanleer, roze, 22x6,5x17 cm, met brede schouderband
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion