Waxinelamp iWAX 100, wit

€ 10,73

€ 26,82 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 7,20 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Warme wax & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vetoplosbaar, lauw warm chocoladewas, 800 ml
Vetoplosbaar, lauw warm chocoladewas, 800 ml
€ 19,32/1kg
€ 18,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Waxinelamp Iwax, 2-in-1, 400 ml + 800 ml, 400W
Waxinelamp Iwax, 2-in-1, 400 ml + 800 ml, 400W
€ 81,53
-€ 4,02
€ 77,51
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Enthaaringswarmwas Snae Epil, 250 ml
Enthaaringswarmwas Snae Epil, 250 ml
€ 29,40/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Waxinelamp Fhc-E 2052, 500 ml, 100W, wit
Waxinelamp Fhc-E 2052, 500 ml, 100W, wit
€ 69,10/1l
€ 34,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Feinwachs aardbeiengeur, 800 ml
Feinwachs aardbeiengeur, 800 ml
€ 19,32/1kg
€ 18,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Waxkachel Solac DC7502-WAX
Waxkachel Solac DC7502-WAX
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,39
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Sibel Ontharingscrème, geschikt voor alle huidtypes, 110 ml
Sibel Ontharingscrème, geschikt voor alle huidtypes, 110 ml
€ 22,00/1l
€ 2,42
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Sibel Clean All: Reiniger voor ontharingswax, 800 ml
Sibel Clean All: Reiniger voor ontharingswax, 800 ml
€ 1.070,00/1kg
€ 16,05
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van X-Epil - wasstrips voor het gezicht - hypoallergeen - 12 stuks
X-Epil - wasstrips voor het gezicht - hypoallergeen - 12 stuks
€ 3,17
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Professionele ontvochtingswaxrol, 150 gram, voor ontharing
Professionele ontvochtingswaxrol, 150 gram, voor ontharing
€ 3,49
-4%
€ 3,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Depilflax ontharingswax, doos, natuurlijk, 800 ml, filmwax
Depilflax ontharingswax, doos, natuurlijk, 800 ml, filmwax
€ 19,01
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Bijenwas, honing, 250 gram
Bijenwas, honing, 250 gram
€ 24,31/1kg
€ 7,44
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Sibel Azulene Waspatroon, 110 ml
Sibel Azulene Waspatroon, 110 ml
€ 20,36/1l
€ 2,24
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Roll-on ontharingsset voor het lichaam
Roll-on ontharingsset voor het lichaam
€ 41,36/1kg
€ 40,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Verk 24100 Waskeuver PRO WAX 200, wit
Verk 24100 Waskeuver PRO WAX 200, wit
€ 21,72/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,69
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Waxinelamp cilinder MONO 40W
Waxinelamp cilinder MONO 40W
€ 14,50
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Italwax Pruim - 500g - Harsperls voor ontharing - Natuurlijke formule
Italwax Pruim - 500g - Harsperls voor ontharing - Natuurlijke formule
€ 63,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van iWax warmhoudapparaat voor wax, 500 ml, witte uitvoering, 100W
iWax warmhoudapparaat voor wax, 500 ml, witte uitvoering, 100W
€ 84,80/1l
€ 42,40
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Italwax Witte Chocolade - 500g - Waskorrels voor haarentferning - Natuurlijke formule
Italwax Witte Chocolade - 500g - Waskorrels voor haarentferning - Natuurlijke formule
€ 0,05/1kg
€ 28,90
-10%
€ 25,86
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Iwax Rolka Trio warmtebron voor wax, 120W
Iwax Rolka Trio warmtebron voor wax, 120W
€ 39,01
Verkoper: Premium-Beauty

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het doel van het merk iWAX is het leveren van multifunctionele apparaten voor cosmetische behandelingen met behulp van was en paraffine, zoals moderne wasverwarmers voor epilatie. Het merk zet in op een aantrekkelijk design, de veelzijdigheid van de producten en het gebruiksgemak, waardoor het aanbod van iWAX zowel geschikt is voor professioneel gebruik als voor thuisgebruik.

Veelzijdig verwarmingsapparaat voor elk type was

De ergonomische iWax 100 wasverwarmer maakt een snelle en effectieve voorbereiding van de producten die nodig zijn voor epilatie mogelijk. Het apparaat is veilig en intuïtief in gebruik en garandeert een probleemloze verwarming van zowel harde als zachte was. Het is geschikt voor producten in blik, blokken en korrels.

Praktische functies voor een comfortabele epilatie

De wasverwarmer is uiterst intuïtief in gebruik: met behulp van een draaiknop kan de verwarmingstemperatuur eenvoudig worden geregeld. Een controlelampje geeft de status van het apparaat aan, en het click-systeem geeft een karakteristiek klikgeluid bij het in- en uitschakelen van het apparaat. Het transparante deksel in blauwtinten maakt het mogelijk om de status van het smeltende was te controleren, terwijl het tegelijkertijd voorkomt dat er vuil zich ophoopt in het apparaat. Kleine openingen voorkomen oververhitting en zorgen voor ventilatie. Het aluminium bakje voor het smelten van harde was is voorzien van een handvat, waardoor het verwijderen van het bakje gemakkelijker is. Hierdoor is het apparaat gemakkelijker schoon te maken.

Modern en tijdloos design

De eenvoud en de compacte afmetingen van de iWax 100 wasverwarmer zorgen ervoor dat het perfect in elk interieur past, zonder het te overweldigen. Het minimalistische design geeft het apparaat een elegant en tijdloos karakter, en het gebruik van duurzaam plastic in wit zorgt voor een eenvoudige reiniging. Het lichte gewicht van het apparaat maakt het gemakkelijk te transporteren of te verplaatsen.

Set handschoenen voor cosmetische behandelingen – !

Wegwerphandschoenen van folie zijn geschikt voor allerlei behandelingen en bieden een uitstekende bescherming voor de handen tegen vuil, vocht en gebruikte producten. Ze helpen om hoge hygiënenormen te handhaven. Ze zijn ook handig bij paraffinebehandelingen en helpen om tijdens de behandeling het sauna-effect te behouden. De transparante handschoenen zijn universeel en passen op elke hand. In de verpakking zitten 100 stuks.

Hoe gebruikt u de waxverwarmer?

    • Verwijder de deksel van het apparaat.

    • Plaats de wax cartridge in de verwarmer en sluit het apparaat aan op het stopcontact.

    • Draai de knop naar ON - een rode lamp geeft aan dat het apparaat begint te werken.

    • De wax smelt binnen 15-30 minuten, afhankelijk van de ingestelde temperatuur en de hoeveelheid wax.

    • Nadat de wax is gesmolten, zet u de knop op de middenstand, zodat de temperatuur constant blijft. Tijdens het gebruik zal de controlelamp afwisselend uit en aan gaan om de juiste temperatuur van de wax te behouden. Controleer altijd de temperatuur van de wax voordat u deze op de huid aanbrengt, om verbranding te voorkomen.

    • Na gebruik schakelt u het apparaat uit en wacht u tot het is afgekoeld. Maak het vervolgens schoon - u kunt hiervoor een speciaal reinigingsmiddel gebruiken dat is ontworpen voor het reinigen van apparaten voor wax.

Lees de instructies zorgvuldig door voordat u het product gebruikt.
Inclusief: verwarmer, stroomkabel, emmer voor het verwarmen van harde wax, instructie.

Specificaties:
Kleur: tinten van wit en blauw
Inhoud: 400-500 ml
Vermogen: 100 W
Spanning: 220-240 V

Gewicht
1000 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Waskachel
Fabrikant
iWAX
Aantal stuks
1
EAN
5906717456046
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-147872

Gewicht
1000 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Waskachel
Fabrikant
iWAX
Aantal stuks
1
EAN
5906717456046
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-147872
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Deluxe Waxing-kit - Waskoffer met Teflon coating, 600g parelwax, 30 spatels, pincet, handschoenen, 5 papieren ringen voor de waxverwarmer
NEOMANN Waxer II Deluxe Waxing-kit - Waskoffer met Teflon coating, 600g parelwax, 30 spatels, pincet, handschoenen, 5 papieren ringen voor de waxverwarmer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 75,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Italwax Pruim - 500g - Harsperls voor ontharing - Natuurlijke formule
Italwax Pruim - 500g - Harsperls voor ontharing - Natuurlijke formule
€ 63,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Veet EASY WAX, elektrische warmewaxapparaat, werkt op netstroom
Veet EASY WAX, elektrische warmewaxapparaat, werkt op netstroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,25
-14%
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lascano reparatieset voor laminaat, parket, hout, vinylvloeren en tegels, inclusief waxsmelter met USB-aansluiting
Lascano reparatieset voor laminaat, parket, hout, vinylvloeren en tegels, inclusief waxsmelter met USB-aansluiting
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,91
-4%
€ 61,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van iWAX 100, zwarte warmtebron voor wax
iWAX 100, zwarte warmtebron voor wax
€ 26,82/1l
€ 10,73
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Verk 24100 Waskeuver PRO WAX 200, wit
Verk 24100 Waskeuver PRO WAX 200, wit
€ 21,72/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,69
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van 200 stuks / losse ontharingsdoekjes, wasstrips voor haarentferning, geschikt voor benen, gezicht en armen, van papier
200 stuks / losse ontharingsdoekjes, wasstrips voor haarentferning, geschikt voor benen, gezicht en armen, van papier
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Paraffine was voor kaarsen, 1 kg. Kaarswas, waskorrels, kaarswas voor het gieten
Paraffine was voor kaarsen, 1 kg. Kaarswas, waskorrels, kaarswas voor het gieten
€ 49,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 49,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Italwax film wax bonen - hard wax voor volledige lichaamsontharing - 1 kg - Gold
Italwax film wax bonen - hard wax voor volledige lichaamsontharing - 1 kg - Gold
€ 27,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.