Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 80x150 cm

€ 34,99

€ 29,16 / 1m²

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Laagpolige tapijten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Mazovia Koberec, beige, modern, abstract - Geschikt voor woonkamer, slaapkamer, eetkamer, kantoor - Laagpolig, fleece - Rechthoekig - Stijlvol, grijs - 200x300 cm
Mazovia Koberec, beige, modern, abstract - Geschikt voor woonkamer, slaapkamer, eetkamer, kantoor - Laagpolig, fleece - Rechthoekig - Stijlvol, grijs - 200x300 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 135,99
Verkoper: Mazovia_de
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, modern, effen design, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, modern, effen design, afmetingen 80x150 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, boho-stijl, Scandinavisch design, ruitmotief, 3D-effect, grijs, antraciet, afmetingen 160x220 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, boho-stijl, Scandinavisch design, ruitmotief, 3D-effect, grijs, antraciet, afmetingen 160x220 cm
€ 14,20/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of kinderkamer, korte pool, modern geometrisch patroon, 3D-effect, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of kinderkamer, korte pool, modern geometrisch patroon, 3D-effect, afmetingen 80x150 cm
€ 34,99/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, moderne Japandi-stijl, 3D-effect, effen kleur, afmetingen 120x170 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, moderne Japandi-stijl, 3D-effect, effen kleur, afmetingen 120x170 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, boho-stijl, effen, 3D-effect, beige/crème, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, boho-stijl, effen, 3D-effect, beige/crème, afmetingen 80x150 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, abstract patroon, geometrisch, met bogen, afmetingen 120x170 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, abstract patroon, geometrisch, met bogen, afmetingen 120x170 cm
€ 27,94/1m²
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho design, geometrisch patroon, afmetingen 120x160 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho design, geometrisch patroon, afmetingen 120x160 cm
€ 21,87/1m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, etnisch design, geometrisch patroon, ruitmotief, afmetingen 160x230 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, etnisch design, geometrisch patroon, ruitmotief, afmetingen 160x230 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavische/Boho stijl, geometrisch patroon, effen kleur, met franjes, afmetingen 120x160 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavische/Boho stijl, geometrisch patroon, effen kleur, met franjes, afmetingen 120x160 cm
€ 23,43/1m²
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavisch, Japandi, boho, abstract patroon, effen, crème kleur, afmetingen 240x330 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, Scandinavisch, Japandi, boho, abstract patroon, effen, crème kleur, afmetingen 240x330 cm
€ 18,94/1m²
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze trendy tapijten met korte pool overtuigen met een subtiel beige kleur, die gemakkelijk te combineren is met de meest populaire interieurs, en die er net zo goed uitziet in een minimalistische Scandinavische stijl als in een rustieke omgeving. Met hun fijn bewerkte, geometrische patronen doen deze woonaccessoires denken aan moderne kunst en trendy designs. Maar de tapijten zijn niet alleen visueel aantrekkelijk – met hun heerlijk zachte pool en het verfijnde hoog-laag effect, verrassen ze bovendien met een uniek loopcomfort. Onze zijdezachte, korte pool in een lichte, zachte beigekleur, overtuigt ook op het gebied van kwaliteit en gebruiksgemak. Vaak worden lichte woonaccessoires geassocieerd met veel werk en uitgebreide reinigingen, maar deze woonwonderen verrassen met een bijzonder robuuste pool van 100% polyester en zijn daardoor bijzonder gemakkelijk te onderhouden. De duurzame vloerkleden zijn gemakkelijk schoon te maken en zijn bovendien vrij van schadelijke stoffen en veilig voor de gezondheid, conform STANDARD 100 by ®.

  • HET MATERIAAL: Het materiaal bestaat uit 100% polyester met een poolhoogte van 9 mm en is getest op schadelijke stoffen volgens STANDARD 100 by ®.
  • EIGENSCHAPPEN: De tapijten met korte pool zijn geschikt voor vloerverwarming tot 24 graden, zijn gemakkelijk te onderhouden en robuust.
  • DECORATIE: Of het nu als vloerkleed in de woonkamer, tapijt in de slaapkamer als beddengoed, als klein tapijt in de eetkamer of kinderkamer, met deze tapijten creëert u een gezellige oase in uw huis.
  • FORMATEN: Verschillende formaten, zoals rechthoekig, bijvoorbeeld in 120x170 of 240x340 cm, als klein tapijt of als lange tapijtrolde in 80x150, deze tapijten verfraaien elke ruimte.
  • MODERN: Deze tapijten met korte pool brengen met hun boho- en Scandinavische designs een gezellige uitstraling in uw huis.
Hoogte
9 mm
Breedte
80 cm
Diepte
150 cm
Lengte
150 cm
Gewicht
2.16 kg
Kleur
Crème
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Oppervlakte
1.2 m²
Fabrikant
Paco Home
Vorm
Rechthoekig
Aantal onderdelen
1-delig
Aantal stuks
1
Geschikt voor vloerverwarming
Ja
EAN
4061981305948

Hoogte
9 mm
Breedte
80 cm
Diepte
150 cm
Lengte
150 cm
Gewicht
2.16 kg
Kleur
Crème
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Oppervlakte
1.2 m²
Fabrikant
Paco Home
Vorm
Rechthoekig
Aantal onderdelen
1-delig
Aantal stuks
1
Geschikt voor vloerverwarming
Ja
EAN
4061981305948
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 120x170 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 120x170 cm
€ 23,52/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 120x170 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 120x170 cm
€ 23,52/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 160x220 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 160x220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 80x150 cm
€ 29,16/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 200x290 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch patroon, abstracte bogen, effen kleur, 3D-effect, afmetingen 200x290 cm
€ 19,83/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BD ART LED badspiegel rond, Luna, 60 cm, wandspiegel voor de badkamer met verlichting, lichtkleur: koud wit (6000K), IP44
BD ART LED badspiegel rond, Luna, 60 cm, wandspiegel voor de badkamer met verlichting, lichtkleur: koud wit (6000K), IP44
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 204,99
-€ 56,88
€ 148,11
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Inter Link kinderdraaistoel Bonnie met netrugleuning, kleur roze
Inter Link kinderdraaistoel Bonnie met netrugleuning, kleur roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 103,07
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Damesparfum Flor del Sol Escada, Eau de Toilette (100 ml)
Damesparfum Flor del Sol Escada, Eau de Toilette (100 ml)
€ 363,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 36,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
€ 389,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 38,98
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Serviesset BOHEMIA ZEBRE, 18-delig
Serviesset BOHEMIA ZEBRE, 18-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 167,16
-€ 104,80
€ 62,36
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Sekey zonnescherm voor balkon, 210 x 140 cm, rechthoekig, kantelbaar, met verstelbare hoogte, inclusief beschermhoes, UV-bescherming UPF50, geschikt voor terras en tuin, grijs
Sekey zonnescherm voor balkon, 210 x 140 cm, rechthoekig, kantelbaar, met verstelbare hoogte, inclusief beschermhoes, UV-bescherming UPF50, geschikt voor terras en tuin, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 45,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Zelsius inklapbare bollerwagen met dak, grijs, transportwagen met riemsysteem, inklapbare bollerwagen
Zelsius inklapbare bollerwagen met dak, grijs, transportwagen met riemsysteem, inklapbare bollerwagen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 129,95
-€ 15,00
€ 114,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
Puluomis, 3-laags staande lamp, vloerlamp, staande lamp, bodenlamp, E27 binnenverlichting voor slaapkamer, woonkamer, met houten plank, zwart, 160 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 54,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 74,90
-4%
€ 71,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 315
€ 137,00
-€ 4,11
€ 132,89
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van ULTIMEA Dolby Atmos 5.1 soundbar met subwoofer, 3D surround sound TV-luidspreker voor thuisbioscoop met instelbare bas, Poseidon M4T
ULTIMEA Dolby Atmos 5.1 soundbar met subwoofer, 3D surround sound TV-luidspreker voor thuisbioscoop met instelbare bas, Poseidon M4T
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 219,98
-€ 19,99
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: UltimeaGmbH
Productafbeelding van Moonia - Premium zwarte matras met meerdere zones, 27 cm, 80x190 cm
Moonia - Premium zwarte matras met meerdere zones, 27 cm, 80x190 cm
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: MooniaMattresses
Productafbeelding van A.S. Création zelfklevend paneel "pop.up Panel", beige, bruin, 2,50 m x 0,35 m, artikelnummer 942192, 94219-2
A.S. Création zelfklevend paneel "pop.up Panel", beige, bruin, 2,50 m x 0,35 m, artikelnummer 942192, 94219-2
€ 54,35/1m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Ansaam Gold Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - Ansaam Gold Eau de Parfum, 100 ml
€ 317,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 31,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm, tweepersoonsbed met lades en lattenbodem, multifunctioneel bed, houten bed, bed voor een echtpaar, linnen materiaal, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm, tweepersoonsbed met lades en lattenbodem, multifunctioneel bed, houten bed, bed voor een echtpaar, linnen materiaal, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 189,64
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 13 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 10 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Kleur Crème
Beoordeeld op 2 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer mooi tapijt
Kleur Crème
Beoordeeld op 27 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer mooi
Kleur Crème
Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Crème
Beoordeeld op 29 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Crème
Beoordeeld op 15 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Crème
Beoordeeld op 19 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Crème
Beoordeeld op 17 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Crème
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, rood, afmetingen 140x200 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, rood, afmetingen 140x200 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 300x400 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 300x400 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, grijs, afmetingen 300x400 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, grijs, afmetingen 300x400 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met korte pool, 200x300 cm, antislip, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar,  gecertificeerd, geschikt voor woonkamer, slaapkamer en hal, beige kleur
Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met korte pool, 200x300 cm, antislip, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar, gecertificeerd, geschikt voor woonkamer, slaapkamer en hal, beige kleur
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met kortvacht, 200x300 cm, antislip onderkant, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar tot 30°C,  gecertificeerd, grijs
Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met kortvacht, 200x300 cm, antislip onderkant, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar tot 30°C, gecertificeerd, grijs
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht groen, afmetingen 240x340 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht groen, afmetingen 240x340 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zwart, afmetingen 240x340 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zwart, afmetingen 240x340 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tribesigns vloerkleed voor kinderkamer, meisjes, speelkleden met korte pool, modern golfpatroon, wasbaar en antislip,  gecertificeerd, 160x230 cm, roze
Tribesigns vloerkleed voor kinderkamer, meisjes, speelkleden met korte pool, modern golfpatroon, wasbaar en antislip, gecertificeerd, 160x230 cm, roze
€ 69,00
-14%
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
€ 16,03/1m²
Productafbeelding van Tribesigns vloerkleed voor de woonkamer, 160x230 cm, modern golfpatroon, korte pool, wasbaar en antislip, gemakkelijk te onderhouden, geschikt voor slaapkamer, gecertificeerd met , grijs
Tribesigns vloerkleed voor de woonkamer, 160x230 cm, modern golfpatroon, korte pool, wasbaar en antislip, gemakkelijk te onderhouden, geschikt voor slaapkamer, gecertificeerd met , grijs
€ 69,00
-14%
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 240x340 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 240x340 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket