HARIBO 10052259 HARIBO Riesen Tannen Fruchtgummi 200,0 g
€ 8,91
€ 44,55 / 1kg
Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland
plus € 2,95 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Winegums & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,56/1kg
€ 10,14
Verkoper: somnia24

HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
€ 50,91/1kg
€ 8,91
Verkoper: somnia24

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g
€ 44,55/1kg
€ 8,91
Verkoper: somnia24

Haribo Eldorado, 375g
€ 79,84/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
€ 113,44/1kg
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Open Food, 9002975378840, Palmolie, 160 g, Categorie A, bevat E330 en E428, 1433 kJ, 337 kcal
€ 12,19/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
€ 95,44/1kg
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
€ 1,89
Verkoper: Katomix

Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,20/1kg
€ 10,05
Verkoper: somnia24

Haribo Bloemen - 150 stuks
€ 17,40/1kg
€ 17,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Balla Balla, zachte snoepjes, 160 g, Appel, Cola, Citroen, Meerkleurig, 1638 kJ, 387 kcal
€ 11,81/1kg
€ 1,89
Verkoper: Katomix

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
€ 17,67/1kg
€ 13,25
Verkoper: somnia24

HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
€ 63,23/1kg
€ 21,01
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,97
Verkoper: somnia24

Open Food, 4001686010075, 25 gram, 160 gram, B, 338 kcal, 46 gram, 0,5 gram
€ 12,19/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

HARIBO 10051170 Weinland Fruchtgummi 175,0 g
€ 127,71/1kg
€ 22,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10051164 HARIBO SAURE POMMES Fruchtgummi 175,0 g
€ 100,83/1kg
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
€ 142,13/1kg
€ 22,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Haribo Riesen Tannen fruitgummie met aardbeiensmaak, vegetarisch, 200g
O kerstboom, o kerstboom, hoe heerlijk zijn jouw takken. Uw kerstavond zou er zo uit kunnen zien met de heerlijke Haribo Riesen Tannen. Deze grote kerstbomen zijn 100% vegetarisch en hebben een heerlijke, fruitige aardbeiensmaak. Laat u in feeststemming komen en deel de Haribo Riesen Tannen met uw familie.
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
- Ingrediënten
- Glucosestroop; suiker; zetmeel; zuurteregelaar: citroenzuur; fruit- en plantenconcentraten: spirulina, saffloer, vlierbes, zwarte bes, sinaasappel, aronia, druif, citroen; zonnebloemolie; karamelsiroop; glazuur: bijenwas (wit en geel); vlierbessenextract; aroma. Kan sporen van MELK en TARWE bevatten.
- Voedingswaarde
- Energie: 334,00 kcal, 1.421,00 kj; Vet: 0,50g; waarvan verzadigde vetzuren: 0,10g; Koolhydraten: 82,00g; waarvan suikers: 42,00g; Eiwit: 0,50g; Zout: 0,01g
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 200 g
- Levensmiddelenbedrijven
- HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
- Verkoopbenaming
- fruitgom
- Fabrikant
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 10052259
- EAN
- 4001686806142
- Ingrediënten
- Glucosestroop; suiker; zetmeel; zuurteregelaar: citroenzuur; fruit- en plantenconcentraten: spirulina, saffloer, vlierbes, zwarte bes, sinaasappel, aronia, druif, citroen; zonnebloemolie; karamelsiroop; glazuur: bijenwas (wit en geel); vlierbessenextract; aroma. Kan sporen van MELK en TARWE bevatten.
- Voedingswaarde
- Energie: 334,00 kcal, 1.421,00 kj; Vet: 0,50g; waarvan verzadigde vetzuren: 0,10g; Koolhydraten: 82,00g; waarvan suikers: 42,00g; Eiwit: 0,50g; Zout: 0,01g
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 200 g
- Levensmiddelenbedrijven
- HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
- Verkoopbenaming
- fruitgom
- Fabrikant
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 10052259
- EAN
- 4001686806142
Gaat ook goed samen met

HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,56/1kg
€ 10,14
Verkoper: somnia24

HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
€ 50,91/1kg
€ 8,91
Verkoper: somnia24

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

Open Food, 9002975378840, Palmolie, 160 g, Categorie A, bevat E330 en E428, 1433 kJ, 337 kcal
€ 12,19/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
€ 113,44/1kg
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
€ 54,33/1kg
€ 9,78
Verkoper: somnia24

Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
€ 22,54
Verkoper: somnia24

funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
€ 34,13
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
€ 24,39
Verkoper: somnia24

HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
€ 95,44/1kg
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

HARIBO 10046325 HARIBO Ingwer Zitrone Fruchtgummi 160,0 g
€ 104,44/1kg
€ 16,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10051170 Weinland Fruchtgummi 175,0 g
€ 127,71/1kg
€ 22,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo fruitgummies - Happy Cola, 150 stuks
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Ritter Sport Sweet & Salty Duo met karamel en botercracker, 218g
€ 38,81/1kg
€ 8,46
Verkoper: Katomix

Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
€ 14,19
Verkoper: somnia24

Open Food, 8426617119478, 25 g, 200 g, Duitsland, E132, E330, E331, E331iii, E407, E471, E472c, E901, 368 kcal, 15,25 g
€ 94,95/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
€ 98,29/1kg
€ 16,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo 980235 Fruitgummie Pico-Balla, 160g, veganistisch
€ 97,38/1kg
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
€ 109,38/1kg
€ 8,75
Verkoper: somnia24

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
€ 61,13/1kg
€ 9,78
Verkoper: somnia24

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
€ 148,30/1kg
€ 14,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g
€ 44,55/1kg
€ 8,91
Verkoper: somnia24

HARIBO 10044357 HARIBO Pico Balla Fruchtgummi 65,0 g
€ 322,35/1kg
€ 21,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Open Food, 4001686327579, Palmolie, 25 g, 175 g, Duitsland, E297, E330, E428, 1482 kJ
€ 92,47/1kg
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10051174 HARIBO Happy Cherries Fruchtgummi 175,0 g
€ 92,50/1kg
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.