Sensodyne Tandpasta voor gevoelige tanden en tandvlees, 75 ml

€ 9,60

€ 96,00 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 13 – do 15 oktober
Wees er snel bij!
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alexya Kalmerende balsem na het ontharen, 200 ml
Alexya Kalmerende balsem na het ontharen, 200 ml
€ 27,45/1l
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Gezichtscrème Declaré (50 ml)
Gezichtscrème Declaré (50 ml)
€ 958,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,94
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin Serum tegen pigmentvlekken, 30 ml
Eucerin Serum tegen pigmentvlekken, 30 ml
€ 42.840,00/1l
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BABOR SOS Kalmerend, voor de gevoelige huid, 14 ml
BABOR SOS Kalmerend, voor de gevoelige huid, 14 ml
€ 2.017,14/1l
€ 28,24
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Allergika gezichtscrème voor de gevoelige huid, 50 ml
Allergika gezichtscrème voor de gevoelige huid, 50 ml
€ 447,40/1l
€ 22,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sorion Hoofdhuidverzorgingslotion voor een gevoelige hoofdhuid, 50 ml
Sorion Hoofdhuidverzorgingslotion voor een gevoelige hoofdhuid, 50 ml
€ 395,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,64
-56%
€ 19,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Isdin Sunisdin Oral, 60 capsules
Isdin Sunisdin Oral, 60 capsules
€ 2.655,67/1l
€ 95,86
-€ 16,19
€ 79,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lacer Mucorepair Topische Gel 30 ml
Lacer Mucorepair Topische Gel 30 ml
€ 1.089,33/1l
€ 32,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sence Dagcrème voor de gevoelige huid, 50 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
Sence Dagcrème voor de gevoelige huid, 50 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
€ 151,80/1l
€ 50,95
-25%
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Kalmerende gezichtscrème (voor de gevoelige huid), 50 ml
Kalmerende gezichtscrème (voor de gevoelige huid), 50 ml
€ 699,80/1l
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Spray Lacer Fresh Oral (15 ml)
Spray Lacer Fresh Oral (15 ml)
€ 994,00/1l
€ 14,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van XEROLACER mondspray tegen droge mond, 30 ml
XEROLACER mondspray tegen droge mond, 30 ml
€ 736,00/1l
€ 18,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin - Waslotion PH5 (voor droge en gevoelige huid), 400 ml
Eucerin - Waslotion PH5 (voor droge en gevoelige huid), 400 ml
€ 15,89/1kg
€ 15,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
€ 133,88/1kg
€ 10,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eucerin pH5 Lotion F voor de gevoelige huid, navulverpakking, 400 ml
Eucerin pH5 Lotion F voor de gevoelige huid, navulverpakking, 400 ml
€ 63,75/1l
€ 28,56
-10%
€ 25,50
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ziaja Olievenoliecrème, 50 ml
Ziaja Olievenoliecrème, 50 ml
€ 266,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Klorane Zuiveringscrème - Munt
Klorane Zuiveringscrème - Munt
€ 24.540,00/1l
€ 24,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Calendula zalf met panthenol, 150 ml
Calendula zalf met panthenol, 150 ml
€ 16,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kalmerende en herstellende reinigingsgel voor de huid (voedende haverreiniger), 200 ml
Kalmerende en herstellende reinigingsgel voor de huid (voedende haverreiniger), 200 ml
€ 23,17/1kg
€ 23,17
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek Sensodyne tandpasta, speciaal ontwikkeld om gevoelige tanden en tandvlees te verzorgen en te beschermen. Met een unieke formule die fluoride bevat, helpt deze tandpasta de gevoeligheid te verminderen en biedt tegelijkertijd een uitgebreide mondverzorging. De verfrissende muntsmaak zorgt voor een langdurige frisse adem en een schoon mondgevoel. Met een inhoud van 75 ml is het de ideale keuze voor dagelijkse bescherming van uw tanden en tandvlees. Vertrouw op de expertise van Sensodyne voor de optimale dagelijkse verzorging van uw mond.
Gewicht
100 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
EAN
5054563154415

Gewicht
100 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
EAN
5054563154415
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, 100 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, 100 ml
€ 695,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 69,57
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Intensieve antioxidant behandeling SkinCeuticals C E Ferulic
Intensieve antioxidant behandeling SkinCeuticals C E Ferulic
€ 99.000,00/1l
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 109,00
-€ 10,00
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: BunkerBV
Productafbeelding van La Mer Creme De La Mer™ Hydraterende Crème, 100 ml
La Mer Creme De La Mer™ Hydraterende Crème, 100 ml
€ 711,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 362,99
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van RevitaLash Advanced Wimperconditioner, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, Inhoud: Aqua, Glycerin, Biotine, Cellulosegom, Fenoxyethanol, Chlorfenesine, Dinatriumfosfaat,..., 3,5 ml
RevitaLash Advanced Wimperconditioner, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, Inhoud: Aqua, Glycerin, Biotine, Cellulosegom, Fenoxyethanol, Chlorfenesine, Dinatriumfosfaat,..., 3,5 ml
€ 22.571,43/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 114,66
-€ 35,66
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: BunkerBV
Productafbeelding van Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Dag- en nachtcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht en hals, geeft een voller effect, revitaliserend, voedend, verzachtend, egaliserend, kalmerend, 50 ml
Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Dag- en nachtcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht en hals, geeft een voller effect, revitaliserend, voedend, verzachtend, egaliserend, kalmerend, 50 ml
€ 2.240,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 147,86
-€ 35,86
€ 112,00
Gratis bezorging
Verkoper: BunkerBV
Productafbeelding van Gezichtscrème Vichy Nutrilogie 2 (50 ml)
Gezichtscrème Vichy Nutrilogie 2 (50 ml)
€ 407,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 20,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème, 200 ml
Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème, 200 ml
€ 198,75/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 39,75
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 19,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Welkomstdeals
Productafbeelding van Babor Skinovage Hydraterende en voedende crème, 50 ml
Babor Skinovage Hydraterende en voedende crème, 50 ml
€ 977,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 51,00
-4%
€ 48,87
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Embryolisse Lait-Crème Concentré, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, voor decolleté, gezicht, hals en nek, anti-aging, anti-rimpels, reinigend, voor elasticiteit, revitaliserend, hydraterend, geschikt voor vrouwen vanaf 30 jaar
Embryolisse Lait-Crème Concentré, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, voor decolleté, gezicht, hals en nek, anti-aging, anti-rimpels, reinigend, voor elasticiteit, revitaliserend, hydraterend, geschikt voor vrouwen vanaf 30 jaar
€ 294,27/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 22,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANUA PDRN Hyaluronzuur 100 Vochtigheidscreme, 60 ml
ANUA PDRN Hyaluronzuur 100 Vochtigheidscreme, 60 ml
€ 526,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herstellend serum Elizabeth Arden Advanced Ceramide Capsules (90 stuks)
Herstellend serum Elizabeth Arden Advanced Ceramide Capsules (90 stuks)
€ 76,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 76,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Payot Adaptogene Hydraterende Crème, voor dames, voor droge huid, hydraterend, verzachtend, geeft volume, hydraterend, 50 ml, 1 stuk
Payot Adaptogene Hydraterende Crème, voor dames, voor droge huid, hydraterend, verzachtend, geeft volume, hydraterend, 50 ml, 1 stuk
€ 634,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 31,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pharma Développement A313 Vitamine A Retinol Crème, 50 g
Pharma Développement A313 Vitamine A Retinol Crème, 50 g
€ 478,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: A313
Productafbeelding van Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
€ 126,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse, Dagcrème, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Anti-aging, Hydraterend, 50 g
ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse, Dagcrème, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Anti-aging, Hydraterend, 50 g
€ 83.470,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 83,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dr. Grandel Hydro Lipid Supermoist Dagcrème, 50 ml
Dr. Grandel Hydro Lipid Supermoist Dagcrème, 50 ml
€ 709,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
-10%
€ 35,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND System absolute dag creme (50 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND System absolute dag creme (50 ml)
€ 1.295,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,50
-2%
€ 64,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
€ 571,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 28,56
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique - Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 75 ml
Clinique - Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 75 ml
€ 434,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,56
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Dexyane MeD Kalmerende crème voor gezicht en lichaam (Herstellende crème), 100 ml
Dexyane MeD Kalmerende crème voor gezicht en lichaam (Herstellende crème), 100 ml
€ 46.510,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 46,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
€ 508,91/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Dr. Hauschka Rose Day Cream voedende crème met rozenextract 30 ml
Dr. Hauschka Rose Day Cream voedende crème met rozenextract 30 ml
€ 839,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 25,19
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
€ 720,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Erborian CC Cream, CC-crème, 15 ml, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, met een egaliserend effect, goudkleurig
Erborian CC Cream, CC-crème, 15 ml, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, met een egaliserend effect, goudkleurig
€ 1.413,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,20
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Avene Essentiel, Revitaliserende body BB-crème, 50 ml, Wit, Hydraterend, Geschikt voor droge huid, Verpakt in een fles
Avene Essentiel, Revitaliserende body BB-crème, 50 ml, Wit, Hydraterend, Geschikt voor droge huid, Verpakt in een fles
€ 862,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 43,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NIVEA 94410 NIVEA LUMINOUS630® ANTI-PIGMENTFLECKEN LSF 50 Gesichtsfluid 40,0 ml
NIVEA 94410 NIVEA LUMINOUS630® ANTI-PIGMENTFLECKEN LSF 50 Gesichtsfluid 40,0 ml
€ 955,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 38,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale Honey Treatment, Dagcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, verstevigend, verzachtend, hydraterend, 50 ml
Guerlain Abeille Royale Honey Treatment, Dagcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, verstevigend, verzachtend, hydraterend, 50 ml
€ 1.399,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 125,68
-€ 55,73
€ 69,95
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, rijk van textuur, 50 ml
Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, rijk van textuur, 50 ml
€ 2.101,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 105,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 31 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 193,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.460,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 112,14
€ 101,53
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.353,73/1l
Productafbeelding van Pond's Cold Cream, reinigingscrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, reinigend, hydraterend, verzachtend, pot, 99 g
Pond's Cold Cream, reinigingscrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, reinigend, hydraterend, verzachtend, pot, 99 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 111,01/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
€ 80,58
-€ 2,02
€ 78,56
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.571,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 78,54
-8%
€ 71,91
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.438,20/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 69,22
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.384,40/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 59,66
€ 69,64
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 580,33/1kg
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 63,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.267,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Hydro Lipid Ultra Nachtcrème, 75 ml
Dr. Grandel Hydro Lipid Ultra Nachtcrème, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,30
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 884,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,84
-2%
€ 59,28
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.185,60/1l
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
€ 54,06
-4%
€ 51,80
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.407,89/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Hydro Lipid Ultra Nachtcrème, 50 ml
Dr. Grandel Hydro Lipid Ultra Nachtcrème, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.081,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 59,16
-7%
€ 54,49
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.089,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,14
-8%
€ 53,20
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 354,67/1l
Productafbeelding van Valmont Prime Renewing Pack, 15 ml
Valmont Prime Renewing Pack, 15 ml
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.332,00/1l