YOPE Intieme verzorgingsolie TENDER TOUCH 50 ml

€ 13,21

€ 9,02-31%

€ 180,40 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hyaluron+ Serum - parfumvrij, 30 ml | SANTAVERDE
Hyaluron+ Serum - parfumvrij, 30 ml | SANTAVERDE
€ 986,00/1l
€ 34,68
-14%
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Resveratrol BE, 30 ml
SkinCeuticals Resveratrol BE, 30 ml
€ 6.630,00/1l
€ 198,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lichaamsolie - Sensibelchen 90ml | PUREMETICS
Lichaamsolie - Sensibelchen 90ml | PUREMETICS
€ 226,67/1l
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 1.170,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zwitsal Zeepvrije Wasgel 200 ml
Zwitsal Zeepvrije Wasgel 200 ml
€ 14,65/1l
€ 2,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
€ 133,88/1kg
€ 10,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Repavar Atopische Huid Gezichtscrème, 50 ml
Repavar Atopische Huid Gezichtscrème, 50 ml
€ 534,80/1l
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cattier Serum kalmerend gevoelige huid (30 ml)
Cattier Serum kalmerend gevoelige huid (30 ml)
€ 882,67/1l
€ 26,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Naif Verzorgende Dagcrème, 50 ml
Naif Verzorgende Dagcrème, 50 ml
€ 370,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,03
-2%
€ 18,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nurana Aloe Vera Oogcontourcrème, 20 Ml
Nurana Aloe Vera Oogcontourcrème, 20 Ml
€ 850,50/1l
€ 17,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nurana Rozemarijnolie, 15 ml
Nurana Rozemarijnolie, 15 ml
€ 1.065,33/1l
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Allergika gezichtscrème voor de gevoelige huid, 50 ml
Allergika gezichtscrème voor de gevoelige huid, 50 ml
€ 447,40/1l
€ 22,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
€ 132,90/1kg
€ 13,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Nectarcalm Kalmerende balsem tegen roodheid, Melvita, 15 ml
Nectarcalm Kalmerende balsem tegen roodheid, Melvita, 15 ml
€ 1.258,67/1l
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin pH5 Lotion F voor de gevoelige huid, navulverpakking, 400 ml
Eucerin pH5 Lotion F voor de gevoelige huid, navulverpakking, 400 ml
€ 63,75/1l
€ 28,56
-10%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nurana Aloë Vera GezichtsSerum, 30 ml
Nurana Aloë Vera GezichtsSerum, 30 ml
€ 541,33/1l
€ 16,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nurana Arganol 20 Ml
Nurana Arganol 20 Ml
€ 855,00/1l
€ 17,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Lactimed+ 3-in-1 Intieme Wasgel, Kalmerend, 250 ml
Eveline Cosmetics Lactimed+ 3-in-1 Intieme Wasgel, Kalmerend, 250 ml
€ 17,93/1kg
€ 5,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Men Sensitiv - Vochtigheidscreme 50ml | LAVERA
Men Sensitiv - Vochtigheidscreme 50ml | LAVERA
€ 143,60/1l
€ 7,18
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

YOPE Intieme verzorgingsolie Tender Touch 50 ml

Een lichte olie-elixer gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten. Uniek – dankzij het hoge gehalte aan plantaardige oliën.

Het verzorgt de huid intensief en verlicht irritaties. Het herstelt de elasticiteit en vocht en maakt de huid zacht. Perfect voor intieme massages, om uw huid weer elasticiteit en stevigheid te geven.

HOOFDINGREDIËNTEN:

Combineert Marula-olie met boerenkruid-, chicorei-, abrikozenpit-, sojaboon-, zwarte thee-

en honingklaverolie. Ze kalmeren de huid na het verwijderen van haren en verminderen ontstekingen en irritaties.

99% VAN DE INGREDIËNTEN ZIJN VAN NATUURLIJKE OORSPRONG.

Glycine soja-olie, Vitis vinifera-zaadolie, Sclerocarya birrea-zaadolie, Oenothera biennis-olie, Borago officinalis-zaadolie, Camellia sinensis-zaadolie, Prunus armeniaca (abrikoos) pitolie, Cichorium intybus-zaadolie, tocoferol, parfum, citronellol, linalool.

50 ml

Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
0
Fabrikant
YOPE
EAN
5903760205003

Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
0
Fabrikant
YOPE
EAN
5903760205003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Seizoensdeken voor alle jaargetijden, 160x200 cm, microvezel, wit
Seizoensdeken voor alle jaargetijden, 160x200 cm, microvezel, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,49
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van WISFOR kruidenrek van hout, keukenrek voor kruiden - voor aan de muur of vrijstaand, met 4 niveaus, wandrek, bloemenrek
WISFOR kruidenrek van hout, keukenrek voor kruiden - voor aan de muur of vrijstaand, met 4 niveaus, wandrek, bloemenrek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 38,91
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 90x200 cm, 100% katoen, spannenlaken, jersey, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
Buymax Spannenlaken 90x200 cm, 100% katoen, spannenlaken, jersey, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 523
€ 12,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Woltu WS2544, Wit, Polypropyleen (PP)
Woltu WS2544, Wit, Polypropyleen (PP)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 75,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vintage waterkoker, 1 liter, crème kleur
Vintage waterkoker, 1 liter, crème kleur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 41,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Vintage waterkoker, rond, 1,7 liter, crème kleur
Vintage waterkoker, rond, 1,7 liter, crème kleur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 130,28
-€ 72,86
€ 57,42
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en lattenbodem, eenpersoonsbed, opbergbed, jeugdbed, bed van massief grenenhout, multifunctioneel bed, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en lattenbodem, eenpersoonsbed, opbergbed, jeugdbed, bed van massief grenenhout, multifunctioneel bed, fluweel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 243,51
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.511,67/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,00
-10%
€ 76,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.535,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.550,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 51,78
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 69,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.383,40/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 64,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.299,20/1l
Productafbeelding van Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,30
-8%
€ 60,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.217,00/1l
Productafbeelding van Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 55,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.100,20/1l
Productafbeelding van Hydraterende crème voor glanzend haar, geschikt voor halflang tot lang haar (Supershine Light Moisturizing Cream), 150 ml
Hydraterende crème voor glanzend haar, geschikt voor halflang tot lang haar (Supershine Light Moisturizing Cream), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.170,00/1l
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.690,79/1l
Productafbeelding van Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,67
-33%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l