LEIBNIZ 12420 LEIBNIZ Zoo -30 % Zucker Kekse 125,0 g

€ 34,42

€ 23,94-30%

€ 191,52 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 15 – di 20 oktober
Wees er snel bij!
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LEIBNIZ 14600 LEIBNIZ Zoo Kakao Kekse 100,0 g
LEIBNIZ 14600 LEIBNIZ Zoo Kakao Kekse 100,0 g
€ 72,15/1kg
€ 9,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 85,70/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEIBNIZ 13810 LEIBNIZ Zoo Dinkel & Hafer Kekse 125,0 g
LEIBNIZ 13810 LEIBNIZ Zoo Dinkel & Hafer Kekse 125,0 g
€ 191,52/1kg
€ 34,42
-30%
€ 23,94
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEIBNIZ 12140 LEIBNIZ BUTTERKEKS –30 % ZUCKER Kekse 150 g
LEIBNIZ 12140 LEIBNIZ BUTTERKEKS –30 % ZUCKER Kekse 150 g
€ 162,20/1kg
€ 34,82
-30%
€ 24,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
€ 14,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 13800 LEIBNIZ Zoo Original Kekse 125,0 g
LEIBNIZ 13800 LEIBNIZ Zoo Original Kekse 125,0 g
€ 191,52/1kg
€ 23,94
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
€ 30,82/1kg
€ 12,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ  11550 LEIBNIZ Haferkeks ohne Palmöl, Inhalt: 230 g
LEIBNIZ 11550 LEIBNIZ Haferkeks ohne Palmöl, Inhalt: 230 g
€ 74,52/1kg
€ 34,93
-50%
€ 17,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 14380 Bahlsen Kunterbunt Choco Kekse 125,0 g
Bahlsen 14380 Bahlsen Kunterbunt Choco Kekse 125,0 g
€ 194,32/1kg
€ 34,78
-30%
€ 24,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
€ 81,10/1kg
€ 34,82
-53%
€ 16,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEIBNIZ 10420 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 22x 50 g
LEIBNIZ 10420 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 22x 50 g
€ 22,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Leibniz Herbatniki, botercookies, 50 gram
Leibniz Herbatniki, botercookies, 50 gram
€ 16,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,88
-4%
€ 0,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen 33230 Bahlsen Perpetum Vollmilch Kekse 97,0 g, 1 St.
Bahlsen 33230 Bahlsen Perpetum Vollmilch Kekse 97,0 g, 1 St.
€ 104,43/1kg
€ 10,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Manner Gebäck Snack Minis Milch Schoko 27711000 300g
Manner Gebäck Snack Minis Milch Schoko 27711000 300g
€ 25,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEIBNIZ  20790 LEIBNIZ Schoko-Butterkeks "CHOCO EDELHERB", 125 g
LEIBNIZ 20790 LEIBNIZ Schoko-Butterkeks "CHOCO EDELHERB", 125 g
€ 138,96/1kg
€ 17,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Daelmans 70103858 Daelmans JUMBO STROOPWAFEL Kekse 1404 g
Daelmans 70103858 Daelmans JUMBO STROOPWAFEL Kekse 1404 g
€ 14,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,74
-10%
€ 23,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
€ 15,06/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
€ 19,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,88
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beestachtig lekker. Leibniz Zoo -30% suiker zijn de volle knabbelsnacks voor iedereen die niet van te zoet houdt. De knapperige koekjes bevatten namelijk maar liefst 30% minder suiker en zijn toch nog steeds erg lekker. Met hun schattige dierenvormpjes, zoals apen en neushoorns, zijn ze vooral voor kinderen een zoete traktatie.

Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEBLOEM (72%), oligofructose, suiker, BOTER (9,1%), maïsmeel, EI-EIWITPOEDER, invertsuikerstroop, melkproduct (MELK), rijsmiddel: natriumcarbonaten, ammoniumcarbonaten; zout, aroma's (MELK).
Voedingswaarde
Energie: 422,00 kcal, 1.774,00 kj; Vet: 9,50g; waarvan verzadigde vetzuren: 5,80g; Koolhydraten: 71,00g; waarvan suikers: 13,00g; Eiwit: 8,50g; Zout: 0,57g; Vezels: 11,00g
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
The Bahlsen Family Postfach 105 30163 Hannover Deutschland
Verkoopbenaming
boterkoekje
Fabrikant
Leibniz
MPN (Manufacturer Part Number)
12420
EAN
4017100124211

Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEBLOEM (72%), oligofructose, suiker, BOTER (9,1%), maïsmeel, EI-EIWITPOEDER, invertsuikerstroop, melkproduct (MELK), rijsmiddel: natriumcarbonaten, ammoniumcarbonaten; zout, aroma's (MELK).
Voedingswaarde
Energie: 422,00 kcal, 1.774,00 kj; Vet: 9,50g; waarvan verzadigde vetzuren: 5,80g; Koolhydraten: 71,00g; waarvan suikers: 13,00g; Eiwit: 8,50g; Zout: 0,57g; Vezels: 11,00g
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
The Bahlsen Family Postfach 105 30163 Hannover Deutschland
Verkoopbenaming
boterkoekje
Fabrikant
Leibniz
MPN (Manufacturer Part Number)
12420
EAN
4017100124211
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LEIBNIZ 14600 LEIBNIZ Zoo Kakao Kekse 100,0 g
LEIBNIZ 14600 LEIBNIZ Zoo Kakao Kekse 100,0 g
€ 72,15/1kg
€ 9,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 85,70/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Speeltafel, kinderstoel, speeltafeltje voor kinderen, kinderstoel voor het bouwen met blokken, educatief speelgoed (40x29x30 cm) - KOCLINKA
Speeltafel, kinderstoel, speeltafeltje voor kinderen, kinderstoel voor het bouwen met blokken, educatief speelgoed (40x29x30 cm) - KOCLINKA
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 98,98
-€ 19,40
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SAFETY 1ST Cosmo I-Safe I-Size car seat. From 0 to 12 years. 40 - 150 cm. Easy belt installation. 360? rotation. Black
SAFETY 1ST Cosmo I-Safe I-Size car seat. From 0 to 12 years. 40 - 150 cm. Easy belt installation. 360? rotation. Black
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 149,80
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Knorr Toys kinderfauteuil - "Beste vrienden"
Knorr Toys kinderfauteuil - "Beste vrienden"
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 28,58
-5%
€ 27,00
Verkoper: MonkeyGym
Productafbeelding van LED-markies met handkurbel, 300 cm breed. Klemmarkies, balkonmarkies, zonwering voor terras en balkon. Afmetingen: 300x150 cm. Kleur: crème
LED-markies met handkurbel, 300 cm breed. Klemmarkies, balkonmarkies, zonwering voor terras en balkon. Afmetingen: 300x150 cm. Kleur: crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Lenor Vermindert Kreukels, 500 ml, Wasparfum "Spring Awakening"
Lenor Vermindert Kreukels, 500 ml, Wasparfum "Spring Awakening"
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wikkeltas rugzak, multifunctioneel, Oxford, grote wikkelrugzak, babyrugzak, uniseks, reistrugzak, luiertas voor mama, papa, grijs
Wikkeltas rugzak, multifunctioneel, Oxford, grote wikkelrugzak, babyrugzak, uniseks, reistrugzak, luiertas voor mama, papa, grijs
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van roba Deurbeveiligingsrooster, te bevestigen door klemmen, naturel, breedte 62-105 cm, trapgat voor kinderen en huisdieren
roba Deurbeveiligingsrooster, te bevestigen door klemmen, naturel, breedte 62-105 cm, trapgat voor kinderen en huisdieren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 83,60
-16%
€ 69,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Uitbreidbare eettafel van rundsleder, zwart, PERO, 90/140 cm, eikenhout "Lancelot" – Loft-stijl, Scandinavisch
Uitbreidbare eettafel van rundsleder, zwart, PERO, 90/140 cm, eikenhout "Lancelot" – Loft-stijl, Scandinavisch
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 379,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dekori_Interiors
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 583
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jopassy, 180 cm, bedhek, kinderbedbescherming, in hoogte verstelbaar, valbeveiliging, bed voor kinderen, kinderbedhek met luchtig net, geschikt voor gezinsbed en kinderbed, grijs
Jopassy, 180 cm, bedhek, kinderbedbescherming, in hoogte verstelbaar, valbeveiliging, bed voor kinderen, kinderbedhek met luchtig net, geschikt voor gezinsbed en kinderbed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Olvy Leerstoel vanaf 1 jaar – 4-in-1 Montessori leertoren voor kinderen, met verstelbare hoogte, voorzien van een glijbaan, een bord en speelgoed, een multifunctionele kinderkeukenassistent
Olvy Leerstoel vanaf 1 jaar – 4-in-1 Montessori leertoren voor kinderen, met verstelbare hoogte, voorzien van een glijbaan, een bord en speelgoed, een multifunctionele kinderkeukenassistent
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
€ 124,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY 12V elektrische tractor voor kinderen, 3-gang, snelheid 3-8 km/u, met afneembare aanhanger, 2,4 GHz afstandsbediening, LED-verlichting, muziek en USB-aansluiting, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, kleur: groen
COSTWAY 12V elektrische tractor voor kinderen, 3-gang, snelheid 3-8 km/u, met afneembare aanhanger, 2,4 GHz afstandsbediening, LED-verlichting, muziek en USB-aansluiting, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, kleur: groen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 162,99
-€ 16,30
€ 146,69
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,25/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van eitech, motorfiets met zijspan
eitech, motorfiets met zijspan
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 54,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY Rollcontainer met 5 laden, mobiele archiefkast met wielen, kantoorkast met lades, rollende opbergkast, ladekast voor thuis en kantoor (zwart)
COSTWAY Rollcontainer met 5 laden, mobiele archiefkast met wielen, kantoorkast met lades, rollende opbergkast, ladekast voor thuis en kantoor (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
€ 75,34/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 632
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Babywieg Vitalispa Noah Wit 40x90 met wielen, Model 30307
Babywieg Vitalispa Noah Wit 40x90 met wielen, Model 30307
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 133,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Barilla Pesto Alla Genovese, 190 gram, CE-keurmerk, blik, 1 stuk
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 gram, CE-keurmerk, blik, 1 stuk
€ 36,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van roba Kombi kinderbed 70 x 140 - Bedienbaar bed met spijlen, 3-voudig in hoogte verstelbaar - 3 uitklapbare spijlen - Babybed om te bouwen tot een peuterbed - Hout, taupe kleur
roba Kombi kinderbed 70 x 140 - Bedienbaar bed met spijlen, 3-voudig in hoogte verstelbaar - 3 uitklapbare spijlen - Babybed om te bouwen tot een peuterbed - Hout, taupe kleur
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 405,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.