Teekanne 7759 frio® - Vlierbes-citroen - 18 theezakjes

€ 28,35

€ 567,00 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TEEKANNE 7772 frio® - Watermeloen-Limoen - 18 theezakjes
TEEKANNE 7772 frio® - Watermeloen-Limoen - 18 theezakjes
€ 241,78/1kg
€ 10,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teekanne 7594 frio® Sport Vital - Mango-Orange + Vitamine - 18 theezakjes
Teekanne 7594 frio® Sport Vital - Mango-Orange + Vitamine - 18 theezakjes
€ 136,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Meßmer Kruidenthee Gember-Citroen, 20 theezakjes (verpakking van 40 gram)
Meßmer Kruidenthee Gember-Citroen, 20 theezakjes (verpakking van 40 gram)
€ 78,75/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vitax Inspiracja Kruideninfusie Brandnetel en Citroen, 20 theezakjes
Vitax Inspiracja Kruideninfusie Brandnetel en Citroen, 20 theezakjes
€ 44,20/1kg
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dilmah Citroen Ceylon Zwarte Thee, 20 theezakjes
Dilmah Citroen Ceylon Zwarte Thee, 20 theezakjes
€ 39,89/1kg
€ 3,68
-2%
€ 3,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vitax Her kruidenthee met kamille, 20 theezakjes
Vitax Her kruidenthee met kamille, 20 theezakjes
€ 28,60/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton Fruitinfusie, framboos-cranberry, 20 theezakjes
Lipton Fruitinfusie, framboos-cranberry, 20 theezakjes
€ 68,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,58
-5%
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitax Kruidenthee Sinaasappel en Kruidnagel, 15 theezakjes
Vitax Kruidenthee Sinaasappel en Kruidnagel, 15 theezakjes
€ 59,40/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fruit- en kruidenthee, framboos, Herbapol, 108 gram
Fruit- en kruidenthee, framboos, Herbapol, 108 gram
€ 22,31/1kg
€ 3,76
-5%
€ 3,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
€ 316,11/1kg
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Groene thee met yuzu, 20 theezakjes
Groene thee met yuzu, 20 theezakjes
€ 79,60/1kg
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TEEKANNE 7386 TEEKANNE Pfefferminze -Tee 18 Portionen
TEEKANNE 7386 TEEKANNE Pfefferminze -Tee 18 Portionen
€ 301,50/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Minutka Citroen, 80 stuks à 1,4 gram
Minutka Citroen, 80 stuks à 1,4 gram
€ 18,36/1kg
€ 2,70
-4%
€ 2,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teekanne 6687 Thee, Gember-Citroen, 20 theezakjes à 1,75 gram
Teekanne 6687 Thee, Gember-Citroen, 20 theezakjes à 1,75 gram
€ 284,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lipton Kamille- en citroenmelange, 20 theezakjes
Lipton Kamille- en citroenmelange, 20 theezakjes
€ 87,25/1kg
€ 3,67
-4%
€ 3,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TEEKANNE 5558, "Teeflott" pepermunt thee, 25 theezakjes à 3,5 gram
TEEKANNE 5558, "Teeflott" pepermunt thee, 25 theezakjes à 3,5 gram
€ 163,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fruitige thee Teekanne Appel-Kaneel, 20 theezakjes
Fruitige thee Teekanne Appel-Kaneel, 20 theezakjes
€ 80,28/1kg
€ 20,07
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TGQ Kruidenthee, kamille, 25 theezakjes à 1,6 gram
TGQ Kruidenthee, kamille, 25 theezakjes à 1,6 gram
€ 43,57/1kg
€ 3,21
-4%
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bifix Fruitige thee, 6 smaken, 60 theezakjes
Bifix Fruitige thee, 6 smaken, 60 theezakjes
€ 31,54/1kg
€ 8,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fruitige thee met framboos en citroen, Teekanne, 20 theezakjes
Fruitige thee met framboos en citroen, Teekanne, 20 theezakjes
€ 29,13/1kg
€ 2,33
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze verfrissende, koele fruit thee is heel eenvoudig te bereiden met koud water uit de kraan. Omdat er geen suiker aan is toegevoegd, is het de perfecte dorstlesser voor thuis, op kantoor of onderweg.
Bewaring en gebruik
Koel en droog bewaren.
Ingrediënten
Hibiscus, appels, rozenbottels, stevia bladeren, aroma van zwarte bessen, citroenaroma, citroenschillen, zwarte bessen
Allergenen
Geen
Gewicht
50 g
Levensmiddelenbedrijven
TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf
Verkoopbenaming
Fruitige thee met aroma van vlierbes en citroen
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
7759
EAN
4009300018926

Bewaring en gebruik
Koel en droog bewaren.
Ingrediënten
Hibiscus, appels, rozenbottels, stevia bladeren, aroma van zwarte bessen, citroenaroma, citroenschillen, zwarte bessen
Allergenen
Geen
Gewicht
50 g
Levensmiddelenbedrijven
TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf
Verkoopbenaming
Fruitige thee met aroma van vlierbes en citroen
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
7759
EAN
4009300018926
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van TEEKANNE 7772 frio® - Watermeloen-Limoen - 18 theezakjes
TEEKANNE 7772 frio® - Watermeloen-Limoen - 18 theezakjes
€ 241,78/1kg
€ 10,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TEEKANNE 070214, koude perzik-passievrucht thee, 18 theezakjes à 2,5 gram
TEEKANNE 070214, koude perzik-passievrucht thee, 18 theezakjes à 2,5 gram
€ 675,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Teekanne 6939 frio® Framboos-Citroen - 18 theezakjes
Teekanne 6939 frio® Framboos-Citroen - 18 theezakjes
€ 567,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Teekanne 7587 frio® Classic - IJsthee Citroen - 18 theezakjes
Teekanne 7587 frio® Classic - IJsthee Citroen - 18 theezakjes
€ 242,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teekanne 7593 frio® - Rabarber-kersen - 18 theezakjes
Teekanne 7593 frio® - Rabarber-kersen - 18 theezakjes
€ 540,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Teekanne 7394 frio® Sport Aktiv - Appel-citroen + magnesium - 18 theezakjes
Teekanne 7394 frio® Sport Aktiv - Appel-citroen + magnesium - 18 theezakjes
€ 129,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 5 x TEEKANNE 7771 frio, kokosnoot-hibiscus thee, 18 theezakjes à 2,5 gram
5 x TEEKANNE 7771 frio, kokosnoot-hibiscus thee, 18 theezakjes à 2,5 gram
€ 251,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teekanne 7588 frio® Classic - Iced tea, perzik smaak - 18 theezakjes
Teekanne 7588 frio® Classic - Iced tea, perzik smaak - 18 theezakjes
€ 241,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teekanne 7594 frio® Sport Vital - Mango-Orange + Vitamine - 18 theezakjes
Teekanne 7594 frio® Sport Vital - Mango-Orange + Vitamine - 18 theezakjes
€ 136,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream 1924223490, Siroop voor soda-apparaat, Blauw, Bruin, Groen, Wit, Geel, Perzik, 440 ml, 9 liter, 1 stuk
SodaStream 1924223490, Siroop voor soda-apparaat, Blauw, Bruin, Groen, Wit, Geel, Perzik, 440 ml, 9 liter, 1 stukWegwerp
€ 16,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 12,00
Verkoper: mijubox
Productafbeelding van Theo Klein 6828, rode stofzuiger van Bosch
Theo Klein 6828, rode stofzuiger van Bosch
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Relaxdays, verstelbare laptoptafel, laptopstandaard van hout, met wielen, draaibaar, hoogte x breedte x diepte: 95 x 60 x 40,5 cm, rood-bruin
Relaxdays, verstelbare laptoptafel, laptopstandaard van hout, met wielen, draaibaar, hoogte x breedte x diepte: 95 x 60 x 40,5 cm, rood-bruin
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
€ 9,50/1kg
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Relaxdays, verstelbare laptoptafel, laptopstandaard van hout, met wielen, draaibaar, hoogte x breedte x diepte: 95 x 60 x 40,5 cm, lichtbruin
Relaxdays, verstelbare laptoptafel, laptopstandaard van hout, met wielen, draaibaar, hoogte x breedte x diepte: 95 x 60 x 40,5 cm, lichtbruin
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 48,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tchibo Cafissimo voorraadbox, Caffè Crema volmondige koffiekapsules, 96 stuks (koffie, in balans en vol van smaak), duurzaam en eerlijk geproduceerd
Tchibo Cafissimo voorraadbox, Caffè Crema volmondige koffiekapsules, 96 stuks (koffie, in balans en vol van smaak), duurzaam en eerlijk geproduceerd
€ 86,74/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 66,42
-4%
€ 63,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TEEKANNE 074014 TEEKANNE ORGANICS. SLEEP & DREAM -Tee 20 Portionen
TEEKANNE 074014 TEEKANNE ORGANICS. SLEEP & DREAM -Tee 20 Portionen
€ 285,70/1kg
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trapmatten, set van 15, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig, tapijt voor trappen, trappenbeschermers, zelfklevende staptapijten, beige
Trapmatten, set van 15, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig, tapijt voor trappen, trappenbeschermers, zelfklevende staptapijten, beige
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 49,99
-16%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van -pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
-pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
€ 107,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van CADOCA® Hondenkooi, aluminium, 66 x 90 x 72 cm
CADOCA® Hondenkooi, aluminium, 66 x 90 x 72 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 108,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Tee Frio collectie, sorteerdoos, 9 x 20 stuks
Tee Frio collectie, sorteerdoos, 9 x 20 stuks
€ 60,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van d-c-fix 339-2000, Statische hechting, Vermindert verblinding, Transparant, Effen kleur, 920 mm, 2000 mm
d-c-fix 339-2000, Statische hechting, Vermindert verblinding, Transparant, Effen kleur, 920 mm, 2000 mm
€ 29,99/1m²
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 127,99
-€ 74,00
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Koude thee met yuzu en munt, 18 stuks
Koude thee met yuzu en munt, 18 stuks
€ 241,78/1kg
€ 10,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sweet Chai-theemengsel, 34 gram
Sweet Chai-theemengsel, 34 gram
€ 99,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, afmetingen 236 cm, stof/textiel, lichtgrijs, zwart
Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, afmetingen 236 cm, stof/textiel, lichtgrijs, zwart
€ 739,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van LED-evenementenpaviljoen 3,6 x 3,6m, DomeShelter tuinpaviljoen inclusief zonnemodule, design paviljoen, tuintent, campingpaviljoen, feesttent met verlichting - turquoise
LED-evenementenpaviljoen 3,6 x 3,6m, DomeShelter tuinpaviljoen inclusief zonnemodule, design paviljoen, tuintent, campingpaviljoen, feesttent met verlichting - turquoise
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
KOTARBAU® Waterkanister 30 liter met kraan, kunststof waterreservoir, wit. Kanister, watertank, kanister voor drinkwater, waterkanister voor kamperen, drinkwatertank, waterreservoir
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,11
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Grundig VCC 3850 A
Grundig VCC 3850 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 253
€ 90,99
-8%
€ 83,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Favoriete snacks
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop