Bic 933953 BIC Schrijfsysteem MY BIC BOX, 124-delig

€ 131,99

€ 111,27€-20,72

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Schrijfsets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BIC 972204: Schrijfsysteem
BIC 972204: Schrijfsysteem
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Dragon Ball schrijfset, 4-delig
Dragon Ball schrijfset, 4-delig
€ 18,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pokémon schrijfsysteem, 7-delig
Pokémon schrijfsysteem, 7-delig
€ 12,76
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schrijfsysteem voor Bridgeton
Schrijfsysteem voor Bridgeton
€ 27,64
-6%
€ 25,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maped 899806 Maped Tekenset, pastelkrijtjes, 14-delig
Maped 899806 Maped Tekenset, pastelkrijtjes, 14-delig
€ 26,34
-16%
€ 21,95
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Gelpen Tanco Penmate, verpakt in een blisterverpakking
Gelpen Tanco Penmate, verpakt in een blisterverpakking
€ 2,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Astrapen Schrijfsysteem, roze goud, 3-delig
Astrapen Schrijfsysteem, roze goud, 3-delig
€ 6,30
-4%
€ 5,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Box 12 Stuks - Schriftserie "Super Mario" (12-Delig)
Box 12 Stuks - Schriftserie "Super Mario" (12-Delig)
€ 5,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Paw Patrol schrijfset, 4-delig.
Paw Patrol schrijfset, 4-delig.
€ 12,52
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ONLINE® 34665 ONLINE® Schreibset Eleganza rosegold
ONLINE® 34665 ONLINE® Schreibset Eleganza rosegold
€ 80,09
-59%
€ 32,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barbie schrijfset, 7-delig
Barbie schrijfset, 7-delig
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BlueSky WD717249 BlueSky Schreibset Wednesday farbsortiert, AI-gegenereerde afbeelding
BlueSky WD717249 BlueSky Schreibset Wednesday farbsortiert
€ 27,57
-5%
€ 25,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lilo & Stitch schrijfset, 4-delig
Lilo & Stitch schrijfset, 4-delig
€ 17,47
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BIC Illusion Gelpen, blauw, blisterverpakking met 3 stuks.
BIC Illusion Gelpen, blauw, blisterverpakking met 3 stuks.
€ 7,70
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van ONLINE 34646 ONLINE Schreibset Turquoise türkis
ONLINE 34646 ONLINE Schreibset Turquoise türkis
€ 85,55
-57%
€ 36,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Crazy Dino schrijfsysteem, 5-delig
Crazy Dino schrijfsysteem, 5-delig
€ 3,51
-5%
€ 3,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PARKER 2093257 PARKER Schreibgeräte-Set JOTTER Edelstahl G.C.
PARKER 2093257 PARKER Schreibgeräte-Set JOTTER Edelstahl G.C.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,63
-26%
€ 36,32
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schneider 143603 Schneider Schreibset blau
Schneider 143603 Schneider Schreibset blau
€ 37,00
-46%
€ 19,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bluey stiften set, 11-delig
Bluey stiften set, 11-delig
€ 12,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van FABER-CASTELL 201524 FABER-CASTELL Schreibset Grip 2010 blau
FABER-CASTELL 201524 FABER-CASTELL Schreibset Grip 2010 blau
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,97
-63%
€ 24,53
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kartonnen doos met 124 kantoorartikelen, inhoud: 75 balpennen, 24 potloodstiftjes, 8 Tipp-Ex (correctievloeistof), 1 correctieroller, 7 stiften, 8 tekstmarkeerders, 2 lijmstiften (21g), -933953

BIC Schrijfsysteem My BOX, verkrijgbaar in verschillende kleuren - kantoorbenodigdheden
Fabrikant
Gewicht
0.021 kg
EAN
3086123415317
MPN (Manufacturer Part Number)
933953

Fabrikant
Gewicht
0.021 kg
EAN
3086123415317
MPN (Manufacturer Part Number)
933953
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 93,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Campus Bento lunchbox met vorkje - Animal Friends
Campus Bento lunchbox met vorkje - Animal Friends
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mepal
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van BIC 964775, set van 12 balpen, 4 kleuren, "Shine" serie, kleurassortiment
BIC 964775, set van 12 balpen, 4 kleuren, "Shine" serie, kleurassortiment
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,76
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 548
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Royal Talens 9314133M ROYAL TALENS Schetsboek Art Creation, 210 x 300 mm, paars
Royal Talens 9314133M ROYAL TALENS Schetsboek Art Creation, 210 x 300 mm, paars
€ 21,23
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A8 (32GB) WiFi, roze goud
Samsung Galaxy Tab A8 (32GB) WiFi, roze goud
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 159
€ 675,00
-€ 143,00
€ 532,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van STAEDTLER® 34 SB6B Schrijfsysteem, triplus mobile office
STAEDTLER® 34 SB6B Schrijfsysteem, triplus mobile office
€ 40,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Rond vloerkleed van rundervacht, zwart, 80 cm diameter, wasbaar, korte pool, antislip
Rond vloerkleed van rundervacht, zwart, 80 cm diameter, wasbaar, korte pool, antislip
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 29,95
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Milwaukee Set van accessoires / bits + boren + houder, 48-delig, Shockwave
Milwaukee Set van accessoires / bits + boren + houder, 48-delig, Shockwave
€ 53,12
-17%
€ 43,84
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 5G 8GB 128GB opslag Grijs SM-X906BZAAEUB
SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 5G 8GB 128GB opslag Grijs SM-X906BZAAEUB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 2.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Skye Decor, Sable - Travertin, salontafel, travertin, 119 x 40 x 60 cm
Skye Decor, Sable - Travertin, salontafel, travertin, 119 x 40 x 60 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 74,48
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
€ 248,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2413
€ 24,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apple AirTag - Wit
Apple AirTag - Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Colozoo 3-in-1 Kleurpotloden Set | 12 kleuren, set dikke kleurpotloden inclusief penseel en puntenslijper | Niet-giftige en veganistische kleuren, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Colozoo 3-in-1 Kleurpotloden Set | 12 kleuren, set dikke kleurpotloden inclusief penseel en puntenslijper | Niet-giftige en veganistische kleuren, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hoog in de lucht - Disney™ LEGO 43217
Hoog in de lucht - Disney™ LEGO 43217
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 73,52
-29%
€ 51,83
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Theo&Cleo metalen broodkist, voor het langdurig n van brood, retro brooddoos, kleine broodopslagbox met deksel (31*19*16cm), wit
Theo&Cleo metalen broodkist, voor het langdurig n van brood, retro brooddoos, kleine broodopslagbox met deksel (31*19*16cm), wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 62,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van D-Line CTUSMLB/SW kabelorganisator, klein, zwart
D-Line CTUSMLB/SW kabelorganisator, klein, zwart
€ 137,11/1m
€ 49,23
-9%
€ 44,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - With Poudree Musk Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - With Poudree Musk Eau de Parfum, 100 ml
€ 215,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 23,00
-6%
€ 21,59
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie
Productafbeelding van ARIETE Electric Pizza Oven - 917 - Black - Refractory Stone - 1200W - Diameter 33cm - Max Temperature 400°C
ARIETE Electric Pizza Oven - 917 - Black - Refractory Stone - 1200W - Diameter 33cm - Max Temperature 400°C
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 127,00
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van De'Longhi Magnifica S volautomatische koffiemachine | Zwart
De'Longhi Magnifica S volautomatische koffiemachine | Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 444,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intex 57558 Opblaasbare flamingo met handvatten 147 x 140 x 94 cm
Intex 57558 Opblaasbare flamingo met handvatten 147 x 140 x 94 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 27,85
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 190 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 190 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Avengers rugtas, model Paso AV23DD-524, afmetingen 34 x 25 x 14 cm
Avengers rugtas, model Paso AV23DD-524, afmetingen 34 x 25 x 14 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,56
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 115,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 64,99
-7%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 287,99
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van tidyPac verhuisdoos TP110.005, 575x295x335mm, bruin
tidyPac verhuisdoos TP110.005, 575x295x335mm, bruin
€ 30,80/1m
€ 17,25
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Disney Lilo & Stitch schoolset, 5-delig | Schoolspullen voor kinderen | Cadeau
Disney Lilo & Stitch schoolset, 5-delig | Schoolspullen voor kinderen | Cadeau
€ 9,95
-37%
€ 6,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Schoolaccessoireset Spider-Man: Notitieboekje, potlood, liniaal, gum / SP50017
Schoolaccessoireset Spider-Man: Notitieboekje, potlood, liniaal, gum / SP50017
€ 12,24
-54%
€ 5,57
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Set van 3 metalen drukstiften, 0,5 mm, 0,7 mm en 0,9 mm, met 480 HB-mijntjes en 3 gummetjes, zilverkleurig
Set van 3 metalen drukstiften, 0,5 mm, 0,7 mm en 0,9 mm, met 480 HB-mijntjes en 3 gummetjes, zilverkleurig
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set potloodpennen met etui, bestaande uit 4 metalen potloodpennen (0,3/0,5/0,7/0,9 mm) en 2 fineliner pennen (2 mm), plus 552 vulpotloden voor tekenen en schetsen
Set potloodpennen met etui, bestaande uit 4 metalen potloodpennen (0,3/0,5/0,7/0,9 mm) en 2 fineliner pennen (2 mm), plus 552 vulpotloden voor tekenen en schetsen
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set met schrijfpennen, inkt, lederen notitieboek, stempel, 5 pennen, was en blauwe inkt
Set met schrijfpennen, inkt, lederen notitieboek, stempel, 5 pennen, was en blauwe inkt
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 5 witte acrylmarkeerstiften, waterbestendig, met hoge dekkracht, lijndikte 0,7-3 mm
Set van 5 witte acrylmarkeerstiften, waterbestendig, met hoge dekkracht, lijndikte 0,7-3 mm
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schrijfschoolset, 45-delig, met etui, 12 pastelkleurige tekstmarkeerstiften, 6 potlooden, 5 gelpennen, metalen potloodpennen in de diktes 0,5/0,7/0,9/2,0 mm, vulpotloden, gum, puntenslijper
Schrijfschoolset, 45-delig, met etui, 12 pastelkleurige tekstmarkeerstiften, 6 potlooden, 5 gelpennen, metalen potloodpennen in de diktes 0,5/0,7/0,9/2,0 mm, vulpotloden, gum, puntenslijper
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schrijfsysteem, 39-delig met etui: 12 pastelkleurige tekstmarkeerstiften, 5 gelpennen, 6 potloodstiften, beige etui
Schrijfsysteem, 39-delig met etui: 12 pastelkleurige tekstmarkeerstiften, 5 gelpennen, 6 potloodstiften, beige etui
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion