Sepia-mineral calciumblokjes, maat S, 2-pack - 12,5 cm, geschikt voor botten en eierschalen

€ 5,32

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen voor vogels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Flamingo KALZIUM SEPIASCHAL ZAZOO 23 cm
Flamingo KALZIUM SEPIASCHAL ZAZOO 23 cm
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van NEKTON - Vitamine E voor vogels tijdens het broedseizoen, 140 gram
NEKTON - Vitamine E voor vogels tijdens het broedseizoen, 140 gram
€ 247,36/1kg
€ 37,90
-8%
€ 34,63
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TRIXIE 50171, 1 stuk
TRIXIE 50171, 1 stuk
€ 120,27/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alfa-Vitam Multivitamine, 10 ml
Alfa-Vitam Multivitamine, 10 ml
€ 1.294,00/1l
€ 12,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beaphar Lebensvitamine - Vinka, 50 ml
Beaphar Lebensvitamine - Vinka, 50 ml
€ 20,53
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Alamin-T aanvullend voer voor postduiven, 250 gram
Alamin-T aanvullend voer voor postduiven, 250 gram
€ 32,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NEKTON-S: Multivitaminepreparaat voor alle soorten papegaaien, 75g
NEKTON-S: Multivitaminepreparaat voor alle soorten papegaaien, 75g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Apetit Vita, havermout, 300g
Apetit Vita, havermout, 300g
€ 17,73/1l
€ 5,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
€ 291,80/1kg
€ 14,59
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Quiko Avisanol Calciumconcentraat 1.000 ml - Ondersteunt de dagelijkse calciumbehoefte
Quiko Avisanol Calciumconcentraat 1.000 ml - Ondersteunt de dagelijkse calciumbehoefte
€ 27,44/1kg
€ 36,90
-7%
€ 34,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Natura, voeding voor wilde vogels, voederketting, 4 x 480 g (1920 g)
Dehner Natura, voeding voor wilde vogels, voederketting, 4 x 480 g (1920 g)
€ 15,40/1kg
€ 29,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van NEKTON-Biotin Multivitamine voor vogels, 75g
NEKTON-Biotin Multivitamine voor vogels, 75g
€ 428,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,90
-7%
€ 34,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Natura vogelvoerplanken met pinda's, 12 stuks x 300 gram (3,6 kg)
Dehner Natura vogelvoerplanken met pinda's, 12 stuks x 300 gram (3,6 kg)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Quiko Vitalfit voor kippen en pluimvee, 250 gram
Quiko Vitalfit voor kippen en pluimvee, 250 gram
€ 101,44/1kg
€ 25,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 3 x Versele Muta-vit, 200 gram.
3 x Versele Muta-vit, 200 gram.
€ 90,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pasta Beaphar IntestoPro S voor honden en katten, 20 ml
Pasta Beaphar IntestoPro S voor honden en katten, 20 ml
€ 288,95/1kg
€ 42,99
-61%
€ 16,47
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Quiko Hobbyfarming Calciumconcentraat voor kippen en pluimvee, 1 liter
Quiko Hobbyfarming Calciumconcentraat voor kippen en pluimvee, 1 liter
€ 26,32/1kg
€ 45,68
-27%
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Quiko Vitacombex V 500ml - Multivitamine drank voor siervogels
Quiko Vitacombex V 500ml - Multivitamine drank voor siervogels
€ 12,03/1kg
€ 13,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ReboMin Mineralvoerpudder 200 g, geschikt voor siervogels en reptielen
ReboMin Mineralvoerpudder 200 g, geschikt voor siervogels en reptielen
€ 57,95
Verkoper: FLBcommerce
Productafbeelding van Nekton-Biotic Bird - Probiotisch supplement voor alle papegaaien, 250 gram
Nekton-Biotic Bird - Probiotisch supplement voor alle papegaaien, 250 gram
€ 129,72/1kg
€ 34,90
-7%
€ 32,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sepia Mineraal Calciumblokjes, maat S - 2 stuks, ideaal voor de ondersteuning van botten, eierschalen en veren van uw huisdieren. Met een afmeting van 12,5 cm zijn deze calciumblokjes een onmisbaar voedingssupplement voor een uitgebalanceerd dieet. Ze zijn gemaakt van hoogwaardige mineralen die de groei en gezondheid van uw dieren bevorderen.

  • Versterking van de botten: De minerale bestanddelen helpen bij de opbouw en het behoud van sterke botten.
  • Gezonde eierschalen: Bevordert de vorming van stabiele en gezonde eierschalen, wat vooral belangrijk is voor fokvogels.
  • Verbeterde verenstructuur: Draagt bij aan de stevigheid en gezondheid van de veren, wat het algemene welzijn van de dieren verhoogt.
  • Eenvoudig in gebruik: De calciumblokjes zijn gemakkelijk te doseren en kunnen handig in de kooi of het verblijf worden geplaatst.

In de verpakking zitten 2 stuks Sepia, zodat u uw dieren een langdurige toevoer van belangrijke mineralen kunt bieden. Investeer in de gezondheid en vitaliteit van uw huisdieren met de Sepia Mineraal Calciumblokjes, maat S.

Gewicht
100 g
Vochtgehalte
15
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
080605821729
0080605821729
80605821729
MPN (Manufacturer Part Number)
82172
Fabrikant
LIVING WORLD
Registratienummer
nicht vorhanden

Gewicht
100 g
Vochtgehalte
15
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
080605821729
0080605821729
80605821729
MPN (Manufacturer Part Number)
82172
Fabrikant
LIVING WORLD
Registratienummer
nicht vorhanden
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Severin FO 2470: Fondueset
Severin FO 2470: Fondueset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 51,59
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Nobby Mineralenstenen zitstok, wit, inhoud: ongeveer 95 gram
Nobby Mineralenstenen zitstok, wit, inhoud: ongeveer 95 gram
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Philips Handmixer HR 3741/00
Philips Handmixer HR 3741/00
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 45,00
-4%
€ 43,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340513392, Pták, Hranatý, 1 stuk
Versele-Laga 5410340513392, Pták, Hranatý, 1 stuk
€ 30,80/1kg
€ 6,16
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van HARIBO A1077 Haribo Duftkerze 3er Set
HARIBO A1077 Haribo Duftkerze 3er Set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Beaphar Vogel Uitplukdruppels, 50 ml
Beaphar Vogel Uitplukdruppels, 50 ml
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,14
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van SoBuy wastafelonderkast - Badmeubel met deuren en verstelbare planken - Badkamerkast van MDF, onderkast voor kleine badkamers, wit, model BZR18-W
SoBuy wastafelonderkast - Badmeubel met deuren en verstelbare planken - Badkamerkast van MDF, onderkast voor kleine badkamers, wit, model BZR18-W
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van CLEANMAXX Zyklon stofzuiger, 800W, model 303442
CLEANMAXX Zyklon stofzuiger, 800W, model 303442
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 99,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van MOVA K30 MIX, steelstofzuiger 2-in-1, zonder zak, zwart, wit, 0,6 liter, 0,5 liter, rechthoekig
MOVA K30 MIX, steelstofzuiger 2-in-1, zonder zak, zwart, wit, 0,6 liter, 0,5 liter, rechthoekig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 609,02
-€ 112,77
€ 496,25
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
DeLonghi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk, volautomatische koffiemachine, titanium/zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 455
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.