Xerjoff Oud Stars Alexandria II haarparfum - 30 ml (unisex)

€ 95,64

€ 3.188,00 / 1l

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Xerjoff Alexandria II Ekstrakt parfum, 15 ml
Xerjoff Alexandria II Ekstrakt parfum, 15 ml
€ 23.256,00/1l
€ 348,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Carner Barcelona Rock Star Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Carner Barcelona Rock Star Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 1.774,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alyssa Ashley Musk - Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Alyssa Ashley Musk - Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 428,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alyssa Ashley Oud Patchouli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Alyssa Ashley Oud Patchouli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 428,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 68,00
-36%
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Parfum Alexandria II  PA-0015 Größe 30ml
Parfum Alexandria II PA-0015 Größe 30ml
€ 4.168,33/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 130,21
-€ 5,16
€ 125,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
€ 2.799,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 279,96
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva
Productafbeelding van Xerjoff Join the Club More Than Words Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Join the Club More Than Words Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.409,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 120,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Parfum Accento  PA-0012 Größe 50ml
Parfum Accento PA-0012 Größe 50ml
€ 2.462,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 127,08
-€ 3,95
€ 123,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff More Than Words 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff More Than Words 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.789,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 178,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff "V" Opera Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
Xerjoff "V" Opera Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.620,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 162,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
€ 1.399,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van Xerjoff Oud Stars Alexandria III Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Oud Stars Alexandria III Parfum, 50 ml (unisex)
€ 4.015,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 200,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Renaissance, 100 ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Renaissance, 100 ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.330,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 142,87
-€ 9,87
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Xerjoff "V" Accento Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff "V" Accento Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.638,90/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 163,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Xerjoff Erba Gold 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Erba Gold 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.943,70/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 194,37
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.731,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 136,56
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Xerjoff Oud Stars Alexandria II Anniversary Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Oud Stars Alexandria II Anniversary Parfum, 100 ml (unisex)
€ 3.050,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 305,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.937,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 193,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Newcleus Eau de Parfum, alcoholvrij, 50 ml (unisex)
Xerjoff Newcleus Eau de Parfum, alcoholvrij, 50 ml (unisex)
€ 3.393,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 169,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Xerjoff Alexandria II is een verfijnde amber-houtige geur, ontworpen voor zowel dames als heren, en werd in 2012 op de markt gebracht. Achter deze unieke compositie staat de gerenommeerde parfumeur Chris Maurice, wiens meesterlijke vakmanschap in elk aspect van de geur tot uiting komt. Alexandria II opent met een sublim combinatie van lavendel, rozenhout, kaneel en zeldzame fruitige tonen, die direct boeien en de perfecte basis vormen voor een complexe, gelaagde compositie. Het hart van de geur ontvouwt een harmonieuze mix van roos, cederhout en lelietjes-van-dal, die het parfum een bloemige diepte en verfijning geven. Deze middennoten verbinden de verschillende componenten tot een elegante en boeiende kern, die de zintuigen betovert en een vleugje luxe uitstraalt. De bloemige accenten van de roos en de lelietjes-van-dal harmoniëren perfect met het aardse cederhout, wat resulteert in een onmiskenbare olfactorische ervaring. In de basis van Alexandria II verrijkt een vleugje roos de lavendel en verdiept het rozenhout, waardoor de geur een uniek en rijk karakter krijgt. Het Laotiaanse oud geeft deze aromatische, houtige aura een hemelse dimensie en weerspiegelt de verfijnde vanille-amberbasis. De basisnoten van agarhout (oud), sandelhout, amber, vanille en muskus zorgen voor een langdurige en sensuele afdronk, die de drager de hele dag omhult. Xerjoff Alexandria II is de ideale keuze voor iedereen die een geur zoekt die frisse en kruidige tonen combineert met rijke bloemige en oriëntaalse akkoorden. Laat u meevoeren door deze unieke compositie en ontdek haar onmiskenbare schoonheid en verfijning. Ontdek de magie van Xerjoff Alexandria II en laat u dagelijks omringen door haar betoverende en exotische tonen, terwijl deze geur uw persoonlijkheid en stijl op een ongeëvenaarde manier benadrukt.
Afmetingen
30 milliliter
Gewicht
0.1 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
8033488156060
MPN (Manufacturer Part Number)
XJ.AII.HSPR

Afmetingen
30 milliliter
Gewicht
0.1 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
8033488156060
MPN (Manufacturer Part Number)
XJ.AII.HSPR
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
€ 2.799,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 279,96
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Parfum Alexandria II  PA-0015 Größe 30ml
Parfum Alexandria II PA-0015 Größe 30ml
€ 4.168,33/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 130,21
-€ 5,16
€ 125,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Cruz Del Sur II, 50ml, Eau de Parfum (EDP), uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Cruz Del Sur II, 50ml, Eau de Parfum (EDP), uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 3.310,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 165,53
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Maison Alhambra | Kismet Magic |  100 ml
Maison Alhambra | Kismet Magic | 100 ml
€ 2.741,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 222
€ 27,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff - Oud Stars Alexandria Orientale Eau de Parfum 50ml
Xerjoff - Oud Stars Alexandria Orientale Eau de Parfum 50ml
€ 4.264,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 213,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
€ 3.000,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 625
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Xerjoff Shooting Stars Cruz del Sur I Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Shooting Stars Cruz del Sur I Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.831,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 141,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Zefiro 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum
Xerjoff Zefiro 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum
€ 1.702,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 170,24
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van Xerjoff La Capitale, 50ml, Eau de Parfum (EDP), uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff La Capitale, 50ml, Eau de Parfum (EDP), uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 3.553,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 177,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ROJA PARFUMS OCEANIA, eau de parfum, 100 ml
ROJA PARFUMS OCEANIA, eau de parfum, 100 ml
€ 2.654,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 265,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Memo Paris - African Leather Eau de Parfum, 75 ml
Memo Paris - African Leather Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.022,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 151,66
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van By Kilian Angels' Share Eau de Parfum 50 ml, unisex
By Kilian Angels' Share Eau de Parfum 50 ml, unisex
€ 3.352,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 167,61
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane Vain & Naive pure parfum unisex 50 ml
Nishane Vain & Naive pure parfum unisex 50 ml
€ 2.451,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 122,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.589,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 163,07
-€ 4,17
€ 158,90
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir Limited Edition 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir Limited Edition 75 ml
€ 5.762,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 43,22
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Xerjoff - Casamorati Dolce Amalfi Eau de Parfum, 100 ml
Xerjoff - Casamorati Dolce Amalfi Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.454,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 145,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
€ 2.114,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.920,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 192,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.944,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xerjoff Torino23 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Torino23 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.765,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 138,25
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tiziana Terenzi, Classic Collection - Arethusa, Extrait de Parfum, uniseks, 100 ml
Tiziana Terenzi, Classic Collection - Arethusa, Extrait de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 987,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 98,72
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Parfum JTC / K'Bridge Club  PA-0008 Größe 50ml
Parfum JTC / K'Bridge Club PA-0008 Größe 50ml
€ 2.539,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Geurwater Marc Dion/Fairy Wings - The Witcher
Geurwater Marc Dion/Fairy Wings - The Witcher
€ 2.570,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 128,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 2.739,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 82,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Unisex parfum Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum (100 ml)
Unisex parfum Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum (100 ml)
€ 2.512,10/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 251,21
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 330,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Xerjoff Join the Club Ivory Route Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Join the Club Ivory Route Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.308,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 115,40
Verkoper: ParfumGroup

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l
Productafbeelding van Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l