Groene thee-extract gezichtsmasker, 35 g, voor een diep reinigende werking op de poriën

€ 16,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Gezichtsmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gezichtsmasker voor de droge huid (verzachtende balsemmasker), 75 ml
Gezichtsmasker voor de droge huid (verzachtende balsemmasker), 75 ml
€ 394,40/1l
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Reinigingsmasker voor de huid Skinovage (Purifying Mask), 50 ml
Reinigingsmasker voor de huid Skinovage (Purifying Mask), 50 ml
€ 537,60/1kg
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor vitaliserende gezichtsmasker Skinovage, 50 ml
Babor vitaliserende gezichtsmasker Skinovage, 50 ml
€ 510,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,60
-16%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Sebagh Peelingsmasker voor diepe exfoliatie, 50 ml
Dr. Sebagh Peelingsmasker voor diepe exfoliatie, 50 ml
€ 958,00/1l
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SKIN627 Gezichtsmasker met Cica en groene thee, 22 ml
SKIN627 Gezichtsmasker met Cica en groene thee, 22 ml
€ 447,27/1l
€ 9,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Missha Groene Thee Tuchmasker met groene thee-extract, 19 g
Missha Groene Thee Tuchmasker met groene thee-extract, 19 g
€ 9,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van KORRES Natuurlijk Kleimasker voor diep reinigen, 18 ml
KORRES Natuurlijk Kleimasker voor diep reinigen, 18 ml
€ 111,50/1kg
€ 6,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HealthLabs, Verhelderende en reinigende gezichtsmasker, 50 ml
HealthLabs, Verhelderende en reinigende gezichtsmasker, 50 ml
€ 1.165,80/1l
€ 58,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apivita Pleov diep reinigingsmasker met groene klei, 50 ml
Apivita Pleov diep reinigingsmasker met groene klei, 50 ml
€ 368,80/1l
€ 18,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cattier Paris, groene kleimasker, 100 ml
Cattier Paris, groene kleimasker, 100 ml
€ 159,70/1l
€ 15,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea gezichtsmasker met serum voor een ontgiftende werking
Nivea gezichtsmasker met serum voor een ontgiftende werking
€ 580,50/1kg
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Blauwe anti-aging en zuurstofgevende gezichtsmasker, 50 ml
Nacomi Blauwe anti-aging en zuurstofgevende gezichtsmasker, 50 ml
€ 172,71/1kg
€ 12,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbolive gezichtsmasker met olijfolie en groene klei, 100 ml
Herbolive gezichtsmasker met olijfolie en groene klei, 100 ml
€ 119,90/1l
€ 11,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Yoskine afslankende, verkoelende bodyconcentraat, 200 ml
Yoskine afslankende, verkoelende bodyconcentraat, 200 ml
€ 129,95/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BIODANCE Verfrissend zeewiermasker, intensief verzorgend, 34 g - kalmerend gezichtsmasker
BIODANCE Verfrissend zeewiermasker, intensief verzorgend, 34 g - kalmerend gezichtsmasker
€ 12,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Gezichtmasker met kalmerende kamille, 42 g
Nacomi Gezichtmasker met kalmerende kamille, 42 g
€ 84,22/1kg
€ 7,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ziaja gezichtsmasker met glycolzuur, 55 ml / 6430
Ziaja gezichtsmasker met glycolzuur, 55 ml / 6430
€ 0,13/1kg
€ 7,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dermacol Intensief revitaliserend gezichtsmasker, 2x8g
Dermacol Intensief revitaliserend gezichtsmasker, 2x8g
€ 172,00/1kg
€ 10,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Natura Siberica Revitaliserend gezichtsmasker met peeling, 150 ml
Natura Siberica Revitaliserend gezichtsmasker met peeling, 150 ml
€ 83,72/1l
€ 12,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterend haarmasker voor de haarverzorging, met hyaluronzuur, aloë en honing. Apivita, 200 ml
Hydraterend haarmasker voor de haarverzorging, met hyaluronzuur, aloë en honing. Apivita, 200 ml
€ 108,60/1l
€ 25,90
-16%
€ 21,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gezichtsreiniger met groene thee – Diep reinigende verzorging voor een zuivere huid

Een schone huid begint met de juiste verzorging. Deze gezichtsreiniger met groene thee-extract zorgt voor een effectieve reiniging, vermindert mee-eters en geeft uw huid een stralende uitstraling.

Reiniging met natuurlijke ingrediënten

  • Bevat groene thee-extract, bekend om zijn reinigende en kalmerende werking.

  • Verwijdert vuil, talg en bacteriën uit de poriën.

  • Helpt de vet- en vochtbalans van de huid te reguleren.

  • Verrijkt de huid met belangrijke voedingsstoffen.

Zachte toepassing van het groene masker

Dit gezichtsmasker met groene thee is gemakkelijk aan te brengen en prettig in gebruik:

  • Draai eenvoudig aan de stick en breng direct aan op het gereinigde, droge gezicht.

  • Verdeel gelijkmatig, waarbij u lippen en oogcontouren vermijdt.

  • Laat ongeveer 10 minuten intrekken en spoel daarna af met warm water.

Praktisch voor onderweg

  • De maskerstick is klein, compact en ideaal voor reizen.

  • De draaibare kop maakt het aanbrengen hygiënisch en eenvoudig.

  • Uw handen blijven schoon.

Gebruik per huidtype

  • Vette huid: 2 tot 3 keer per week.

  • Droge huid: 1 tot 2 keer per week.

  • Gemengde huid: T-zone 2-3 keer, U-zone 1-2 keer per week.

  • Normale huid: 1 keer per week.

Zachte gezichtsscrub met verzorgende werking

Naast de diep reinigende werking werkt het masker ook als een gezichtsscrub:

  • Verwijdert dode huidcellen.

  • Verfijnt de huidtextuur.

  • Draagt bij aan een egalere huidteint.

Ingrediënten (selectie)

  • Groene thee-extract

  • Aloë vera

  • Niacinamide

  • Kaolien

  • Panthenol

  • Hyaluronzuur

Gebruiksaanwijzing en waarschuwingen

  • Alleen voor uitwendig gebruik.

  • Niet aanbrengen op beschadigde, geïrriteerde of gevoelige huid.

  • Vermijd contact met de ogen.

  • Bij huidirritatie, stop dan het gebruik.

  • Buiten bereik van kinderen houden.

  • Droog en bij kamertemperatuur n.

Inhoud: 35 g
Importeur: HS PLUS d.o.o, Slovenië
Gemaakt in: China

Het gezichtsmasker met groene thee is de perfecte combinatie van gezichtsreiniger en gezichtsscrub – voor zichtbaar schonere, gladdere huid

Gewicht
40 g
Inhoud
35 ml
Ingrediënten
Water, dinatrium-EDTA, propyleenglycol, titaniumdioxide, parfum, kaolien, glycerine, butyleenglycol, CI 77288, stearinezuur, groene thee-extract
Fabrikant
Mormark
EAN
3831127586910

Gewicht
40 g
Inhoud
35 ml
Ingrediënten
Water, dinatrium-EDTA, propyleenglycol, titaniumdioxide, parfum, kaolien, glycerine, butyleenglycol, CI 77288, stearinezuur, groene thee-extract
Fabrikant
Mormark
EAN
3831127586910
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 303
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Zonnescherm voor auto: Universeel toepasbaar - SHADESHELLA
Zonnescherm voor auto: Universeel toepasbaar - SHADESHELLA
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 36,95
-64%
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Sada van 3 motiverende waterflessen, waterfles, drinkfles, drinkbeker (2000 ml, 750 ml, 280 ml) - STARTRIO
Sada van 3 motiverende waterflessen, waterfles, drinkfles, drinkbeker (2000 ml, 750 ml, 280 ml) - STARTRIO
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Malplay Magnetische bouwstenen met auto's, 62 stuks. Auto's, 10 onderdelen. Magnetische bouwset, geschikt vanaf 3 jaar. Ideaal als cadeau
Malplay Magnetische bouwstenen met auto's, 62 stuks. Auto's, 10 onderdelen. Magnetische bouwset, geschikt vanaf 3 jaar. Ideaal als cadeau
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Sada van 50 stuks - 3D magnetische bouwsets, magnetisch speelgoed voor kinderen, creatieve 3D bouwsets voor kinderen, magnetische bouwsets - BUILDNETIC
Sada van 50 stuks - 3D magnetische bouwsets, magnetisch speelgoed voor kinderen, creatieve 3D bouwsets voor kinderen, magnetische bouwsets - BUILDNETIC
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Goldenes griechisches Schlüsselmuster-Spiegel-Wandaufkleber in zwei Reihen auf weißem Hintergrund
Set van 10 wandspiegels, stickers, muurdecoratie, Grieks meanderpatroon, goud
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 452
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Bestway H2Ogo! Tsunami Splash Waterglijbaan Single 488 cm
Bestway H2Ogo! Tsunami Splash Waterglijbaan Single 488 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,87
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van BigDean opbergboxen XXL, set van 3, elk 45 liter - met deksel en handgrepen - gemaakt van stevig karton - met barok bloemenprint - perfect voor het creëren van opgeruimde ruimtes in het hele huis
BigDean opbergboxen XXL, set van 3, elk 45 liter - met deksel en handgrepen - gemaakt van stevig karton - met barok bloemenprint - perfect voor het creëren van opgeruimde ruimtes in het hele huis
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 18,85
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Bekleding voor fauteuil met armleuningen, beschermhoes voor fauteuil met zijvakken, geschikt voor relaxfauteuils
Bekleding voor fauteuil met armleuningen, beschermhoes voor fauteuil met zijvakken, geschikt voor relaxfauteuils
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 36,95
-56%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bestway Aqua Lounge ligbed, rood, 43103
Bestway Aqua Lounge ligbed, rood, 43103
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,65
Verkoper: Bontex
Productafbeelding van Hoogcapaciteitsaccu, oplaadbaar, als vervanging – Eenvoudig te installeren, compatibel met boormachines, kettingzagen en hogedrukreinigers
Hoogcapaciteitsaccu, oplaadbaar, als vervanging – Eenvoudig te installeren, compatibel met boormachines, kettingzagen en hogedrukreinigers
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Acrylmarkeerset, 48 kleuren, waterbestendig, geschikt voor kunstprojecten op school voor kinderen
Acrylmarkeerset, 48 kleuren, waterbestendig, geschikt voor kunstprojecten op school voor kinderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: EDIBAZZAR
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Antislip uni barefoot schoenen voor dames en heren, ademende orthopedische barefoot schoenen - BAREON PRO blauw, maat 36
Antislip uni barefoot schoenen voor dames en heren, ademende orthopedische barefoot schoenen - BAREON PRO blauw, maat 36
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Verstelbaar afdruiprek, afvoersieb voor keukenspoelen van roestvrij staal, spoelbakzeef - EVOSINK
Verstelbaar afdruiprek, afvoersieb voor keukenspoelen van roestvrij staal, spoelbakzeef - EVOSINK
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Draagbare espressomachine 3-in-1, 20 bar druk, mini koffiemachine met USB-C opladen - ESPRESSNA
Draagbare espressomachine 3-in-1, 20 bar druk, mini koffiemachine met USB-C opladen - ESPRESSNA
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 39,95
-14%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van 5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Zonbescherming, zonnescherm, rolluik, zonwerend rolluik, achterkant
Zonbescherming, zonnescherm, rolluik, zonwerend rolluik, achterkant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Snelheidsstrook, racebaan, renbaan (4 meter), autoweg - TURBORACE
Snelheidsstrook, racebaan, renbaan (4 meter), autoweg - TURBORACE
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Buikspiertrainer, apparaten voor sit-ups, fitnessband voor bodybuilding, complete trainingsapparaat voor thuis - ABPULLER
Buikspiertrainer, apparaten voor sit-ups, fitnessband voor bodybuilding, complete trainingsapparaat voor thuis - ABPULLER
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van AIORBER Opbergbox, inklapbaar, met stalen frame en zichtvenster, gemaakt van Oxford-stof, grote capaciteit, geschikt voor kleding, speelgoed, 40x30x20 cm, grijs
AIORBER Opbergbox, inklapbaar, met stalen frame en zichtvenster, gemaakt van Oxford-stof, grote capaciteit, geschikt voor kleding, speelgoed, 40x30x20 cm, grijs
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,59
-33%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training en fitness, buikspiertrainer
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training en fitness, buikspiertrainer
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Schoenspoelzak, 39 x 19 cm, geschikt voor wasmachines, waszak van polyester voor het reinigen van sportschoenen, geel - SHOEPURE
Schoenspoelzak, 39 x 19 cm, geschikt voor wasmachines, waszak van polyester voor het reinigen van sportschoenen, geel - SHOEPURE
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Opvouwbare reistas, handbagagetas, waterdicht, lichtgewicht reistas - BAGPLUS, roze
Opvouwbare reistas, handbagagetas, waterdicht, lichtgewicht reistas - BAGPLUS, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Afstandsbedieningsauto set met accu, 4 reservewielen en een oranje kegel om te oefenen, 20 km/u RC driftauto - DRIFTOR
Afstandsbedieningsauto set met accu, 4 reservewielen en een oranje kegel om te oefenen, 20 km/u RC driftauto - DRIFTOR
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 36,95
-13%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Siliconen voetmassageapparaat voor in de douche, 29 x 21 cm. Siliconen voetborstel/voetenschrubber - SCRUBBIKO, grijs
Siliconen voetmassageapparaat voor in de douche, 29 x 21 cm. Siliconen voetborstel/voetenschrubber - SCRUBBIKO, grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Set van 2 schoenenwaszakken, 39 x 19 cm, geschikt voor wasmachines, waszak van polyester voor het reinigen van sportschoenen, geel - S2HOEPURE
Set van 2 schoenenwaszakken, 39 x 19 cm, geschikt voor wasmachines, waszak van polyester voor het reinigen van sportschoenen, geel - S2HOEPURE
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
€ 225,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.501,60/1l
Productafbeelding van Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
€ 155,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.100,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.325,60/1l
Productafbeelding van Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
€ 97,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.629,33/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.479,50/1l
Productafbeelding van Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 65,41
-18%
€ 53,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,40/1l
Productafbeelding van HSR (Overnight masker) 50 ml
HSR (Overnight masker) 50 ml
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.366,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l
Productafbeelding van Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
€ 66,30
-10%
€ 59,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,75/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 337,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 598,40/1l
Productafbeelding van Oogcontourcrème Irilys Jeanne Piaubert, 30 ml
Oogcontourcrème Irilys Jeanne Piaubert, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.151,67/1l
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 813,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,60/1kg
Productafbeelding van Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.220,67/1l