Clarins Ontspannend Kruidenbad, Douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype

€ 31,30

€ 29,98-4%

€ 149,90 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Douchegels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
€ 240,72/1l
€ 80,00
-24%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dolce&Gabbana K, douchegel, 100 ml, voor volwassenen, voor heren, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Dolce&Gabbana K, douchegel, 100 ml, voor volwassenen, voor heren, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 397,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Occitane Verbena, Douchegel, 500 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
L'Occitane Verbena, Douchegel, 500 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
€ 67,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elemis Voedende Douchecrème, 300 ml
Elemis Voedende Douchecrème, 300 ml
€ 88,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,43
-30%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Caudalie 3522930003861, Douchegel, 200 ml, Geschikt voor volwassenen, vrouwen, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Caudalie 3522930003861, Douchegel, 200 ml, Geschikt voor volwassenen, vrouwen, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 84,10/1l
€ 16,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tot herba 8425284221286, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes
Tot herba 8425284221286, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes
€ 18,54/1l
€ 18,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Eau Dynamisante, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Clarins Eau Dynamisante, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 174,15/1l
€ 34,83
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NUXE Rêve de Thé, Douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
NUXE Rêve de Thé, Douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
€ 71,70/1l
€ 14,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Eau Ressourcante, Douchemelk, 200 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
Clarins Eau Ressourcante, Douchemelk, 200 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
€ 121,75/1l
€ 24,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Occitane Amandel Doucheolie, navulverpakking, 500 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
L'Occitane Amandel Doucheolie, navulverpakking, 500 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 60,84/1l
€ 32,64
-6%
€ 30,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kneipp 917406, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
Kneipp 917406, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
€ 26,25/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Tot herba 8425284221255, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes
Tot herba 8425284221255, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes
€ 20,60/1l
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Occitane Shea (Karité) Hydraterende Douchecrème, Douchecrème, 250 ml, Geschikt voor volwassenen, vrouwen, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
L'Occitane Shea (Karité) Hydraterende Douchecrème, Douchecrème, 250 ml, Geschikt voor volwassenen, vrouwen, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 84,96/1l
€ 21,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Miss Rose, doucheolie, 75 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
Dior Miss Rose, doucheolie, 75 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
€ 542,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,65
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Kneipp 915026, douchegel, 50 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
Kneipp 915026, douchegel, 50 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
€ 30,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van L'Occitane Verveine, Douchegel, 500 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
L'Occitane Verveine, Douchegel, 500 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
€ 113,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,84
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Bioderma 3701129802007, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en gezicht, geschikt voor alle huidtypes
Bioderma 3701129802007, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en gezicht, geschikt voor alle huidtypes
€ 27,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Tot herba 8425284221262, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, hydraterend, verfrissend, verzachtend, kalmerend
Tot herba 8425284221262, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, hydraterend, verfrissend, verzachtend, kalmerend
€ 21,08/1l
€ 21,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin AtoControl Bad- en doucheolie, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, bij droge huid
Eucerin AtoControl Bad- en doucheolie, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, bij droge huid
€ 62,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Erboristica 1007422, Douchegel, 300 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor de gevoelige huid
L'Erboristica 1007422, Douchegel, 300 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor de gevoelige huid
€ 40,47/1l
€ 12,14
Verkoper: Emerosa

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

In ons assortiment vindt u huid- en lichaamsverzorgingsproducten van de meest bekende merken. Dit product van Clarins behoort tot de douchegels en is speciaal ontwikkeld voor vrouwen. Deze verpakking bevat 200 ml van het door u gekozen product. Lichaamsverzorging wordt nu nog eenvoudiger!
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
De informatie over de ingrediënten staat op het geleverde artikel en/of de verpakking ervan. Het wordt aanbevolen om altijd de informatie over de ingrediënten direct op het product te controleren.
Fabrikant
EAN
3666057031281
MPN (Manufacturer Part Number)
80083887

Inhoud
200 ml
Ingrediënten
De informatie over de ingrediënten staat op het geleverde artikel en/of de verpakking ervan. Het wordt aanbevolen om altijd de informatie over de ingrediënten direct op het product te controleren.
Fabrikant
EAN
3666057031281
MPN (Manufacturer Part Number)
80083887
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gezichtscrème L'Hydro Active 24H van Jeanne Piaubert (50 ml)
Gezichtscrème L'Hydro Active 24H van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 760,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anne Möller Stimulâge Verstevigende crème Glow, verrijkte formule, SPF 15, 50 ml
Anne Möller Stimulâge Verstevigende crème Glow, verrijkte formule, SPF 15, 50 ml
€ 806,60/1l
€ 40,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van After Sun Lancaster Golden Tan Maximizer (400 ml)
After Sun Lancaster Golden Tan Maximizer (400 ml)
€ 84,75/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 33,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clarins Tonic Bad, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid en vette huid
Clarins Tonic Bad, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid en vette huid
€ 118,05/1l
€ 23,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yankee Candle Afternoon, geurkaars, rond, beige, amber, appel, bergamot, cederhout, eucalyptus, gember, leer, citroen, muskus, nootmuskaat, patchouli, 90 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Afternoon, geurkaars, rond, beige, amber, appel, bergamot, cederhout, eucalyptus, gember, leer, citroen, muskus, nootmuskaat, patchouli, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 50,97/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,48
-13%
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schwarzkopf BC Moisture Kick Shampoo, 250 ml
Schwarzkopf BC Moisture Kick Shampoo, 250 ml
€ 30,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,94
-22%
€ 7,74
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Maisto - Aardingschokker, gesorteerd
Maisto - Aardingschokker, gesorteerd
€ 21,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
€ 101,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 40,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Tonic Bad- en Doucheconcentraat - Navulling 200 ml
Clarins Tonic Bad- en Doucheconcentraat - Navulling 200 ml
€ 141,50/1l
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Moroccanoil met een proefverpakking van de Color Care shampoo en conditioner, en een lichtbehandeling
Moroccanoil met een proefverpakking van de Color Care shampoo en conditioner, en een lichtbehandeling
€ 499,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Juliette Has A Gun Not A Duschgel, 250 ml (voor dames)
Juliette Has A Gun Not A Duschgel, 250 ml (voor dames)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,00
-6%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 93,84/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, met bergamotgeur
Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, met bergamotgeur
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 326,40/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
€ 80,00
-24%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 240,72/1l
Productafbeelding van Sisley Eau de Campagne, Olie, Voedend, Verfrissend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 125 ml, Fles, Bergamot, Jasmijn, Citroen
Sisley Eau de Campagne, Olie, Voedend, Verfrissend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 125 ml, Fles, Bergamot, Jasmijn, Citroen
€ 98,00
-40%
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 465,12/1l
Productafbeelding van Hermès Eau D'Orange Verte douchegel voor huid en haar - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Eau D'Orange Verte douchegel voor huid en haar - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,56
-28%
€ 56,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 284,95/1l
Productafbeelding van Sisley Soir de Lune, geparfumeerd douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
Sisley Soir de Lune, geparfumeerd douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
€ 73,71
-25%
€ 54,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 273,10/1l
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water, douchegel, 225 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Byredo Gypsy Water, douchegel, 225 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 56,10
-10%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,13/1l
Productafbeelding van Douche- en badgel Infinite Bottle Orange & Bergamot (400 ml)
Douche- en badgel Infinite Bottle Orange & Bergamot (400 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,75/1l
Productafbeelding van Douche- en badgel Fiery Pink Pepper (oneindige fles), 400 ml
Douche- en badgel Fiery Pink Pepper (oneindige fles), 400 ml
€ 51,00
-10%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,75/1l
Productafbeelding van Carolina Herrera Bad Boy, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, geschikt voor jongens, voor lichaam en haar, universeel
Carolina Herrera Bad Boy, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, geschikt voor jongens, voor lichaam en haar, universeel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Labdanum Dusk bad- en douchegel, 300 ml
Labdanum Dusk bad- en douchegel, 300 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 129,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
€ 45,45
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 125,80/1l
Productafbeelding van Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,69
-19%
€ 38,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 192,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Les Délices De Bain, Douchegel, 200 ml, Voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
Guerlain Les Délices De Bain, Douchegel, 200 ml, Voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
€ 55,65
-31%
€ 38,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,50/1l
Productafbeelding van Navulling voor douche- en badgel Fiery Pink Pepper, 400 ml
Navulling voor douche- en badgel Fiery Pink Pepper, 400 ml
€ 51,09
-27%
€ 36,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,07/1l
Productafbeelding van Rabanne Phantom, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, voor heren, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Rabanne Phantom, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, voor heren, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,13/1l
Productafbeelding van Molton Brown Badcollectie: Douchegel Spicy & Citrus (0,6 liter) (2-delig)
Molton Brown Badcollectie: Douchegel Spicy & Citrus (0,6 liter) (2-delig)
€ 36,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,67/1l
Productafbeelding van Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
€ 42,84
-16%
€ 35,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,95/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male All-over Shower Gel (200 ml)
Jean Paul Gaultier Le Male All-over Shower Gel (200 ml)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 157,55/1l
Productafbeelding van Gucci Guilty, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Gucci Guilty, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,07/1l