Farmona Professional Intensieve verzachtende gezichtscrème met Niacinamide, 50 ml

€ 17,86

€ 5,99-66%

€ 119,80 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 3.732,67/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Intensief (50 capsules)
ANNEMARIE BÖRLIND Intensief (50 capsules)
€ 1.870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 30.600,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ahava Men T.T.E. Anti-verouderingscrème met hydraterende werking en SPF15
Ahava Men T.T.E. Anti-verouderingscrème met hydraterende werking en SPF15
€ 550,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
€ 295,80/1l
€ 14,79
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Effectieve, normaliserende gezichtscrème met zink PCA, Unique Farmona, 50 ml
Effectieve, normaliserende gezichtscrème met zink PCA, Unique Farmona, 50 ml
€ 239,80/1l
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
€ 80,93/1l
€ 12,14
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Bielenda Professional, Intensief voedende nachtcrème, 50 ml
Bielenda Professional, Intensief voedende nachtcrème, 50 ml
€ 363,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bielenda, gezichtscrème, intensief hydraterend, 100 ml
Bielenda, gezichtscrème, intensief hydraterend, 100 ml
€ 264,50/1l
€ 26,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Professional Lipidverzorging, revitaliserende gezichts- en oogcrème, 50 ml
Bielenda Professional Lipidverzorging, revitaliserende gezichts- en oogcrème, 50 ml
€ 293,20/1kg
€ 29,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Serum met hyaluronzuur, 30 ml
Bielenda Serum met hyaluronzuur, 30 ml
€ 348,60/1kg
€ 17,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Murad, nachtcrème tegen huidveroudering, 30 ml
Murad, nachtcrème tegen huidveroudering, 30 ml
€ 1.271,88/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 101,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Revitalift revitaliserende gezichtsserum (Serum), 30 ml
Revitalift revitaliserende gezichtsserum (Serum), 30 ml
€ 722,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gezichtscrème intensief, 75 ml
Gezichtscrème intensief, 75 ml
€ 186,13/1l
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aknet Azerose Intensieve Behandeling, 30 Ml
Aknet Azerose Intensieve Behandeling, 30 Ml
€ 22.750,00/1l
€ 22,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van POSTQUAM Ceramide Nachtcrème, 50 ml
POSTQUAM Ceramide Nachtcrème, 50 ml
€ 478,00/1l
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: Postquam
Productafbeelding van POSTQUAM Retinol A+C crème, 50 ml
POSTQUAM Retinol A+C crème, 50 ml
€ 438,00/1l
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Postquam
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Dermabrasie, 75 ml, hoofdhuidbehandeling
Wella Professionals Nioxin Dermabrasie, 75 ml, hoofdhuidbehandeling
€ 190,00/1kg
€ 19,76
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sinoz - Hydrapro Intensieve hydraterende gezichtscrème
Sinoz - Hydrapro Intensieve hydraterende gezichtscrème
€ 376,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,81
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Anua Heartleaf 70 + Ceramide Intense Kalmerende Crème
Anua Heartleaf 70 + Ceramide Intense Kalmerende Crème
€ 589,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,27
-18%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Intensief verzachtende crème met Niacinamide

SPECIFICATIES:

  • Type: UNIEK HUID
  • Inhoud: 50 ml
  • Merk: Farmona Professional
  • Ingrediënten: Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Polysorbaat 60, Cetearylalcohol, Isostearyl Isostearaat, Glycerine, Ethylhexylstearaat, Butyrospermum Parkii (Shea) Boter, Niacinamide, Gehydrolyseerde Jojoba-esters, Aqua (Water), Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Cetylalcohol, Ethylhexylpalmitaat, Silica Dimethyl Silylaat, Butyleenglycol, Natriumhyaluronaat, Tocopherylacetaat, Dimethicon, Paraffine, Glycerylpalmitaat/-stearaat, Cera Alba (Bijenwas), Stearïnezuur, Polyacrylaat-13, Polyisobuteen, Polysorbaat 20, Parfum (Geur), Natriumfytate, Melkzuur, Aqua (Water)
  • Etiket op de verpakking in het Pools.

Farmona Professional

  • Geschikt voor: Alle huidtypen, met name vermoeide, futrale en onelastische huid.
  • ACTIEVE INGREDIËNTEN: Niacinamide, Hyaluronzuur microcapsules, Shea boter, Amandelolie

WERKINGEN: Vermindert rimpels, regenereert, verstevigt en maakt de huid elastischer, verbetert de huidtextuur, hydrateert.

Gebruik: 's Ochtends en 's avonds een kleine hoeveelheid crème gelijkmatig aanbrengen op gezicht, hals, decolleté en de huid rond de ogen.

Product is getest.

Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua (water), Prunus Amygdalus Dulcis (zoete amandel) olie, Polysorbaat 60, Cetearylalcohol, Isostearyl isostearaat, Glycerin, Ethylhexylstearaat, Butyrospermum Parkii (shea) boter, Niacinamide, gehydrolyseerde jojoba-esters, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Cetylalcohol, Ethylhexylpalmitaat, Silica dimethyl silylaat, Butyleenglycol, Natriumhyaluronaat, Tocopherylacetaat, Dimethicon, Paraffine, Glycerylpalmitaat/stearaat, Cera Alba (bijenwas), Stearïnezuur, Polyacrylaat-13, Polyisobuteen, Polysorbaat 20, Parfum (geur), Natriumfytate, Melkzuur
Fabrikant
Farmona
EAN
5900117981269
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-148304

Gewicht
100 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua (water), Prunus Amygdalus Dulcis (zoete amandel) olie, Polysorbaat 60, Cetearylalcohol, Isostearyl isostearaat, Glycerin, Ethylhexylstearaat, Butyrospermum Parkii (shea) boter, Niacinamide, gehydrolyseerde jojoba-esters, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Cetylalcohol, Ethylhexylpalmitaat, Silica dimethyl silylaat, Butyleenglycol, Natriumhyaluronaat, Tocopherylacetaat, Dimethicon, Paraffine, Glycerylpalmitaat/stearaat, Cera Alba (bijenwas), Stearïnezuur, Polyacrylaat-13, Polyisobuteen, Polysorbaat 20, Parfum (geur), Natriumfytate, Melkzuur
Fabrikant
Farmona
EAN
5900117981269
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-148304
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
€ 295,80/1l
€ 14,79
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van FARMONA DERMAACNE: Matterende crème voor een vette huid
FARMONA DERMAACNE: Matterende crème voor een vette huid
€ 12,51/1kg
€ 12,77
-2%
€ 12,51
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Effectieve, normaliserende gezichtscrème met zink PCA, Unique Farmona, 50 ml
Effectieve, normaliserende gezichtscrème met zink PCA, Unique Farmona, 50 ml
€ 239,80/1l
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 324,37
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax make-up tafel met LED-verlichting – Een combinatie van kaptafel en bureau, wit, met 7 lades, 105 x 40 x 80 cm
Merax make-up tafel met LED-verlichting – Een combinatie van kaptafel en bureau, wit, met 7 lades, 105 x 40 x 80 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 226,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van FARX FAR-X Lifting Anti-Rimpel Serum Ampullen, 5x5ml + Applicator
FARX FAR-X Lifting Anti-Rimpel Serum Ampullen, 5x5ml + Applicator
€ 839,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – gezichtscrème, hydraterend, kalmerend
Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – gezichtscrème, hydraterend, kalmerend
€ 249,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Farmona Professional Pure Icon Reinigingsolie voor gezicht en ogen, 250 ml
Farmona Professional Pure Icon Reinigingsolie voor gezicht en ogen, 250 ml
€ 27,96/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
€ 80,93/1l
€ 12,14
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Farmona Hydra Quest Intensieve Vochtige Crème, 150Ml.
Farmona Hydra Quest Intensieve Vochtige Crème, 150Ml.
€ 84,73/1l
€ 19,10
-33%
€ 12,71
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Farmona TECHNOLOGY Hydraterende en verstevigende radiofrequentie gel, 500 ml
Farmona TECHNOLOGY Hydraterende en verstevigende radiofrequentie gel, 500 ml
€ 19,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,40
-12%
€ 9,97
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Skye Decor, Bohem - Travertin, Goud, TV-meubels, Travertin, 180 x 50 x 30 cm
Skye Decor, Bohem - Travertin, Goud, TV-meubels, Travertin, 180 x 50 x 30 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 149,89
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van HANDS&NAILS ARTIST: Enzymatische handpeeling schuim, 150 ml
HANDS&NAILS ARTIST: Enzymatische handpeeling schuim, 150 ml
€ 53,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Farmona Pure Icon Kalmerende Tonische Vloeistof, 500 Ml.
Farmona Pure Icon Kalmerende Tonische Vloeistof, 500 Ml.
€ 18,70
-53%
€ 8,71
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Farmona Nivelazione voetbadsalz, 1500g, voor voetverzorging
Farmona Nivelazione voetbadsalz, 1500g, voor voetverzorging
€ 7,13/1kg
€ 12,12
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
€ 413,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 7-in-1 LED-apparaat voor gezichtsverstrakking, USB-C gezichtsmassageapparaat, LED-lichttherapie - LUMEVAGLOW
7-in-1 LED-apparaat voor gezichtsverstrakking, USB-C gezichtsmassageapparaat, LED-lichttherapie - LUMEVAGLOW
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Tribesigns Moderne console tafel met geometrisch voetstuk, 100 cm, houten bijzettafel, salontafel, moderne accenttafel voor woonkamer, hal
Tribesigns Moderne console tafel met geometrisch voetstuk, 100 cm, houten bijzettafel, salontafel, moderne accenttafel voor woonkamer, hal
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Farmona Dermacos Versterkendde Crème, 150 Ml.
Farmona Dermacos Versterkendde Crème, 150 Ml.
€ 96,07/1l
€ 14,41
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1029
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Good4You® LED-gezichtsmasker – Collageenmasker en LED-masker – Infraroodlamp – Roodlichttherapie
Good4You® LED-gezichtsmasker – Collageenmasker en LED-masker – Infraroodlamp – Roodlichttherapie
€ 125,90/1kg
€ 62,95
Gratis bezorging
Verkoper: Good4You
Productafbeelding van CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
€ 372,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,38
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.732,67/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Babor Mimical Control Cream, 50 ml
Babor Mimical Control Cream, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,98
-6%
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 939,60/1l