Actieve nachtcrème met Bioretinol Unique Skin van Farmona, 50 ml

€ 5,99

€ 119,80 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gezichtscrème Valmont Deto2x (45 ml)
Gezichtscrème Valmont Deto2x (45 ml)
€ 4.692,00/1l
€ 211,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
€ 1.033,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 30.600,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Effectieve liftcrème met TensUp van Farmona, 50 ml
UNIQUE SKIN Effectieve liftcrème met TensUp van Farmona, 50 ml
€ 179,80/1l
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Farmona Augenkontur Dermo. Verdreifach. Oogcrème 30 Ml
Farmona Augenkontur Dermo. Verdreifach. Oogcrème 30 Ml
€ 384,67/1l
€ 13,26
-12%
€ 11,54
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
€ 295,80/1l
€ 14,79
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Apis My Pure Skin, normaliserende gezichtstoner, 150 ml
Apis My Pure Skin, normaliserende gezichtstoner, 150 ml
€ 72,80/1kg
€ 14,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Serum met hyaluronzuur, 30 ml
Bielenda Serum met hyaluronzuur, 30 ml
€ 348,60/1kg
€ 17,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Actieve hydraterende serum voor gezicht en oogcontouren, 50 ml
Actieve hydraterende serum voor gezicht en oogcontouren, 50 ml
€ 1.058,00/1l
€ 52,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
€ 80,93/1l
€ 12,14
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ziaja Med Voedende gezichtscrème, 50 ml
Ziaja Med Voedende gezichtscrème, 50 ml
€ 85,00/1l
€ 4,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van APLB Retinol Vitamine C Vitamine E Gezichtscrème
APLB Retinol Vitamine C Vitamine E Gezichtscrème
€ 321,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Crème tegen pigmentvlekken, 50 ml
Crème tegen pigmentvlekken, 50 ml
€ 86,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
€ 62,07/1l
€ 24,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
SERUM DO TWARZY Z KOMPLEKSEM CERAMIDÓW 5 % I WITAMINĄ F 3 % 30 ml - MOHANI
Mohani Serum met een complex van 5% ceramiden en 3% vitamine F, 30 ml
€ 1.108.000,03/1kg
€ 55,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Revuele Ceramide Gezichtscrème met SPF25, 50ml
Revuele Ceramide Gezichtscrème met SPF25, 50ml
€ 159,00/1l
€ 7,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Weleda Skin Food 75 ml
Weleda Skin Food 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Teaology Happy Skin (100 ml)
Teaology Happy Skin (100 ml)
€ 294,20/1l
€ 30,21
-2%
€ 29,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
€ 513,67/1l
€ 24,66
-37%
€ 15,41
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van SKIN EMULSION, regenererende crème, 50 ml
SKIN EMULSION, regenererende crème, 50 ml
€ 417,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nachtcrème met Bioretinol Unique Skin Farmona 50 ml

Actieve, versterkende crème

SPECIFICATIES:

  • Nachtcrème
  • Type: versterkend met Bioretinol
  • Inhoud: 50 ml
  • Merk: Farmona Professional
  • Samenstelling: Aqua (Water), Polysorbaat 60, Cetearylalcohol, Glycerin, Ethylhexylstearaat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Methylpropaandiol, Fenoxyethanol, Caprylylglycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Aqua (Water), Lecithine, Sorbitol, Panthenol, Glucose, Trilaureth-4-fosfaat, Propyleenglycol, Aesculus Hippocastanum (Paardenkastanje) zaadextract, Troxerutine, Folsäure, Hesperidinmethylchalkon, Natriumhyaluronaat, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natriumpalmitoylproline, Nymphaea Alba (Waterlelie) bloemextract, Glycerylstearaat, Cetylalcohol, Isostearylalcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) olie, Dimethicon, Tocopherylacetaat, Bakuchiol, Aloe Barbadensis bladsap, Kaliumsorbaat, Natriumbenzoaat, Citroenzuur, Parfum (Geur), Acrylaten/C10-30 Alkylacrylaat Crosspolymeer, Dinatrium-EDTA, Natriumhydroxide.
  • Actieve ingrediënten: - Bioretinol - Bakuchiol - Beschermend en kalmerend complex - Troxerutine - Paardenkastanje-extract - Shea boter - Zoete amandelolie

Gebruik: 's ochtends en 's avonds een kleine hoeveelheid crème gelijkmatig aanbrengen op de huid van gezicht, hals, decolleté en de huid rond de ogen.

Versterkende gezichtscrème

VOORDELEN:

  • voor alle huidtypen, met name voor degenen die een versterking van de beschermende barrière van de epidermis nodig hebben, dunne, gevoelige, vasculaire, geïrriteerde huid,
  • versterkt en maakt de huid elastischer,
  • kalmeert irritaties,
  • voedt de hydrolipide beschermende laag van de epidermis,
  • verbetert zichtbaar de conditie van de huid.
Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Farmona
Verpakkingsinhoud
1 stuk
Doelgroepen
Dames
EAN
5900117981221
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-148301

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Farmona
Verpakkingsinhoud
1 stuk
Doelgroepen
Dames
EAN
5900117981221
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-148301
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
UNIQUE SKIN Intensieve hydraterende crème met peptiden, Farmona, 50 ml
€ 295,80/1l
€ 14,79
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Farmona Augenkontur Dermo. Verdreifach. Oogcrème 30 Ml
Farmona Augenkontur Dermo. Verdreifach. Oogcrème 30 Ml
€ 384,67/1l
€ 13,26
-12%
€ 11,54
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van SONNI Zwarte, compacte commode met driekleurige spiegel met verlichting, 70x40x140 cm, verstelbare helderheid, make-up tafel met commode
SONNI Zwarte, compacte commode met driekleurige spiegel met verlichting, 70x40x140 cm, verstelbare helderheid, make-up tafel met commode
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Farmona Filer & Lifting, verstevigende crème, 150 ml.
Farmona Filer & Lifting, verstevigende crème, 150 ml.
€ 96,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,48
-12%
€ 14,41
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van SONNI 141,5 x 54 x 111 cm. Zwarte make-uptafel met lades, verstelbare spiegels aan de linker- en rechterkant. LED-verlichting met instelbare helderheid
SONNI 141,5 x 54 x 111 cm. Zwarte make-uptafel met lades, verstelbare spiegels aan de linker- en rechterkant. LED-verlichting met instelbare helderheid
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 208,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
Farmona Professional Ceramid-Peptid gezichtscrème, 150 ml
€ 80,93/1l
€ 12,14
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BB SPF50 IDEAL PROTECT, getinte beschermende crème, 50 ml
BB SPF50 IDEAL PROTECT, getinte beschermende crème, 50 ml
€ 205,80/1l
€ 10,88
-5%
€ 10,29
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van SONNI zwarte make-up tafel, 80x40x140 cm, LED make-up tafel met instelbare helderheid, inclusief spiegel en lade
SONNI zwarte make-up tafel, 80x40x140 cm, LED make-up tafel met instelbare helderheid, inclusief spiegel en lade
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 133,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Farmona | Huidcrème - Lifting effect - 50ml - Met astaxanthine - Verstevigt de huid en vermindert rimpels
Farmona | Huidcrème - Lifting effect - 50ml - Met astaxanthine - Verstevigt de huid en vermindert rimpels
€ 299,80/1l
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van FARMONA FILER&LIFTING massagecrème, liftend. 280 ml
FARMONA FILER&LIFTING massagecrème, liftend. 280 ml
€ 42,71/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
-12%
€ 11,96
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Make-uptafel MADA ELITE
Make-uptafel MADA ELITE
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l