Ziaja Sopot Spa, Beschermende hydraterende crème, 50 ml - Intensieve huidbescherming met zeewaterextracten

€ 3,63

€ 72,60 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Vochtinbrengende crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hydraterend serum Bioderma Hydrabio (40 ml)
Hydraterend serum Bioderma Hydrabio (40 ml)
€ 686,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
€ 63,75/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clineral Skinpro Kalmerende Gezichtscrème (50 ml)
Clineral Skinpro Kalmerende Gezichtscrème (50 ml)
€ 387,60/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin pH5, zeepvrije wasbeurt, 100 g, voor lichaamsverzorging
Eucerin pH5, zeepvrije wasbeurt, 100 g, voor lichaamsverzorging
€ 13.260,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bioderma Hydrabio Crème, intensief hydraterend, 40 ml
Bioderma Hydrabio Crème, intensief hydraterend, 40 ml
€ 26.170,00/1l
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CORYT beschermende huidcrème, 20 ml. Crème
CORYT beschermende huidcrème, 20 ml. Crème
€ 280,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kallos SPA Massagecrème, 1000 ml
Kallos SPA Massagecrème, 1000 ml
€ 16,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bioderma Atoderm Kalmerende Balsem Intensieve Balsem 45 ml
Bioderma Atoderm Kalmerende Balsem Intensieve Balsem 45 ml
€ 208,00/1l
€ 9,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
€ 126,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Frezyderm Dermocosmetica Frezy Anticort Derm Crème, 50 ml
Frezyderm Dermocosmetica Frezy Anticort Derm Crème, 50 ml
€ 187,20/1l
€ 18,72
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Dermalogica, Intensive Moisture, Exfolierende reinigingscrème, 150 ml
Dermalogica, Intensive Moisture, Exfolierende reinigingscrème, 150 ml
€ 306,33/1l
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Bariederm CICA creme (40 ml)
Uriage Bariederm CICA creme (40 ml)
€ 307,50/1l
€ 12,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Probiom 8 Crème, 1 stuk
Eucerin Dermopure Clinical Probiom 8 Crème, 1 stuk
€ 101,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sesderma Silkses beschermende crème voor de huid, hydraterend, 100 ml
Sesderma Silkses beschermende crème voor de huid, hydraterend, 100 ml
€ 281,70/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterende gezichtscrème SPF 15 (beschermende moisturizer), 100 ml
Hydraterende gezichtscrème SPF 15 (beschermende moisturizer), 100 ml
€ 166,70/1l
€ 16,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tołpa Authentique, hydraterende crème voor de huid, 40 ml
Tołpa Authentique, hydraterende crème voor de huid, 40 ml
€ 0,42/1kg
€ 16,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bioderma Sébium, hydraterende crème, 40 ml
Bioderma Sébium, hydraterende crème, 40 ml
€ 331,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sunissime After Sun Lichaamscreme (verzorgende aftersun crème) 200 ml
Sunissime After Sun Lichaamscreme (verzorgende aftersun crème) 200 ml
€ 138,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Synchroline Aknicare, 50 ml (crème)
Synchroline Aknicare, 50 ml (crème)
€ 9.580,00/1l
€ 9,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bionike PROXERA Lipogel, 50 ml
Bionike PROXERA Lipogel, 50 ml
€ 25.890,00/1l
€ 39,70
-34%
€ 25,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ziaja Sopot Spa, Beschermende hydraterende crème, 50 ml, is een ware verwennerij voor uw huid. Deze intensief hydraterende crème bevat zeewaterextracten die effectieve bescherming bieden en tegelijkertijd de benodigde vochtinbrenging geven aan uw huid. Met deze heerlijke formule kunt u erop vertrouwen dat uw huid de hele dag beschermd en stralend blijft. Geniet van luxe huidverzorging met dit kwalitatieve product van Ziaja Sopot Spa.
Afmetingen
50 milliliter
Model
Sopot Spa
Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Voda, glycerine, isopropylpalmitaat, capryl/caprinezuurtriglyceride, kokoglucosiden, stearinezuur, gehydrogeneerde olie, dimethicone, natrium-L-pyrrolidoncarboxylaat, hyaluronzuur, glycolzuur, carbomeer, natriumchloride, tocoferol, ascorbinezuur, ascorbyl-2-fosfaat, parfum, citroenzuur, ethylhexylglycerine, tetranatrium-ethylenediaminedisuccinaat.
Fabrikant
EAN
5901887008705

Afmetingen
50 milliliter
Model
Sopot Spa
Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Voda, glycerine, isopropylpalmitaat, capryl/caprinezuurtriglyceride, kokoglucosiden, stearinezuur, gehydrogeneerde olie, dimethicone, natrium-L-pyrrolidoncarboxylaat, hyaluronzuur, glycolzuur, carbomeer, natriumchloride, tocoferol, ascorbinezuur, ascorbyl-2-fosfaat, parfum, citroenzuur, ethylhexylglycerine, tetranatrium-ethylenediaminedisuccinaat.
Fabrikant
EAN
5901887008705
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
€ 461,68
-€ 112,84
€ 348,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.976,80/1l
Productafbeelding van Valmont Deto2x, verpakking van 60 ml
Valmont Deto2x, verpakking van 60 ml
€ 192,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.284,00/1l
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 333,00
-€ 148,74
€ 184,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.228,40/1l
Productafbeelding van La Mer, Hydraterende Emulsie
La Mer, Hydraterende Emulsie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.407,20/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
€ 153,82
-€ 15,13
€ 138,69
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.849,20/1l
Productafbeelding van Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 659,10/1l
Productafbeelding van Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 115,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.310,60/1l
Productafbeelding van Sisley Herstellende Lichaamscreme, Crème, voor dames, Hydraterend, Normale huid, 200 ml, met pompflacon
Sisley Herstellende Lichaamscreme, Crème, voor dames, Hydraterend, Normale huid, 200 ml, met pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,40/1l
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 331,50/1l
Productafbeelding van Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
€ 88,93
-33%
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,02/1kg
Productafbeelding van Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.020,00/1l
Productafbeelding van Floris Cefiro, intensieve bodylotion, 250 ml
Floris Cefiro, intensieve bodylotion, 250 ml
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 175,44/1l
Productafbeelding van Cactus - Bouncy Serum 52ml | WHAMISA
Cactus - Bouncy Serum 52ml | WHAMISA
€ 50,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 966,54/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Vitamin Enriched Skin Tinted Moisturizer SPF 15, Tube, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Licht, Beige
Bobbi Brown Vitamin Enriched Skin Tinted Moisturizer SPF 15, Tube, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Licht, Beige
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 958,80/1l
Productafbeelding van Huidtint met vitamines en SPF 15
Huidtint met vitamines en SPF 15
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 938,40/1l
Productafbeelding van JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 444,00/1l
Productafbeelding van Academie Derm Acte Brightening Hydrating First-Care Serum, 200 ml
Academie Derm Acte Brightening Hydrating First-Care Serum, 200 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l