Gewicht:

12000 g
  • 3000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 12000 g

Inhoud:

12 l
  • 3 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 12 l

Hondenvlees droogvoer BOZITA Original Adult 12 kg, met kip, glutenvrij, met gedroogde bosbessen en braambessen, en rozenbottel

€ 40,01

€ 3,33 / 1kg

plus € 16,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BOZITA Original Sensitive, speciaal voor een gevoelige spijsvertering, met lam en rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Sensitive, speciaal voor een gevoelige spijsvertering, met lam en rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 5,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GranataPet Natuurlijke Smaak, Kip, 4 kg, met kruiden uit de Allgäuer bergweiden
GranataPet Natuurlijke Smaak, Kip, 4 kg, met kruiden uit de Allgäuer bergweiden
€ 62,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
€ 2,58/1kg
€ 38,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GranataPet Natuurlijke Smaak Lam, 4 kg, met kruiden uit de Allgäuer bergweiden
GranataPet Natuurlijke Smaak Lam, 4 kg, met kruiden uit de Allgäuer bergweiden
€ 60,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yarrah Hondenvoer Biologisch, Sensitive Kip, zonder toegevoegde suiker
Yarrah Hondenvoer Biologisch, Sensitive Kip, zonder toegevoegde suiker
€ 131,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Natures Variety Original Adult Mini Kip
Natures Variety Original Adult Mini Kip
€ 27,30
-6%
€ 25,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van GranataPet Natuurlijke Smaak, Kip, 12 kg, met kruiden uit de Allgäuer bergweiden
GranataPet Natuurlijke Smaak, Kip, 12 kg, met kruiden uit de Allgäuer bergweiden
€ 117,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Purely Adult Lam – droogvoer voor honden – 11 kg
BOZITA Purely Adult Lam – droogvoer voor honden – 11 kg
€ 5,91/1kg
€ 64,98
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Beneful Original hondenvoer, droogvoer, met rundvlees en groenten, 1 verpakking (1 x 1 kg)
Beneful Original hondenvoer, droogvoer, met rundvlees en groenten, 1 verpakking (1 x 1 kg)
€ 47,75
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
€ 6,18/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 77,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SYTA MICHA Hertenrecept met cranberry en pompoenpitten - droogvoer voor honden - 9 kg
SYTA MICHA Hertenrecept met cranberry en pompoenpitten - droogvoer voor honden - 9 kg
€ 0,01/1kg
€ 84,05
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FARMINA N&D Spirulina Hering Volwassen Hondenvoer - Droogvoer - 7 kg
FARMINA N&D Spirulina Hering Volwassen Hondenvoer - Droogvoer - 7 kg
€ 0,02/1kg
€ 154,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van GranataPet Natuurlijke Smaak Paard, 4 kg
GranataPet Natuurlijke Smaak Paard, 4 kg
€ 62,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beef-Stick rund hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
Beef-Stick rund hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
€ 480,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Arquivet Original Adult - Hondenvoer voor volwassen honden - Kip en rijst
Arquivet Original Adult - Hondenvoer voor volwassen honden - Kip en rijst
€ 68,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hondenvlees droogvoeding, Bosch Sensitive, met eend en aardappel, 15 kg
Hondenvlees droogvoeding, Bosch Sensitive, met eend en aardappel, 15 kg
€ 5,95/1kg
€ 89,19
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vitakraft Rundvleessticks Original, varkenssmaak - 50 stuks x 12 gram
Vitakraft Rundvleessticks Original, varkenssmaak - 50 stuks x 12 gram
€ 38,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
€ 8,31/1kg
€ 101,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Belcando 557825, Volwassen dier, Lam, Rijst, 12,5 kg, Glutenvrij
Belcando 557825, Volwassen dier, Lam, Rijst, 12,5 kg, Glutenvrij
€ 7,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit graanvrije, complete voer wordt gemaakt met vers Zweeds kippenvlees en heeft een uitgebalanceerde voedingssamenstelling, evenals vitamines. Het bevat antioxidanten uit superfoods zoals rozenbottel, blauwe bessen en veenbessen.
n.a.



Bozita Hond - Original Adult, glutenvrij met kip. Bozita Original Adult, glutenvrij, is een uitgebalanceerd droogvoer voor volwassen honden van alle groottes en rassen met een normaal activiteitsniveau. Het kan zonder beperkingen als hoofdvoeding worden gebruikt. De glutenvrije formule is gebaseerd op vlees van Zweedse kippen. Nergens anders zijn de wetgeving inzake dierenwelzijn en de voederwetgeving zo streng als in het thuisland van Bozita. Deze hoge kwaliteitsnormen gelden voor alle ingrediënten, wat resulteert in een breder scala aan voedingsstoffen. Naast essentiële vitamines en mineralen bevat dit product ook waardevolle antioxidanten uit rozenbottel, blauwe bessen en cranberry's. Glutenvrij: Voer zonder gluten vermindert het risico op allergieën, verbetert de spijsvertering en bevordert een glanzende vacht en een gezonde huid. Omega 3 & 6: Omega-3 en Omega-6 zijn essentiële vetzuren. Een evenwichtige verhouding van deze vetzuren is cruciaal. Ze bevorderen de gezondheid van de huid, een glanzende vacht en ondersteunen de hersen- en hartfunctie. Voor de spijsvertering: Hoogwaardige ingrediënten en een optimale voedingssamenstelling bevorderen een natuurlijke spijsvertering. Superfood: Met rozenbottel, blauwe bessen en cranberry's, de Zweedse superfoods. Deze bevatten bijzonder veel vitamines en antioxidanten. Samenstelling: Maïs*, kip 26% (gedroogd kippenvlees 16%, vers bereid kippenvlees 10%), gedroogde bietenpulp*, maïskiem*, botervet, rijst*, vismeel, dierlijk eiwit (gehydrolyseerd), mineralen, gedroogd varkensvlees, gist*, rozenbottelmeel* 0,3%, gedroogde blauwe bessen* 0,01%, gedroogde cranberry's* 0,01%. *Natuurlijke ingrediënten. Analytische bestanddelen: Eiwit 22%, vetgehalte 11%, ruwe vezels 3%, ruwe as 6% (waarvan calcium 1,3% en fosfor 1,0%), Omega-6 2,4%, Omega-3 0,3%, vocht 10%. Energie: 1486 kJ/100g. Additieven (per kg): Nutritionele additieven: Vitamine A 10000 IE, Vitamine D3 1060 IE, Vitamine E 60mg, koper (koper(II)sulfaat-pentahydraat) 5mg, mangaan (mangaan(II)oxide) 5mg, zink (zinksulfaat-monohydraat) 33mg, jodium (calciumjodaat-anhydraat) 1,6mg, selenium (natriumseleniet) 0,2mg. Technologische additieven: Antioxidanten. Voedingsrichtlijn: Gewicht van de hond (kg) / per dag (g) / per dag (dl) 01-05 / 25-90 / 0.5-2 10-15 / 150-200 / 3.5-5 20-25 / 250-295 / 6-7 30-35 / 335-380 / 8-9 40-45 / 420-455 / 10-11 50-55 / 495-530 / 12-12.5 Zorg er altijd voor dat er vers water beschikbaar is. Volwaardig voer voor honden. Bijgewerkt op 30.03.2026
Gewicht
12000 g
Inhoud
12 l
Vochtgehalte
niet beschikbaar
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
1
EAN
7311030413320
MPN (Manufacturer Part Number)
9115585
Fabrikant
Registratienummer
--

Gewicht
12000 g
Inhoud
12 l
Vochtgehalte
niet beschikbaar
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
1
EAN
7311030413320
MPN (Manufacturer Part Number)
9115585
Fabrikant
Registratienummer
--
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Sensitive, speciaal voor een gevoelige spijsvertering, met lam en rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Sensitive, speciaal voor een gevoelige spijsvertering, met lam en rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 5,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 2,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,82
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BOZITA Original Adult XL - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult XL - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 3,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,42
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Persisch kattenvoer, 4 kg
Royal Canin Persisch kattenvoer, 4 kg
€ 11,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,63
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Diabetic, voor volwassen dieren, 1,5 kg, bevat antioxidanten
Royal Canin Diabetic, voor volwassen dieren, 1,5 kg, bevat antioxidanten
€ 33,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
€ 11,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 4 kg
Royal Canin British Shorthair, 4 kg
€ 15,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,65
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Perfect Fit Steriel droogvoer met kip, 2,8 kg, voor gesteriliseerde katten
Perfect Fit Steriel droogvoer met kip, 2,8 kg, voor gesteriliseerde katten
€ 13,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin Veterinary Renal, 12x85g, natvoer voor katten met nierproblemen, helpt de vorming van nierstenen te voorkomen, met rundvlees in saus
Royal Canin Veterinary Renal, 12x85g, natvoer voor katten met nierproblemen, helpt de vorming van nierstenen te voorkomen, met rundvlees in saus
€ 27,08/1l
€ 27,62
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 2 kg | Droogvoer voor katten | Geschikt voor katten met allergieën
Royal Canin Anallergenic 2 kg | Droogvoer voor katten | Geschikt voor katten met allergieën
€ 31,80/1kg
€ 65,50
-2%
€ 63,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Royal Canin Maine Coon, voor volwassen katten, Maine Coon ras, 4 kg, bevat antioxidanten
Royal Canin Maine Coon, voor volwassen katten, Maine Coon ras, 4 kg, bevat antioxidanten
€ 11,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,19
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hill's SCIENCE PLAN, Volwassen dier, Kip, 3 kg
Hill's SCIENCE PLAN, Volwassen dier, Kip, 3 kg
€ 17,63/1kg
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Applaws droogvoer voor katten, speciaal voor kittens, 7,5 kg
Applaws droogvoer voor katten, speciaal voor kittens, 7,5 kg
€ 10,21/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 76,60
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Josera SensiPlus, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, voor eenden, pluimvee, 12,5 kg
Josera SensiPlus, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, voor eenden, pluimvee, 12,5 kg
€ 10,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Royal Canin Mini Puppy, voor puppy's, met gevogelte, 8 kg
Royal Canin Mini Puppy, voor puppy's, met gevogelte, 8 kg
€ 6,83/1kg
€ 54,65
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Urinary S/O, voor volwassen dieren, 7 kg, bevat antioxidanten
Royal Canin Urinary S/O, voor volwassen dieren, 7 kg, bevat antioxidanten
€ 16,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 118,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Royal Canin Hair & Skin Care, voor volwassen dieren, 4 kg, bevat antioxidanten
Royal Canin Hair & Skin Care, voor volwassen dieren, 4 kg, bevat antioxidanten
€ 12,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,16
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
€ 6,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch MEDIUM JUNIOR, Puppy, Middelgroot (11 - 25 kg), 15 kg
Bosch MEDIUM JUNIOR, Puppy, Middelgroot (11 - 25 kg), 15 kg
€ 4,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,39
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HILL'S Food Sensitivities z/d - Droogvoer voor honden - 1 kg
HILL'S Food Sensitivities z/d - Droogvoer voor honden - 1 kg
€ 16,71/1kg
€ 17,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Perfect Fit Junior, droogvoer voor kittens met kip, 7 kg
Perfect Fit Junior, droogvoer voor kittens met kip, 7 kg
€ 7,69/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ROYAL CANIN Hondenvoer Urinary S/O, matige calorieën - Natvoer voor honden - 12 x 100g
ROYAL CANIN Hondenvoer Urinary S/O, matige calorieën - Natvoer voor honden - 12 x 100g
€ 18,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van HILL'S Prescription Diet Canine c/d Multicare, droogvoer voor honden, met kip, 12 kg
HILL'S Prescription Diet Canine c/d Multicare, droogvoer voor honden, met kip, 12 kg
€ 9,08/1kg
€ 108,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,29/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Eukanuba droogvoer voor volwassen Boxers, 12 kg
Eukanuba droogvoer voor volwassen Boxers, 12 kg
€ 6,37/1kg
€ 78,73
-€ 2,30
€ 76,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Josera 4032254755005 Kattenvoer, droogvoer, 2 kg, voor kittens, met gevogelte
Josera 4032254755005 Kattenvoer, droogvoer, 2 kg, voor kittens, met gevogelte
€ 8,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,77
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 1 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 12 kgInhoud 12 l