Nog maar 3 voor deze prijs
Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,64€-7,14
€ 928,20 / 1kg
plus € 2,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff VintaClub geurkaars, 200g€ 851,70/1kg
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
BDK Parfums Pleine Lune kaars, 250 gram€ 354,96/1kg
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)€ 928,20/1kg
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram€ 49,28/1kg
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders

Kaars 190g - Yuzu Shikokou
€ 334,47/1kg
€ 63,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Byredo Kaars, 240g
€ 75,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Discothèque Upstairs Kaars, 220 gram
€ 313,50/1kg
€ 68,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique Figuier Amalfi kaars, 600 gram
€ 239,45/1kg
€ 143,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Olphactory Mistique, geurkaars, 310 gram
€ 94,87/1kg
€ 29,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique Geurkaars, 190 gram
€ 348,63/1kg
€ 66,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique Geurkaars, 190 gram
€ 307,32/1kg
€ 58,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique Geurkaars, 190 gram
€ 334,47/1kg
€ 63,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Mizensir, Gingembre Rose, geurkaars, 90 gram
€ 425,11/1kg
€ 38,26
Verkoper: NutraBestBG

Thameen Sandelhout Vert Kaars, 250g
€ 224,64/1kg
€ 56,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 397,80/1kg
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders

Lalique Geurkaars, 190 gram
€ 312,11/1kg
€ 59,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique Geurkaars, 190 gram
€ 123,86/1kg
€ 60,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Geurkaars Bergamot en Vanille (140 gram)
€ 112,64/1kg
€ 42,92
-63%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Miller Harris, Tabac, geurkaars, 220 gram
€ 228,55/1kg
€ 50,28
Verkoper: NutraBestBG
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Xerjoff XJ Kaars TobaTonka, FRANKRIJK, kartonnen verpakking, 1 stuk x 200 gram
- Gewicht
- 200 g
- Fabrikant
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Aantal stuks
- 1
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 8054320901532
- MPN (Manufacturer Part Number)
- CAND.TOB
- Gewicht
- 200 g
- Fabrikant
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Aantal stuks
- 1
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 8054320901532
- MPN (Manufacturer Part Number)
- CAND.TOB
Gaat ook goed samen met

Kneipp Geurkaars Be Sandelhout-Patchouli
€ 9,47
-43%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Yankee Candle Evening Riverwalk, grote glazen kaars, rond, azuurblauw, met houtachtige geur, 1 stuk
€ 40,90/1kg
€ 35,40
-34%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,19
Verkoper: Apollo_store

Acqua di Parma Buongiorno, Rund, Geel, Cederhout, Jasmijn, Lavendel, Citroen, Munt, Muskus, Rozemarijn, 50 uur, 1 stuk
€ 308,30/1kg
€ 61,66
Verkoper: somnia24

Geurzakje XL, klassiek linnen - Decostar
€ 2,58/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome

LARS360 Geurkaarsen Set 120g – 4-delige aromatherapie set met stickers en potjes, decoratieve geurkaarsen voor de slaapkamer
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

HORECA KAARSEN citroenella kaarsen, 6 stuks – 8 uur brandduur, terracotta, geschikt voor tuin en balkon
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis

Vonná kaars Christmas Bliss, groot formaat
€ 76,32/1kg
€ 39,99
Verkoper: Arthome

Haribo™ Geurkaars Winterkers, 2 stuks, HxD: 13x10 cm, brandduur: 100 uur, kaars in glas, geur: karamel, kers, sinaasappel, rood
€ 23,46/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

KOTARBAU® Geurkaars in glas kaars met houten lont geur geschenken met aangename aromatherapie decoratieve kaarsen cederhout & vanilla
€ 25,68/1kg
€ 20,39
Verkoper: KOTARBAU

Max Benjamin Geurkaart Lemongrass en Gember Max Benjamin
€ 8,99
Verkoper: GUGITA

WoodWick 76112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
€ 64,79/1kg
€ 29,39
Verkoper: Glamperfeu

Organic Goodness geurkaars wierook en mirre - pakket van 6 stuks - 200 g
€ 11,19
Verkoper: TradeConcept

Vonná lamp "Thais sandelhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
€ 11,95
Verkoper: ateelier

Grote geurkaars in pot BISPOL Aura, 100 uur brandduur, rozengeur
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

ARÔME, rustieke kaars, wit
€ 4,12
Verkoper: TradeConcept

Airwick geurkaars 185gr vanille en zoete amandel
€ 31,95
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

MILKHOUSE KAARS Victorian Christmas, geurkaars. BUTTER JAR, dubbele lont (454 g)
€ 35,67
Verkoper: LBD

Geurkaars in glas, LAVENDEL, 500 gram
€ 2.275,00/1l
€ 22,75
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Kerstkaars in glas, vanillegeur, 500 gram
€ 37,82/1kg
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

NAIZY Dekokerzen 120g – 4-delig, zwarte deksel, apothekersglas, geurkaars voor in huis, woonaccessoire, ontspanningskaars
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

UISEBRT Aromatherapie geurkaarsen cadeau set, 120g – 4-delige set in apothekerspot met zwarte dop, decoratieset voor geurkaarsen
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Geurkaarsen set "Creation", 10 stuks in pot, lange brandduur en aangename geur (aardbeiengeur)
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings

Chakra-kaars: Universele kracht – een regenboogkaars die de energie van alle chakra's combineert en harmonie bevordert voor lichaam en geest
€ 10,35
Verkoper: TradeConcept

Bolsius Geurkaarsen, Vanille, 6 stuks
€ 3,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Kronenkerzen, 240/24 stuks, in doos, kleur ivoor
€ 8,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij

12 citroenella-kaarsen in terracotta potjes, 7 x 7 cm. Brandduur per kaars: 6 uur. Muggenwerende geurkaars. Insectenwerend
€ 24,90
Verkoper: HAC24-GmbH

Vilde Citronella-kaars | Muggenwerende kaars met citroengeur, geschikt voor buitengebruik
€ 5,99
Verkoper: MONDEX

Tesori Geurkaars, Japanse Rituelen
€ 25,60/1kg
€ 17,80
-56%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,68
Verkoper: Avanti_Shop

We Love The Planet Scent Diffuser - Spiritual Spa (100 ml)
€ 239,70/1l
€ 23,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg

Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg

Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg

Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg

Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg

Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg

Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg

Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg

Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders

Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg

Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders

Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg

Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg

Maison Margiela Replica Beach Vibes, geurkaars (165 g)
€ 55,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,79/1kg

Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1kg