Ceresit CE 43 GRAND'ELIT CHOCOLADE 58 5KG

€ 37,80

€ 7,56 / 1kg

plus € 12,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ceresit Tegelvoegmortel CE 43 Grand'Elit, wit, 5 kg
Ceresit Tegelvoegmortel CE 43 Grand'Elit, wit, 5 kg
€ 9,26/1l
€ 46,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, basalt, 2 kg
Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, basalt, 2 kg
€ 14,50/1kg
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ceresit CE 43 voegmortel BAHAMA 43 5 kg
Ceresit CE 43 voegmortel BAHAMA 43 5 kg
€ 7,40/1kg
€ 37,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Fugovací Směs Ceresit Ce 40, Metaalgreuwe Kleur, 111
Fugovací Směs Ceresit Ce 40, Metaalgreuwe Kleur, 111
€ 15,29/1kg
€ 30,57
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, chocoladebruin, 5 kg
Ceresit Tegelvoegmortel CE 40, chocoladebruin, 5 kg
€ 4,84/1l
€ 24,20
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Ceresit voegmortel CE 40, marmerwit, 2 kg
Ceresit voegmortel CE 40, marmerwit, 2 kg
€ 14,70/1kg
€ 29,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, antracietkleur
ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, antracietkleur
€ 4,59/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Barraseal Turbo 20 kg, flexibele, reactieve afdichtingsmassa
PCI Barraseal Turbo 20 kg, flexibele, reactieve afdichtingsmassa
€ 6,35/1kg
€ 126,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Lastoflex: Flexibiliserende toevoeging, 4 kg
PCI Lastoflex: Flexibiliserende toevoeging, 4 kg
€ 16,74/1kg
€ 66,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur: Balibraun, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur: Balibraun, 5 kg emmer
€ 6,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 520 SplittBinder EP 2K, 1,25 kg
VDW 520 SplittBinder EP 2K, 1,25 kg
€ 27,92/1kg
€ 34,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
€ 6,75/1kg
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
€ 1,99/1kg
€ 49,86
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 520 SplittBinder EP 2K, 5 kg
vdw 520 SplittBinder EP 2K, 5 kg
€ 25,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,95
-€ 3,00
€ 126,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit Speciale penetratiecoating CN 94, 1 kg
Ceresit Speciale penetratiecoating CN 94, 1 kg
€ 31,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Voegmortel Mapei Ultracolor Plus, kleur karamel, 2 kg
Voegmortel Mapei Ultracolor Plus, kleur karamel, 2 kg
€ 11,31/1kg
€ 22,61
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Ceresit voegmortel CE 89 UltraPox, kleur kristalwit, 2,5 kg
Ceresit voegmortel CE 89 UltraPox, kleur kristalwit, 2,5 kg
€ 37,56/1kg
€ 93,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ceresit43 GRAND’ELIT 5kg

 

Productbeschrijving

Flexibele voegmortel voor binnen- en buitentoepassingen, water- en vuilafstotend, geschikt voor voegen van 2 tot 20 mm.

 

EIGENSCHAPPEN

Scheurvrij, zelfs bij brede voegen tot 20 mm
Zeer geschikt voor vloerverwarming en
terrassen
Bevat trasscement – voor natuursteen
Geschikt voor natte en vochtige ruimtes
Lange levensduur door hoge slijtvastheid
Leverbaar in 7 kleuren

 

TOEPASSINGSBEREIK

Cementgebonden voegmortel met hoge slijtvastheid en verminderde wateropname voor voegen met een breedte van 2-20 mm in verschillende kleuren (CG2 WA volgens EN 13888). Zeer geschikt voor steengoed, graniet en porselein, natuursteen en kunststeen (niet gevoelig voor vocht, geen verkleuring), glasblokken en betonsteenplaten. Na het uitharden water- en vorstbestendig, water- en vuilafstotend, scheurvrij, lichtecht en alkali resistent, geschikt voor gebruik in de voedingsindustrie. De Micro-Protect formule voorkomt de aanhechting en groei van schimmelsporen.

 

VERWERKING

Meng43 in de aangegeven hoeveelheid (zie technische gegevens) met schoon, helder water met een boormachine en een roerstaaf met ongeveer 600 omwentelingen per minuut, tot een klontvrije en gladde massa. Laat het mengsel 3 minuten rusten en meng het vervolgens nogmaals. Breng de mortel diagonaal op de voeg aan met een rubberen spatel. Reinig het tegeloppervlak snel met een spons en schoon water. Voer na 1 tot 2 uur een extra reinigingsbeurt uit en bescherm de verse voeg.

 

TECHNISCHEGEGEVENS

Basis: Cementcombinatie met natuurlijke mineralen en hoogwaardig kunsthars (chromaatarm)
Mengverhouding:
Vloeibare consistentie: ongeveer 1,35 – 1,40 liter water / 5 kg
ongeveer 6,75 – 7,0 liter water / 25 kg
Plastische consistentie: ongeveer 1,20 – 1,25 liter water / 5 kg
ongeveer 6,0 – 6,25 liter water / 25 kg
Vaste consistentie: ongeveer 0,50 – 0,55 liter water / 5 kg
ongeveer 2,5 – 2,75 liter water / 25 kg
Dichtheid: ongeveer 1,25 kg/dm³
Reeptijd: ongeveer 3 minuten
Verwerkingstijd (potlife): ongeveer 1 uur
Verwerkingstemperatuur: +5 °C tot + 25 °C
Reinigbaar: afhankelijk van het materiaal, reeds na 10 minuten
Beloopbaar na: ongeveer 5 uur
Temperatuurbestendigheid: –30 °C tot +70 °C

Gewicht
5000 g
Kleur
Bruin
EAN
5900089143177
Fabrikant

Gewicht
5000 g
Kleur
Bruin
EAN
5900089143177
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
€ 2,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
€ 4,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,00
Verkoper: MasterBau
Bestseller
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
€ 1,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
€ 6,34/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
€ 3,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
€ 2,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
€ 2,30/1l
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
€ 5,40/1kg
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
€ 1,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
€ 161,83/1kg
€ 48,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
€ 48,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
€ 123,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
€ 64,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
€ 1.865,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van MEM Water Stop, 1 kg
MEM Water Stop, 1 kg
€ 353,36/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,90
-7%
€ 38,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
€ 13,00/1kg
€ 111,62
-€ 46,63
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
€ 39,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
€ 26,73/1kg
€ 2,94
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
€ 2,48/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
€ 42,57/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,00
-56%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoformeurope
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
€ 81,80/1l
€ 24,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
€ 232,60/1kg
€ 13,64
-14%
€ 11,63
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
€ 1,13/1kg
€ 33,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
€ 0,92/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.