Haarkleurmasker Color Fresh (kleurverrijkend masker) 500 ml, parelblonde

€ 27,95

€ 55,90 / 1l

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Kleurspoelingen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wella Professionals CF Mask Munt 150ml - Kleurverfrisser
Wella Professionals CF Mask Munt 150ml - Kleurverfrisser
€ 122,40/1l
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Elumen Clean 250 ml - Kleurverwijderaar
Goldwell Elumen Clean 250 ml - Kleurverwijderaar
€ 79,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,88
-26%
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Echosline Echos, haarkleuring in de tint lichtgrijs, 100 ml
Echosline Echos, haarkleuring in de tint lichtgrijs, 100 ml
€ 55,00/1l
€ 5,50
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Revlon Color Excel Kleurversterker, 70 ml
Revlon Color Excel Kleurversterker, 70 ml
€ 163,33/1l
€ 9,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Denuee Haarkleuring, ammoniavrij, kleur 5.1, 60 ml
Montibello Denuee Haarkleuring, ammoniavrij, kleur 5.1, 60 ml
€ 95,50/1l
€ 5,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella 81646914
Wella 81646914
€ 184,83/1l
€ 11,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Color Excel Kleurversterker, 70 ml
Revlon Color Excel Kleurversterker, 70 ml
€ 163,33/1l
€ 9,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Permanente haarkleur Cromatone Montibello Nº 6,34 (60 ml)
Permanente haarkleur Cromatone Montibello Nº 6,34 (60 ml)
€ 87,50/1l
€ 5,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ECLIPSE KLEURMASKER #Donkerbruin 200 ml
ECLIPSE KLEURMASKER #Donkerbruin 200 ml
€ 190,95/1l
€ 38,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Magnet Nazorgbehandeling, 500 ml
Revlon Magnet Nazorgbehandeling, 500 ml
€ 50,18/1l
€ 25,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Revlon Color Excel Kleurversterker, 70 ml
Revlon Color Excel Kleurversterker, 70 ml
€ 79,00/1l
€ 11,75
-59%
€ 4,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Schwarzkopf 4015100738087, 150 ml, Rood, Kleurbewerkend, Voedend, 1 stuk
Schwarzkopf 4015100738087, 150 ml, Rood, Kleurbewerkend, Voedend, 1 stuk
€ 63,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Revlon Color Excel Glansversterker, 4 volume, 900 ml
Revlon Color Excel Glansversterker, 4 volume, 900 ml
€ 15,73/1l
€ 14,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella Color Touch Rich Naturals 8/81, 60 ml
Wella Color Touch Rich Naturals 8/81, 60 ml
€ 173,00/1l
€ 10,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van EXCELLENCE Crème #6.35 - Chocolade, 192 ml
EXCELLENCE Crème #6.35 - Chocolade, 192 ml
€ 122,40/1l
€ 23,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Montibello Cromatone Re.Cover 6.62, 60 ml
Montibello Cromatone Re.Cover 6.62, 60 ml
€ 252,83/1l
€ 15,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Paris Magic Retouch - Lichtblond, 75 ml.
L'Oréal Paris Magic Retouch - Lichtblond, 75 ml.
€ 109,87/1l
€ 8,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van REF Stockholm
REF Stockholm
€ 130,40/1l
€ 13,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Shades EQ Bonder Inside 07AG V110, 60 ml
Redken Shades EQ Bonder Inside 07AG V110, 60 ml
€ 883,67/1l
€ 53,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Color Touch 60ml, kleur 9/01, Pure Naturals haarkleuring
Wella Color Touch 60ml, kleur 9/01, Pure Naturals haarkleuring
€ 131,33/1kg
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Maska Color Fresh Mask is de ideale keuze om de kleur van je haar thuis op te frissen. Dankzij de directwerkende pigmenten geeft het je haar een nieuwe tint en revitaliseert het de bestaande kleur. Het werkt snel, in slechts 10 minuten, en het effect vervaagt geleidelijk, waardoor de intensiteit van de kleur op een natuurlijke manier afneemt. Het masker bevat arganolie, die je haar tegelijkertijd voedt en hydrateert
Gewicht
564 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Aqua/Water/Eau, Propyleenglycol, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Steareth-20, Fenoxyethanol, Parfum/Geur, Glycerine, Isopropylalcohol, Mica, Polyquaternium-37, Kaliumfosfaat, Propyleenglycoldicaprylaat/dicapraat, Persea Gratissima (Avocado) extract
Fabrikant
EAN
4064666327174
MPN (Manufacturer Part Number)
1184/19

Gewicht
564 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Aqua/Water/Eau, Propyleenglycol, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Steareth-20, Fenoxyethanol, Parfum/Geur, Glycerine, Isopropylalcohol, Mica, Polyquaternium-37, Kaliumfosfaat, Propyleenglycoldicaprylaat/dicapraat, Persea Gratissima (Avocado) extract
Fabrikant
EAN
4064666327174
MPN (Manufacturer Part Number)
1184/19
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 114,14
-€ 43,15
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van LOVELY SMILE Premium Line, 50 tandbleekstrips, WHITE-STRIPS voor 25 behandelingen | Tandbleking zonder peroxide, snelle werking (voordelingsset van 50 stuks)
LOVELY SMILE Premium Line, 50 tandbleekstrips, WHITE-STRIPS voor 25 behandelingen | Tandbleking zonder peroxide, snelle werking (voordelingsset van 50 stuks)
€ 1.223,12/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Set van 4 platte, blauwe koelelementen. Geschikt voor koelboxen, koeltassen en als koelpads
Set van 4 platte, blauwe koelelementen. Geschikt voor koelboxen, koeltassen en als koelpads
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Tefal OptiGrill contactgrill GC7058
Tefal OptiGrill contactgrill GC7058
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 277
€ 170,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 3x RVS LED zonne-energie tuinvlam in bolvorm met craquel-effect, zonnepaneel, decoratieve tuinverlichting, witte lamp
3x RVS LED zonne-energie tuinvlam in bolvorm met craquel-effect, zonnepaneel, decoratieve tuinverlichting, witte lamp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Fisher-Price 3-in-1 Droombeer Mobiel
Fisher-Price 3-in-1 Droombeer Mobiel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 56,80
-23%
€ 43,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CCLIFE Baby speelmat, kruipmat, 196x176x1 cm, vrij van schadelijke stoffen, opvouwbaar en antislip, met cijfers en dieren
CCLIFE Baby speelmat, kruipmat, 196x176x1 cm, vrij van schadelijke stoffen, opvouwbaar en antislip, met cijfers en dieren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 41,11
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SoBuy Eetset, eettafel met 2 stoelen, bartafel, ruimtebesparend keukentafelset voor eetkamer, balkon, tuin. Compact en modern. Model: OGT10-N
SoBuy Eetset, eettafel met 2 stoelen, bartafel, ruimtebesparend keukentafelset voor eetkamer, balkon, tuin. Compact en modern. Model: OGT10-N
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 87,95
-20%
€ 69,80
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 790
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
€ 16,03/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 646
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 631
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Wella Color Fresh Mask, bruin, karamelglans, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, tube
Wella Color Fresh Mask, bruin, karamelglans, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, tube
€ 62,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 9,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi, 11 inch, 4GB RAM, 64GB opslag, grafietkleur, voor de DACH-regio
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi, 11 inch, 4GB RAM, 64GB opslag, grafietkleur, voor de DACH-regio
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 599,00
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ninja AF300EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF300EU
Ninja AF300EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 346
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
€ 80,54/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 40,27
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 40W plafondventilator van 52 cm met verlichting en afstandsbediening, LED plafondlamp met ventilator, klein, E27, geschikt voor slaapkamer, keuken en eetkamer
40W plafondventilator van 52 cm met verlichting en afstandsbediening, LED plafondlamp met ventilator, klein, E27, geschikt voor slaapkamer, keuken en eetkamer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
€ 21,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: MaTotZo_Store
Productafbeelding van UISEBRT Toiletdeksel met zachte sluiting, WC-zitting, toiletbril. Toiletdeksel van Duroplast - zwart
UISEBRT Toiletdeksel met zachte sluiting, WC-zitting, toiletbril. Toiletdeksel van Duroplast - zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 25,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 21 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aanrader voor anderen, ik ben zeer tevreden!
Beoordeeld op 27 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 23 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 31 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 september 2026 op
Geverifieerde aankoop