Wunderzame smaakvolle tandenstokers - 3 stuks in een verpakking - metalen doosje - smaken: ijsbonbon, kers, menthol, blauwe bes - suikervrij, veganistisch - een alternatief voor kauwgom

€ 62,42

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Tandenstokers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - Perzik ijs - 100 stuks - metalen doosje - suikervrij - veganistisch - voor frisse adem - een alternatief voor kauwgom
Wunder tandenstokers met smaak - Perzik ijs - 100 stuks - metalen doosje - suikervrij - veganistisch - voor frisse adem - een alternatief voor kauwgom
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder-satéstokjes met smaak - Blauwe bes - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Frisse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunder-satéstokjes met smaak - Blauwe bes - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Frisse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 38,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - 4-delige verpakking Cool Fruit - 4 x 100 stuks - Navulverpakking - Appel, kers, menthol, kaneel, sinaasappel, ananas - veganistisch
Wunder tandenstokers met smaak - 4-delige verpakking Cool Fruit - 4 x 100 stuks - Navulverpakking - Appel, kers, menthol, kaneel, sinaasappel, ananas - veganistisch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Massiv's tandstokers - Smaakvolle tandstokers - ZOMER IN BEIROET: Watermeloen, framboos, ijs - 100 geurige tandstokers - verse adem - stijlvolle metalen doos - veganistisch, suikervrij
Massiv's tandstokers - Smaakvolle tandstokers - ZOMER IN BEIROET: Watermeloen, framboos, ijs - 100 geurige tandstokers - verse adem - stijlvolle metalen doos - veganistisch, suikervrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Wunder tandenstokers - Tandenstokers met de smaak van ijs (md) - verse adem met aromatische tandenstokers - suikervrij, veganistisch
Wunder tandenstokers - Tandenstokers met de smaak van ijs (md) - verse adem met aromatische tandenstokers - suikervrij, veganistisch
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – BIG M perzik ijs – 100 smaakvolle tandenstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – BIG M perzik ijs – 100 smaakvolle tandenstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Wunder tandenstokers - Tandenstokers met smaak - 80 stuks, individueel verpakt - Plasticvrij kauwgom - Frisse adem - Suikervrij, veganistisch
Wunder tandenstokers - Tandenstokers met smaak - 80 stuks, individueel verpakt - Plasticvrij kauwgom - Frisse adem - Suikervrij, veganistisch
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder-satéstokjes met smaak - Kersen-menthol - 30 stuks, individueel verpakt - voor een fris gevoel in de mond - een alternatief voor kauwgom - veganistisch
Wunder-satéstokjes met smaak - Kersen-menthol - 30 stuks, individueel verpakt - voor een fris gevoel in de mond - een alternatief voor kauwgom - veganistisch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder-satéstokjes met blauwe bessensmaak, 100 stuks, individueel verpakt, intense smaak, frisse adem, suikervrij, een alternatief voor kauwgom
Wunder-satéstokjes met blauwe bessensmaak, 100 stuks, individueel verpakt, intense smaak, frisse adem, suikervrij, een alternatief voor kauwgom
€ 45,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tandzijde met tandenstoker, 50 stuks, smaakneutraal
Tandzijde met tandenstoker, 50 stuks, smaakneutraal
€ 322,11/1m
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van CandyPeak tandenstokers – Smaak: Framboosijs | 100 stuks + Heartforcards® transportbescherming
CandyPeak tandenstokers – Smaak: Framboosijs | 100 stuks + Heartforcards® transportbescherming
€ 6,91
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Wunder tandstokers met smaak - bosbessen - 30 stuks, individueel verpakt - zorgen voor een fris gevoel in de mond - een alternatief voor kauwgom - veganistisch
Wunder tandstokers met smaak - bosbessen - 30 stuks, individueel verpakt - zorgen voor een fris gevoel in de mond - een alternatief voor kauwgom - veganistisch
€ 37,93
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Elmex Bamboe Tandenstokers, 96 stuks, met muntsmaak
Elmex Bamboe Tandenstokers, 96 stuks, met muntsmaak
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tandstokers met blauwe munt smaak, 300 stuks, voor mondhygiëne
Tandstokers met blauwe munt smaak, 300 stuks, voor mondhygiëne
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - Appel - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunder tandenstokers met smaak - Appel - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gratis tandenstokers, 6 stuks
Gratis tandenstokers, 6 stuks
€ 3,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Tandenstokers, set van 2 x 200 stuks.
Tandenstokers, set van 2 x 200 stuks.
€ 19,93
-40%
€ 11,84
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - 3-delige set Fruit Pack - 3 x 100 stuks - navulverpakking - frisse adem - alternatief voor kauwgom - veganistisch
Wunder tandenstokers met smaak - 3-delige set Fruit Pack - 3 x 100 stuks - navulverpakking - frisse adem - alternatief voor kauwgom - veganistisch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tandenstokers, set van 3 x 150 stuks.
Tandenstokers, set van 3 x 150 stuks.
€ 10,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Fackelmann tandenstokers, 7 cm, 190 stuks
Fackelmann tandenstokers, 7 cm, 190 stuks
€ 4,06
-4%
€ 3,86
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Stress, een gewoonte, verveling? Onze tandenstokers, die je kunt gebruiken om op te kauwen of om je gebit schoon te maken, bevredigen je innerlijke behoefte. Bovendien helpen deze tandenstokers je om ongewenste gewoonten zoals nagelbijten, het eten van snacks en het roken te verminderen!
Gewicht
0.22 kg
Fabrikant
Perfekto24
Aantal stuks
3
EAN
7687372037594

Gewicht
0.22 kg
Fabrikant
Perfekto24
Aantal stuks
3
EAN
7687372037594
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - Perzik ijs - 100 stuks - metalen doosje - suikervrij - veganistisch - voor frisse adem - een alternatief voor kauwgom
Wunder tandenstokers met smaak - Perzik ijs - 100 stuks - metalen doosje - suikervrij - veganistisch - voor frisse adem - een alternatief voor kauwgom
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder-satéstokjes met smaak - Blauwe bes - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Frisse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunder-satéstokjes met smaak - Blauwe bes - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Frisse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 38,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - 4-delige verpakking Cool Fruit - 4 x 100 stuks - Navulverpakking - Appel, kers, menthol, kaneel, sinaasappel, ananas - veganistisch
Wunder tandenstokers met smaak - 4-delige verpakking Cool Fruit - 4 x 100 stuks - Navulverpakking - Appel, kers, menthol, kaneel, sinaasappel, ananas - veganistisch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - Kersen-menthol - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunder tandenstokers met smaak - Kersen-menthol - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 33,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - Perzik ijs - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunder tandenstokers met smaak - Perzik ijs - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 37,93
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Massiv's tandstokers - Smaakvolle tandstokers - ZOMER IN BEIROET: Watermeloen, framboos, ijs - 100 geurige tandstokers - verse adem - stijlvolle metalen doos - veganistisch, suikervrij
Massiv's tandstokers - Smaakvolle tandstokers - ZOMER IN BEIROET: Watermeloen, framboos, ijs - 100 geurige tandstokers - verse adem - stijlvolle metalen doos - veganistisch, suikervrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Wunder-satéstokjes met smaak - Blauwbes - 100 stuks - Metalen doos - Suikervrij - Veganistisch - Verse adem - Alternatief voor kauwgom
Wunder-satéstokjes met smaak - Blauwbes - 100 stuks - Metalen doos - Suikervrij - Veganistisch - Verse adem - Alternatief voor kauwgom
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Massiv's tandstokers - Tandstokers met smaak – BLAULICHT Blueberry Ice – 100 smaakvolle tandstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
Massiv's tandstokers - Tandstokers met smaak – BLAULICHT Blueberry Ice – 100 smaakvolle tandstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – NIGHTKILLER Berrymix Ice – 100 smaakvolle tandenstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – NIGHTKILLER Berrymix Ice – 100 smaakvolle tandenstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Wunder tandenstokers met smaak - Appel - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunder tandenstokers met smaak - Appel - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunderzame tandstokers met smaak - IJsbonbon - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunderzame tandstokers met smaak - IJsbonbon - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Verse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 38,64
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder tandenstokers - Tandenstokers met de smaak van ijs (md) - verse adem met aromatische tandenstokers - suikervrij, veganistisch
Wunder tandenstokers - Tandenstokers met de smaak van ijs (md) - verse adem met aromatische tandenstokers - suikervrij, veganistisch
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – BIG M perzik ijs – 100 smaakvolle tandenstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – BIG M perzik ijs – 100 smaakvolle tandenstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Wunder-satéstokjes met smaak - Watermeloen - 100 stuks - Metalen doosje - Suikervrij - Veganistisch - Verfrissende adem - Alternatief voor kauwgom
Wunder-satéstokjes met smaak - Watermeloen - 100 stuks - Metalen doosje - Suikervrij - Veganistisch - Verfrissende adem - Alternatief voor kauwgom
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 34,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Massiv's tandstokers - Tandstokers met smaak – BRUDERHERZ Dragonfruit Ice – 100 smaakvolle tandstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
Massiv's tandstokers - Tandstokers met smaak – BRUDERHERZ Dragonfruit Ice – 100 smaakvolle tandstokers – voor frisse adem – stijlvolle metalen verpakking – veganistisch, suikervrij, calorievrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – BLACK LEBANESE Druivenmunt – 100 smaakvolle tandenstokers – frisse adem – stijlvolle metalen doos – veganistisch, suikervrij, calorievrij
Massiv's tandenstokers - Tandenstokers met smaak – BLACK LEBANESE Druivenmunt – 100 smaakvolle tandenstokers – frisse adem – stijlvolle metalen doos – veganistisch, suikervrij, calorievrij
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 9,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 287,99
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van Pokémon Mega Evoluties Booster Display ME01, Duitse versie
Pokémon Mega Evoluties Booster Display ME01, Duitse versie
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 359,99
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 516
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van 3200W, 13-inch elektrische scooter, inklapbare elektrische scooter voor volwassenen, elektrische scooter met grote banden, 60V, 31.2AH, elektrische scooter met dubbele motor
3200W, 13-inch elektrische scooter, inklapbare elektrische scooter voor volwassenen, elektrische scooter met grote banden, 60V, 31.2AH, elektrische scooter met dubbele motor
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.499,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Joola Midsize, tafeltennistafel in midi-formaat, model 19110
Joola Midsize, tafeltennistafel in midi-formaat, model 19110
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 226,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wunder-satéstokjes met smaak - Kaneel-sinaasappel - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Frisse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
Wunder-satéstokjes met smaak - Kaneel-sinaasappel - Navulverpakking van 100 stuks - Intense smaak - Frisse adem - Tegen nagelbijten - Alternatief voor kauwgom
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 38,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lattafa | Bade'e Al Oud |  100 ml
Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wunder tandstokers met smaak - bosbessen - 30 stuks, individueel verpakt - zorgen voor een fris gevoel in de mond - een alternatief voor kauwgom - veganistisch
Wunder tandstokers met smaak - bosbessen - 30 stuks, individueel verpakt - zorgen voor een fris gevoel in de mond - een alternatief voor kauwgom - veganistisch
€ 37,93
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
€ 248,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 24,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wunder tandenstokers - Tandenstokers met smaak - 80 stuks, individueel verpakt - Plasticvrij kauwgom - Frisse adem - Suikervrij, veganistisch
Wunder tandenstokers - Tandenstokers met smaak - 80 stuks, individueel verpakt - Plasticvrij kauwgom - Frisse adem - Suikervrij, veganistisch
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PartyBox 710
PartyBox 710
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 721,11
Verkoper: TEC-MORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 8 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 15 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays 10047000, 1 stuk
Relaxdays 10047000, 1 stuk
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10046999, 1 stuk
Relaxdays 10046999, 1 stuk
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van RVS tongschraper in "U"-vorm voor mondhygiëne
RVS tongschraper in "U"-vorm voor mondhygiëne
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion