Ever Clean kattenbakvulling, snelle geurbestrijding, 10 liter, met geurstoffen

€ 67,75

€ 6,78 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakvulling & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kattenbakvulling Inodorina Magique, talkpoeder, 5 liter
Kattenbakvulling Inodorina Magique, talkpoeder, 5 liter
€ 5,78/1l
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kattenbakvulling Inodorina, parfumvrij, 6 liter
Kattenbakvulling Inodorina, parfumvrij, 6 liter
€ 4,88/1l
€ 29,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bentoniet kattenzand, 5 liter
Bentoniet kattenzand, 5 liter
€ 1,31/1l
€ 6,89
-4%
€ 6,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ever Clean Senior (voorheen: Senior Cat), 20 liter klontvormende kattenbakvulling
Ever Clean Senior (voorheen: Senior Cat), 20 liter klontvormende kattenbakvulling
€ 3,52/1l
€ 70,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tranquille - Minerale kattenbakvulling met bloemengeur, 4,5 liter – 4 stuks
Tranquille - Minerale kattenbakvulling met bloemengeur, 4,5 liter – 4 stuks
€ 15,53/1l
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenbakvulling Biokats Classic fresh 3-in-1, 18 liter
Kattenbakvulling Biokats Classic fresh 3-in-1, 18 liter
€ 0,98/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,95
-15%
€ 17,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kattenbakvulling EUROKATS, 20 liter
Kattenbakvulling EUROKATS, 20 liter
€ 1,38/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SANICAT ACTIVE GOLD kattenzand, 6 liter
SANICAT ACTIVE GOLD kattenzand, 6 liter
€ 31,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kattenbakvulling Porrini, 6 liter
Kattenbakvulling Porrini, 6 liter
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Ever Clean, extra sterke, klonterende kattenbakvulling, 10 liter, zonder parfum
Ever Clean, extra sterke, klonterende kattenbakvulling, 10 liter, zonder parfum
€ 3,83/1kg
€ 38,34
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bentoniet kattenbakvulling, 5 liter, lavendel, klontvormend
Bentoniet kattenbakvulling, 5 liter, lavendel, klontvormend
€ 3,48/1l
€ 17,38
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Canadese kattenzand, ongeparfumeerd, 10 liter
Canadese kattenzand, ongeparfumeerd, 10 liter
€ 4,15/1l
€ 41,47
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Asan Cat Pure, 42 liter
Asan Cat Pure, 42 liter
€ 169,97/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Naturalis tofu kattenbakvulling met lavendelgeur, 7 liter
Naturalis tofu kattenbakvulling met lavendelgeur, 7 liter
€ 10,83/1kg
€ 31,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
€ 0,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Celect kattenbakvulling - 30 liter
Celect kattenbakvulling - 30 liter
€ 3,20/1l
€ 31,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
€ 1,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van DIAMENTIQ Ocean Breeze - Kattenbakvulling - 3,8 liter
DIAMENTIQ Ocean Breeze - Kattenbakvulling - 3,8 liter
€ 16,74/1kg
€ 25,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Arena Inodorina, parfumvrij, 16 liter
Arena Inodorina, parfumvrij, 16 liter
€ 3,55/1l
€ 56,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van HILTON Bentoniet kattenbakvulling met lavendel, klontvormend - 5 liter
HILTON Bentoniet kattenbakvulling met lavendel, klontvormend - 5 liter
€ 4,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ever Clean
Ever Clean kattenbakvulling, snelle geurbestrijding, 10 liter, met geurstoffen
Verzending vanuit Duitsland · Persoonlijk contact bij vragen
Wij zijn een Duitse handelaar en staan voor onze service, en dat laten we graag zien.
Productvoordelen
KATTENBAKVULLING MET SNELLE GEURBEHEERSING: Ideaal voor kleine ruimtes.
UNIEKE MIX VAN PLANTENEXTRACTEN: Er worden 60% meer geurbestrijders vrijgegeven binnen drie seconden.*
GEURSTOF MET ACTIEVE INGREDIËNTEN VOOR DE POTEN, MET CONTINU ZUUR: verspreidt geur alleen wanneer de kattenbak wordt gebruikt.
BESCHERMDE ACTIEVE KOOL: absorbeert geuren en omsluit ze, in plaats van ze te maskeren, en verwijdert zo geuren van urine, ontlasting en ammoniak bij contact.
LANG DURIG: Zakken met 10 liter gaan tot twee maanden mee**, wat betekent dat de kattenbak minder vaak geleegd hoeft te worden en u geld bespaart.
Item_Display_Weight : 9.0 Kilogrammen
Productafbeeldingen
← Meer afbeeldingen, veeg om te bekijken →
Specificaties
MerkEver Clean
FabrikantEver Clean
Modelnummer123436
Artikelnummer123436
EAN/GTIN5060412212489
Kleurgrijs
Gewicht verpakking8,96 kilogram
Inhoud verpakking1
TypeSnelwerkend
Aantal1 stuk
Gevaarlijke stoffenniet van toepassing
Onze diensten voor u
Snelle verzending
Verwerking binnen 1 werkdag · Verzending met DHL pakket
↩️
14 dagen retourrecht
Retourneren is · Retourkosten worden door de verkoper vergoed
Originele producten
100% nieuw & origineel verpakt · Verzending vanuit Duitsland
Alle merknamen en handelsmerken zijn eigendom van de respectieve rechthebbenden.
Gewicht
10 kg
Inhoud
10 l
Kleur
Grijs
EAN
5060412212489
MPN (Manufacturer Part Number)
666014
Fabrikant
Ever Clean

Gewicht
10 kg
Inhoud
10 l
Kleur
Grijs
EAN
5060412212489
MPN (Manufacturer Part Number)
666014
Fabrikant
Ever Clean
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ever Clean Litterfree Paws kattenzand, 10 liter, met geurstoffen
Ever Clean Litterfree Paws kattenzand, 10 liter, met geurstoffen
€ 1,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,60
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Ever Clean, extra sterke, klonterende kattenbakvulling, 10 liter, zonder parfum
Ever Clean, extra sterke, klonterende kattenbakvulling, 10 liter, zonder parfum
€ 3,83/1kg
€ 38,34
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandmontage. Compacte klimboom, beige
Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandmontage. Compacte klimboom, beige
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 67,33
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Premium kattenbakvulling, Klontvormend, 12 kg
Dehner Premium kattenbakvulling, Klontvormend, 12 kg
€ 2,61/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandmontage. Compacte klimboom, bruin/beige
Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandmontage. Compacte klimboom, bruin/beige
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 67,33
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandmontage. Compacte klimboom, donkergrijs
Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandmontage. Compacte klimboom, donkergrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 86,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Dehner Lieblinge honden- en kattenbed Sammy, ovaal, ongeveer 57 x 52 x 14 cm, polyester, grijs
Dehner Lieblinge honden- en kattenbed Sammy, ovaal, ongeveer 57 x 52 x 14 cm, polyester, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kerst Ledverlichting 480 LED warm wit 36 meter buiten Nampook
Kerst Ledverlichting 480 LED warm wit 36 meter buiten Nampook
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 127
€ 37,30
-51%
€ 17,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandbevestiging. Compacte klimboom, beige/wit
Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandbevestiging. Compacte klimboom, beige/wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 57,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PawHut katten tunnel, kattenspeelgoed met speeltjes, speeltunnel, kattenhol
PawHut katten tunnel, kattenspeelgoed met speeltjes, speeltunnel, kattenhol
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 49,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandbevestiging. Compacte klimboom, grijs/wit
Kartonnen kraboom voor katten, 112 cm hoog, met hol, sisal touw, pluchen ballen en wandbevestiging. Compacte klimboom, grijs/wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 55,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Lionto borstel voor honden, dubbelzijdig, ontklittende borstel en borstel voor de ondervacht, met roestvrijstalen borstelharen, ergonomische handgreep, geel/zwart
Lionto borstel voor honden, dubbelzijdig, ontklittende borstel en borstel voor de ondervacht, met roestvrijstalen borstelharen, ergonomische handgreep, geel/zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LitterLocker van Litter Genie, HET ORIGINEEL, kattenbakvulling-emmer, 50% grotere capaciteit, bespaart dagelijks trips naar de vuilnisbak
LitterLocker van Litter Genie, HET ORIGINEEL, kattenbakvulling-emmer, 50% grotere capaciteit, bespaart dagelijks trips naar de vuilnisbak
€ 57,14/1kg
€ 57,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 22 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van 5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7,76/1kg