Essentie voor sauna en stoomdouche, smaak: ijsemunt, 1000 ml
€ 28,00
€ 28,00 / 1l
plus € 19,99 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Wees er snel bij!
Saunageuren & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Arowell - Sinaasappel sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Sauna-aroma van Rento, 400 ml - Geur: Winterkruiden
€ 56,50/1kg
€ 22,60
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Douchegel voor na de sauna, Rento, berkengeur, 400 ml
€ 59,97/1kg
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Aroma Sauna - Warmteboost, 100 ml
€ 143,10/1l
€ 14,31
Verkoper: AbisZ-Markt

Sauna-opgietbad - Alpenkruiden, 50 ml
€ 119,60/1l
€ 5,98
Verkoper: AbisZ-Markt

SToomsauna-extract (theeplant)
€ 166,60/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Rento Saunadouche 10 ml - Geur: Bosachtig
€ 589,00/1kg
€ 5,89
Verkoper: amilano

Rento Saunadouche 10 ml - Geur: Eucalyptus
€ 2.336,00/1l
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

HUUM Saunagedroogde citroengras
€ 11,54
Verkoper: amilano

Rento Natuursauana-geur 100 ml - Geur: Fris en verkwikkend
€ 54,97/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

HUUM Saunageur - Bloedsinaasappel
€ 11,54
Verkoper: amilano

Extracten Voor Stoombaden (Lavendel)
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Extract Van Stoomsauna: Citroen + Rozemarijn, 150Ml
€ 166,60/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Bilovit Sauna-emulsie, citroengras, 250 ml
€ 22,68/1l
€ 5,67
Verkoper: Katomix

Arowell - Hamam sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Haardvuur sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Lemongrass sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Rento: Geschenkpakket voetverzorging
€ 29,22/1kg
€ 19,08
Verkoper: amilano

Dresdner Essenz Sauna-opgusspray – IJSLIMOEN, 250 ml
€ 25,28/1l
€ 6,32
Verkoper: AbisZ-Markt

Arowell - Cederhout sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Sauna- en stoomdouche-essentie, ijsmint, 1000 ml - Inhoud: Essentie - Categorie: Etherische oliën, tincturen, eau-de-vie
- Inhoud
- 1 l
- EAN
- 4027887042646
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 10921600
- Fabrikant
- SCHUPP GmbH & Co.KG
- Inhoud
- 1 l
- EAN
- 4027887042646
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 10921600
- Fabrikant
- SCHUPP GmbH & Co.KG
Waarschuwing
Gaat ook goed samen met

Dresdner Essenz Sauna-opgusspray – IJSLIMOEN, 250 ml
€ 25,28/1l
€ 6,32
Verkoper: AbisZ-Markt

SAUNA-PRODUCTEN voor plezier. 4 verschillende soorten concentraat, 4 x 50 ml. PZN 04655330
€ 101,55/1l
€ 20,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.