MAPEI® MAPESIL AC, 1-componenten siliconenkit, kleur 136 (bruin), 310 ml, voor afdichting met BioBlock® ANTISCHIMMEL

€ 12,09

€ 39,00 / 1l

plus € 10,00 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, 1-componenten siliconenkit, kleur: 127 arktischgrijs, inhoud: 310 ml, voor afdichting met BioBlock® ANTISCHIMMEL
MAPEI® MAPESIL AC, 1-componenten siliconenkit, kleur: 127 arktischgrijs, inhoud: 310 ml, voor afdichting met BioBlock® ANTISCHIMMEL
€ 39,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, 1-componenten siliconenkit, kleur: 123 (lichtbeige), 310 ml, voor afdichting met BioBlock® technologie, anti-schimmel
MAPEI® MAPESIL AC, 1-componenten siliconenkit, kleur: 123 (lichtbeige), 310 ml, voor afdichting met BioBlock® technologie, anti-schimmel
€ 39,00/1l
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 136, bruin, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 136, bruin, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,44
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 132 beige, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 132 beige, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
€ 52,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,44
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SIKA Houtlijm-vulmiddel Sikaflex 146 - Bruin - 653645
SIKA Houtlijm-vulmiddel Sikaflex 146 - Bruin - 653645
€ 146,00/1l
€ 42,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
€ 137,20/1l
€ 41,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SIKA Sikaseal-185, siliconenkit voor meubels – Anthraciet – 300 ml
SIKA Sikaseal-185, siliconenkit voor meubels – Anthraciet – 300 ml
€ 71,22/1kg
€ 35,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
€ 9,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SIKA Siliconenkit SikaSeal-184 voor metselwerk - Wit - 300ml
SIKA Siliconenkit SikaSeal-184 voor metselwerk - Wit - 300ml
€ 127,40/1l
€ 38,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur Sahara 40
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur Sahara 40
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 114, antraciet, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 114, antraciet, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
€ 52,75/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,44
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 12,5 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 12,5 kg
€ 4,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,01
-15%
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (grijs, RAL 7035)
Sanitaire siliconenkit DSSA, 310 ml (grijs, RAL 7035)
€ 45,24/1kg
€ 47,56
-64%
€ 17,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sneldrogende reparatiemortel voor tegels | 380 ml, bruin
Sneldrogende reparatiemortel voor tegels | 380 ml, bruin
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Debbex acrylaatkit, 280 ml, wit
Debbex acrylaatkit, 280 ml, wit
€ 11,79/1l
€ 3,30
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 12 x Remmers Afdichtingskit Acryl 100, wit, 600 ml
12 x Remmers Afdichtingskit Acryl 100, wit, 600 ml
€ 21,53/1l
€ 155,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van CERESIT CE 40, mengsel voor voegwerk, kleur: amandelbruin, 145
CERESIT CE 40, mengsel voor voegwerk, kleur: amandelbruin, 145
€ 15,42/1kg
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

MAPEI® MAPESIL AC 1K: Eéncomponenten siliconenkit voor voegwerk * Ideaal voor het elastisch afdichten van hoek-, aansluit- en dilatatievoegen in keramische wand- en vloertegels. * Geschikt voor binnen- en buiten gebruik. * Geschikt voor het afdichten van glas, keramiek en geanodiseerd aluminium. * Met name nuttig in zwembaden, badkamers en douches. * MAPEI® MAPESIL AC 1K hecht zonder voorbehandeling aan een groot aantal materialen. * Na het aanbrengen van de primer Primer FD kan MAPEI® MAPESIL AC 1K ook op beton, hout, metaal, geschilderde oppervlakken, kunststof en rubber worden gebruikt. * Dankzij de BioBlock®-technologie wordt de vorming van schimmels en micro-organismen op het oppervlak van de voeg effectief voorkomen in vochtige omgevingen. Technische gegevens: * Temperatuurbestendigheid: van -40 °C tot +180 °C * Vorming van een huid: ongeveer 10 minuten * Uitharding: ongeveer 4 mm per dag, ongeveer 10 mm in 7 dagen * Krimp bij uitharding: ongeveer 3,5 % * Maximale rekbaarheid: 20 % * Shore-A hardheid: 20 * EMICODE: EC 1 PLUS – zeer lage emissie
Gewicht
300 g
Inhoud
0.31 l
Model
MAPESIL AC
EAN
8022452074523
MPN (Manufacturer Part Number)
MAPEI Silikon AC 136 310ml BRAUN
Fabrikant

Gewicht
300 g
Inhoud
0.31 l
Model
MAPESIL AC
EAN
8022452074523
MPN (Manufacturer Part Number)
MAPEI Silikon AC 136 310ml BRAUN
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
€ 4,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
€ 2,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,90
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
€ 1,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
€ 3,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
€ 2,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
€ 2,30/1l
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
€ 5,40/1kg
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
€ 161,83/1kg
€ 48,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
€ 1,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
€ 48,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
€ 1.865,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
€ 6,34/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
€ 64,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
€ 13,00/1kg
€ 111,62
-€ 46,63
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
€ 39,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
€ 123,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
MEM Bitumen voorstrijkmiddel, grondverf, 5 liter
€ 128,88/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
Dekalin Dekaseal 8936, 310 ml, lichtgrijs, afdichtingsmassa
€ 221,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 68,71
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
€ 26,73/1kg
€ 2,94
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
€ 2,48/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
€ 42,57/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,00
-56%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: ecoformeurope
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
€ 81,80/1l
€ 24,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
€ 232,60/1kg
€ 13,64
-14%
€ 11,63
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
€ 1,13/1kg
€ 33,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
€ 0,92/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 3 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De kleur is identiek aan die van de voegpasta
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 2 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 16 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 12 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 12 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 21 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 23 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg