Chloé - Chloe L'Eau De Parfum Lumineuse, mini parfum, 10 ml

€ 35,90

€ 3.590,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Blenheim Bouquet Eau de Toilette Spray
Penhaligon's Blenheim Bouquet Eau de Toilette Spray
€ 1.672,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 167,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Penhaligon's Luna Eau de Toilette Spray
Penhaligon's Luna Eau de Toilette Spray
€ 1.725,00/1l
€ 172,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendoucheparfum Agua Loewe, eau de toilette (150 ml)
Herendoucheparfum Agua Loewe, eau de toilette (150 ml)
€ 742,13/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 141,01
-€ 29,69
€ 111,32
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hermès H24 EdT Navulverpakking 175 ml
Hermès H24 EdT Navulverpakking 175 ml
€ 619,26/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 108,37
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chloé, damesparfum, 50 ml
Chloé, damesparfum, 50 ml
€ 2.580,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Rasasi - Oudh Al Abiyad Eau de Parfum, 50 ml
Rasasi - Oudh Al Abiyad Eau de Parfum, 50 ml
€ 427,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
€ 2.325,60/1l
€ 116,28
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mini Miu Miu L'Eau Rosée Eau de Toilette, 20 ml, sprayflacon
Mini Miu Miu L'Eau Rosée Eau de Toilette, 20 ml, sprayflacon
€ 1.696,50/1l
€ 33,93
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Damesparfum Chloe L'eau, eau de toilette (50 ml)
Damesparfum Chloe L'eau, eau de toilette (50 ml)
€ 2.190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 109,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Hermès Caleche Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
Hermès Caleche Eau de Toilette, 50 ml (damesparfum)
€ 1.385,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 69,26
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Signature L'Eau Chloé, eau de toilette (30 ml)
Damesparfum Signature L'Eau Chloé, eau de toilette (30 ml)
€ 1.993,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 59,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hermès H24 EDT 50 ml + EDT mini 5 ml (voor heren)
Hermès H24 EDT 50 ml + EDT mini 5 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,13
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hermès H24 EDT, 100 ml + EDT mini, 12,5 ml (voor heren)
Hermès H24 EDT, 100 ml + EDT mini, 12,5 ml (voor heren)
€ 1.686,40/1l
€ 84,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Diptyque Philosykos eau de toilette, 50 ml
Diptyque Philosykos eau de toilette, 50 ml
€ 2.275,40/1l
€ 113,77
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nina L'Eau Eau de Toilette, sprayflacon, 80 ml
Nina L'Eau Eau de Toilette, sprayflacon, 80 ml
€ 1.862,50/1l
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Jeroboam Miksado extract parfum, 30 ml
Jeroboam Miksado extract parfum, 30 ml
€ 2.966,67/1l
€ 89,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Giardino Benessere - Stereope Extrait de Parfum, 100 ml
Giardino Benessere - Stereope Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.050,00/1l
€ 116,28
-€ 11,28
€ 105,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Gabriela Sabatini eau de toilette, 30 ml
Gabriela Sabatini eau de toilette, 30 ml
€ 419,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
-35%
€ 12,59
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Rochas Eau De Rochas Homme, aftershave, 100 ml, testversie
Rochas Eau De Rochas Homme, aftershave, 100 ml, testversie
€ 40,00
Verkoper: LifeMeansBeauty
Productafbeelding van Gabriela Sabatini Miss Gabriela Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Gabriela Sabatini Miss Gabriela Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 424,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
-24%
€ 12,73
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Chloé - Chloe L'Eau De Parfum Lumineuse, mini parfum (10 ml), standaard verpakking. Voor dames.
Afmetingen
10 milliliter
Gewicht
1 kg
Inhoud
10 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3616303475468
MPN (Manufacturer Part Number)
JTI-110744850

Afmetingen
10 milliliter
Gewicht
1 kg
Inhoud
10 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3616303475468
MPN (Manufacturer Part Number)
JTI-110744850
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Chloé Chloé Eau de Parfum Intense, mini formaat, 10 ml (damesparfum)
Chloé Chloé Eau de Parfum Intense, mini formaat, 10 ml (damesparfum)
€ 3.415,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloé Signature Lumineuse, damesparfum, 50 ml, navulflacon, jasmijn, roos, vanille
Chloé Signature Lumineuse, damesparfum, 50 ml, navulflacon, jasmijn, roos, vanille
€ 1.522,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 76,12
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chloé Signature Lumineuse, damesparfum, 100 ml, navulflacon, jasmijn, roos, vanille
Chloé Signature Lumineuse, damesparfum, 100 ml, navulflacon, jasmijn, roos, vanille
€ 779,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 77,93
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chloé Signature Lumineuse, damesparfum, 30 ml, navulflacon, jasmijn, roos, vanille
Chloé Signature Lumineuse, damesparfum, 30 ml, navulflacon, jasmijn, roos, vanille
€ 2.009,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 60,27
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chloé Chloé Eau de Parfum, roll-on, 10 ml (damesparfum)
Chloé Chloé Eau de Parfum, roll-on, 10 ml (damesparfum)
€ 3.755,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Chloe Chloé Les Mini voor dames, eau de parfum, 20 ml
Chloe Chloé Les Mini voor dames, eau de parfum, 20 ml
€ 1.836,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,72
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 421
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Opulent Musk, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van witte musk, saffraan en citroen, witte bloemen en jasmijn, witte musk, cederhout, amber, hars en dennenhars
Lattafa Opulent Musk, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van witte musk, saffraan en citroen, witte bloemen en jasmijn, witte musk, cederhout, amber, hars en dennenhars
€ 131,70/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 13,17
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Chloé Lumineuse parfum voor dames, navulverpakking, 150 ml
Chloé Lumineuse parfum voor dames, navulverpakking, 150 ml
€ 319,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloé Eau de Parfum, voor dames, 100 ml, navulbare fles, met tonen van litchi, roos en amber
Chloé Eau de Parfum, voor dames, 100 ml, navulbare fles, met tonen van litchi, roos en amber
€ 991,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 99,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1131
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Light Blue cadeauverpakking
Dolce & Gabbana Light Blue cadeauverpakking
€ 1.165,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 116,52
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Chloé Chloé Intense Eau de Parfum Intense, 50 ml + Body Lotion 100 ml, voor dames
Chloé Chloé Intense Eau de Parfum Intense, 50 ml + Body Lotion 100 ml, voor dames
€ 591,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 88,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q, voor dames, 100 ml, geur: citrus, citroen, kers (fruit), heliotroop, cederhout, muskus, spray
Dolce&Gabbana Q, voor dames, 100 ml, geur: citrus, citroen, kers (fruit), heliotroop, cederhout, muskus, spray
€ 620,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 62,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lacoste Pour Femme Eau de Parfum Spray
Lacoste Pour Femme Eau de Parfum Spray
€ 466,56/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 41,99
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, zomer, 25 ml, navulbare verpakking, geur: appel, citroen, bamboe, jasmijn, witte roos
Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, zomer, 25 ml, navulbare verpakking, geur: appel, citroen, bamboe, jasmijn, witte roos
€ 1.112,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 27,82
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Chloe Eau de Parfum Spray
Chloe Eau de Parfum Spray
€ 3.002,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 916,67/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 824
€ 82,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Zarkoperfume Spray, The Muse, Eau de Parfum
Zarkoperfume Spray, The Muse, Eau de Parfum
€ 811,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 81,15
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Mielle Rozemarijn-munt shampoo, 59 ml
Mielle Rozemarijn-munt shampoo, 59 ml
€ 318,98/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 18,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbare fles, spray, alcohol, parfum, aqua/water, linalool, benzyl salicylaat, benzylalcohol,..., 1 stuk
Giorgio Armani My Way, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbare fles, spray, alcohol, parfum, aqua/water, linalool, benzyl salicylaat, benzylalcohol,..., 1 stuk
€ 886,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 79,74
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 1.845,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Chloe Classic Eau De Parfum (50 ml)
Chloe Classic Eau De Parfum (50 ml)
€ 1.233,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 61,65
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 338
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 26 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.964,80/1l
Productafbeelding van Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 100 ml (unisex)
Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 100 ml (unisex)
€ 138,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.383,90/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 627,30/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 97,00
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 970,00/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 83,12
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 831,20/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 90,37
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 903,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 88,07
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 85,68
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 685,44/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l
Productafbeelding van Joop Homme eau de toilette, 200 ml
Joop Homme eau de toilette, 200 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 872
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 153,00/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,99
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 849,90/1l
Productafbeelding van Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 67,97
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.359,40/1l